SOBOTA - 3. OŽ - Mistrovství oblasti ve sprintune 6.4.2014 23:31
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (10/10)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Štraitová JolanaVSP USK PrahaVSP045618:280:00
2Šimšová PavlaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP055120:08+1:40
3Ziebová VeronikaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045024:06+5:38
4Jirkovská MagdalénaSLA SKOB SlanýSLA055029:05+10:37
5Škáchová ViktorieKAM SK KameniceKAM065030:04+11:36
6Mikešová JulieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045537:26+18:58
7Bartošová MarieMLA MLOK Mariánské LázněMLA045138:50+20:22
8Hegnerová AdélaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM045046:57+28:29
9Jechová AnitaBSO KOB Baník SokolovBSO045055:28+37:00
 
Šauli KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0456nest.
 
 
 
D12 (21/21)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaDKP025014:080:00
2Černá KateřinaMLA MLOK Mariánské LázněMLA025114:31+0:23
3Staňková RadkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045214:54+0:46
4Marešová KláraNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025015:32+1:24
5Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045117:27+3:19
6Chladová MartinaMLA MLOK Mariánské LázněMLA025017:53+3:45
7Nádeníčková IvaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035019:16+5:08
8Vítová LucieBSO KOB Baník SokolovBSO025019:36+5:28
9Arnoštová VeronikaDOR OK DobříšDOR045520:08+6:00
10Fišarová EliškaKRL Kometa KraloviceKRL035120:44+6:36
11Kovářová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM035021:14+7:06
12Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP035122:45+8:37
13Nentvichová JulieDOR OK DobříšDOR035123:26+9:18
14Jirkovská KateřinaSLA SKOB SlanýSLA035024:03+9:55
15Jirková JitkaBSO KOB Baník SokolovBSO035029:10+15:02
16Kosařová AnetaONO SKOB OstrovONO025030:57+16:49
17Křížová DanielaMAS KČT AšMAS025033:50+19:42
18Náměstková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP035343:31+29:23
19Petříková AdélaMAS KČT AšMAS035245:05+30:57
20Dellingerová AnnaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035149:57+35:49
 
Fantová KateřinaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0256disk
 
 
 
D14 (23/23)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Biersaková DagmarKRL Kometa KraloviceKRL005113:430:00
2Dědková TeodoraTAP KOB TRETRA PrahaTAP005113:46+0:03
3Šrámková HanaRIC OB ŘíčanyRIC005113:58+0:15
4Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP015114:37+0:54
5Šlechtová TerezaKRL Kometa KraloviceKRL015214:41+0:58
6Vyhnálková MarieRIC OB ŘíčanyRIC015115:41+1:58
7Šimšová BarboraMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP015016:05+2:22
8Straková VeronikaSLA SKOB SlanýSLA005116:32+2:49
9Lokajíčková KláraVPM KOS Slavia VŠ Plzeň17:08+3:25
10Staňková MarkétaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015317:17+3:34
11Nádeníčková PavlaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015017:20+3:37
12Sedláčková LindaROZ OK RoztokyROZ005017:43+4:00
13Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceKAM015117:54+4:11
14Náměstková DenisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP015418:42+4:59
15Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015118:43+5:00
16Mudrová LenkaKRL Kometa KraloviceKRL005218:59+5:16
17Horychová ZuzanaDKL KOB KladnoDKL015019:15+5:32
18Benešová HanaDKL KOB KladnoDKL005019:48+6:05
19Najmanová AgátaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP015020:08+6:25
20Lučanová BarboraMAS KČT AšMAS005122:10+8:27
21Geislerová AnetaDKL KOB KladnoDKL015123:38+9:55
22Voltrová AnnaROZ OK RoztokyROZ016034:04+20:21
 
Horová EliškaBSO KOB Baník SokolovBSO0150disk
 
 
 
D16 (15/15)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Kinkorová TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM985015:120:00
2Voltrová AlenaROZ OK RoztokyROZ995115:47+0:35
3Hanáková LenkaKRL Kometa KraloviceKRL995115:48+0:36
4Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaPGP995016:47+1:35
5Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985217:06+1:54
6Poláková TerezaTAP KOB TRETRA PrahaTAP985317:08+1:56
7Poláková KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaTAP985417:13+2:01
8Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995018:00+2:48
9Pelcová TerezaMAS KČT AšMAS985318:01+2:49
10Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985318:06+2:54
11Kopecká JohanaVSP USK PrahaVSP995019:55+4:43
12Kolářová JohanaPGP SK PragaPGP995220:08+4:56
13Kovalčíková TaťánaDOR OK DobříšDOR985021:14+6:02
14Nentvichová KláraDOR OK DobříšDOR995021:56+6:44
15Istvánová KláraMAS KČT AšMAS985031:45+16:33
 
 
 
D18 (10/10)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Kožinová ZuzanaPGP SK PragaPGP965016:520:00
2Sieglová EliškaPGP SK PragaPGP995416:55+0:03
3Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975217:05+0:13
4Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaTAP975517:54+1:02
5Voltrová HanaROZ OK RoztokyROZ975218:29+1:37
6Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975119:21+2:29
7Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV965320:25+3:33
8Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975324:50+7:58
9Kučerová BarboraLBE TJ Lokomotiva BerounLBE965025:00+8:08
 
Slavíková SilviePGP SK PragaPGP9751nest.
 
 
 
D21 (39/39)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Plochová DominikaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP865115:070:00
2Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP825415:25+0:18
3Dlouhá MarieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP875615:42+0:35
4Čermáková KristýnaPGP SK PragaPGP915415:45+0:38
5Karochová SimonaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP885316:05+0:58
6Doležalová VendulaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM878716:34+1:27
7Kubínová VeronikaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975216:35+1:28
8Spurná MartinaPGP SK PragaPGP855616:37+1:30
9Dlouhá HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP945016:39+1:32
10Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP845016:54+1:47
11Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP805017:20+2:13
12Foglarová KamilaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP865517:21+2:14
13Baldrianová BarboraVSP USK PrahaVSP785017:26+2:19
14Vildmonová PavlaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE745117:54+2:47
15Křivancová ZdeňkaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE945018:10+3:03
15Králová MichaelaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP795918:10+3:03
17Škáchová PetraKAM SK KameniceKAM705418:53+3:46
18Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945219:05+3:58
19Mikulášová HelenaPGP SK PragaPGP935319:23+4:16
20Gajdová MagdalenaKAM SK KameniceKAM745019:38+4:31
20Hermannová AnnaTAP KOB TRETRA PrahaTAP925119:38+4:31
22Urbánková KateřinaONO SKOB OstrovONO925019:40+4:33
23Hrabánková KláraPGP SK PragaPGP965419:42+4:35
24Šimšová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP765120:01+4:54
25Schütznerová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP855020:07+5:00
26Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP785020:24+5:17
27Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP825920:26+5:19
28Horová KláraPGP SK PragaPGP845520:30+5:23
29Freyová AndreaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ895020:39+5:32
30Lacigová MichaelaPGP SK PragaPGP815020:40+5:33
31Havlíčková MarkétaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM849420:53+5:46
32Žandová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV865121:35+6:28
33Ouhrabková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP815122:01+6:54
34Zajícová MarkétaTAP KOB TRETRA PrahaTAP905422:25+7:18
35Hausmannová KláraEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP865125:13+10:06
36Sedláčková PetraROZ OK RoztokyROZ705028:20+13:13
37Jaroměřská TerezaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP935334:23+19:16
 
Trčková HelenaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8756disk
Suchá MichaelaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM7856nest.
 
 
 
D35 (29/29)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Arnoštová KateřinaVSP USK PrahaVSP765218:280:00
2Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněMLA775018:49+0:21
3Ševčíková PetraONO SKOB OstrovONO745020:37+2:09
4Čečrdlová MarcelaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP725720:39+2:11
5Zakouřilová HelenaVSP USK PrahaVSP745321:39+3:11
6Benešová JaroslavaDKL KOB KladnoDKL705022:40+4:12
7Štraitová JitkaVSP USK PrahaVSP725223:55+5:27
8Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceKAM735024:22+5:54
9Bartošová JanaMLA MLOK Mariánské LázněMLA705124:48+6:20
10Náměstková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP735124:50+6:22
11Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675125:48+7:20
12Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaPGP715126:30+8:02
13Bohuslavová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM785226:50+8:22
14Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655127:04+8:36
15Průšová MarkétaVSP USK PrahaVSP725627:34+9:06
16Ševčíková OlgaONO SKOB OstrovONO765028:09+9:41
17Haková MagdaPGP SK PragaPGP765128:18+9:50
18Bínová KathrinMLA MLOK Mariánské LázněMLA675428:23+9:55
19Nová JanaDOR OK DobříšDOR715028:53+10:25
20Černá MonikaMLA MLOK Mariánské Lázně29:46+11:18
21Marešová MarcelaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745031:02+12:34
22Jandová HanaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV715034:44+16:16
23Postolková MonikaDKL KOB KladnoDKL705337:19+18:51
24Fremrová JaroslavaLPM OK Lokomotiva Plzeň38:51+20:23
25Naporowská MarieBSO KOB Baník SokolovBSO795044:37+26:09
 
Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP7050disk
Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaSCP6150vzdal
Šauli IvaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7852nest.
Mikešová SimonaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7453nest.
 
 
 
D45 (12/12)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyROZ615019:400:00
2Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP685019:46+0:06
3Němečková JarmilaVSP USK PrahaVSP665019:53+0:13
4Opavová StanislavaMLA MLOK Mariánské LázněMLA545122:16+2:36
5Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC615022:21+2:41
6Janečková EvaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM615024:35+4:55
7Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685025:31+5:51
8Mágrová IvanaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV555025:58+6:18
9Šplinarová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV645128:13+8:33
10Tenglerová HelenaMLA MLOK Mariánské LázněMLA655131:55+12:15
11Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ695037:10+17:30
 
Picková HelenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad NisTJN6952nest.
 
 
 
D55 (4/4)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Horová MagdaVSP USK PrahaVSP545014:350:00
2Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535227:46+13:11
3Bohuslavová VěraLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM485028:31+13:56
 
Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovONO5950nest.
 
 
 
D65 (2/2)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Kupcová VěroslavaHSU Horizont klub ŠumperkHSU485023:420:00
2Brabcová JindraLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV475029:28+5:46
 
 
 
H10 (20/20)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Průša DominikVSP USK PrahaVSP040613:110:00
2Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaPGP040114:00+0:49
3Bolehovský DanielEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP050814:29+1:18
4Baldrián TomášVSP USK PrahaVSP040515:00+1:49
5Kurz OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050315:34+2:23
6Zakouřil MatyášVSP USK PrahaVSP040017:05+3:54
7Štěrba MarekSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040117:19+4:08
8Janas AdamPGP SK PragaPGP040418:26+5:15
9Král AdamMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP050718:55+5:44
10Vočeluk DanielONO SKOB OstrovONO040220:18+7:07
11Nový JáchymDOR OK DobříšDOR050221:17+8:06
12Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050124:15+11:04
13Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněMLA050224:27+11:16
14Černý JonášMLA MLOK Mariánské LázněMLA050124:53+11:42
15Šustr OndřejKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH050127:23+14:12
16Hasman JakubVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050127:27+14:16
17Bohuslav PepíkLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM040140:37+27:26
 
Janda JakubDOR OK DobříšDOR0403disk
Samuel Marek66C Amateri66C0500disk
Jirkovský JanSLA SKOB SlanýSLA0500disk
 
 
 
H12 (30/31)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Šimša MartinMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP030011:550:00
2Hasman MarekVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020112:31+0:36
3Kurz ŠimonVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020812:55+1:00
4Gajda MartinKAM SK KameniceKAM040513:00+1:05
5Malačka MilanDKP Oddíl OB KotlářkaDKP021013:19+1:24
6Šubrt MatějDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020513:30+1:35
7Bolehovský MichalEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP020013:58+2:03
8Švarc AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020314:01+2:06
9Škácha VítKAM SK KameniceKAM030914:45+2:50
10Polívka VratislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020315:17+3:22
11Kožina ŠtěpánPGP SK PragaPGP030015:54+3:59
12Oncirk JanONO SKOB OstrovONO030116:08+4:13
13Kovářík TomášKAM SK KameniceKAM030016:17+4:22
14Kučera JáchymDOR OK DobříšDOR030116:19+4:24
15Tokár RadimNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030017:00+5:05
16Janas PetrPGP SK PragaPGP020017:55+6:00
17Hankovec HugoKAM SK KameniceKAM020117:57+6:02
18Svoboda LuděkDKL KOB KladnoDKL020018:32+6:37
19Hejduk ZdeněkBSO KOB Baník SokolovBSO020118:46+6:51
20Kovář OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020019:16+7:21
21Hřivna JakubPGP SK PragaPGP030520:00+8:05
22Šustr AntonínKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH020120:16+8:21
23Ševčík AdamONO SKOB OstrovONO030021:26+9:31
24Husák ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA020122:00+10:05
25Kohoutek OldřichBSO KOB Baník SokolovBSO030122:54+10:59
26Kolář MatyášSLA SKOB SlanýSLA030027:05+15:10
27Křížek FilipMAS KČT AšMAS030128:06+16:11
28Vendelberger TomášMAS KČT AšMAS030234:19+22:24
29Křížek JosefMAS KČT AšMAS020138:54+26:59
 
Šauli FilipVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0301nest.
 
 
 
H14 (17/18)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000213:360:00
2Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020414:19+0:43
3Janda OndřejDOR OK DobříšDOR010014:48+1:12
4Gajda JanKAM SK KameniceKAM010515:02+1:26
5Měšťan OndřejTAP KOB TRETRA PrahaTAP010015:55+2:19
6Vecko JanNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000217:10+3:34
7Longin JanTAP KOB TRETRA PrahaTAP010317:27+3:51
8Dědek MatějTAP KOB TRETRA PrahaTAP000117:56+4:20
9Hašek AdamVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010118:28+4:52
10Štěpo MatějDOR OK DobříšDOR000118:32+4:56
11Hlinovský OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010218:57+5:21
12Průša KryštofVSP USK PrahaVSP010220:04+6:28
13Bartoš VáclavMLA MLOK Mariánské LázněMLA010121:01+7:25
14Hejduk JanBSO KOB Baník SokolovBSO000121:53+8:17
15Melichna MatějDKL KOB KladnoDKL010223:05+9:29
16Dellinger MikulášNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ010026:40+13:04
17Kohout VáclavDKL KOB KladnoDKL010130:36+17:00
 
 
 
H16 (6/7)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Bartoš VojtěchMLA MLOK Mariánské LázněMLA980217:200:00
2Burian JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM990218:59+1:39
3Postolka JáchymDKL KOB KladnoDKL990019:46+2:26
4Beneš JanDKL KOB KladnoDKL980030:02+12:42
 
Najman MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9800disk
Zieba JakubNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ9800nest.
 
 
 
H18 (6/6)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Čermák AdamPGP SK PragaPGP970115:080:00
2Werner MichalPGP SK PragaPGP970516:03+0:55
3Frank JiříMAS KČT AšMAS960016:37+1:29
4Janáč VašekTAP KOB TRETRA PrahaTAP960217:14+2:06
5Sova FrantišekLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM970217:40+2:32
6Šíma VladislavDKL KOB KladnoDKL970022:01+6:53
 
 
 
H21 (66/71)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Bouchal JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM844914:070:00
2Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP741414:31+0:24
3Landovský TomášPGP SK PragaPGP910314:44+0:37
4Valeš JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM950214:45+0:38
5Matějů LubošPGP SK PragaPGP760115:05+0:58
6Makovský JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP851115:09+1:02
7Procházka JanPGP SK PragaPGP820615:15+1:08
8Oľhava RastislavASU Magnus OrienteeringASU894915:17+1:10
9Veselý JakubPGP SK PragaPGP950315:28+1:21
10Král AlešMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP780815:36+1:29
11Hora VojtěchPGP SK PragaPGP830115:41+1:34
12Kolín JanDKP Oddíl OB KotlářkaDKP770115:53+1:46
13Nývlt MartinDKP Oddíl OB KotlářkaDKP820016:04+1:57
14Janda MartinDOB KOB DobruškaDOB800216:08+2:01
15Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790316:11+2:04
16Pova OndřejKRL Kometa KraloviceKRL930416:16+2:09
17Arnošt KamilVSP USK PrahaVSP730116:17+2:10
18Rambousek KarelBSO KOB Baník SokolovBSO790716:26+2:19
19Škvor MartinKAM SK KameniceKAM670016:35+2:28
20Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAMXBM710316:37+2:30
21Pilař KarelBSO KOB Baník SokolovBSO780116:48+2:41
21Janovský TomášPGP SK PragaPGP640116:48+2:41
21Václavík JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM870116:48+2:41
24Martínek RobertVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM770016:51+2:44
24Suchý PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM782016:51+2:44
26Němeček JanVSP USK PrahaVSP620117:02+2:55
27Laciga RadekPGP SK PragaPGP820217:19+3:12
28Šilhavý JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM850017:21+3:14
28Kondrát MartinPGP SK PragaPGP650117:21+3:14
30Zajíc VítězslavTAP KOB TRETRA PrahaTAP861017:23+3:16
31Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB KotlářkaDKP810917:29+3:22
32Vlach MartinPGP SK PragaPGP860517:30+3:23
33Ramba JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP860617:34+3:27
34Popule TomášLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM880317:42+3:35
35Bolehovský PavelEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP710317:47+3:40
35Datel JiříDKL KOB KladnoDKL710117:47+3:40
37Rauch StanislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820117:50+3:43
38Šimon VáclavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE910017:51+3:44
39Macura JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA930617:57+3:50
40Sysel OndřejPGP SK PragaPGP830217:59+3:52
41Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930118:02+3:55
41Nývlt PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP800418:02+3:55
43Lhoták LubošMAS KČT AšMAS930118:03+3:56
44Redlich TomášMAS KČT AšMAS820018:06+3:59
44Vlášek JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP970218:06+3:59
46Hlaváč JaroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP920518:10+4:03
47Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821118:11+4:04
48Černý MartinTAP KOB TRETRA PrahaTAP890218:12+4:05
49Ransdorf JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP980518:23+4:16
50Rauch TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM850118:28+4:21
51Pidrman MilanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP831018:54+4:47
52Vondra JiříFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP760018:56+4:49
53Kovář JindřichMAS KČT AšMAS680019:02+4:55
54Buzek MartinPGP SK PragaPGP840119:31+5:24
55Bartoš LuděkMLA MLOK Mariánské LázněMLA670119:42+5:35
56Hegner LukášLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM810420:01+5:54
57Vinš PavelDKL KOB KladnoDKL690020:31+6:24
58Anděl RobertVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800120:33+6:26
59Tesař DanielVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820321:07+7:00
60Šimša JaromírMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP710021:09+7:02
61Vonášek AdamLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM910123:06+8:59
 
Pospíšil OndřejDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8717disk
Landovský JakubPGP SK PragaPGP9601disk
Vištejn JiříKRL Kometa Kralovicenest.
Šmolík Jakubnest.
Jandík OldřichKAM SK KameniceKAM7106nest.
 
 
 
H35 (22/23)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Baldrian PetrPGP SK PragaPGP720315:560:00
2Richtr AlešVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660117:26+1:30
3Hájek JiříONO SKOB OstrovONO640017:41+1:45
4Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM720617:56+2:00
5Zakouřil VáclavVSP USK PrahaVSP740117:59+2:03
6Straka LukášSLA SKOB SlanýSLA700218:50+2:54
7Průša MichalVSP USK PrahaVSP731019:19+3:23
8Šubrt AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP710019:42+3:46
9Nádeníček JosefNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700021:03+5:07
10Fišar MiroslavKRL Kometa KraloviceKRL720122:05+6:09
11Jiroušek PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM700122:37+6:41
12Ševčík PetrONO SKOB OstrovONO720022:55+6:59
13Štáfek PavelSKL SMS Team KladnoSKL740122:58+7:02
14Žižka PřemyslMIL Tesil MilevskoMIL730123:00+7:04
15Šustr PavelKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH700123:30+7:34
16Dvořák PavelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM780529:00+13:04
17Kozelka JanLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV700029:54+13:58
 
Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ7300disk
Ječmen VladimírONO SKOB OstrovONO7900nest.
Les MartinVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7906nest.
Burian JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7105nest.
Bílý MilanJES KOS JeseniceJES7001nest.
 
 
 
H45 (13/14)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP690116:460:00
2Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP670019:11+2:25
3Černý LiborMLA MLOK Mariánské LázněMLA690119:49+3:03
4Koprnický KamilVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660220:02+3:16
5Najman JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP630120:53+4:07
6Bína PavelMLA MLOK Mariánské LázněMLA670821:27+4:41
7Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ630021:53+5:07
8Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaSCP590022:25+5:39
9Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690023:38+6:52
10Beneš JanDKL KOB KladnoDKL660024:44+7:58
11Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ680128:56+12:10
 
Malec JaroslavSLA SKOB SlanýSLA6200disk
msBlažek JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM500928:55+12:09
 
 
 
H55 (8/8)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Jirásek JaroslavSCH TJ Skalka ChebSCH470115:000:00
2Sklenář JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA420117:00+2:00
3Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480119:40+4:40
4Mágr ZdeněkLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV500024:13+9:13
 
Hora VladimírVSP USK PrahaVSP5100disk
Šváb JanVSP USK PrahaVSP5801disk
Nentvich LubomírDOR OK DobříšDOR5800Disk
Pilař KarelMAS KČT AšMAS5501nest.
 
 
 
H65 (1/1)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM420119:280:00
 
 
 
H20 (1/1)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Knepr LukášBSO KOB Baník SokolovBSO940119:530:00
 
 
 
HDR (25/25)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Král SamuelMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP080118:000:00
2Anděl RobinVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM19:12+1:12
3Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM085121:34+3:34
4Straková DenisaSLA SKOB SlanýSLA075026:20+8:20
5Kalinová EllaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP096126:28+8:28
6Štěrba LukášSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100129:31+11:31
7Černý MartinNER Neregistrovaný29:33+11:33
8Chmelík ŠtěpánDOR OK DobříšDOR070330:06+12:06
9Kalinová LisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP115030:26+12:26
10Haková Michaela32:42+14:42
11Ouhrabka VítEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP101034:10+16:10
12Ševčík VítONO SKOB OstrovONO110034:39+16:39
13Honer TomášVPM KOS Slavia VŠ Plzeň36:23+18:23
14Šubrt JáchymDKP Oddíl OB KotlářkaDKP080036:27+18:27
15Bohuslav FandaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM090037:20+19:20
16Mála MatyášMAS KČT AšMAS080041:30+23:30
17Křížek IvoMAS KČT AšMAS050141:59+23:59
18Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP085044:03+26:03
19Fremrová Magdalena45:53+27:53
20Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP090150:01+32:01
21Křenek HonzíkVPM KOS Slavia VŠ Plzeň64:41+46:41
22Ondráček LuborEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP111168:08+50:08
 
Ječmenová VeronikaONO SKOB OstrovONO0950nest.
od Věry Martínkové OndraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM1000nest.
Urbánková LucieONO SKOB Ostrovnest.
 
 
 
Linie (26/26)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Slámová BNEJ TJ Jiskra Nejdek18:000:00
2Štrait VilémVSP USK PrahaVSP070118:56+0:56
3Klocháňová ViktorieONO SKOB OstrovONO065120:41+2:41
4Bodurková DenisaKRL Kometa KraloviceKRL075221:42+3:42
5Jíra FilipROZ OK RoztokyROZ050023:14+5:14
6Šubrt VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaDKP050223:51+5:51
7Škáchová ZuzanaKAM SK KameniceKAM065124:27+6:27
8Sobota OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050225:24+7:24
9Křížková MarieMAS KČT AšMAS045026:09+8:09
10Kohoutová ZdeňkaDKL KOB KladnoDKL065126:33+8:33
11Štáfek OndřejDKL KOB KladnoDKL040026:42+8:42
12Beránková ŠárkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM055127:19+9:19
13Ševčíková AnežkaONO SKOB OstrovONO055029:26+11:26
14Baldriánová EvaVSP USK PrahaVSP075129:35+11:35
15Fišarová AdélaKRL Kometa KraloviceKRL065130:52+12:52
16Huk MichaelONO SKOB OstrovONO050031:02+13:02
17Urbánková EvaONO SKOB OstrovONO065031:25+13:25
18Oubrecht PetrDKL KOB KladnoDKL060035:08+17:08
19Urbančíková NelaNEJ TJ Jiskra Nejdek36:16+18:16
20Honer JardaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň39:21+21:21
21Náměstková AnetaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP075640:30+22:30
22Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050041:08+23:08
 
Husák OndřejSLA SKOB SlanýSLA0600disk
Rudolfová MagdalenaMAS KČT AšMAS0550disk
Ječmen MatyášONO SKOB OstrovONO0600nest.
Janatová ViolkaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0950nest.
 
 
 
Příchozí (10/10)
místoJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1Husáková PetraSLA SKOB SlanýSLA745214:360:00
2Škvorová Barbora18:34+3:58
3Zahradníček PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP874723:48+9:12
4Václavíková MonikaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM875030:56+16:20
5Kohoutová ZdeňkaDKL KOB KladnoDKL725131:07+16:31
6Hajšmanová GábinaLPM OK Lokomotiva Plzeň31:23+16:47
7Jírová Monika31:54+17:18
8Bazlova RufinaZCU Západočeská univerzita33:31+18:55
 
Rozmarová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaDisk
Kohout ZdeněkDKL KOB KladnoDKL7200nest.