Mistrovství oblasti štafetso 5.4.2014 22:00
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D14 (7)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1252STC Středočeská oblast STC176:19
Magdalena ŠkáchováKAM015124:20324:203
Hana ŠrámkováRIC005125:32149:521
Marie VyhnálkováRIC015126:27176:19
 
2257DKP Oddíl OB Kotlářka DKP186:58
Karin SannaDKP025030:14530:145
Agáta NajmanováDKP015027:09257:232
Marie KalouskováDKP015129:35486:58
 
3256ZCO Západočeská oblast ZCO187:01
Tereza ŠlechtováKRL015224:07224:072
Markéta StaňkováVPM015333:23557:303
Lenka MudrováKRL005229:31387:01
 
4251NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ188:27
Pavla NádeníčkováNEJ015123:56123:561
Klára MarešováNEJ025035:38659:344
Regina TokárováNEJ015028:53288:27
 
5253SLA SKOB Slaný SLA1107:58
Strakova VeronikaSLA005126:46426:464
Jirkovska KaterinaSLA035041:03767:496
Jirkovska MichaelaSLA015040:095107:58
 
6255POB Pražská oblast POB1108:29
Barbora ŠimšováPOB015331:25631:256
Kateřina FantováPOB025132:31463:565
Dorotea TicháPOB035044:337108:29
 
7254DKL KOB Kladno DKL1111:04
Aneta GeislerováDKL015136:38736:387
Hana BenešováDKL005031:28368:067
Zuzana HorychováDKL015042:586111:04
 
 
 
 
D18 (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1155PGP SK Praga PGP1112:40
Eliška SieglováPGP995433:21133:211
Klára HrabánkováPGP965443:17276:381
Zuzana KožinováPGP965036:021112:40
 
2161TAP KOB TRETRA Praha TAP1120:50
Gabriela ŠimůnkováTAP975533:24233:242
Kateřina PolákováTAP985444:15377:392
Tereza PolákováTAP985343:115120:50
 
3158VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1129:58
Johana HlinovskáVPM975142:46542:465
Eliška KroupováVPM985344:33487:195
Adéla MikešováVPM985242:394129:58
 
4152ROZ OK Roztoky ROZ1152:17
Hana VoltrováROZ975246:27746:277
Linda SedláčkováROZ005066:5311113:208
Alena VoltrováROZ995138:572152:17
 
5157RIC OB Říčany RIC1168:32
Amálie RepiskáRIC985161:29961:299
Anežka RohlíčkováRIC995158:239119:529
Františka RohlíčkováRIC995248:406168:32
 
6154DOR OK Dobříš DOR1176:27
Klára NentvichováDOR995061:22861:228
Johana KopeckáVSP995049:056110:277
Taťána KovalčíkováDOR985066:008176:27
 
7156MAS KČT Aš MAS1180:58
Tereza Pelcová43:14643:146
Barbara Lučanová57:488101:026
Klára Istvanová79:569180:58
 
8153SLA SKOB Slaný SLA1184:46
Kateřina JežkováSLA975065:201065:2010
Kristýna ZábranskáSLA985258:2410123:4410
Hana SušánkováSLA985561:027184:46
 
 
151KRL Kometa Kralovice KRL1disk
Dagmar BiersakováKRL0051disk
Alexandra MarešováNEJ995050:297
Lenka HanákováKRL995141:463
 
160VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM2disk
Kateřina ObytováVPM975242:45442:454
Tereza KinkorováLPM985042:17185:023
Lucie ŠafrhansováVPM9753disk
 
159PGP SK Praga PGP2vzdal
Zuzana HrabánkováPGP995041:59341:593
Johana KolářováPGP995245:17587:164
N.N.nest.
 
 
 
 
D21 (14)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
165PGP SK Praga PGP2104:50
Kristýna ČermákováPGP915434:23134:231
Martina TichovskáPGP865834:26168:491
Martina SpurnáPGP855636:011104:50
 
260DKP Oddíl OB Kotlářka DKP4114:44
Zuzana JiřištováDKP825434:38234:382
Lucie SchütznerováDKP855040:39375:172
Marie DlouháDKP875639:274114:44
 
355DKP Oddíl OB Kotlářka DKP2115:04
Hana DlouháDKP945035:04335:043
Lucie JanatováDKP815440:49475:533
Dominika PlochováDKP865139:113115:04
 
454DKP Oddíl OB Kotlářka DKP1120:58
Madla SvobodnáDKP915439:50739:507
Kamila FoglarováDKP865542:46682:367
Kristýna KolínováDKP845038:222120:58
 
564MFP VŠSK MFF UK Praha MFP1122:14
Jana ŠimšováMFP765139:51839:518
Jana NedbalováMFP805040:49480:404
Michaela KrálováMFP795941:346122:14
 
658DKP Oddíl OB Kotlářka DKP3123:06
Barbora MargoldováDKP865437:21637:216
Petra KošťálováDKP825645:46883:078
Simona KarochováDKP885339:595123:06
 
752VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1127:04
Vendula DoležalováVPM878737:13537:135
Lenka HasmanováVPM755147:46984:599
Kateřina VodrážkováVPM799542:057127:04
 
853SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV1133:45
Veronika KubínováSKV975236:13436:134
Romana KubínováSKV945245:17781:305
Kateřina ŽandováSKV865152:1510133:45
 
959PGP SK Praga PGP1143:38
Hana TichovskáPGP825143:261243:2612
Hana TichovskáPGP665238:09281:356
Helena MikulášováPGP935362:0313143:38
 
1057LBE TJ Lokomotiva Beroun LBE1146:06
Zdeňka KřivancováLBE945042:08942:089
Barbora KučerováLBE965055:071297:1511
Pavla VildmonováLBE745148:519146:06
 
1161EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP1146:48
Markéta KalinováEKP825942:181042:1810
Marcela ČečrdlováEKP725749:101091:2810
Radka OuhrabkováEKP815155:2012146:48
 
1251LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM1158:22
Petra PilařováLPM835148:531348:5313
Tereza SteiningerováLPM865054:4011103:3312
Alice NápravníkováLPM845354:4911158:22
 
1356TAP KOB TRETRA Praha TAP1160:00
Anna HermannováTAP925143:131143:1311
Markéta ZajícováTAP905470:4314113:5614
Lucie GabrovskáTAP885446:048160:00
 
1463PGP SK Praga PGP3176:19
Michaela LacigováPGP815052:581452:5814
Klára HorováPGP845557:3013110:2813
Magdalena ČtrnáctováPGP715165:5114176:19
 
 
 
 
H14 (10)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1208KAM SK Kamenice KAM192:50
Adam ŠkvorKAM020232:54432:544
Hugo HankovecKAM020132:25265:194
Jan GajdaKAM010527:31192:50
 
2210POB Pražská oblast POB192:57
Matyáš SieglPOB010231:10331:103
Teodora DědkováPOB005030:27161:371
Martin ŠimšaPOB030131:20392:57
 
3207TAP KOB TRETRA Praha TAP1102:15
Jan LonginTAP010329:33229:332
Ondřej MěšťanTAP010034:39464:123
Matěj DědekTAP000138:034102:15
 
4202VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1108:02
Ondřej HasmanVPM000226:53126:531
Adam HašekVPM010135:04561:572
Ondřej HlinovskýVPM010246:055108:02
 
5209VSP USK Praha VSP1114:24
Jan PuchalskýVSP010144:25844:258
Kryštof PrůšaVSP010241:33685:587
Martin AschermannVSP000128:262114:24
 
6206BSO KOB Baník Sokolov BSO1136:40
Lucie VítováBSO025033:08533:085
Jan HejdukBSO000143:40876:485
Eliška HorováBSO015059:529136:40
 
7203DOR OK Dobříš DOR1137:13
Ondřej JandaDOR010042:15742:157
Jan TachezyDCE010042:00784:156
Matěj ŠtěpoDOR000152:586137:13
 
8204SLA SKOB Slaný SLA1143:24
Richard ČechSLA000141:01641:016
Matyáš KolářSLA030046:02987:038
Zdeněk HusákSLA020156:218143:24
 
9201ZCO Západočeská oblast ZCO1143:48
Václav BartošMLA010158:051058:0510
Jan VeckoNEJ000232:38390:439
Mikuláš DellingerNEJ010053:057143:48
 
10205DKL KOB Kladno DKL1187:58
Matěj MelichnaDKL010247:17947:179
Luděk SvobodaDKL020066:0010113:1710
Václav KohoutDKL010174:4110187:58
 
 
 
 
H18 (4)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1101PGP SK Praga PGP1127:31
Ondřej JežekPGP970640:24140:241
Martin HasalPGP980446:01286:251
Michal WernerPGP970541:061127:31
 
2104TAP KOB TRETRA Praha TAP1136:52
Jakub RansdorfTAP980547:03347:033
Vašek JanáčTAP960246:00193:032
Jakub VlášekTAP970243:492136:52
 
3102DKL KOB Kladno DKL1173:24
Jáchym PostolkaDKL990053:25453:254
Jan BenešDKL980054:023107:273
Vladislav ŠímaDKL970065:573173:24
 
4103VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1225:27
Jan BurianVPM990244:47244:472
Klára LokajíčkováVPM005265:464110:334
Dorotka DoležalováVPM9950114:544225:27
 
 
 
 
H21 (20)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
16DKP Oddíl OB Kotlářka DKP1123:20
Martin NývltDKP820040:07840:078
Jaroslav TomešDKP810940:25280:322
Jan KolínDKP770142:487123:20
 
27EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP1123:21
Radim OndráčekEKP741438:12338:123
Pavel BolehovskýEKP710346:28684:405
Miroslav SeidlEKP740238:411123:21
 
311PGP SK Praga PGP3123:43
Luboš MatějůPGP760137:34137:341
Martin KondrátPGP650144:10481:444
Jakub LandovskýPGP960141:595123:43
 
49LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM3124:21
Jiří ValešLPM950239:40639:406
Petr SuchýLPM782045:46585:268
František KolovskýLPM920238:552124:21
 
521PGP SK Praga PGP5125:42
Jan ProcházkaPGP820638:31538:315
Martin TichovskýPGP610042:15380:463
Jan SkyvaPGP850144:568125:42
 
618PGP SK Praga PGP4125:43
Tomáš LandovskýPGP910338:18438:184
Petr BaldrianPGP720346:28684:466
Vojtěch HoraPGP830140:574125:43
 
72VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1127:12
Jiří BouchalVPM844937:48237:482
Robert AndělVPM800147:06884:547
Tomáš KamarytVPM880742:186127:12
 
816TAP KOB TRETRA Praha TAP1137:17
Jakub MakovskýTAP851140:24940:249
Martin ČernýTAP890250:561391:209
Vítězslav ZajícTAP861045:579137:17
 
919BSO KOB Baník Sokolov BSO1142:21
Karel RambousekBSO790743:321143:3211
Lukáš KneprBSO940158:0417101:3613
Karel PilařBSO780140:453142:21
 
101LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM1147:15
František SovaLPM970251:591451:5914
Petr StehlíkLPM790347:41999:4010
Jakub ŠilhavýLPM850047:3510147:15
 
113MAS KČT Aš MAS1150:52
Jindřich Kovář49:571349:5713
Luboš Lhoták51:3814101:3512
Tomáš Redlich49:1712150:52
 
1213EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP2157:45
Jaroslav HlaváčEKP920555:361755:3617
Miroslav KalinaEKP821149:2311104:5915
Milan PidrmanEKP831052:4613157:45
 
1312KRL Kometa Kralovice KRL1157:48
Jiří VištejnKRL930543:051043:0510
Tomáš SedláčekKRL640160:2218103:2714
Ondřej PovaKRL930454:2115157:48
 
1415DKP Oddíl OB Kotlářka DKP3164:03
Jiří RambaDKP860649:481249:4812
Antonín ŠubrtDKP710066:1919116:0717
Martin KlusákDKP870447:5611164:03
 
154MLA MLOK Mariánské Lázně MLA1177:52
Libor ČernýMLA690168:031868:0318
Luděk BartošMLA670155:3115123:3419
Jan MacuraMLA930654:1814177:52
 
165PGP SK Praga PGP1182:01
Ondřej SyselPGP830252:091552:0915
Martin VlachPGP860549:2512101:3411
Marek UhlířPGP940580:2718182:01
 
1720TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1186:48
Štěpán PicekTJN960171:032071:0320
Jan PicekTJN910148:3710119:4018
Jan PicekTJN650067:0817186:48
 
1817DKP Oddíl OB Kotlářka DKP4215:44
Petr ŠebekDKP990355:091655:0916
Matouš NajmanDKP980057:0416112:1316
Petr ZahradníčekDKP8747103:3119215:44
 
 
10PGP SK Praga PGP2disk
Tomáš JanovskýPGP640140:06740:067
Radek LacigaPGP820240:17180:231
Jakub VeselýPGP9503disk
 
8LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM2disk
Libor SuchýLPM800370:121970:1219
Lukáš HegnerLPM8104disk
Jan RyjáčekLPM800467:0616
 
 
 
 
HD105 (25)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1306VSP USK Praha VSP1113:23
Barbora BaldrianováVSP785038:15238:152
Jan NěmečekVSP620134:24172:391
Michal PrůšaVSP731040:442113:23
 
2303VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1120:16
Pavel BartovskýVPM610139:04339:043
Marcela StaňkováVPM695139:54278:582
Vladimír KovářVPM720041:184120:16
 
3322KAM SK Kamenice KAM1128:45
Zuzana ŠkvorováKAM735048:271348:2713
Petra ŠkáchováKAM705442:39391:068
Martin ŠkvorKAM670037:391128:45
 
4313MFP VŠSK MFF UK Praha MFP1129:02
Aleš KrálMFP780836:55136:551
Lenka ForstováMFP685049:131086:085
Jaromír ŠimšaMFP710042:545129:02
 
5311DKL KOB Kladno DKL1131:46
Pavel VinšDKL690042:16642:166
Jaroslava BenešováDKL705048:29890:457
Jiří DatelDKL710141:013131:46
 
6314MFP VŠSK MFF UK Praha MFP2139:21
Roman SieglMFP670039:06439:064
Dagmar SieglováMFP705043:23482:293
Libor ForstMFP630156:5215139:21
 
7315VSP USK Praha VSP3140:12
Helena ZakouřilováVSP745343:27943:279
Markéta PrůšováVSP725650:281293:5510
Václav ZakouřilVSP740146:177140:12
 
8307LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM1141:06
Václav BohuslavLPM720642:49842:498
Jana BohuslavováLPM785246:56689:456
Ilona KolovskáLPM635251:2110141:06
 
9310VSP USK Praha VSP2144:50
Vladimír HoraVSP510048:081248:0812
Jarmila NěmečkováVSP665047:13795:2112
Magda HorováVSP545049:299144:50
 
10305MLA MLOK Mariánské Lázně MLA1149:12
Jan MichalecMLA570145:001145:0011
Hana FišákováMLA775048:42993:429
Pavel BínaMLA670855:3013149:12
 
11308LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM2152:42
Miroslav ŠilhavýLPM580042:42742:427
Jana ŠilhaváLPM595154:091396:5113
Pavel SteiningerLPM560355:5114152:42
 
12323DKP Oddíl OB Kotlářka DKP1157:15
Jiří KalousekDKP690144:541044:5410
Eugenie ZelenkováDKP595150:171195:1111
Jitka KlusákováDKP565162:0416157:15
 
13319VSP USK Praha VSP4157:16
Jakub PuchalskýVSP691150:221550:2215
Irena AschermannováVSP735062:4519113:0716
Miloslav MenclVSP650544:096157:16
 
14320LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM3162:13
Miroslav ČernýLPM750449:411449:4114
Kamila LedererováLPM735257:3915107:2014
Pavel DvořákLPM780554:5312162:13
 
15309MLA MLOK Mariánské Lázně MLA2170:16
Jana BartošováMLA705150:431650:4316
Stanislava OpavováMLA545156:5914107:4215
Jan SklenářMLA420162:3417170:16
 
16304LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM4181:35
Karel ŠoupaLPM690055:301855:3018
Jana ŠoupováLPM685059:5318115:2317
Jiří KolovskýLPMXXXX66:1219181:35
 
17325ROZ OK Roztoky ROZ1183:31
Petra SedláčkováROZ705054:581754:5817
Jaroslav SedláčekROZ680175:0521130:0319
Svatava VoltrováROZ615053:2811183:31
 
18321DOR OK Dobříš DOR1185:59
Lubomír NentvichDOR580070:242170:2421
Jana NováDOR715067:1220137:3620
Kateřina ArnoštováDOR765248:238185:59
 
19317MLA MLOK Mariánské Lázně MLA3194:04
Helena TenglerováMLA655167:282067:2820
Radka PostránskáMLA745059:0917126:3718
Kathrin BínováMLA675467:2720194:04
 
20324SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV1216:36
Jana ŠplinarováSKV645192:432392:4323
Jana KubínováSKV675158:2316151:0621
Marie ŽandováSKV655165:3018216:36
 
21312DKL KOB Kladno DKL2244:21
Pavel ŠtáfekSKL740158:011958:0119
Zdeňka KohoutováDKL725193:3623151:3722
Monika PostolkováDKL705392:4422244:21
 
22318LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM5244:37
Iva PechováLPM615180:162280:1622
Jiří PechLPM540282:3722162:5323
Renata ŠikováLPM655181:4421244:37
 
 
301NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ1disk
Josef NádeníčekNEJ7000disk
Lenka ZiebováNEJ7251disk
Jaroslav ZiebaNEJ6500disk
 
302NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ2disk
Regina TokárováNEJ6950disk
Marcela MarešováNEJ7450disk
Alexander MarešNEJ7300disk
 
316ONO SKOB Ostrov ONO1vzdal
Jiří HájekONO720040:12540:125
Monika LisáONO675045:18585:304
aONO6400nest.
 
 
 
 
HD12 (20)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1412VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM169:57
Marek HasmanVPM020123:26123:261
Šimon KurzVPM020825:02348:281
Lukáš RichtrVPM020421:29169:57
 
2401DKP Oddíl OB Kotlářka DKP173:30
Matěj ŠubrtDKP020527:50827:508
Antonín ŠvarcDKP020323:36151:262
Milan MalačkaDKP021022:04273:30
 
3404KAM SK Kamenice KAM180:20
Martin GajdaKAM040525:43325:433
Vít ŠkáchaKAM030927:21553:043
Tomáš KováříkKAM030027:16580:20
 
4416DOR OK Dobříš DOR280:24
Jakub JandaDOR040326:16526:165
Maxmilián DudlaDOR020030:27856:435
Jáchym KučeraDOR030123:41380:24
 
5419VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM386:41
Radka StaňkováVPM045226:38626:386
Kamila RichtrováVPM045128:28755:064
Lucie KovářováVPM035031:351086:41
 
6406PGP SK Praga PGP190:59
Petr JanasPGP020023:33223:332
František ČtrnáctPGP040139:491463:227
Štěpán KožinaPGP030027:37690:59
 
7405VSP USK Praha VSP191:12
Tomáš BaldriánVSP040539:291439:2914
Dominik PrůšaVSP040624:46264:158
Matyáš ZakouřilVSP040026:57491:12
 
8402MLA MLOK Mariánské Lázně MLA1102:19
Martina ChladováMLA025027:28727:287
Jonáš ČernýMLA050145:421773:1012
Kateřina ČernáMLA025129:098102:19
 
9410DOR OK Dobříš DOR1107:47
Veronika ArnoštováDOR045537:511337:5113
Jessica KastnerováDOR025028:17666:089
Julie NentvichováDOR035141:3911107:47
 
10411ONO SKOB Ostrov ONO1112:44
Adam ŠevčíkONO030048:441848:4418
Marek ŠtěrbaSKV040135:321184:1617
Jan OncirkONO030128:287112:44
 
11423VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM4112:57
Jakub HasmanVPM050129:03929:039
Ondřej KurzVPM050337:231366:2610
Jakub HřivnaVPM045646:3113112:57
 
12414VSP USK Praha VSP2115:21
Klára AschermannováVSP045437:391237:3912
Barbora NoskováVSP045746:321884:1115
František DohnalVSP030331:109115:21
 
13415EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP1117:29
Daniel BolehovskýEKP050825:49425:494
Michal BolehovskýEKP020033:18959:076
Adam JanasPGP040458:2215117:29
 
14413NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ1117:31
Radim TokárNEJ030036:401136:4011
Iva NádeníčkováNEJ035037:131273:5313
Veronika ZiebováNEJ045043:3812117:31
 
15407ZCO Západočeská oblast ZCO2158:32
Antonín ŠustrKSH020143:431543:4315
Aneta KosařováONO025040:251584:0814
Ondřej ŠustrKSH050174:2416158:32
 
16408ZCO Západočeská oblast ZCO1198:41
Eliška FišarováKRL035150:281950:2819
Daniela KřížováMAS025033:471084:1516
Adéla PetříkováMAS0352114:2617198:41
 
 
409MLA MLOK Mariánské Lázně MLA2disk
Samuel JanochMLA050229:441029:4410
Marie BartošováMLA0451disk
Adéla PostránskáMLA055149:4014
 
422BSO KOB Baník Sokolov BSO1disk
Zdeněk HejdukBSO020145:581745:5817
Oldřich KohoutekBSO030140:351686:3318
Jitka JirkováBSO0350disk
 
420MAS KČT Aš MAS1disk
Tomáš Vendelbergerdisk
Filip Křížekdisk
Josef Křížekdisk
 
418VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM2vzdal
Vratislav PolívkaVPM020345:551645:5516
Ondřej KovářVPM020025:44471:3911
Filip ŠauliVPM0301nest.
 
 
 
 
HD10L (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1510POB Pražská oblast POB175:19
Adam KrálPOB050020:52120:521
Pavla ŠimšováPOB055021:58142:501
Vojtěch ŠubrtPOB050132:29575:19
 
2511ZCO Západočeská oblast ZCO186:00
Anita JechováBSO045035:57735:577
Šimon StehlíkLPM050125:05261:024
Daniel VočelukONO040224:58186:00
 
3501NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ188:42
B SlámováNEJ035231:44631:446
Nela UrbančíkováNEJ025128:45460:292
Anna DellingerováNEJ035128:13288:42
 
4513SLA SKOB Slaný SLA191:15
Jan JirkovskýSLA050029:40329:403
Klára ČechováSLA055231:27661:075
Magdaléna JirkovskáSLA055030:08491:15
 
5503VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM193:09
Julie MikešováVPM045529:50429:504
Ondřej SobotaVPM050230:41560:313
Šárka BeránkováVPM055132:38693:09
 
6505DKL KOB Kladno DKL199:05
Petr OubrechtDKL060036:02836:028
Zdeňka KohoutováDKL065134:25970:279
Ondřej HusákSLA060028:38399:05
 
7506ONO SKOB Ostrov ONO1104:34
Michael Huk38:44938:449
E UrbánkováONO050032:10870:5410
D Nočeluk33:407104:34
 
8502KRL Kometa Kralovice KRL1105:03
Adéla VlachováKRL055129:51529:515
Denisa BodurkováKRL075231:31761:226
Adéla FišarováKRL065143:419105:03
 
9504VSP USK Praha VSP1106:08
Josef MenclVSP060225:15225:152
David MeierVSP060639:061164:217
Eva BaldriánováVSP075141:478106:08
 
10512LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM2113:31
Pepík BohuslavLPM040138:501038:5010
Martin KleinLPM040325:55364:458
Martin ŠoupaLPM050048:4610113:31
 
11509LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM1136:45
Adéla ŘíhováLPM035039:171139:1711
Adéla HegnerováLPM065037:011076:1811
Linda KleinováLPM045060:2711136:45