NEDĚLE - 4. OŽ - Pohár osvobození města Plzněčt 10. 4. 2014 21:13
Memoriál Ivana Zápotockého a Jana Wavoka Vodrážky
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (15)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
117Štraitová JolanaVSP USK PrahaVSP045620:380:00
211Bartošová MarieMLA MLOK Mariánské LázněMLA045121:29+0:51
31Malečková HanaPGP SK PragaPGP055024:00+3:22
415Šimšová PavlaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP055129:03+8:25
58Ziebová VeronikaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045030:22+9:44
6396Mikešová JulieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045531:45+11:07
716Hegnerová AdélaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM045034:18+13:40
86Fremrová MagdalenaNNN Neregistrovaní35:09+14:31
912Vaníčková AnnaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE055036:26+15:48
107Lorencová JanaDOR OK Dobříš42:55+22:17
1119Zemková PavlínaSLA SKOB SlanýSLA055146:11+25:33
1218Kotenová BarboraRIC OB ŘíčanyRIC045249:15+28:37
1313Jechová AnitaBSO KOB Baník SokolovBSO045054:30+33:52
1414Jirkovská MagdalénaSLA SKOB SlanýSLA0550116:55+96:17
 
5Postránská AdélaMLA MLOK Mariánské LázněMLA0551disk
 
 
 
D12 (26)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
130Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaDKP025020:350:00
229Chaloupková HanaKAM SK KameniceKAM025221:47+1:12
350Vítová LucieBSO KOB Baník SokolovBSO025022:08+1:33
438Černá KateřinaMLA MLOK Mariánské LázněMLA025123:31+2:56
535Fišarová EliškaKRL Kometa KraloviceKRL035125:38+5:03
637Marešová KláraNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025026:50+6:15
728Kovářová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM035027:08+6:33
841Nádeníčková IvaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035027:16+6:41
940Fantová KateřinaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP025627:40+7:05
1036Staňková RadkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045228:49+8:14
1146Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045129:27+8:52
1224Bejvlová KarolínaLME SK Los Mělník29:49+9:14
1321Hankovcová HelenaKAM SK KameniceKAM035030:09+9:34
1449Sládečková BarboraRIC OB ŘíčanyRIC025030:47+10:12
1522Kastnerová JessicaNNN Neregistrovaní32:36+12:01
1631Arnoštová VeronikaDOR OK DobříšDOR045533:26+12:51
1742Náměstková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP035334:07+13:32
1848Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP035135:16+14:41
1934Petříková AdélaMAS KČT AšMAS035237:28+16:53
2025Křížová DanielaMAS KČT AšMAS025041:15+20:40
2127Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV025041:49+21:14
2243Jirkovská KateřinaSLA SKOB SlanýSLA035043:31+22:56
2344Kosařová AnetaONO SKOB OstrovONO025047:06+26:31
2451Nentvichová JulieDOR OK DobříšDOR035147:15+26:40
2532Jirková JitkaBSO KOB Baník SokolovBSO035053:33+32:58
2647Dellingerová AnnaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035159:25+38:50
 
 
 
D14 (21)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
175Dědková TeodoraTAP KOB TRETRA PrahaTAP005123:290:00
271Vyhnálková MarieRIC OB ŘíčanyRIC015124:01+0:32
358Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015126:15+2:46
459Šrámková HanaRIC OB ŘíčanyRIC005126:50+3:21
563Šlechtová TerezaKRL Kometa KraloviceKRL015228:02+4:33
656Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP015128:04+4:35
774Staňková MarkétaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015328:12+4:43
866Mudrová LenkaKRL Kometa KraloviceKRL005231:06+7:37
967Sedláčková LindaROZ OK RoztokyROZ005032:11+8:42
1061Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceKAM015133:55+10:26
1154Lokajíčková KláraVPM KOS Slavia VŠ Plzeň35:02+11:33
1273Najmanová AgátaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP015037:27+13:58
1370Šimšová BarboraMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP015039:02+15:33
1472Nádeníčková PavlaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015041:55+18:26
1562Horová EliškaBSO KOB Baník SokolovBSO015042:20+18:51
1668Jirkovská MichaelaSLA SKOB SlanýSLA015045:01+21:32
1757Kyralová AnnaKAM SK KameniceKAM005246:25+22:56
1869Náměstková DenisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP015446:26+22:57
1965Lučanová BarboraMAS KČT AšMAS005148:31+25:02
2060Voltrová AnnaROZ OK RoztokyROZ016068:49+45:20
 
ms55Freyová AndreaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ895028:52+5:23
 
 
 
D16 (29)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
195Poláková KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaTAP985429:490:00
297Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaPGP995032:11+2:22
3103Hanáková LenkaKRL Kometa KraloviceKRL995133:26+3:37
489Biersaková DagmarKRL Kometa KraloviceKRL005133:45+3:56
583Kinkorová TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM985034:04+4:15
693Voltrová AlenaROZ OK RoztokyROZ995135:42+5:53
7108Albrechtová IvetaKAM SK KameniceKAM995035:50+6:01
890Poláková TerezaTAP KOB TRETRA PrahaTAP985336:05+6:16
999Doubková PetraVLI Slavia Liberec orienteeringVLI985336:44+6:55
1096Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985237:39+7:50
1194Nentvichová KláraDOR OK DobříšDOR995038:03+8:14
1279Repiská AmálieRIC OB ŘíčanyRIC985139:53+10:04
1387Kolářová JohanaPGP SK PragaPGP995240:36+10:47
1482Hájková EliškaZVO OB SK ZvoleZVO985140:42+10:53
15107Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemROU995141:40+11:51
16100Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985341:46+11:57
1788Pelcová TerezaMAS KČT AšMAS985342:31+12:42
18109Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemROU995442:51+13:02
1980Kopecká JohanaVSP USK PrahaVSP995043:05+13:16
20104Zimmerová KateřinaZVO OB SK ZvoleZVO985243:29+13:40
2184Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995044:56+15:07
22105Doležalová DorotkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995045:06+15:17
23102Kopecká EliškaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC985047:28+17:39
2481Mikulášová MartinaPGP SK PragaPGP985247:48+17:59
2586Zábranská KristýnaSLA SKOB SlanýSLA985250:00+20:11
26101Kovalčíková TaťánaDOR OK DobříšDOR985050:50+21:01
2785Formánková AnnaRIC OB ŘíčanyRIC995051:33+21:44
28106Sušánková HanaSLA SKOB SlanýSLA985551:55+22:06
2991Procházková JanaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE995080:53+51:04
 
 
 
D18 (10)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1122Sieglová EliškaPGP SK PragaPGP995440:150:00
2124Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaTAP975549:07+8:52
3113Voltrová HanaROZ OK RoztokyROZ975254:50+14:35
4118Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV965355:21+15:06
5116Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975255:32+15:17
6115Hrabánková KláraPGP SK PragaPGP965456:01+15:46
7119Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975158:57+18:42
8123Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975372:48+32:33
9117Peterková VeronikaKRL Kometa KraloviceKRL975572:51+32:36
 
120Kučerová BarboraLBE TJ Lokomotiva BerounLBE9650disk
 
 
 
D21K (22)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1131Zurynková JanaEKP VŠTJ Ekonom Praha43:170:00
2140Foglarová KamilaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP865544:27+1:10
3125Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP785046:38+3:21
4146Jarošová KláraDCE KOB DobřichoviceDCE795048:05+4:48
5126Pilařová PetraLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM835148:26+5:09
6145Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP825951:05+7:48
7139Ouhrabková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP815153:06+9:49
8136Žandová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV865154:35+11:18
9133Zajícová MarkétaTAP KOB TRETRA PrahaTAP905454:56+11:39
10144Urbánková KateřinaONO SKOB OstrovONO925056:32+13:15
11147Kudrnáčová LucieKAM SK KameniceKAM885063:08+19:51
12138Horová KláraPGP SK PragaPGP845568:39+25:22
13135Hausmannová KláraEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP865169:33+26:16
14130Blažková AliceROU SKOB Roudnice nad Labem73:14+29:57
15114Hejnalová EvaKAM SK KameniceKAM965174:31+31:14
16129Dobešová KateřinaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.76:50+33:33
17142Trčková HelenaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP875677:57+34:40
18127Jaroměřská EKP VŠTJ Ekonom Praha83:49+40:32
19134Šinovská KristýnaROU SKOB Roudnice nad LabemROU935185:56+42:39
20143Zbornikova Veronika66C Amateri66C845088:53+45:36
21137Šebková JanaSCP OK Sparta PrahaSCP925091:40+48:23
 
141Skripniková KateřinaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP8051vzdal
 
 
 
D21L (38)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1175Tichovská MartinaPGP SK PragaPGP865858:220:00
2189Svobodná ŠárkaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP885058:29+0:07
3163Spurná MartinaPGP SK PragaPGP855660:33+2:11
4159Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP845063:55+5:33
5172Karochová SimonaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP885365:32+7:10
6157Čermáková KristýnaPGP SK PragaPGP915465:41+7:19
7165Plochová DominikaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP865166:10+7:48
8176Dlouhá MarieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP875666:36+8:14
9170Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP825466:39+8:17
10148Baldrianová BarboraVSP USK PrahaVSP785068:57+10:35
11182Tichovská HanaPGP SK PragaPGP665271:12+12:50
12188Svobodová JitkaVSP USK PrahaVSP745071:36+13:14
13178Košťálová PetraDKP Oddíl OB KotlářkaDKP825674:51+16:29
14158Vildmonová PavlaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE745175:45+17:23
15167Králová MichaelaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP795976:14+17:52
16180Schütznerová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP855076:22+18:00
17192Dlouhá HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP945076:27+18:05
18183Kubínová VeronikaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975277:15+18:53
19169Horová MagdaVSP USK PrahaVSP545077:35+19:13
20184Kožinová AnnaPGP SK PragaPGP935078:09+19:47
21166Škáchová PetraKAM SK KameniceKAM705479:09+20:47
22160Křivancová ZdeňkaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE945080:12+21:50
23171Šimšová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP765180:28+22:06
24174Setínková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP905282:52+24:30
25162Kuberková LucieLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945183:01+24:39
26191Jelínková ZoraPGP SK PragaPGP885183:39+25:17
27177Hermannová AnnaTAP KOB TRETRA PrahaTAP925184:09+25:47
28168Janovská PetraPGP SK PragaPGP735585:17+26:55
29190Kohlová ZuzanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY885287:18+28:56
30149Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP805088:34+30:12
31150Zelená MarkétaPGP SK PragaPGP585090:31+32:09
32186Mikulášová HelenaPGP SK PragaPGP935393:42+35:20
33164Albrechtová EvaKAM SK KameniceKAM785095:34+37:12
34187Procházková ZuzanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY8650100:36+42:14
35185Ottová TerezkaJES KOS JeseniceJES8651101:15+42:53
36179Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaSCP6950117:54+59:32
37173Karasová JanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP6153136:54+78:32
38181Černá EliškaNNN Neregistrovaní239:39+181:17
 
 
 
D35K (27)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1223Náměstková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP735152:200:00
2220Forštová JitkaPGP SK PragaPGP755853:36+1:16
3210Savičová GabrielaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV795256:53+4:33
4208Zakouřilová HelenaVSP USK PrahaVSP745357:14+4:54
5212Průšová MarkétaVSP USK PrahaVSP725658:45+6:25
6211Jandová LenkaKAD Originální Vivalín Team KadaňKAD725059:26+7:06
7216Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675161:56+9:36
8217Hankovcová LenkaKAM SK KameniceKAM705363:14+10:54
9215Malečková IvaPGP SK PragaPGP755963:51+11:31
10206Lepší MichaelaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ775064:38+12:18
11221Bohuslavová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM785265:17+12:57
12199Ševčíková OlgaONO SKOB Ostrov65:27+13:07
13219Nová JanaDOR OK DobříšDOR715068:18+15:58
14202Šustrová HanaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH775569:59+17:39
15214Marešová MarcelaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745070:00+17:40
16222Lokajíčková Miluška76:35+24:15
17195Haková MagdaPGP SK PragaPGP765178:01+25:41
18205Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemROU705078:37+26:17
19201Naporowská MarieBSO KOB Baník SokolovBSO795080:12+27:52
20200Lorencová MarcelaDOR OK Dobříš85:05+32:45
21203Jandová HanaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV715090:32+38:12
22209Ziebová LenkaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ725192:22+40:02
23218Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV715193:20+41:00
24207Jílková RadkaZBP OOB SK ZbraslavZBP775194:23+42:03
25224Bredlerová TerezaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV7551101:45+49:25
26213Sládečková LucieRIC OB ŘíčanyRIC7450137:30+85:10
27204Nosková PavlaVSP USK PrahaVSP7261205:24+153:04
 
 
 
D35L (32)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1252Ševčíková PetraONO SKOB OstrovONO745048:090:00
2249Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceKAM735050:32+2:23
2245Sobotová JanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM725050:32+2:23
4261Arnoštová KateřinaVSP USK PrahaVSP765251:36+3:27
5246Lisá MonikaONO SKOB OstrovONO675052:49+4:40
6255Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaSCP615053:20+5:11
7253Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP705055:02+6:53
8250Hasmanová LenkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755155:11+7:02
9237Kolovská IlonaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM635255:45+7:36
10257Hašková EvaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM735256:56+8:47
11254Šrámková IvaRIC OB ŘíčanyRIC725158:47+10:38
12236Hejnalová HanaPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK615163:15+15:06
13248Kovářová JitkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM735063:36+15:27
14260Vyhnálková EvaRIC OB ŘíčanyRIC755263:45+15:36
15240Procházková PavlínaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE645065:31+17:22
16233Štraitová JitkaVSP USK PrahaVSP725265:46+17:37
17251Jirsová PavlaKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH725166:10+18:01
18247Kamarytová MartinaMLA MLOK Mariánské LázněMLA665166:24+18:15
19238Forstereviczová JanaDOR OK DobříšDOR765366:30+18:21
20258Ledererová KamilaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM735266:43+18:34
21235Sedláčková PetraROZ OK RoztokyROZ705067:04+18:55
22239Richtrová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745168:36+20:27
23244Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655168:49+20:40
24243Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV735169:06+20:57
25259Sladkovská HelenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP675170:29+22:20
26256Janečková VeronikaSOB SOBSASOB715172:57+24:48
27225Vaníčková Lucie5WC SK Líšná5WC725075:52+27:43
28231Buková JanaROU SKOB Roudnice nad LabemROU715078:51+30:42
29230Suchá MichaelaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM785679:56+31:47
30234Bínová KathrinMLA MLOK Mariánské LázněMLA675484:31+36:22
31242Zemková HelenaSLA SKOB SlanýSLA7450104:25+56:16
 
241Černá MonikaMLA MLOK Mariánské LázněMLA7451disk
 
 
 
D45K (8)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1266Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU665028:050:00
2270Čápová IrenaSCP OK Sparta PrahaSCP645036:36+8:31
3267Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleZVO645136:52+8:47
4264Hrabánková IlonaPGP SK Praga37:16+9:11
5274Macurová JanaMLA MLOK Mariánské LázněMLA665740:15+12:10
6269Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ695041:01+12:56
7263Huková ŠárkaONO SKOB OstrovONO685048:34+20:29
8271Tichá IvanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC625054:44+26:39
 
 
 
D45L (37)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1293Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyROZ615046:320:00
2305Fantová LibušeEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP565047:34+1:02
3311Bochenková JanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP615048:19+1:47
4281Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM575049:25+2:53
5314Cincibusová IvanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP665149:52+3:20
6304Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceDCE545050:01+3:29
7288Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceDCE555051:07+4:35
8301Kohlová AlenaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY605151:48+5:16
9287Zelenková EugenieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP595152:17+5:45
10280Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565154:27+7:55
11276Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC615055:05+8:33
12292Němečková JarmilaVSP USK PrahaVSP665055:14+8:42
13312Svitáková IvanaOLP PSK Olymp PrahaOLP685156:10+9:38
14295Doležalová VlastaPGP SK PragaPGP555057:37+11:05
15307Šilhavá JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM595157:38+11:06
16291Kohoutová PavlaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC625157:48+11:16
17285Opavová StanislavaMLA MLOK Mariánské LázněMLA545158:34+12:02
18279Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary58:46+12:14
19286Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaSCP645159:02+12:30
20309Bouchalová ZdenaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM575759:28+12:56
21296Tenglerová HelenaMLA MLOK Mariánské LázněMLA655159:54+13:22
22298Kašparová IrenaSLA SKOB SlanýSLA685260:27+13:55
23313Cabrnochová HanaDKL KOB KladnoDKL555060:36+14:04
24303Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM615163:13+16:41
25284Malačková JanaDVP TJ Sokol Praha Spořilov - RoztDVP615163:40+17:08
26300Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaTJP645163:54+17:22
27310Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685065:25+18:53
28283Wolkerová DagmarTJP TJ Sokol TrojaTJP525066:17+19:45
29297Mágrová IvanaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV555066:18+19:46
30282Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP575266:59+20:27
31302Čechmánková HelenaOKP SK OK 24 PrahaOKP645068:03+21:31
32262Šplinarová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV645172:54+26:22
33277Šebková HelenaSCP OK Sparta PrahaSCP675074:36+28:04
34308Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemROU685076:43+30:11
35278Mudrová MartinaHCE TJ Sokol HostiviceHCE645179:22+32:50
36290Šmejkalová KarlaMLA MLOK Mariánské LázněMLA625682:34+36:02
37294Setínková ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP575390:53+44:21
 
 
 
D55 (15)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1331Haňkovská JanaPGP SK PragaPGP405051:000:00
2325Kubátová MiladaPGP SK PragaPGP475052:45+1:45
3330Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceDCE565054:00+3:00
4324Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaSCP555055:37+4:37
5320Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555159:11+8:11
6332Bohuslavová VěraLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM485060:29+9:29
7318Zavadilová NaďaSCP OK Sparta PrahaSCP545061:25+10:25
8322Ryšavá LubomíraTJP TJ Sokol TrojaTJP475065:27+14:27
9327Stehnová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP515067:04+16:04
10326Šilerová ZdenaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC575069:28+18:28
11321Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP545270:16+19:16
12319Jelínková RadanaPGP SK PragaPGP585170:22+19:22
13329Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaSCP465075:13+24:13
14328Doležalová LiběnaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM595079:48+28:48
15315Krákorová NNN Neregistrovaní89:23+38:23
 
 
 
D65 (7)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1340Kupcová VěroslavaHSU Horizont klub ŠumperkHSU485049:230:00
2339Jedličková JindraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM455052:30+3:07
3337Beránková PavlaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM435059:40+10:17
4342Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV455075:12+25:49
5336Brabcová JindraLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV475076:08+26:45
6341Boučková LudmilaOCB OC České BudějoviceOCB435188:02+38:39
7338Říhová HanaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM455096:55+47:32
 
 
 
D75 (1)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1344Bláhová BlankaSJP KČT Slavoj PrahaSJP365168:310:00
 
 
 
H10 (25)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1361Gajda MartinKAM SK KameniceKAM040513:480:00
2359Tůma ŠimonTAP KOB TRETRA PrahaTAP040015:45+1:57
3376Černý JonášMLA MLOK Mariánské LázněMLA050116:28+2:40
4365Kurz OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050316:54+3:06
5364Janda JakubDOR OK DobříšDOR040317:32+3:44
6363Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaPGP040118:29+4:41
7375Baldrián TomášVSP USK PrahaVSP040519:48+6:00
8369Štěrba MarekSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040119:59+6:11
9360Zakouřil MatyášVSP USK PrahaVSP040020:18+6:30
10366Nový JáchymDOR OK DobříšDOR050220:23+6:35
11374Jirkovský JanSLA SKOB SlanýSLA050021:27+7:39
12382Král AdamMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP050722:19+8:31
13354Ježek FrantišekSLA SKOB Slaný22:40+8:52
14371Bolehovský DanielEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP050822:48+9:00
15379Snížek MartinDOR OK DobříšDOR040524:09+10:21
16356Kalous TomášEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP060124:34+10:46
17372Holeček ŠtěpánRIC OB ŘíčanyRIC040127:15+13:27
18373Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050127:33+13:45
19358Honzík ŠimonBSO KOB Baník SokolovBSO040027:44+13:56
20355Vočeluk DanielONO SKOB OstrovONO040229:40+15:52
21381Vaníček JosefLBE TJ Lokomotiva BerounLBE050030:22+16:34
22368Šustr OndřejKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH050131:25+17:37
23377Hasman JakubVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050131:39+17:51
24367Bohuslav PepíkLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM040139:09+25:21
25362Nápravník JiříLME SK Los MělníkLME040143:02+29:14
 
 
 
Linie (31)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1393Košina TobiášSKV TJ Slovan Karlovy Vary22:460:00
2404Štrait VilémVSP USK PrahaVSP070122:50+0:04
3843Slámová BarboraNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025125:27+2:41
4405Čechová KláraSLA SKOB SlanýSLA055226:24+3:38
5406Škáchová ViktorieKAM SK KameniceKAM065026:26+3:40
6407Jíra FilipROZ OK RoztokyROZ050026:27+3:41
7387Urbančíková NelaNEJ TJ Jiskra Nejdek28:22+5:36
8417Forsterevicz OndřejDOR OK DobříšDOR050928:31+5:45
9391Vlašimská BáraSKV TJ Slovan Karlovy Vary28:49+6:03
10398Beránková ŠárkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM055128:57+6:11
11414Říhová AdélaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM065030:02+7:16
12415Skripnik NikolaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP060031:16+8:30
13399Rudolfová MagdalenaMAS KČT AšMAS055035:03+12:17
14390Lorenc VašíkDOR OK Dobříš37:54+15:08
15408Baldriánová EvaVSP USK PrahaVSP075138:38+15:52
16411Šubrt VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaDKP050239:53+17:07
17420Sobota OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050240:07+17:21
18386Švecová Andrea40:14+17:28
19410Husák OndřejSLA SKOB SlanýSLA060040:41+17:55
20392Škáchová ZuzanaKAM SK KameniceKAM065140:59+18:13
21400Jandová EvaDOR OK DobříšDOR075244:33+21:47
22403Huk MichaelONO SKOB OstrovONO050052:19+29:33
23397Cincibusová LenkaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP045052:22+29:36
24395Mirčeva TerezaDOR OK DobříšDOR075060:15+37:29
25394Fišarová AdélaKRL Kometa KraloviceKRL065163:16+40:30
26402Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050065:27+42:41
 
401Ševčíková AnežkaONO SKOB OstrovONO0550disk
389Jedlička JanNNN Neregistrovanídisk
409Urbánková EvaONO SKOB OstrovONO0650disk
418Křížková MarieMAS KČT AšMAS0450disk
416Pova JakubKRL Kometa KraloviceKRL0604disk
 
 
 
H12 (40)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1449Šimša MartinMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP030017:270:00
2429Tokár RadimNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030018:05+0:38
3453Malačka MilanDKP Oddíl OB KotlářkaDKP021020:10+2:43
4437Škvor AdamKAM SK KameniceKAM020220:26+2:59
5460Bolehovský MichalEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP020020:58+3:31
5468Kovář OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020020:58+3:31
7428Škácha VítKAM SK KameniceKAM030921:03+3:36
8458Chaloupka ViktorKAM SK KameniceKAM030121:28+4:01
9463Kovářík TomášKAM SK KameniceKAM030022:30+5:03
10462Janas PetrPGP SK PragaPGP020023:20+5:53
11469Průša DominikVSP USK PrahaVSP040623:24+5:57
12436Křížek FilipMAS KČT AšMAS030123:35+6:08
13457Kurz ŠimonVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020824:36+7:09
14465Hřivna JakubPGP SK PragaPGP030524:38+7:11
15443Šrámek JaromírRIC OB ŘíčanyRIC030324:51+7:24
16459Oncirk JanONO SKOB OstrovONO030126:18+8:51
17451Šubrt MatějDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020526:36+9:09
18431Švarc AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020326:42+9:15
19442Kožina ŠtěpánPGP SK PragaPGP030028:47+11:20
20454Šustr AntonínKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH020129:28+12:01
21447Hamet PetrDOR OK DobříšDOR020231:31+14:04
22421Lustig AdamDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020232:17+14:50
23432Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ030034:12+16:45
24456Husák ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA020135:25+17:58
25440Hejduk ZdeněkBSO KOB Baník SokolovBSO020136:55+19:28
26445Kučera JáchymDOR OK DobříšDOR030138:31+21:04
27455Kohoutek OldřichBSO KOB Baník SokolovBSO030139:21+21:54
28427Janeček OndřejSOB SOBSASOB020139:26+21:59
29446Ševčík AdamONO SKOB OstrovONO030039:35+22:08
30439Hankovec HugoKAM SK KameniceKAM020139:52+22:25
31430Kolář MatyášSLA SKOB SlanýSLA030045:58+28:31
32444Kyral MaxmiliánKAM SK KameniceKAM030548:29+31:02
33467Albrecht AdamKAM SK KameniceKAM020350:51+33:24
34461Vendelberger TomášMAS KČT AšMAS030251:19+33:52
35452Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněMLA030056:01+38:34
36473Šesták ŠtěpánMLA MLOK Mariánské LázněMLA030258:24+40:57
37438Nigrin MatoušDOR OK DobříšDOR030366:20+48:53
38434Ševčík DanielONO SKOB OstrovONO020075:32+58:05
39426Dennison JindřichMLA MLOK Mariánské Lázně84:11+66:44
40470Křížek JosefMAS KČT AšMAS020193:44+76:17
 
 
 
H14 (22)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1490Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020426:150:00
2484Janovský TomášPGP SK PragaPGP010126:54+0:39
3487Gajda JanKAM SK KameniceKAM010527:17+1:02
4478Longin JanTAP KOB TRETRA PrahaTAP010328:44+2:29
5492Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010335:24+9:09
6504Pockley JakubRIC OB ŘíčanyRIC000036:45+10:30
7493Měšťan OndřejTAP KOB TRETRA PrahaTAP010037:57+11:42
8491Vecko JanNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000238:10+11:55
9503Štěpo MatějDOR OK DobříšDOR000139:22+13:07
10483Dědek MatějTAP KOB TRETRA PrahaTAP000139:25+13:10
11498Janda OndřejDOR OK DobříšDOR010039:37+13:22
12489Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad LabemROU010340:57+14:42
13480Bartoš VáclavMLA MLOK Mariánské LázněMLA010142:54+16:39
14481Janeček JiříTAP KOB TRETRA PrahaTAP000045:06+18:51
15479Víšek MartinKAM SK KameniceKAM010245:57+19:42
16494Dellinger MikulášNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ010047:52+21:37
17500Hejduk JanBSO KOB Baník SokolovBSO000152:53+26:38
18482Čech RichardSLA SKOB SlanýSLA000158:01+31:46
19496Bartoň MichalKAM SK KameniceKAM010762:37+36:22
20495Pethö AlexRIC OB ŘíčanyRIC010064:40+38:25
21488Pecháček VítRIC OB ŘíčanyRIC0101109:09+82:54
 
502Průša KryštofVSP USK PrahaVSP0102disk
 
 
 
H16 (14)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1510Najman MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaDKP980051:370:00
2516Bartoň PavelKAM SK KameniceKAM980051:39+0:02
3521Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemROU000152:24+0:47
4512Šebek PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990352:52+1:15
5520Burian JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM990253:14+1:37
6519Zieba JakubNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980053:38+2:01
7517Mikeš JanTAP KOB TRETRA PrahaTAP980255:46+4:09
8523Borovička TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP980157:40+6:03
9515Macura VítMLA MLOK Mariánské LázněMLA980061:53+10:16
10513Sladkovský JaromírTAP KOB TRETRA PrahaTAP990275:04+23:27
11514Kašpar FrantišekSLA SKOB SlanýSLA980075:31+23:54
12522Zemko ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA990080:32+28:55
13511Varga OndřejKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC990084:13+32:36
14518Prkno JonášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC9903103:18+51:41
 
 
 
H18 (6)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1533Ježek OndřejPGP SK PragaPGP970664:080:00
2532Sova FrantišekLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM970266:16+2:08
3531Werner MichalPGP SK PragaPGP970570:57+6:49
4530Janáč VašekTAP KOB TRETRA PrahaTAP960274:06+9:58
5529Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemROU960185:37+21:29
6528Frank JiříMAS KČT AšMAS960087:56+23:48
 
 
 
H21K (22)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1560Fišer JiříSLP OOB Slavia PrahaSLP850347:260:00
2537Arnošt KamilVSP USK PrahaVSP730150:06+2:40
3556Vrabec OndřejSCP OK Sparta PrahaSCP830352:30+5:04
4541Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemROU930156:28+9:02
5557Rauch TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM850156:54+9:28
6553Rauch StanislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820157:14+9:48
7542Hegner LukášLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM810465:12+17:46
8540Malec OldřichSLA SKOB SlanýSLA940068:28+21:02
9544Wagner LiborDKP Oddíl OB KotlářkaDKP851168:51+21:25
10555Jaroš MarekDCE KOB DobřichoviceDCE810069:33+22:07
11552Vaněk PetrZBP OOB SK ZbraslavZBP730271:18+23:52
12547Hopanyuk AnatoliyDKP Oddíl OB KotlářkaDKP790072:06+24:40
13536Škrabálek JanNNN Neregistrovaní72:21+24:55
14546Šimša JaromírMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP710073:37+26:11
15559Vonášek AdamLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM910174:25+26:59
16554Přeček ZdeněkSCP OK Sparta PrahaSCP520075:08+27:42
17551Havlůj FrantišekDKP Oddíl OB KotlářkaDKP830875:22+27:56
18545Šedivý OndřejKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC910377:40+30:14
19543Toušek FilipZBP OOB SK ZbraslavZBP710284:30+37:04
20549Ryjáček JanLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM800485:04+37:38
21548Borovička MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP610496:17+48:51
 
550Bouchal RadekVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM8549disk
 
 
 
H21L (63)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1617Matějů LubošPGP SK PragaPGP760168:470:00
2629Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP741470:47+2:00
3584Vodrážka OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM770271:57+3:10
4605Procházka JanPGP SK PragaPGP820672:06+3:19
5587Kolovský FrantišekLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM920273:03+4:16
6612Valeš JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM950273:22+4:35
7572Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínSJC810473:25+4:38
8578Oľhava RastislavASU Magnus OrienteeringASU894973:44+4:57
9583Janovský TomášPGP SK PragaPGP640175:02+6:15
10590Kolín JanDKP Oddíl OB KotlářkaDKP770175:47+7:00
11621Makovský JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP851176:56+8:09
12567Nývlt MartinDKP Oddíl OB KotlářkaDKP820077:23+8:36
13625Pilař KarelBSO KOB Baník SokolovBSO780177:24+8:37
14604Rambousek KarelBSO KOB Baník SokolovBSO790778:03+9:16
15569Bašus PetrSCP OK Sparta PrahaSCP740078:21+9:34
16566Žaloudek PetrSJC Sportcentrum Jičín78:22+9:35
17570Hora VojtěchPGP SK PragaPGP830178:43+9:56
18622Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaDKP960079:39+10:52
19607Kamaryt TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM880781:11+12:24
20597Štemberk AdamLBE TJ Lokomotiva BerounLBE890081:33+12:46
21582Zajíc VítězslavTAP KOB TRETRA PrahaTAP861081:40+12:53
22592Kalous VladislavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP770282:10+13:23
23573Suchý PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM782082:19+13:32
24599Skripnik OndřejFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP750282:30+13:43
25598Šafařík IvoCST OB StrakoniceCST740182:58+14:11
26586Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaDKP660183:37+14:50
27588Pova OndřejKRL Kometa KraloviceKRL930484:03+15:16
28596Tichovský MartinPGP SK PragaPGP610086:36+17:49
29585Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790386:59+18:12
30593Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB KotlářkaDKP810987:55+19:08
31610Němeček JanVSP USK PrahaVSP620188:02+19:15
32579Procházka TomášSCP OK Sparta PrahaSCP820088:11+19:24
33574Redlich TomášMAS KČT AšMAS820089:33+20:46
34602Pospíšil OndřejDKP Oddíl OB KotlářkaDKP871789:53+21:06
35594Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821190:33+21:46
36581Nývlt PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP800491:18+22:31
37619Macura JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA930693:08+24:21
38606Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněMLA580193:21+24:34
39571Kovář JindřichMAS KČT AšMAS680093:25+24:38
40600Ramba JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP860696:20+27:33
41565Černý MartinTAP KOB TRETRA Praha98:22+29:35
42611Klomínský VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY870098:44+29:57
43591Vondra JiříFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP760099:04+30:17
44628Knepr LukášBSO KOB Baník SokolovBSO9401100:53+32:06
45580Vlach MartinPGP SK PragaPGP8605103:23+34:36
46576Kohl OndřejKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY8600104:05+35:18
47603Vlášek JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP9702107:32+38:45
48630Šilhavý JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM8500107:53+39:06
49624Buk JindřichROU SKOB Roudnice nad LabemROU9303108:20+39:33
50631Ransdorf JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP9805109:11+40:24
51608Bartoš LuděkMLA MLOK Mariánské LázněMLA6701109:27+40:40
52568Šimon VáclavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE9100109:40+40:53
53626Martínek RobertVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7700114:20+45:33
54609Brož JanLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM8903115:19+46:32
55627Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaSCP6801117:13+48:26
56613Vrabec TomášNNN Neregistrovaní120:30+51:43
57575Suchý LiborLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM8003121:32+52:45
58595Šedivec Petr5UC Radyně bike team5UC8000126:18+57:31
59577Hora VladimírVSP USK PrahaVSP5100128:03+59:16
60615Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněMLA9205142:45+73:58
 
601Šimek TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP6304disk
614Lhoták LubošMAS KČT AšMAS9301disk
620Hlaváč JaroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP9205vzdal
 
 
 
H35K (13)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1639Zakouřil VáclavVSP USK PrahaVSP740143:440:00
2640Jiroušek PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM700153:50+10:06
3638Žižka PřemyslMIL Tesil MilevskoMIL730154:23+10:39
4641Šustr PavelKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH700154:51+11:07
5646Ječmen VladimírONO SKOB OstrovONO790055:17+11:33
6634Polívka VratislavVPM KOS Slavia VŠ Plzeň57:05+13:21
7642Pešta JiříMIL Tesil MilevskoMIL720157:39+13:55
8644Burian JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM710559:54+16:10
9645Nádeníček JosefNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700062:10+18:26
10643Zeman TomášDCE KOB DobřichoviceDCE750066:48+23:04
11637Lorenc VáclavDOR OK Dobříš74:31+30:47
12636Kozelka JanLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV700079:18+35:34
13635Jedlička JanNNN NeregistrovaníVSP760284:58+41:14
 
 
 
H35L (35)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1679Král AlešMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP780860:090:00
2675Hašek OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690261:34+1:25
3666Bolehovský PavelEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP710363:15+3:06
4685Baldrian PetrPGP SK PragaPGP720364:09+4:00
5677Ševčík PetrONO SKOB OstrovONO720068:40+8:31
6660Hasman JanVPM KOS Slavia VŠ Plzeň68:50+8:41
7659Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM720670:37+10:28
8667Kovář VladimírVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM720070:46+10:37
9682Kurz ZdeněkVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM630170:59+10:50
10669Hájek JiříONO SKOB OstrovONO640073:03+12:54
11665Sládeček PetrRIC OB ŘíčanyRIC770274:23+14:14
12654Pavlíček LubomírNNN Neregistrovaní74:45+14:36
13676Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730077:23+17:14
14656Foršt JakubPGP SK PragaPGP750978:17+18:08
15664Procházka PavelLBE TJ Lokomotiva BerounLBE650078:24+18:15
16661Šubrt AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP710078:37+18:28
17670Fišar MiroslavKRL Kometa KraloviceKRL720180:30+20:21
18674Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650081:43+21:34
19652Beránek JanVPM KOS Slavia VŠ Plzeň81:57+21:48
20662Černý LiborMLA MLOK Mariánské LázněMLA690182:20+22:11
21673Karmazín PavelLBE TJ Lokomotiva BerounLBE680082:46+22:37
22688Sedláček TomášKRL Kometa KraloviceKRL640184:15+24:06
23680Kamaryt MilošMLA MLOK Mariánské LázněMLA640484:41+24:32
24672Šrámek PetrRIC OB ŘíčanyRIC690586:34+26:25
25649Jun DrahomírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC550186:55+26:46
26684Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyRIC760088:23+28:14
27686Černý MiroslavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM750490:28+30:19
28681Vlašímský RobertSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV720193:33+33:24
29655Janeček OndřejSOB SOBSASOB700195:27+35:18
30663Sladkovský JaromírTAP KOB TRETRA PrahaTAP690197:31+37:22
31678Kohl JiříKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY6201100:43+40:34
32668Dvořák PavelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM7805107:57+47:48
33653Vít DavidEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP7200111:17+51:08
34657Koten PavelRIC OB ŘíčanyRIC7200161:27+101:18
 
671Průša MichalVSP USK PrahaVSP7310vzdal
 
 
 
H45K (12)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1691Ročejdl MarekKAM SK Kamenice35:450:00
2702Blažek JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM500956:23+20:38
3701Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ630057:42+21:57
4694Vrabec MartinSCP OK Sparta PrahaSCP610058:39+22:54
5700Šafka JanKAM SK KameniceKAM660462:21+26:36
6689Maleček VítPGP SK PragaPGP680163:03+27:18
7698Najman JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP630163:17+27:32
8690Štěrba JiříSKV TJ Slovan Karlovy Vary65:36+29:51
9699Nápravník JiříLME SK Los MělníkLME630166:07+30:22
10697Nosek JanVSP USK PrahaVSP691067:11+31:26
11696Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaTJP640173:28+37:43
12695Zieba JaroslavNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650079:51+44:06
 
 
 
H45L (28)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1717Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP670055:190:00
2734Kožina PetrPGP SK PragaPGP600056:58+1:39
3716Rakovec MichalSCP OK Sparta PrahaSCP690158:12+2:53
4732Cincibus PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP660558:30+3:11
5710Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP690160:53+5:34
6713Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaSCP620062:59+7:40
7720Staněk RostislavVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680165:31+10:12
8723Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaSCP470066:20+11:01
9719Stehno PavelDKP Oddíl OB KotlářkaDKP490068:32+13:13
10706Valter PetrKBP KBP PrahaKBP450068:49+13:30
11721Bína PavelMLA MLOK Mariánské LázněMLA670872:20+17:01
12728Fiala ZdeněkTAP KOB TRETRA PrahaTAP550175:02+19:43
13733Štětina JiříHCE TJ Sokol HostiviceHCE610075:36+20:17
14718Šebek MartinSCP OK Sparta PrahaSCP670076:23+21:04
15726Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaDKP670377:14+21:55
16730Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaSCP590078:11+22:52
17714Macura JaroslavMLA MLOK Mariánské LázněMLA590379:24+24:05
18715Kopp Petr58C Loko Liberec58C670280:44+25:25
19735Hošek LadislavSCP OK Sparta PrahaSCP600181:46+26:27
20731Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA PrahaTAP580282:18+26:59
21711Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ680185:15+29:56
22727Malec JaroslavSLA SKOB SlanýSLA620086:02+30:43
23709Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690086:24+31:05
24724Buk MiloslavROU SKOB Roudnice nad LabemROU620288:17+32:58
25712Dobeš VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY570196:04+40:45
26725Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM540298:29+43:10
27708Malačka MilanNNN Neregistrovaní98:31+43:12
 
722Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaTJP4900disk
 
 
 
H55 (37)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1774Šilhavý MiroslavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM580039:440:00
2763John VladimírOLP PSK Olymp PrahaOLP550244:47+5:03
3755Fanta MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP580045:32+5:48
4769Hájek JanMAS KČT AšMAS540147:33+7:49
5749Michalec JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA570147:50+8:06
6754Šámal VáclavPGP SK PragaPGP560149:05+9:21
7757Pilař KarelMAS KČT AšMAS550150:51+11:07
8768Otta PavelJES KOS JeseniceJES460151:12+11:28
9751Jirásek JaroslavSCH TJ Skalka ChebSCH470151:28+11:44
10738Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA440152:12+12:28
11752Bochenek MilanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP560152:23+12:39
12753Sklenář JanMLA MLOK Mariánské LázněMLA420152:40+12:56
13772Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceDCE540052:48+13:04
14766Koč LumírMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP540153:33+13:49
15748Cabrnoch JiříDKL KOB KladnoDKL540053:37+13:53
16742Paukert MilanTJP TJ Sokol TrojaTJP500053:59+14:15
17750Beránek PetrVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM450254:31+14:47
18739Polák ZdeněkVSP USK Praha55:13+15:29
19746Janda JosefKAD Originální Vivalín Team KadaňKAD470155:33+15:49
20741Šváb JanVSP USK PrahaVSP580155:35+15:51
21747Doležal MiroslavPGP SK PragaPGP550156:43+16:59
22770Kudrnáč MartinKAM SK KameniceKAM590157:37+17:53
23756Jelínek MartinPGP SK PragaPGP510357:39+17:55
24759Švec ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA470060:17+20:33
25771Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480161:43+21:59
26760Nykles VladimírVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM470263:03+23:19
27765Křenek JaroslavVPM KOS Slavia VŠ Plzeň64:55+25:11
28736Lustig ZdeněkDKP Oddíl OB KotlářkaDKP560169:02+29:18
29761Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520369:11+29:27
30767Mikeš RadovanTAP KOB TRETRA PrahaTAP580073:30+33:46
31758Mágr ZdeněkLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutovLCV500078:26+38:42
32743Grivalský MichalPGP SK PragaPGP590082:20+42:36
33762Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE500083:22+43:38
34764Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaSCP550086:15+46:31
35745Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaSCP520186:19+46:35
 
744Šafařík BedřichCST OB StrakoniceCST4601disk
740Nechyba JiříNNN Neregistrovanídisk
 
 
 
H65 (13)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1786Fujan SlávaDKL KOB KladnoDKL480042:240:00
2782Novotný JiříSLP OOB Slavia PrahaSLP460144:15+1:51
3791Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM420145:56+3:32
4788Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP430047:05+4:41
5787Novák MilošSCP OK Sparta PrahaSCP460048:02+5:38
6784Zábranský EmilSLA SKOB SlanýSLA420048:37+6:13
7780Zelený VladimírPGP SK PragaPGP480056:01+13:37
8792Duda FrantišekKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.KPY460060:45+18:21
9785Ryšavý VítTJP TJ Sokol TrojaTJP470062:10+19:46
10783Valášek JosefSCP OK Sparta PrahaSCP450162:19+19:55
11790Bouček VáclavOCB OC České BudějoviceOCB410163:59+21:35
12789Rakovec MilošSCP OK Sparta PrahaSCP450068:33+26:09
13781Mudr StanislavDCE KOB DobřichoviceDCE4400114:01+71:37
 
 
 
H75 (5)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1795Attl VladimírPGP SK PragaPGP380035:100:00
2797Bláha SvatoplukSJP KČT Slavoj PrahaSJP350145:55+10:45
3798Semorád MilošSCP OK Sparta PrahaSCP330064:55+29:45
4799Vondra JaroslavFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP330065:27+30:17
5796Kalivoda VladimírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.KNC380083:09+47:59
 
 
 
HDR (49)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1800Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM085120:580:00
2844Jedlička JakubNNN Neregistrovaní22:26+1:28
3815Haková MichaelaPGP SK Praga23:08+2:10
4827Sedláček PatrikROZ OK RoztokyROZ080024:50+3:52
5845Černý FilipLPM OK Lokomotiva Plzeň25:20+4:22
6830Šubrt JáchymDKP Oddíl OB KotlářkaDKP080025:55+4:57
7809Kučera TeodorDOR OK DobříšDOR080027:09+6:11
8804Brunn DanielNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ080227:26+6:28
9841Šilhan VojtaNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ080129:02+8:04
10839Pávek ŠtěpánNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ070029:06+8:08
11907Hejnová JulaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň29:23+8:25
12906Hejna TondaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň29:37+8:39
13810Chmelík ŠtěpánDOR OK DobříšDOR070330:07+9:09
14835Ševčík VítONO SKOB OstrovONO110032:40+11:42
15828Skripnik MatoušFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSP080032:41+11:43
16847Pavlíčková 32:47+11:49
17832Štěrba LukášSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100132:57+11:59
18834Kotenová MarkétaRIC OB ŘíčanyRIC065135:21+14:23
19898Dvořáková KačkaNNN Neregistrovaní35:23+14:25
20831Honzík TomášBSO KOB Baník SokolovBSO710136:22+15:24
21902Černý MartinNNN Neregistrovaní36:40+15:42
22846Materna NNN Neregistrovaní37:58+17:00
23833Sládeček MatějRIC OB ŘíčanyRIC050638:56+17:58
24807Postránský AdamMLA MLOK Mariánské LázněMLA090040:19+19:21
25908Vlašimská KarolínaNNN Neregistrovaní40:30+19:32
26823Kalinová LisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP115043:22+22:24
27813Hnízdilová BáraNEJ TJ Jiskra Nejdek43:25+22:27
28802Ouhrabka VítEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP101043:59+23:01
29824Kalinová EllaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP096144:00+23:02
30801Bohuslav FandaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM090045:27+24:29
31903Florianová SáraNNN Neregistrovaní46:33+25:35
32829Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP085047:31+26:33
33904Foršt BrunoNNN Neregistrovaní48:01+27:03
34849Beránková JulieVPM KOS Slavia VŠ Plzeň48:11+27:13
35838Kalousová AdélaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP095052:16+31:18
36822Náměstková AnetaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP075652:23+31:25
37842Kalousová JolanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP076052:25+31:27
38817Vaníčková EliškaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE115154:33+33:35
39814Černá MiriamNNN Neregistrovaní58:48+37:50
40812Křenek HonzíkVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM110160:40+39:42
41850Kůsová BarboraNNN Neregistrovaní68:21+47:23
42897Pícl KryštofNNN Neregistrovaní68:29+47:31
43848Kůs FilipNNN Neregistrovaní68:53+47:55
44837Mála MatyášMAS KČT AšMAS080070:00+49:02
45836Křížek IvoNNN NeregistrovaníMAS050170:13+49:15
46840Vítová MarianneEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP1158136:09+115:11
 
818Chramosta PetrNNN NeregistrovaníVPM1001disk
803van Dongen TimDKP Oddíl OB KotlářkaDKP1000disk
820Martínek OndraVPM KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
 
 
 
Příchozí (44)
místoStČíJménoOddílStátReg. č.ČasZtráta
1894Husáková PetraSLA SKOB Slaný30:250:00
2875Kučera PavelDOR OK DobříšDOR710130:28+0:03
3867Pávek JiříNEJ TJ Jiskra NejdekNEJ770035:35+5:10
4861Polcar JiříZCU Západočeská univerzita36:21+5:56
5878Nentvich LubomírDOR OK DobříšDOR580036:38+6:13
6879Mikešová SimonaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745336:39+6:14
7859Růžička ZbyněkZCU Západočeská univerzita38:39+8:14
8890Vištejn Jiří39:15+8:50
9880Postránská RadkaMLA MLOK Mariánské LázněMLA745039:39+9:14
10647Mikeš RomanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM700239:50+9:25
11905Zamrzlová EvaNNN Neregistrovaní42:41+12:16
12857Mirčeva LenkaDOR OK DobříšDOR735043:03+12:38
13909Janda PavelNNN Neregistrovaní43:43+13:18
14869Červenka JiříMLA MLOK Mariánské LázněMLA580444:53+14:28
15889Pluháčková MarkétaMLA MLOK Mariánské Lázně45:19+14:54
16888Zábranský LubošSLA SKOB Slaný45:39+15:14
17892Tůmová Tereza47:42+17:17
18851Nigrin RadekDOR OK DobříšDOR720248:21+17:56
19899Strossová VeronikaNNN Neregistrovaní48:47+18:22
20882Růžková RomanaSCP OK Sparta Praha49:21+18:56
21864Jírová MonikaNNN Neregistrovaní49:30+19:05
22893Tůmová Jitka49:38+19:13
23874Zahradníček PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP874752:48+22:23
24862Hajšmanová GábinaLPM OK Lokomotiva Plzeň53:00+22:35
25896Popovová MartinaNNN Neregistrovaní53:16+22:51
26868Čechová RadkaSLA SKOB SlanýSLA755056:25+26:00
27891Fremrová JaroslavaLPM OK Lokomotiva Plzeň57:10+26:45
28895Hercová BarbaraNNN Neregistrovaní57:52+27:27
29881Nentvichová RomanaDOR OK DobříšDOR665158:05+27:40
30884Čechmánková PetraNNN Neregistrovaní58:38+28:13
31863Zurynková MichalaEKP VŠTJ Ekonom Praha60:34+30:09
32853Pavlíčková LenkaDOR OK Dobříš66:58+36:33
33885Jaroš JakubNNN Neregistrovaní67:52+37:27
34887Macháčová VeronikaNNN Neregistrovaní69:14+38:49
35854Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965170:29+40:04
36870Doležal JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM570172:57+42:32
37883Kopičková JanaNNN Neregistrovaní74:58+44:33
38876Jandová JanaDOR OK DobříšDOR715175:01+44:36
39866Albrecht VladimírKAM SK KameniceKAM780079:11+48:46
40901Rozmarová AlenaNNN Neregistrovaní81:36+51:11
41872Samohýl RichardPGP SK PragaPGP280099:10+68:45
42886Nádeníčková AnnaNNN Neregistrovaní99:18+68:53
43856Hájková BohumilaLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM6650118:51+88:26
 
860Tůma TomášNNN Neregistrovanídisk