NEDĚLE - 4. OŽ - Pohár osvobození města Plzněčt 10. 4. 2014 21:15
Memoriál Ivana Zápotockého a Jana Wavoka Vodrážky
Výsledky s mezičasyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (15)1.6 km 55 m6 K
místoStČíJménoČas
1(110)2(111)3(112)4(134)5(104)6(100)C
 
117Štraitová Jolana20:385:42+1:02(4)10:07+0:47(3)13:47+1:05(2)15:02+0:13(2)17:130:00(1)19:520:00(1)20:380:00(1)
VSP USK Praha5:42+1:02(4)4:25+0:46(5)3:40+0:18(4)1:15+0:10(2)2:11+0:12(3)2:390:00(1)0:46+0:13(10)
 
211Bartošová Marie21:294:400:00(1)9:200:00(1)12:420:00(1)14:490:00(1)17:22+0:09(2)20:41+0:49(2)21:29+0:51(2)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:400:00(1)4:40+1:01(7)3:220:00(1)2:07+1:02(5)2:33+0:34(4)3:19+0:40(3)0:48+0:15(11)
 
31Malečková Hana24:005:31+0:51(3)10:33+1:13(4)14:41+1:59(3)17:09+2:20(3)20:02+2:49(3)23:39+3:47(3)24:22+3:22(3)
PGP SK Praga5:31+0:51(3)5:02+1:23(9)4:08+0:46(6)2:28+1:23(7)2:53+0:54(6)3:37+0:58(5)0:43+0:10(9)
 
415Šimšová Pavla29:034:46+0:06(2)9:38+0:18(2)14:46+2:04(4)21:19+6:30(6)23:18+6:05(4)28:21+8:29(4)29:03+8:25(4)
MFP VŠSK MFF UK Praha4:46+0:06(2)4:52+1:13(8)5:08+1:46(9)6:33+5:28(12)1:590:00(1)5:03+2:24(11)0:42+0:09(7)
 
58Ziebová Veronika30:2214:37+9:57(13)18:16+8:56(11)21:40+8:58(11)23:47+8:58(8)26:21+9:08(6)29:40+9:48(5)30:22+9:44(5)
NEJ TJ Jiskra Nejdek14:37+9:57(13)3:390:00(1)3:24+0:02(2)2:07+1:02(5)2:34+0:35(5)3:19+0:40(3)0:42+0:09(7)
 
6396Mikešová Julie31:4510:04+5:24(10)16:15+6:55(10)19:45+7:03(8)23:54+9:05(9)27:12+9:59(8)31:07+11:15(6)31:45+11:07(6)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň10:04+5:24(10)6:11+2:32(10)3:30+0:08(3)4:09+3:04(10)3:18+1:19(8)3:55+1:16(6)0:38+0:05(2)
 
716Hegnerová Adéla34:188:56+4:16(9)13:04+3:44(7)17:07+4:25(5)18:38+3:49(4)25:16+8:03(5)33:24+13:32(7)34:18+13:40(7)
LPM OK Lokomotiva Plzeň8:56+4:16(9)4:08+0:29(2)4:03+0:41(5)1:31+0:26(4)6:38+4:39(11)8:08+5:29(14)0:54+0:21(14)
 
86Fremrová Magdalena35:097:40+3:00(6)14:30+5:10(8)20:50+8:08(9)21:55+7:06(7)27:06+9:53(7)34:29+14:37(8)35:09+14:31(8)
NNN Neregistrovaní7:40+3:00(6)6:50+3:11(11)6:20+2:58(12)1:050:00(1)5:11+3:12(10)7:23+4:44(13)0:40+0:07(5)
 
912Vaníčková Anna36:267:59+3:19(7)20:26+11:06(12)27:38+14:56(12)30:13+15:24(11)32:22+15:09(9)35:13+15:21(9)36:26+15:48(9)
LBE TJ Lokomotiva Beroun7:59+3:19(7)12:27+8:48(14)7:12+3:50(13)2:35+1:30(8)2:09+0:10(2)2:51+0:12(2)1:13+0:40(15)
 
107Lorencová Jana42:558:09+3:29(8)12:38+3:18(6)17:35+4:53(6)19:01+4:12(5)37:11+19:58(10)42:04+22:12(10)42:55+22:17(10)
DOR OK Dobříš8:09+3:29(8)4:29+0:50(6)4:57+1:35(8)1:26+0:21(3)18:10+16:11(14)4:53+2:14(10)0:51+0:18(13)
 
1119Zemková Pavlína46:117:31+2:51(5)11:53+2:33(5)18:00+5:18(7)27:40+12:51(10)40:53+23:40(11)45:32+25:40(11)46:11+25:33(11)
SLA SKOB Slaný7:31+2:51(5)4:22+0:43(3)6:07+2:45(11)9:40+8:35(13)13:13+11:14(12)4:39+2:00(8)0:39+0:06(4)
 
1218Kotenová Barbora49:1510:33+5:53(12)14:55+5:35(9)20:57+8:15(10)30:38+15:49(12)43:52+26:39(12)48:34+28:42(12)49:15+28:37(12)
RIC OB Říčany10:33+5:53(12)4:22+0:43(3)6:02+2:40(10)9:41+8:36(14)13:14+11:15(13)4:42+2:03(9)0:41+0:08(6)
 
1313Jechová Anita54:3010:13+5:33(11)30:52+21:32(13)40:34+27:52(13)46:19+31:30(13)49:22+32:09(13)53:41+33:49(13)54:30+33:52(13)
BSO KOB Baník Sokolov10:13+5:33(11)20:39+17:00(15)9:42+6:20(14)5:45+4:40(11)3:03+1:04(7)4:19+1:40(7)0:49+0:16(12)
 
1414Jirkovská Magdaléna116:5592:38+87:58(15)99:59+90:39(15)104:51+92:09(14)107:39+92:50(14)111:13+94:00(14)116:22+96:30(14)116:55+96:17(14)
SLA SKOB Slaný92:38+87:58(15)7:21+3:42(12)4:52+1:30(7)2:48+1:43(9)3:34+1:35(9)5:09+2:30(12)0:330:00(1)
 
 
5Postránská Adéladisk24:06+19:26(14)32:42+23:22(14)---------------40:4641:24
MLA MLOK Mariánské Lázně24:06+19:26(14)8:36+4:57(13)8:040:38+0:05(2)
 
 
 
 
D12 (26)2.3 km 75 m8 K
místoStČíJménoČas
1(148)2(121)3(134)4(104)5(133)6(113)7(102)8(100)C
 
130Sanna Karin20:353:230:00(1)4:240:00(1)9:280:00(1)11:180:00(1)14:320:00(1)15:440:00(1)17:340:00(1)20:000:00(1)20:350:00(1)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:230:00(1)1:01+0:19(4)5:04+0:20(2)1:50+0:26(4)3:14+0:16(4)1:120:00(1)1:50+0:30(12)2:26+0:02(3)0:35+0:08(9)
 
229Chaloupková Hana21:473:42+0:19(6)4:46+0:22(4)10:54+1:26(3)12:45+1:27(3)15:59+1:27(3)17:25+1:41(3)18:49+1:15(3)21:14+1:14(2)21:47+1:12(2)
KAM SK Kamenice3:42+0:19(6)1:04+0:22(6)6:08+1:24(4)1:51+0:27(5)3:14+0:16(4)1:26+0:14(12)1:24+0:04(4)2:25+0:01(2)0:33+0:06(3)
 
350Vítová Lucie22:083:230:00(1)5:35+1:11(11)10:19+0:51(2)11:43+0:25(2)15:21+0:49(2)16:34+0:50(2)18:06+0:32(2)21:34+1:34(3)22:08+1:33(3)
BSO KOB Baník Sokolov3:230:00(1)2:12+1:30(24)4:440:00(1)1:240:00(1)3:38+0:40(7)1:13+0:01(2)1:32+0:12(7)3:28+1:04(10)0:34+0:07(7)
 
438Černá Kateřina23:313:38+0:15(5)4:32+0:08(2)12:45+3:17(9)14:52+3:34(8)17:50+3:18(6)19:12+3:28(6)20:40+3:06(5)23:04+3:04(4)23:31+2:56(4)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:38+0:15(5)0:54+0:12(2)8:13+3:29(14)2:07+0:43(10)2:580:00(1)1:22+0:10(7)1:28+0:08(5)2:240:00(1)0:270:00(1)
 
535Fišarová Eliška25:383:35+0:12(4)5:15+0:51(7)11:36+2:08(5)13:44+2:26(5)19:19+4:47(8)20:32+4:48(7)22:07+4:33(7)25:05+5:05(5)25:38+5:03(5)
KRL Kometa Kralovice3:35+0:12(4)1:40+0:58(21)6:21+1:37(8)2:08+0:44(11)5:35+2:37(18)1:13+0:01(2)1:35+0:15(8)2:58+0:34(7)0:33+0:06(3)
 
637Marešová Klára26:504:23+1:00(12)5:55+1:31(14)15:44+6:16(17)17:50+6:32(16)20:53+6:21(13)22:14+6:30(13)23:37+6:03(12)26:15+6:15(6)26:50+6:15(6)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:23+1:00(12)1:32+0:50(19)9:49+5:05(18)2:06+0:42(9)3:03+0:05(2)1:21+0:09(5)1:23+0:03(2)2:38+0:14(5)0:35+0:08(9)
 
728Kovářová Lucie27:083:51+0:28(7)4:55+0:31(5)13:43+4:15(14)15:42+4:24(11)20:00+5:28(11)21:42+5:58(11)23:32+5:58(11)26:22+6:22(7)27:08+6:33(7)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:51+0:28(7)1:04+0:22(6)8:48+4:04(15)1:59+0:35(6)4:18+1:20(11)1:42+0:30(14)1:50+0:30(12)2:50+0:26(6)0:46+0:19(24)
 
841Nádeníčková Iva27:164:09+0:46(11)5:08+0:44(6)11:47+2:19(6)13:51+2:33(6)17:42+3:10(5)19:03+3:19(5)20:23+2:49(4)26:32+6:32(8)27:16+6:41(8)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:09+0:46(11)0:59+0:17(3)6:39+1:55(9)2:04+0:40(8)3:51+0:53(8)1:21+0:09(5)1:200:00(1)6:09+3:45(20)0:44+0:17(21)
 
940Fantová Kateřina27:404:30+1:07(14)5:45+1:21(13)12:31+3:03(7)15:09+3:51(9)19:47+5:15(10)21:41+5:57(10)23:29+5:55(10)27:08+7:08(9)27:40+7:05(9)
EKP VŠTJ Ekonom Praha4:30+1:07(14)1:15+0:33(14)6:46+2:02(10)2:38+1:14(16)4:38+1:40(13)1:54+0:42(21)1:48+0:28(11)3:39+1:15(11)0:32+0:05(2)
 
1036Staňková Radka28:493:32+0:09(3)4:44+0:20(3)15:54+6:26(18)18:08+6:50(17)22:49+8:17(15)24:12+8:28(15)25:35+8:01(14)28:10+8:10(10)28:49+8:14(10)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:32+0:09(3)1:12+0:30(10)11:10+6:26(19)2:14+0:50(14)4:41+1:43(14)1:23+0:11(9)1:23+0:03(2)2:35+0:11(4)0:39+0:12(16)
 
1146Richtrová Kamila29:274:08+0:45(10)5:22+0:58(9)12:47+3:19(10)15:13+3:55(10)19:05+4:33(7)20:37+4:53(8)22:12+4:38(8)28:49+8:49(11)29:27+8:52(11)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:08+0:45(10)1:14+0:32(12)7:25+2:41(12)2:26+1:02(15)3:52+0:54(9)1:32+0:20(13)1:35+0:15(8)6:37+4:13(22)0:38+0:11(14)
 
1224Bejvlová Karolína29:494:56+1:33(18)9:53+5:29(23)14:59+5:31(16)16:34+5:16(14)19:40+5:08(9)21:04+5:20(9)22:33+4:59(9)29:05+9:05(12)29:49+9:14(12)
LME SK Los Mělník4:56+1:33(18)4:57+4:15(26)5:06+0:22(3)1:35+0:11(2)3:06+0:08(3)1:24+0:12(10)1:29+0:09(6)6:32+4:08(21)0:44+0:17(21)
 
1321Hankovcová Helena30:094:03+0:40(9)5:19+0:55(8)14:40+5:12(15)17:23+6:05(15)23:08+8:36(16)24:30+8:46(16)26:08+8:34(16)29:33+9:33(13)30:09+9:34(13)
KAM SK Kamenice4:03+0:40(9)1:16+0:34(15)9:21+4:37(16)2:43+1:19(17)5:45+2:47(20)1:22+0:10(7)1:38+0:18(10)3:25+1:01(9)0:36+0:09(11)
 
1449Sládečková Barbora30:474:58+1:35(20)6:21+1:57(19)12:34+3:06(8)14:42+3:24(7)20:15+5:43(12)21:57+6:13(12)24:09+6:35(13)30:14+10:14(14)30:47+10:12(14)
RIC OB Říčany4:58+1:35(20)1:23+0:41(17)6:13+1:29(6)2:08+0:44(11)5:33+2:35(17)1:42+0:30(14)2:12+0:52(14)6:05+3:41(19)0:33+0:06(3)
 
1522Kastnerová Jessica32:364:57+1:34(19)6:08+1:44(16)17:30+8:02(20)19:33+8:15(18)23:32+9:00(17)25:23+9:39(17)28:24+10:50(17)32:03+12:03(15)32:36+12:01(15)
NNN Neregistrovaní4:57+1:34(19)1:11+0:29(9)11:22+6:38(21)2:03+0:39(7)3:59+1:01(10)1:51+0:39(19)3:01+1:41(22)3:39+1:15(11)0:33+0:06(3)
 
1631Arnoštová Veronika33:264:02+0:39(8)5:24+1:00(10)11:32+2:04(4)13:21+2:03(4)16:45+2:13(4)18:27+2:43(4)20:48+3:14(6)32:43+12:43(16)33:26+12:51(16)
DOR OK Dobříš4:02+0:39(8)1:22+0:40(16)6:08+1:24(4)1:49+0:25(3)3:24+0:26(6)1:42+0:30(14)2:21+1:01(17)11:55+9:31(26)0:43+0:16(20)
28:45
*104
 
1742Náměstková Radka34:074:30+1:07(14)5:36+1:12(12)13:33+4:05(13)16:22+5:04(13)21:34+7:02(14)23:25+7:41(14)26:03+8:29(15)33:29+13:29(17)34:07+13:32(17)
EKP VŠTJ Ekonom Praha4:30+1:07(14)1:06+0:24(8)7:57+3:13(13)2:49+1:25(20)5:12+2:14(16)1:51+0:39(19)2:38+1:18(20)7:26+5:02(24)0:38+0:11(14)
 
1848Tichá Dorotea35:165:09+1:46(21)6:12+1:48(17)13:02+3:34(12)15:56+4:38(12)26:33+12:01(20)28:32+12:48(19)30:46+13:12(18)34:32+14:32(18)35:16+14:41(18)
DKP Oddíl OB Kotlářka5:09+1:46(21)1:03+0:21(5)6:50+2:06(11)2:54+1:30(21)10:37+7:39(24)1:59+0:47(22)2:14+0:54(15)3:46+1:22(14)0:44+0:17(21)
 
1934Petříková Adéla37:289:38+6:15(24)10:51+6:27(24)22:07+12:39(23)24:15+12:57(22)29:10+14:38(21)30:35+14:51(21)33:10+15:36(20)36:31+16:31(19)37:28+16:53(19)
MAS KČT Aš9:38+6:15(24)1:13+0:31(11)11:16+6:32(20)2:08+0:44(11)4:55+1:57(15)1:25+0:13(11)2:35+1:15(19)3:21+0:57(8)0:57+0:30(25)
 
2025Křížová Daniela41:154:52+1:29(17)6:37+2:13(20)12:50+3:22(11)20:23+9:05(20)24:50+10:18(18)27:19+11:35(18)34:57+17:23(21)40:38+20:38(20)41:15+20:40(20)
MAS KČT Aš4:52+1:29(17)1:45+1:03(22)6:13+1:29(6)7:33+6:09(24)4:27+1:29(12)2:29+1:17(24)7:38+6:18(26)5:41+3:17(18)0:37+0:10(13)
 
2127Zierhutová Michaela41:495:10+1:47(22)7:13+2:49(21)17:01+7:33(19)19:45+8:27(19)25:59+11:27(19)29:07+13:23(20)31:48+14:14(19)40:49+20:49(21)41:49+21:14(21)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov5:10+1:47(22)2:03+1:21(23)9:48+5:04(17)2:44+1:20(18)6:14+3:16(22)3:08+1:56(26)2:41+1:21(21)9:01+6:37(25)1:00+0:33(26)
 
2243Jirkovská Kateřina43:314:27+1:04(13)6:03+1:39(15)18:22+8:54(21)22:32+11:14(21)33:40+19:08(22)34:55+19:11(22)37:17+19:43(22)42:49+22:49(22)43:31+22:56(22)
SLA SKOB Slaný4:27+1:04(13)1:36+0:54(20)12:19+7:35(22)4:10+2:46(22)11:08+8:10(25)1:15+0:03(4)2:22+1:02(18)5:32+3:08(17)0:42+0:15(19)
 
2344Kosařová Aneta47:0611:37+8:14(25)12:19+7:55(25)25:09+15:41(25)27:55+16:37(24)38:31+23:59(24)40:31+24:47(24)42:48+25:14(24)46:30+26:30(23)47:06+26:31(23)
ONO SKOB Ostrov11:37+8:14(25)0:420:00(1)12:50+8:06(23)2:46+1:22(19)10:36+7:38(23)2:00+0:48(23)2:17+0:57(16)3:42+1:18(13)0:36+0:09(11)
 
2451Nentvichová Julie47:154:48+1:25(16)6:15+1:51(18)20:41+11:13(22)28:20+17:02(25)34:03+19:31(23)35:51+20:07(23)41:55+24:21(23)46:41+26:41(24)47:15+26:40(24)
DOR OK Dobříš4:48+1:25(16)1:27+0:45(18)14:26+9:42(25)7:39+6:15(25)5:43+2:45(19)1:48+0:36(18)6:04+4:44(25)4:46+2:22(15)0:34+0:07(7)
 
2532Jirková Jitka53:336:12+2:49(23)9:25+5:01(22)22:30+13:02(24)27:51+16:33(23)39:23+24:51(25)41:52+26:08(25)45:51+28:17(25)52:53+32:53(25)53:33+32:58(25)
BSO KOB Baník Sokolov6:12+2:49(23)3:13+2:31(25)13:05+8:21(24)5:21+3:57(23)11:32+8:34(26)2:29+1:17(24)3:59+2:39(23)7:02+4:38(23)0:40+0:13(17)
 
2647Dellingerová Anna59:2513:26+10:03(26)14:40+10:16(26)32:42+23:14(26)40:24+29:06(26)46:17+31:45(26)48:00+32:16(26)53:56+36:22(26)58:44+38:44(26)59:25+38:50(26)
NEJ TJ Jiskra Nejdek13:26+10:03(26)1:14+0:32(12)18:02+13:18(26)7:42+6:18(26)5:53+2:55(21)1:43+0:31(17)5:56+4:36(24)4:48+2:24(16)0:41+0:14(18)
 
 
 
 
D14 (21)2.6 km 85 m9 K
místoStČíJménoČas
1(156)2(147)3(145)4(133)5(113)6(102)7(119)8(108)9(100)
C
 
175Dědková Teodora23:294:040:00(1)10:090:00(1)13:330:00(1)14:470:00(1)16:040:00(1)17:260:00(1)20:350:00(1)22:360:00(1)22:520:00(1)
TAP KOB TRETRA Praha4:040:00(1)6:050:00(1)3:24+0:10(3)1:14+0:01(2)1:17+0:12(7)1:22+0:17(4)3:09+0:32(5)2:01+0:16(2)0:16+0:14(7)
23:290:00(1)
0:37+0:07(10)
 
271Vyhnálková Marie24:014:14+0:10(2)11:47+1:38(2)15:17+1:44(2)16:30+1:43(2)17:44+1:40(2)19:04+1:38(2)21:41+1:06(2)23:26+0:50(2)23:28+0:36(2)
RIC OB Říčany4:14+0:10(2)7:33+1:28(2)3:30+0:16(5)1:130:00(1)1:14+0:09(6)1:20+0:15(2)2:370:00(1)1:450:00(1)0:020:00(1)
24:01+0:32(2)
0:33+0:03(5)
 
358Tokárová Regina26:154:15+0:11(3)12:53+2:44(6)16:18+2:45(3)17:47+3:00(3)18:59+2:55(3)20:25+2:59(3)23:13+2:38(3)25:25+2:49(3)25:41+2:49(3)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:15+0:11(3)8:38+2:33(9)3:25+0:11(4)1:29+0:16(7)1:12+0:07(4)1:26+0:21(8)2:48+0:11(2)2:12+0:27(4)0:16+0:14(7)
26:15+2:46(3)
0:34+0:04(7)
 
459Šrámková Hana26:504:36+0:32(5)12:36+2:27(4)16:22+2:49(4)18:07+3:20(4)19:18+3:14(4)20:46+3:20(4)23:49+3:14(4)25:58+3:22(4)26:20+3:28(4)
RIC OB Říčany4:36+0:32(5)8:00+1:55(6)3:46+0:32(6)1:45+0:32(12)1:11+0:06(3)1:28+0:23(9)3:03+0:26(4)2:09+0:24(3)0:22+0:20(13)
26:50+3:21(4)
0:300:00(1)
 
563Šlechtová Tereza28:024:36+0:32(5)12:19+2:10(3)16:32+2:59(5)18:20+3:33(5)19:46+3:42(6)21:23+3:57(6)25:05+4:30(7)27:21+4:45(6)27:25+4:33(5)
KRL Kometa Kralovice4:36+0:32(5)7:43+1:38(3)4:13+0:59(12)1:48+0:35(13)1:26+0:21(12)1:37+0:32(12)3:42+1:05(12)2:16+0:31(5)0:04+0:02(2)
28:02+4:33(5)
0:37+0:07(10)
 
656Kalousková Marie28:046:08+2:04(15)13:51+3:42(9)17:05+3:32(8)18:29+3:42(6)19:41+3:37(5)21:06+3:40(5)24:36+4:01(5)27:09+4:33(5)27:27+4:35(6)
DKP Oddíl OB Kotlářka6:08+2:04(15)7:43+1:38(3)3:140:00(1)1:24+0:11(5)1:12+0:07(4)1:25+0:20(6)3:30+0:53(9)2:33+0:48(11)0:18+0:16(10)
28:04+4:35(6)
0:37+0:07(10)
 
774Staňková Markéta28:124:49+0:45(8)12:56+2:47(7)16:44+3:11(6)18:33+3:46(7)19:55+3:51(7)21:25+3:59(7)24:53+4:18(6)27:24+4:48(7)27:34+4:42(7)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:49+0:45(8)8:07+2:02(7)3:48+0:34(7)1:49+0:36(15)1:22+0:17(8)1:30+0:25(10)3:28+0:51(8)2:31+0:46(10)0:10+0:08(6)
28:12+4:43(7)
0:38+0:08(14)
 
866Mudrová Lenka31:065:08+1:04(12)14:14+4:05(11)18:22+4:49(9)19:45+4:58(9)21:15+5:11(9)22:40+5:14(9)26:03+5:28(9)29:23+6:47(9)30:28+7:36(9)
KRL Kometa Kralovice5:08+1:04(12)9:06+3:01(10)4:08+0:54(11)1:23+0:10(3)1:30+0:25(15)1:25+0:20(6)3:23+0:46(6)3:20+1:35(13)1:05+1:03(20)
31:06+7:37(8)
0:38+0:08(14)
 
967Sedláčková Linda32:115:54+1:50(14)15:06+4:57(13)19:21+5:48(10)21:09+6:22(10)22:34+6:30(10)24:45+7:19(10)28:24+7:49(10)31:10+8:34(10)31:30+8:38(10)
ROZ OK Roztoky5:54+1:50(14)9:12+3:07(11)4:15+1:01(13)1:48+0:35(13)1:25+0:20(11)2:11+1:06(16)3:39+1:02(11)2:46+1:01(12)0:20+0:18(11)
32:11+8:42(9)
0:41+0:11(17)
 
1061Škáchová Magdalena33:554:26+0:22(4)14:08+3:59(10)23:17+9:44(15)24:46+9:59(15)26:09+10:05(14)27:31+10:05(14)30:56+10:21(11)33:14+10:38(11)33:20+10:28(11)
KAM SK Kamenice4:26+0:22(4)9:42+3:37(15)9:09+5:55(19)1:29+0:16(7)1:23+0:18(10)1:22+0:17(4)3:25+0:48(7)2:18+0:33(7)0:06+0:04(3)
33:55+10:26(10)
0:35+0:05(8)
 
1154Lokajíčková Klára35:024:51+0:47(9)12:45+2:36(5)23:01+9:28(14)24:27+9:40(14)25:37+9:33(13)26:57+9:31(11)32:06+11:31(12)34:23+11:47(12)34:30+11:38(12)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:51+0:47(9)7:54+1:49(5)10:16+7:02(20)1:26+0:13(6)1:10+0:05(2)1:20+0:15(2)5:09+2:32(15)2:17+0:32(6)0:07+0:05(4)
35:02+11:33(11)
0:32+0:02(4)
 
1273Najmanová Agáta37:274:53+0:49(10)17:14+7:05(15)20:30+6:57(13)24:10+9:23(13)25:36+9:32(12)27:29+10:03(13)34:08+13:33(14)36:26+13:50(13)36:50+13:58(13)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:53+0:49(10)12:21+6:16(18)3:16+0:02(2)3:40+2:27(21)1:26+0:21(12)1:53+0:48(14)6:39+4:02(20)2:18+0:33(7)0:24+0:22(14)
37:27+13:58(12)
0:37+0:07(10)
 
1370Šimšová Barbora39:025:19+1:15(13)14:51+4:42(12)20:07+6:34(12)22:29+7:42(12)24:28+8:24(11)27:25+9:59(12)33:36+13:01(13)37:26+14:50(14)38:29+15:37(14)
MFP VŠSK MFF UK Praha5:19+1:15(13)9:32+3:27(14)5:16+2:02(16)2:22+1:09(17)1:59+0:54(17)2:57+1:52(19)6:11+3:34(18)3:50+2:05(15)1:03+1:01(19)
39:02+15:33(13)
0:33+0:03(5)
 
1472Nádeníčková Pavla41:556:42+2:38(17)19:36+9:27(17)24:35+11:02(17)27:14+12:27(17)29:15+13:11(17)31:25+13:59(15)36:38+16:03(16)40:03+17:27(15)40:43+17:51(15)
NEJ TJ Jiskra Nejdek6:42+2:38(17)12:54+6:49(19)4:59+1:45(15)2:39+1:26(19)2:01+0:56(19)2:10+1:05(15)5:13+2:36(16)3:25+1:40(14)0:40+0:38(16)
41:55+18:26(14)
1:12+0:42(21)
 
1562Horová Eliška42:207:38+3:34(18)19:18+9:09(16)24:50+11:17(18)27:17+12:30(18)29:12+13:08(15)31:30+14:04(16)36:11+15:36(15)40:06+17:30(16)41:50+18:58(16)
BSO KOB Baník Sokolov7:38+3:34(18)11:40+5:35(17)5:32+2:18(18)2:27+1:14(18)1:55+0:50(16)2:18+1:13(17)4:41+2:04(13)3:55+2:10(18)1:44+1:42(21)
42:20+18:51(15)
0:300:00(1)
 
1668Jirkovská Michaela45:0111:22+7:18(20)20:53+10:44(19)26:10+12:37(19)28:26+13:39(19)30:26+14:22(18)33:19+15:53(18)39:33+18:58(19)43:25+20:49(17)44:21+21:29(17)
SLA SKOB Slaný11:22+7:18(20)9:31+3:26(13)5:17+2:03(17)2:16+1:03(16)2:00+0:55(18)2:53+1:48(18)6:14+3:37(19)3:52+2:07(16)0:56+0:54(17)
45:01+21:32(16)
0:40+0:10(16)
 
1757Kyralová Anna46:256:26+2:22(16)15:51+5:42(14)19:50+6:17(11)21:34+6:47(11)29:14+13:10(16)32:57+15:31(17)38:31+17:56(18)45:23+22:47(18)45:32+22:40(18)
KAM SK Kamenice6:26+2:22(16)9:25+3:20(12)3:59+0:45(10)1:44+0:31(10)7:40+6:35(20)3:43+2:38(21)5:34+2:57(17)6:52+5:07(20)0:09+0:07(5)
46:25+22:56(17)
0:53+0:23(20)
 
1869Náměstková Denisa46:2610:15+6:11(19)27:14+17:05(21)31:53+18:20(20)33:37+18:50(20)34:59+18:55(20)36:34+19:08(20)41:17+20:42(20)45:30+22:54(19)45:51+22:59(19)
EKP VŠTJ Ekonom Praha10:15+6:11(19)16:59+10:54(21)4:39+1:25(14)1:44+0:31(10)1:22+0:17(8)1:35+0:30(11)4:43+2:06(14)4:13+2:28(19)0:21+0:19(12)
46:26+22:57(18)
0:35+0:05(8)
 
1965Lučanová Barbora48:314:39+0:35(7)19:45+9:36(18)23:36+10:03(16)24:59+10:12(16)33:47+17:43(19)34:52+17:26(19)37:40+17:05(17)47:35+24:59(20)48:01+25:09(20)
MAS KČT Aš4:39+0:35(7)15:06+9:01(20)3:51+0:37(8)1:23+0:10(3)8:48+7:43(21)1:050:00(1)2:48+0:11(2)9:55+8:10(21)0:26+0:24(15)
48:31+25:02(19)
0:300:00(1)
 
2060Voltrová Anna68:4912:53+8:49(21)23:30+13:21(20)47:18+33:45(21)50:42+35:55(21)51:47+35:43(21)55:13+37:47(21)63:15+42:40(21)67:08+44:32(21)68:06+45:14(21)
ROZ OK Roztoky12:53+8:49(21)10:37+4:32(16)23:48+20:34(21)3:24+2:11(20)1:050:00(1)3:26+2:21(20)8:02+5:25(21)3:53+2:08(17)0:58+0:56(18)
68:49+45:20(20)
0:43+0:13(18)
 
 
ms55Freyová Andrea28:524:57+0:53(11)13:07+2:58(8)17:00+3:27(7)18:40+3:53(8)20:08+4:04(8)21:49+4:23(8)25:22+4:47(8)27:47+5:11(8)28:03+5:11(8)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:57+0:53(11)8:10+2:05(8)3:53+0:39(9)1:40+0:27(9)1:28+0:23(14)1:41+0:36(13)3:33+0:56(10)2:25+0:40(9)0:16+0:14(7)
28:52
0:49+0:19(19)
 
 
 
 
D16 (29)3.0 km 150 m9 K
místoStČíJménoČas
1(156)2(117)3(147)4(145)5(133)6(127)7(101)8(108)9(100)
C
 
195Poláková Kateřina29:494:37+0:52(7)10:000:00(1)16:160:00(1)19:150:00(1)20:380:00(1)23:150:00(1)27:160:00(1)29:200:00(1)29:190:00(1)
TAP KOB TRETRA Praha4:37+0:52(7)5:230:00(1)6:160:00(1)2:590:00(1)1:230:00(1)2:37+0:02(3)4:01+0:32(6)2:04+0:04(2)
29:490:00(1)
0:30+0:08(4)
 
297Hrabánková Zuzana32:114:22+0:37(2)10:39+0:39(4)17:21+1:05(3)20:52+1:37(4)22:27+1:49(4)25:07+1:52(3)29:06+1:50(3)31:34+2:14(2)31:36+2:17(2)
PGP SK Praga4:22+0:37(2)6:17+0:54(5)6:42+0:26(6)3:31+0:32(6)1:35+0:12(8)2:40+0:05(7)3:59+0:30(5)2:28+0:28(6)0:020:00(1)
32:11+2:22(2)
0:35+0:13(13)
 
3103Hanáková Lenka33:265:00+1:15(17)11:42+1:42(10)18:15+1:59(5)22:42+3:27(6)24:17+3:39(6)26:56+3:41(6)30:45+3:29(6)32:49+3:29(3)32:53+3:34(3)
KRL Kometa Kralovice5:00+1:15(17)6:42+1:19(8)6:33+0:17(5)4:27+1:28(14)1:35+0:12(8)2:39+0:04(5)3:49+0:20(4)2:04+0:04(2)0:04+0:02(4)
33:26+3:37(3)
0:33+0:11(10)
 
489Biersaková Dagmar33:453:450:00(1)10:49+0:49(5)17:10+0:54(2)20:46+1:31(3)22:17+1:39(3)24:52+1:37(2)29:01+1:45(2)32:54+3:34(5)32:56+3:37(4)
KRL Kometa Kralovice3:450:00(1)7:04+1:41(10)6:21+0:05(3)3:36+0:37(7)1:31+0:08(5)2:350:00(1)4:09+0:40(7)3:53+1:53(24)0:020:00(1)
33:45+3:56(4)
0:49+0:27(28)
 
583Kinkorová Tereza34:044:35+0:50(5)12:55+2:55(15)19:16+3:00(8)22:24+3:09(5)24:15+3:37(5)26:53+3:38(5)30:22+3:06(5)32:52+3:32(4)33:34+4:15(5)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:35+0:50(5)8:20+2:57(17)6:21+0:05(3)3:08+0:09(4)1:51+0:28(16)2:38+0:03(4)3:290:00(1)2:30+0:30(7)0:42+0:40(22)
34:04+4:15(5)
0:30+0:08(4)
 
693Voltrová Alena35:424:33+0:48(3)15:05+5:05(26)21:25+5:09(13)24:48+5:33(9)26:16+5:38(9)28:57+5:42(9)32:45+5:29(8)35:07+5:47(7)35:10+5:51(6)
ROZ OK Roztoky4:33+0:48(3)10:32+5:09(27)6:20+0:04(2)3:23+0:24(5)1:28+0:05(3)2:41+0:06(8)3:48+0:19(3)2:22+0:22(5)0:03+0:01(3)
35:42+5:53(6)
0:32+0:10(8)
 
7108Albrechtová Iveta35:504:42+0:57(8)10:27+0:27(2)17:25+1:09(4)20:30+1:15(2)22:01+1:23(2)25:17+2:02(4)29:29+2:13(4)35:06+5:46(6)35:14+5:55(7)
KAM SK Kamenice4:42+0:57(8)5:45+0:22(2)6:58+0:42(7)3:05+0:06(3)1:31+0:08(5)3:16+0:41(19)4:12+0:43(9)5:37+3:37(25)0:08+0:06(6)
35:50+6:01(7)
0:36+0:14(14)
 
890Poláková Tereza36:054:47+1:02(11)10:35+0:35(3)19:13+2:57(7)24:13+4:58(8)25:48+5:10(8)28:35+5:20(8)32:59+5:43(9)35:17+5:57(8)35:41+6:22(8)
TAP KOB TRETRA Praha4:47+1:02(11)5:48+0:25(3)8:38+2:22(12)5:00+2:01(21)1:35+0:12(8)2:47+0:12(11)4:24+0:55(11)2:18+0:18(4)0:24+0:22(15)
36:05+6:16(8)
0:24+0:02(2)
 
999Doubková Petra36:444:42+0:57(8)10:57+0:57(6)18:39+2:23(6)22:58+3:43(7)24:40+4:02(7)27:21+4:06(7)31:53+4:37(7)35:20+6:00(9)36:07+6:48(9)
VLI Slavia Liberec orienteering4:42+0:57(8)6:15+0:52(4)7:42+1:26(9)4:19+1:20(13)1:42+0:19(15)2:41+0:06(8)4:32+1:03(14)3:27+1:27(19)0:47+0:45(24)
36:44+6:55(9)
0:37+0:15(16)
 
1096Mikešová Adéla37:395:00+1:15(17)13:47+3:47(21)22:19+6:03(15)25:23+6:08(11)26:56+6:18(10)29:42+6:27(10)34:13+6:57(10)36:46+7:26(10)36:57+7:38(10)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň5:00+1:15(17)8:47+3:24(24)8:32+2:16(10)3:04+0:05(2)1:33+0:10(7)2:46+0:11(10)4:31+1:02(13)2:33+0:33(9)0:11+0:09(10)
37:39+7:50(10)
0:42+0:20(24)
 
1194Nentvichová Klára38:034:44+0:59(10)11:12+1:12(8)21:15+4:59(12)25:52+6:37(12)27:22+6:44(12)31:20+8:05(13)35:05+7:49(11)37:35+8:15(11)37:29+8:10(11)
DOR OK Dobříš4:44+0:59(10)6:28+1:05(7)10:03+3:47(18)4:37+1:38(17)1:30+0:07(4)3:58+1:23(27)3:45+0:16(2)2:30+0:30(7)
38:03+8:14(11)
0:34+0:12(12)
 
1279Repiská Amálie39:534:51+1:06(15)11:41+1:41(9)20:34+4:18(10)25:19+6:04(10)27:18+6:40(11)30:31+7:16(11)35:53+8:37(12)38:49+9:29(12)39:21+10:02(12)
RIC OB Říčany4:51+1:06(15)6:50+1:27(9)8:53+2:37(14)4:45+1:46(18)1:59+0:36(21)3:13+0:38(17)5:22+1:53(19)2:56+0:56(12)0:32+0:30(18)
39:53+10:04(12)
0:32+0:10(8)
 
1387Kolářová Johana40:364:49+1:04(12)12:09+2:09(12)22:20+6:04(16)28:08+8:53(19)29:49+9:11(19)32:25+9:10(17)36:48+9:32(15)39:49+10:29(14)39:59+10:40(13)
PGP SK Praga4:49+1:04(12)7:20+1:57(13)10:11+3:55(19)5:48+2:49(26)1:41+0:18(14)2:36+0:01(2)4:23+0:54(10)3:01+1:01(15)0:10+0:08(8)
40:36+10:47(13)
0:37+0:15(16)
 
1482Hájková Eliška40:425:02+1:17(20)13:25+3:25(18)22:02+5:46(14)26:31+7:16(13)27:54+7:16(13)30:43+7:28(12)36:02+8:46(13)39:25+10:05(13)40:20+11:01(14)
ZVO OB SK Zvole5:02+1:17(20)8:23+3:00(18)8:37+2:21(11)4:29+1:30(16)1:230:00(1)2:49+0:14(13)5:19+1:50(18)3:23+1:23(18)0:55+0:53(26)
40:42+10:53(14)
0:220:00(1)
 
15107Kyselová Nela41:405:11+1:26(21)13:29+3:29(20)22:23+6:07(17)26:35+7:20(14)28:37+7:59(14)31:55+8:40(15)37:03+9:47(16)40:07+10:47(15)41:02+11:43(15)
ROU SKOB Roudnice nad Labem5:11+1:26(21)8:18+2:55(16)8:54+2:38(15)4:12+1:13(11)2:02+0:39(22)3:18+0:43(20)5:08+1:39(16)3:04+1:04(16)0:55+0:53(26)
41:40+11:51(15)
0:38+0:16(18)
 
16100Kroupová Eliška41:464:33+0:48(3)12:59+2:59(16)23:28+7:12(20)29:04+9:49(20)30:42+10:04(20)33:34+10:19(19)39:00+11:44(19)41:00+11:40(16)41:10+11:51(16)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:33+0:48(3)8:26+3:03(19)10:29+4:13(21)5:36+2:37(25)1:38+0:15(11)2:52+0:17(14)5:26+1:57(22)2:000:00(1)0:10+0:08(8)
41:46+11:57(16)
0:36+0:14(14)
 
1788Pelcová Tereza42:315:01+1:16(19)12:40+2:40(14)23:50+7:34(21)27:33+8:18(18)29:13+8:35(16)32:14+8:59(16)38:30+11:14(18)41:14+11:54(17)41:48+12:29(17)
MAS KČT Aš5:01+1:16(19)7:39+2:16(15)11:10+4:54(26)3:43+0:44(8)1:40+0:17(13)3:01+0:26(15)6:16+2:47(27)2:44+0:44(10)0:34+0:32(19)
42:31+12:42(17)
0:43+0:21(25)
 
18109Pohořalá Anna42:515:13+1:28(22)12:24+2:24(13)21:03+4:47(11)27:09+7:54(16)29:03+8:25(15)32:35+9:20(18)38:02+10:46(17)41:42+12:22(18)42:13+12:54(18)
ROU SKOB Roudnice nad Labem5:13+1:28(22)7:11+1:48(11)8:39+2:23(13)6:06+3:07(27)1:54+0:31(19)3:32+0:57(23)5:27+1:58(23)3:40+1:40(23)0:31+0:29(16)
42:51+13:02(18)
0:38+0:16(18)
 
1980Kopecká Johana43:054:49+1:04(12)11:10+1:10(7)23:14+6:58(19)27:00+7:45(15)29:14+8:36(17)31:53+8:38(14)36:04+8:48(14)41:55+12:35(19)42:35+13:16(19)
VSP USK Praha4:49+1:04(12)6:21+0:58(6)12:04+5:48(27)3:46+0:47(9)2:14+0:51(25)2:39+0:04(5)4:11+0:42(8)5:51+3:51(27)0:40+0:38(21)
43:05+13:16(19)
0:30+0:08(4)
 
20104Zimmerová Kateřina43:294:49+1:04(12)14:33+4:33(23)25:15+8:59(25)29:17+10:02(21)31:08+10:30(21)34:21+11:06(21)39:28+12:12(20)42:36+13:16(20)42:49+13:30(20)
ZVO OB SK Zvole4:49+1:04(12)9:44+4:21(26)10:42+4:26(23)4:02+1:03(10)1:51+0:28(16)3:13+0:38(17)5:07+1:38(15)3:08+1:08(17)0:13+0:11(11)
43:29+13:40(20)
0:40+0:18(22)
 
2184Marešová Alexandra44:564:57+1:12(16)13:25+3:25(18)22:28+6:12(18)27:23+8:08(17)29:26+8:48(18)33:41+10:26(20)39:50+12:34(21)43:25+14:05(21)44:09+14:50(21)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:57+1:12(16)8:28+3:05(20)9:03+2:47(16)4:55+1:56(19)2:03+0:40(23)4:15+1:40(29)6:09+2:40(26)3:35+1:35(22)0:44+0:42(23)
44:56+15:07(21)
0:47+0:25(27)
 
22105Doležalová Dorotka45:066:11+2:26(28)14:42+4:42(24)25:12+8:56(24)30:18+11:03(24)32:44+12:06(23)36:02+12:47(23)41:26+14:10(22)44:20+15:00(22)44:36+15:17(22)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň6:11+2:26(28)8:31+3:08(21)10:30+4:14(22)5:06+2:07(22)2:26+1:03(26)3:18+0:43(20)5:24+1:55(21)2:54+0:54(11)0:16+0:14(12)
45:06+15:17(22)
0:30+0:08(4)
 
23102Kopecká Eliška47:284:36+0:51(6)11:50+1:50(11)19:26+3:10(9)33:36+14:21(27)35:14+14:36(27)38:02+14:47(27)42:32+15:16(25)46:05+16:45(23)46:55+17:36(23)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.4:36+0:51(6)7:14+1:51(12)7:36+1:20(8)14:10+11:11(29)1:38+0:15(11)2:48+0:13(12)4:30+1:01(12)3:33+1:33(21)0:50+0:48(25)
47:28+17:39(23)
0:33+0:11(10)
 
2481Mikulášová Martina47:486:07+2:22(27)15:34+5:34(27)26:31+10:15(27)30:59+11:44(25)32:52+12:14(24)36:27+13:12(24)43:23+16:07(26)46:21+17:01(24)46:55+17:36(23)
PGP SK Praga6:07+2:22(27)9:27+4:04(25)10:57+4:41(25)4:28+1:29(15)1:53+0:30(18)3:35+1:00(24)6:56+3:27(29)2:58+0:58(14)0:34+0:32(19)
47:48+17:59(24)42:10
0:53+0:31(29)*154
 
2586Zábranská Kristýna50:005:23+1:38(23)18:38+8:38(28)28:59+12:43(28)34:21+15:06(28)36:15+15:37(28)40:13+16:58(28)45:43+18:27(28)49:12+19:52(25)49:17+19:58(25)
SLA SKOB Slaný5:23+1:38(23)13:15+7:52(28)10:21+4:05(20)5:22+2:23(24)1:54+0:31(19)3:58+1:23(27)5:30+2:01(24)3:29+1:29(20)0:05+0:03(5)
50:00+20:11(25)
0:43+0:21(25)
 
26101Kovalčíková Taťána50:505:32+1:47(25)14:12+4:12(22)24:59+8:43(23)31:24+12:09(26)33:50+13:12(26)37:45+14:30(26)44:09+16:53(27)49:55+20:35(26)50:11+20:52(26)
DOR OK Dobříš5:32+1:47(25)8:40+3:17(23)10:47+4:31(24)6:25+3:26(28)2:26+1:03(26)3:55+1:20(26)6:24+2:55(28)5:46+3:46(26)0:16+0:14(12)
50:50+21:01(26)
0:39+0:17(20)
 
2785Formánková Anna51:335:28+1:43(24)13:02+3:02(17)25:18+9:02(26)29:33+10:18(22)33:35+12:57(25)36:56+13:41(25)42:18+15:02(24)50:58+21:38(28)51:06+21:47(27)
RIC OB Říčany5:28+1:43(24)7:34+2:11(14)12:16+6:00(28)4:15+1:16(12)4:02+2:39(29)3:21+0:46(22)5:22+1:53(19)8:40+6:40(28)0:08+0:06(6)
51:33+21:44(27)
0:27+0:05(3)
 
28106Sušánková Hana51:556:25+2:40(29)15:04+5:04(25)24:41+8:25(22)29:51+10:36(23)31:59+11:21(22)35:37+12:22(22)41:35+14:19(23)50:43+21:23(27)51:14+21:55(28)
SLA SKOB Slaný6:25+2:40(29)8:39+3:16(22)9:37+3:21(17)5:10+2:11(23)2:08+0:45(24)3:38+1:03(25)5:58+2:29(25)9:08+7:08(29)0:31+0:29(16)
51:55+22:06(28)
0:41+0:19(23)
 
2991Procházková Jana80:535:57+2:12(26)46:19+36:19(29)61:27+45:11(29)66:22+47:07(29)68:49+48:11(29)71:52+48:37(29)77:01+49:45(29)79:57+50:37(29)80:14+50:55(29)
LBE TJ Lokomotiva Beroun5:57+2:12(26)40:22+34:59(29)15:08+8:52(29)4:55+1:56(19)2:27+1:04(28)3:03+0:28(16)5:09+1:40(17)2:56+0:56(12)0:17+0:15(14)
80:53+51:04(29)
0:39+0:17(20)
 
 
 
 
D18 (10)4.8 km 165 m15 K
místoStČíJménoČas
1(157)2(130)3(147)4(120)5(127)6(149)7(128)8(114)9(151)
10(146)11(122)12(102)13(101)14(108)15(100)C
 
1122Sieglová Eliška40:153:13+0:02(2)7:420:00(1)12:510:00(1)16:170:00(1)18:350:00(1)21:360:00(1)23:410:00(1)25:160:00(1)27:410:00(1)
PGP SK Praga3:13+0:02(2)4:29+0:14(2)5:090:00(1)3:260:00(1)2:180:00(1)3:010:00(1)2:050:00(1)1:350:00(1)2:250:00(1)
29:260:00(1)33:330:00(1)36:130:00(1)38:000:00(1)39:530:00(1)39:440:00(1)40:150:00(1)
1:450:00(1)4:070:00(1)2:400:00(1)1:47+0:02(2)1:53+0:07(2)0:310:00(1)
 
2124Šimůnková Gabriela49:073:36+0:25(6)7:51+0:09(2)13:51+1:00(2)21:07+4:50(2)23:55+5:20(2)27:07+5:31(2)29:25+5:44(2)31:07+5:51(2)33:43+6:02(2)
TAP KOB TRETRA Praha3:36+0:25(6)4:150:00(1)6:00+0:51(2)7:16+3:50(10)2:48+0:30(3)3:12+0:11(2)2:18+0:13(2)1:42+0:07(2)2:36+0:11(2)
36:06+6:40(2)41:38+8:05(2)45:05+8:52(2)46:50+8:50(2)48:36+8:43(2)48:36+8:52(2)49:07+8:52(2)
2:23+0:38(4)5:32+1:25(3)3:27+0:47(2)1:450:00(1)1:460:00(1)0:000:00(1)0:310:00(1)
 
3113Voltrová Hana54:503:31+0:20(5)9:48+2:06(9)17:08+4:17(7)21:52+5:35(7)24:52+6:17(5)28:24+6:48(5)31:11+7:30(5)34:00+8:44(4)37:59+10:18(4)
ROZ OK Roztoky3:31+0:20(5)6:17+2:02(9)7:20+2:11(5)4:44+1:18(3)3:00+0:42(6)3:32+0:31(3)2:47+0:42(8)2:49+1:14(6)3:59+1:34(6)
40:01+10:35(4)45:35+12:02(3)49:02+12:49(3)51:13+13:13(3)54:21+14:28(3)54:17+14:33(3)54:50+14:35(3)
2:02+0:17(2)5:34+1:27(4)3:27+0:47(2)2:11+0:26(6)3:08+1:22(9)0:33+0:02(3)
 
4118Žandová Marcela55:213:29+0:18(4)8:39+0:57(3)15:36+2:45(3)21:20+5:03(3)23:58+5:23(3)27:52+6:16(3)30:45+7:04(3)34:57+9:41(6)39:15+11:34(6)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:29+0:18(4)5:10+0:55(3)6:57+1:48(3)5:44+2:18(9)2:38+0:20(2)3:54+0:53(4)2:53+0:48(9)4:12+2:37(8)4:18+1:53(7)
42:02+12:36(6)46:58+13:25(6)50:28+14:15(5)52:22+14:22(5)54:34+14:41(4)54:45+15:01(4)55:21+15:06(4)
2:47+1:02(9)4:56+0:49(2)3:30+0:50(5)1:54+0:09(3)2:12+0:26(4)0:11+0:11(4)0:36+0:05(5)
 
5116Obytová Kateřina55:323:42+0:31(8)9:24+1:42(8)17:06+4:15(6)21:37+5:20(5)24:25+5:50(4)28:22+6:46(4)30:54+7:13(4)32:44+7:28(3)37:15+9:34(3)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:42+0:31(8)5:42+1:27(6)7:42+2:33(7)4:31+1:05(2)2:48+0:30(3)3:57+0:56(5)2:32+0:27(3)1:50+0:15(3)4:31+2:06(8)
39:36+10:10(3)46:42+13:09(5)50:34+14:21(6)52:39+14:39(6)54:50+14:57(5)54:57+15:13(5)55:32+15:17(5)
2:21+0:36(3)7:06+2:59(7)3:52+1:12(6)2:05+0:20(4)2:11+0:25(3)0:07+0:07(2)0:35+0:04(4)
 
6115Hrabánková Klára56:013:51+0:40(9)9:11+1:29(4)17:20+4:29(8)22:11+5:54(8)25:05+6:30(6)29:15+7:39(6)31:59+8:18(6)34:16+9:00(5)38:02+10:21(5)
PGP SK Praga3:51+0:40(9)5:20+1:05(4)8:09+3:00(8)4:51+1:25(4)2:54+0:36(5)4:10+1:09(7)2:44+0:39(6)2:17+0:42(4)3:46+1:21(5)
40:41+11:15(5)46:33+13:00(4)50:02+13:49(4)52:08+14:08(4)54:59+15:06(6)55:19+15:35(6)56:01+15:46(6)
2:39+0:54(7)5:52+1:45(5)3:29+0:49(4)2:06+0:21(5)2:51+1:05(7)0:20+0:20(6)0:42+0:11(8)
 
7119Hlinovská Johana58:573:27+0:16(3)9:14+1:32(5)16:46+3:55(5)21:43+5:26(6)25:45+7:10(7)31:10+9:34(7)33:49+10:08(7)36:18+11:02(7)39:54+12:13(7)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:27+0:16(3)5:47+1:32(7)7:32+2:23(6)4:57+1:31(6)4:02+1:44(7)5:25+2:24(9)2:39+0:34(5)2:29+0:54(5)3:36+1:11(4)
42:33+13:07(7)48:50+15:17(7)53:04+16:51(7)55:37+17:37(7)58:05+18:12(7)58:19+18:35(7)58:57+18:42(7)
2:39+0:54(7)6:17+2:10(6)4:14+1:34(8)2:33+0:48(7)2:28+0:42(5)0:14+0:14(5)0:38+0:07(6)
 
8123Šafrhansová Lucie72:483:40+0:29(7)9:16+1:34(6)20:34+7:43(9)25:30+9:13(9)29:51+11:16(9)34:24+12:48(9)38:09+14:28(9)48:34+23:18(10)51:33+23:52(9)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:40+0:29(7)5:36+1:21(5)11:18+6:09(10)4:56+1:30(5)4:21+2:03(9)4:33+1:32(8)3:45+1:40(10)10:25+8:50(10)2:59+0:34(3)
54:02+24:36(9)62:29+28:56(9)66:22+30:09(9)69:07+31:07(9)71:54+32:01(9)72:03+32:19(8)72:48+32:33(8)
2:29+0:44(5)8:27+4:20(9)3:53+1:13(7)2:45+1:00(8)2:47+1:01(6)0:09+0:09(3)0:45+0:14(10)
 
9117Peterková Veronika72:514:19+1:08(10)10:50+3:08(10)21:19+8:28(10)26:49+10:32(10)30:54+12:19(10)37:05+15:29(10)39:43+16:02(10)43:14+17:58(9)49:17+21:36(8)
KRL Kometa Kralovice4:19+1:08(10)6:31+2:16(10)10:29+5:20(9)5:30+2:04(8)4:05+1:47(8)6:11+3:10(10)2:38+0:33(4)3:31+1:56(7)6:03+3:38(9)
51:54+22:28(8)59:30+25:57(8)65:39+29:26(8)68:33+30:33(8)71:36+31:43(8)72:07+32:23(9)72:51+32:36(9)
2:37+0:52(6)7:36+3:29(8)6:09+3:29(9)2:54+1:09(9)3:03+1:17(8)0:31+0:31(7)0:44+0:13(9)
 
 
120Kučerová Barboradisk3:110:00(1)9:16+1:34(6)16:27+3:36(4)21:27+5:10(4)27:21+8:46(8)31:24+9:48(8)34:10+10:29(8)38:25+13:09(8)-----
LBE TJ Lokomotiva Beroun3:110:00(1)6:05+1:50(8)7:11+2:02(4)5:00+1:34(7)5:54+3:36(10)4:03+1:02(6)2:46+0:41(7)4:15+2:40(9)
48:4055:1459:3961:4263:5363:5764:35
10:156:344:252:032:110:040:38+0:07(6)
 
 
 
 
D21K (22)4.2 km 190 m11 K
místoStČíJménoČas
1(157)2(117)3(152)4(118)5(107)6(127)7(145)8(147)9(134)
10(108)11(100)C
 
1131Zurynková Jana43:173:30+0:19(4)9:58+0:12(3)13:30+0:28(3)25:370:00(1)27:500:00(1)30:100:00(1)33:530:00(1)35:570:00(1)39:210:00(1)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:30+0:19(4)6:28+0:10(2)3:32+0:20(3)12:070:00(1)2:13+0:11(2)2:200:00(1)3:43+0:04(2)2:040:00(1)3:24+0:26(9)
42:090:00(1)42:260:00(1)43:170:00(1)
2:48+0:08(3)0:17+0:06(2)0:51+0:20(14)
 
2140Foglarová Kamila44:273:110:00(1)9:57+0:11(2)13:09+0:07(2)26:23+0:46(2)28:25+0:35(2)30:48+0:38(2)34:27+0:34(2)37:20+1:23(2)40:23+1:02(2)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:110:00(1)6:46+0:28(4)3:120:00(1)13:14+1:07(4)2:020:00(1)2:23+0:03(2)3:390:00(1)2:53+0:49(3)3:03+0:05(3)
43:15+1:06(2)43:46+1:20(2)44:27+1:10(2)
2:52+0:12(4)0:31+0:20(12)0:41+0:10(9)
 
3125Ondráčková Veronika46:383:39+0:28(6)10:11+0:25(4)13:56+0:54(4)27:34+1:57(3)30:02+2:12(3)32:49+2:39(3)36:32+2:39(3)39:26+3:29(3)42:38+3:17(3)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:39+0:28(6)6:32+0:14(3)3:45+0:33(7)13:38+1:31(7)2:28+0:26(3)2:47+0:27(4)3:43+0:04(2)2:54+0:50(4)3:12+0:14(6)
45:18+3:09(3)45:45+3:19(3)46:38+3:21(3)
2:400:00(1)0:27+0:16(8)0:53+0:22(17)
 
4146Jarošová Klára48:053:54+0:43(9)11:16+1:30(6)15:35+2:33(7)27:55+2:18(4)30:45+2:55(4)33:35+3:25(4)37:37+3:44(4)40:26+4:29(4)43:35+4:14(4)
DCE KOB Dobřichovice3:54+0:43(9)7:22+1:04(6)4:19+1:07(9)12:20+0:13(2)2:50+0:48(6)2:50+0:30(5)4:02+0:23(5)2:49+0:45(2)3:09+0:11(4)
46:46+4:37(4)47:31+5:05(4)48:05+4:48(4)
3:11+0:31(8)0:45+0:34(15)0:34+0:03(3)
 
5126Pilařová Petra48:263:42+0:31(7)11:37+1:51(8)15:14+2:12(6)28:16+2:39(5)31:22+3:32(5)34:00+3:50(5)37:50+3:57(5)41:03+5:06(5)44:15+4:54(5)
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:42+0:31(7)7:55+1:37(9)3:37+0:25(5)13:02+0:55(3)3:06+1:04(9)2:38+0:18(3)3:50+0:11(4)3:13+1:09(8)3:12+0:14(6)
47:26+5:17(5)47:45+5:19(5)48:26+5:09(5)
3:11+0:31(8)0:19+0:08(5)0:41+0:10(9)
 
6145Kalinová Markéta51:053:25+0:14(2)11:31+1:45(7)16:19+3:17(8)29:41+4:04(7)32:21+4:31(7)36:07+5:57(6)40:28+6:35(6)43:59+8:02(6)47:08+7:47(6)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:25+0:14(2)8:06+1:48(10)4:48+1:36(11)13:22+1:15(5)2:40+0:38(4)3:46+1:26(16)4:21+0:42(7)3:31+1:27(10)3:09+0:11(4)
50:04+7:55(6)50:32+8:06(6)51:05+7:48(6)
2:56+0:16(5)0:28+0:17(10)0:33+0:02(2)
 
7139Ouhrabková Radka53:065:04+1:53(12)12:49+3:03(10)16:32+3:30(9)30:05+4:28(8)33:08+5:18(8)36:46+6:36(8)41:40+7:47(7)44:43+8:46(7)47:43+8:22(7)
EKP VŠTJ Ekonom Praha5:04+1:53(12)7:45+1:27(7)3:43+0:31(6)13:33+1:26(6)3:03+1:01(8)3:38+1:18(15)4:54+1:15(11)3:03+0:59(6)3:00+0:02(2)
51:43+9:34(7)52:11+9:45(7)53:06+9:49(7)
4:00+1:20(12)0:28+0:17(10)0:55+0:24(18)
 
8136Žandová Kateřina54:353:34+0:23(5)10:38+0:52(5)14:13+1:11(5)28:53+3:16(6)31:39+3:49(6)36:29+6:19(7)43:51+9:58(9)47:27+11:30(9)50:56+11:35(9)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:34+0:23(5)7:04+0:46(5)3:35+0:23(4)14:40+2:33(9)2:46+0:44(5)4:50+2:30(20)7:22+3:43(19)3:36+1:32(11)3:29+0:31(10)
53:43+11:34(8)54:00+11:34(8)54:35+11:18(8)
2:47+0:07(2)0:17+0:06(2)0:35+0:04(5)
 
9133Zajícová Markéta54:563:59+0:48(10)12:27+2:41(9)16:39+3:37(10)31:42+6:05(9)35:40+7:50(9)38:42+8:32(9)43:09+9:16(8)46:07+10:10(8)49:05+9:44(8)
TAP KOB TRETRA Praha3:59+0:48(10)8:28+2:10(12)4:12+1:00(8)15:03+2:56(10)3:58+1:56(15)3:02+0:42(10)4:27+0:48(8)2:58+0:54(5)2:580:00(1)
54:01+11:52(9)54:22+11:56(9)54:56+11:39(9)
4:56+2:16(17)0:21+0:10(6)0:34+0:03(3)
 
10144Urbánková Kateřina56:323:28+0:17(3)9:460:00(1)13:020:00(1)32:33+6:56(10)36:16+8:26(10)39:32+9:22(10)44:22+10:29(10)47:42+11:45(10)51:04+11:43(10)
ONO SKOB Ostrov3:28+0:17(3)6:180:00(1)3:16+0:04(2)19:31+7:24(19)3:43+1:41(14)3:16+0:56(11)4:50+1:11(10)3:20+1:16(9)3:22+0:24(8)
55:05+12:56(10)55:45+13:19(10)56:32+13:15(10)
4:01+1:21(13)0:40+0:29(13)0:47+0:16(13)
 
11147Kudrnáčová Lucie63:083:44+0:33(8)13:53+4:07(11)18:41+5:39(11)36:02+10:25(11)39:33+11:43(11)42:24+12:14(11)47:31+13:38(11)51:25+15:28(11)57:37+18:16(11)
KAM SK Kamenice3:44+0:33(8)10:09+3:51(14)4:48+1:36(11)17:21+5:14(15)3:31+1:29(13)2:51+0:31(6)5:07+1:28(13)3:54+1:50(13)6:12+3:14(19)
61:09+19:00(11)62:12+19:46(11)63:08+19:51(11)
3:32+0:52(11)1:03+0:52(18)0:56+0:25(19)
 
12138Horová Klára68:394:22+1:11(11)19:00+9:14(17)24:21+11:19(16)41:14+15:37(14)44:07+16:17(13)46:59+16:49(13)53:27+19:34(12)57:23+21:26(12)61:04+21:43(12)
PGP SK Praga4:22+1:11(11)14:38+8:20(20)5:21+2:09(14)16:53+4:46(14)2:53+0:51(7)2:52+0:32(7)6:28+2:49(17)3:56+1:52(14)3:41+0:43(11)
64:02+21:53(12)67:47+25:21(12)68:39+25:22(12)
2:58+0:18(7)3:45+3:34(20)0:52+0:21(16)
 
13135Hausmannová Klára69:336:43+3:32(15)16:56+7:10(14)22:23+9:21(14)38:10+12:33(12)41:35+13:45(12)45:31+15:21(12)55:17+21:24(13)59:03+23:06(13)64:15+24:54(13)
EKP VŠTJ Ekonom Praha6:43+3:32(15)10:13+3:55(15)5:27+2:15(15)15:47+3:40(13)3:25+1:23(11)3:56+1:36(17)9:46+6:07(21)3:46+1:42(12)5:12+2:14(18)
68:31+26:22(13)68:49+26:23(13)69:33+26:16(13)
4:16+1:36(14)0:18+0:07(4)0:44+0:13(12)
 
14130Blažková Alice73:1410:50+7:39(19)20:05+10:19(19)29:44+16:42(18)45:14+19:37(16)50:49+22:59(16)53:43+23:33(16)59:43+25:50(16)64:11+28:14(15)69:01+29:40(15)
ROU SKOB Roudnice nad Labem10:50+7:39(19)9:15+2:57(13)9:39+6:27(20)15:30+3:23(11)5:35+3:33(18)2:54+0:34(8)6:00+2:21(16)4:28+2:24(15)4:50+1:52(16)
72:16+30:07(14)72:43+30:17(14)73:14+29:57(14)
3:15+0:35(10)0:27+0:16(8)0:310:00(1)
 
15114Hejnalová Eva74:318:58+5:47(18)19:58+10:12(18)25:16+12:14(17)43:16+17:39(15)50:01+22:11(15)52:59+22:49(14)58:45+24:52(14)63:52+27:55(14)68:54+29:33(14)
KAM SK Kamenice8:58+5:47(18)11:00+4:42(17)5:18+2:06(13)18:00+5:53(17)6:45+4:43(19)2:58+0:38(9)5:46+2:07(15)5:07+3:03(18)5:02+2:04(17)
73:14+31:05(15)73:54+31:28(15)74:31+31:14(15)
4:20+1:40(15)0:40+0:29(13)0:37+0:06(6)
 
16129Dobešová Kateřina76:506:14+3:03(14)17:16+7:30(15)22:03+9:01(12)39:28+13:51(13)48:17+20:27(14)53:15+23:05(15)58:50+24:57(15)65:43+29:46(17)69:58+30:37(16)
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.6:14+3:03(14)11:02+4:44(18)4:47+1:35(10)17:25+5:18(16)8:49+6:47(20)4:58+2:38(21)5:35+1:56(14)6:53+4:49(20)4:15+1:17(13)
74:30+32:21(16)75:41+33:15(16)76:50+33:33(16)
4:32+1:52(16)1:11+1:00(19)1:09+0:38(20)
 
17142Trčková Helena77:5711:00+7:49(20)18:46+9:00(16)34:54+21:52(19)50:36+24:59(17)53:51+26:01(17)57:25+27:15(17)61:52+27:59(17)65:04+29:07(16)71:37+32:16(17)
EKP VŠTJ Ekonom Praha11:00+7:49(20)7:46+1:28(8)16:08+12:56(21)15:42+3:35(12)3:15+1:13(10)3:34+1:14(14)4:27+0:48(8)3:12+1:08(7)6:33+3:35(20)
77:06+34:57(17)77:17+34:51(17)77:57+34:40(17)
5:29+2:49(19)0:110:00(1)0:40+0:09(7)
 
18127Jaroměřská 83:4920:18+17:07(21)33:51+24:05(21)40:22+27:20(21)54:16+28:39(21)57:42+29:52(18)61:06+30:56(18)67:36+33:43(18)74:47+38:50(19)79:21+40:00(19)
EKP VŠTJ Ekonom Praha20:18+17:07(21)13:33+7:15(19)6:31+3:19(18)13:54+1:47(8)3:26+1:24(12)3:24+1:04(13)6:30+2:51(18)7:11+5:07(21)4:34+1:36(14)
82:17+40:08(18)83:09+40:43(18)83:49+40:32(18)
2:56+0:16(5)0:52+0:41(17)0:40+0:09(7)
 
19134Šinovská Kristýna85:566:56+3:45(16)29:53+20:07(20)35:34+22:32(20)54:13+28:36(20)59:27+31:37(20)63:56+33:46(20)69:02+35:09(19)73:46+37:49(18)78:31+39:10(18)
ROU SKOB Roudnice nad Labem6:56+3:45(16)22:57+16:39(21)5:41+2:29(16)18:39+6:32(18)5:14+3:12(17)4:29+2:09(18)5:06+1:27(12)4:44+2:40(17)4:45+1:47(15)
83:53+41:44(19)-----85:56+42:39(19)
5:22+2:42(18)2:03+1:32(21)
 
20143Zbornikova Veronika88:538:08+4:57(17)16:23+6:37(12)22:17+9:15(13)50:37+25:00(18)65:29+37:39(21)68:51+38:41(21)73:07+39:14(21)77:49+41:52(21)81:51+42:30(20)
66C Amateri8:08+4:57(17)8:15+1:57(11)5:54+2:42(17)28:20+16:13(20)14:52+12:50(21)3:22+1:02(12)4:16+0:37(6)4:42+2:38(16)4:02+1:04(12)
87:48+45:39(20)88:11+45:45(19)88:53+45:36(20)
5:57+3:17(20)0:23+0:12(7)0:42+0:11(11)
 
21137Šebková Jana91:405:35+2:24(13)16:24+6:38(13)23:31+10:29(15)53:31+27:54(19)57:52+30:02(19)62:25+32:15(19)70:08+36:15(20)75:51+39:54(20)82:42+43:21(21)
SCP OK Sparta Praha5:35+2:24(13)10:49+4:31(16)7:07+3:55(19)30:00+17:53(21)4:21+2:19(16)4:33+2:13(19)7:43+4:04(20)5:43+3:39(19)6:51+3:53(21)
90:00+47:51(21)90:49+48:23(20)91:40+48:23(21)
7:18+4:38(21)0:49+0:38(16)0:51+0:20(14)
 
 
141Skripniková Kateřinavzdal---------------------------------------------
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha
----------114:29
114:29+113:58(22)
 
 
 
 
D21L (38)7.8 km 280 m18 K
místoStČíJménoČas
1(131)2(123)3(135)4(103)5(153)6(109)7(125)8(136)9(158)
10(147)11(122)12(138)13(107)14(127)15(120)16(102)17(154)18(100)
C
 
1175Tichovská Martina58:224:20+0:21(3)8:56+0:07(2)19:260:00(1)20:520:00(1)26:490:00(1)28:030:00(1)29:240:00(1)32:150:00(1)33:460:00(1)
PGP SK Praga4:20+0:21(3)4:360:00(1)10:300:00(1)1:26+0:05(2)5:570:00(1)1:14+0:15(10)1:210:00(1)2:51+0:10(2)1:31+0:01(2)
43:140:00(1)46:150:00(1)49:040:00(1)51:020:00(1)52:420:00(1)55:110:00(1)56:010:00(1)56:590:00(1)57:510:00(1)
9:28+0:21(2)3:01+0:06(2)2:49+0:53(14)1:58+0:10(4)1:400:00(1)2:29+0:13(2)0:50+0:06(3)0:58+0:01(3)0:52+0:03(3)
58:220:00(1)
0:31+0:06(6)
 
2189Svobodná Šárka58:293:590:00(1)8:490:00(1)19:32+0:06(2)21:12+0:20(2)27:35+0:46(3)28:38+0:35(3)30:05+0:41(2)33:44+1:29(3)35:14+1:28(3)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:590:00(1)4:50+0:14(2)10:43+0:13(3)1:40+0:19(13)6:23+0:26(5)1:03+0:04(2)1:27+0:06(2)3:39+0:58(17)1:300:00(1)
44:21+1:07(2)47:16+1:01(2)49:12+0:08(2)51:22+0:20(2)53:08+0:26(2)55:24+0:13(2)56:15+0:14(2)57:12+0:13(2)58:01+0:10(2)
9:070:00(1)2:550:00(1)1:560:00(1)2:10+0:22(6)1:46+0:06(3)2:160:00(1)0:51+0:07(5)0:570:00(1)0:490:00(1)
58:29+0:07(2)50:53
0:28+0:03(2)*115
 
3163Spurná Martina60:334:13+0:14(2)9:06+0:17(3)19:56+0:30(3)21:33+0:41(3)27:31+0:42(2)28:30+0:27(2)30:39+1:15(3)33:20+1:05(2)35:07+1:21(2)
PGP SK Praga4:13+0:14(2)4:53+0:17(3)10:50+0:20(5)1:37+0:16(12)5:58+0:01(2)0:590:00(1)2:09+0:48(28)2:410:00(1)1:47+0:17(9)
44:51+1:37(3)48:11+1:56(3)50:38+1:34(3)52:26+1:24(3)54:12+1:30(3)57:08+1:57(3)58:14+2:13(3)59:11+2:12(3)60:01+2:10(3)
9:44+0:37(3)3:20+0:25(5)2:27+0:31(8)1:480:00(1)1:46+0:06(3)2:56+0:40(6)1:06+0:22(18)0:570:00(1)0:50+0:01(2)
60:33+2:11(3)
0:32+0:07(7)
 
4159Kolínová Kristýna63:554:39+0:40(7)9:53+1:04(6)22:03+2:37(8)23:39+2:47(9)30:15+3:26(8)31:21+3:18(7)32:48+3:24(7)35:44+3:29(5)37:20+3:34(5)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:39+0:40(7)5:14+0:38(5)12:10+1:40(13)1:36+0:15(10)6:36+0:39(7)1:06+0:07(3)1:27+0:06(2)2:56+0:15(4)1:36+0:06(4)
48:10+4:56(5)51:17+5:02(5)53:27+4:23(4)55:21+4:19(4)57:25+4:43(4)60:05+4:54(4)61:06+5:05(4)62:14+5:15(4)63:18+5:27(4)
10:50+1:43(6)3:07+0:12(3)2:10+0:14(2)1:54+0:06(2)2:04+0:24(14)2:40+0:24(3)1:01+0:17(15)1:08+0:11(7)1:04+0:15(4)
63:55+5:33(4)
0:37+0:12(14)
 
5172Karochová Simona65:324:57+0:58(9)10:40+1:51(8)21:50+2:24(7)23:19+2:27(6)30:13+3:24(7)31:38+3:35(8)33:14+3:50(8)36:32+4:17(8)38:13+4:27(8)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:57+0:58(9)5:43+1:07(9)11:10+0:40(6)1:29+0:08(3)6:54+0:57(11)1:25+0:26(26)1:36+0:15(6)3:18+0:37(8)1:41+0:11(6)
49:05+5:51(7)52:30+6:15(7)54:44+5:40(6)56:41+5:39(5)58:50+6:08(6)61:48+6:37(6)62:39+6:38(5)63:49+6:50(5)64:58+7:07(5)
10:52+1:45(8)3:25+0:30(6)2:14+0:18(5)1:57+0:09(3)2:09+0:29(16)2:58+0:42(8)0:51+0:07(5)1:10+0:13(9)1:09+0:20(10)
65:32+7:10(5)
0:34+0:09(10)
 
6157Čermáková Kristýna65:414:33+0:34(5)9:40+0:51(5)21:39+2:13(6)23:29+2:37(7)31:17+4:28(9)32:30+4:27(10)34:24+5:00(11)37:19+5:04(10)38:52+5:06(9)
PGP SK Praga4:33+0:34(5)5:07+0:31(4)11:59+1:29(11)1:50+0:29(18)7:48+1:51(23)1:13+0:14(9)1:54+0:33(22)2:55+0:14(3)1:33+0:03(3)
48:48+5:34(6)52:14+5:59(6)54:25+5:21(5)57:00+5:58(6)58:41+5:59(5)61:44+6:33(5)62:39+6:38(5)63:56+6:57(6)65:09+7:18(6)
9:56+0:49(4)3:26+0:31(7)2:11+0:15(3)2:35+0:47(16)1:41+0:01(2)3:03+0:47(11)0:55+0:11(9)1:17+0:20(16)1:13+0:24(13)
65:41+7:19(6)
0:32+0:07(7)
 
7165Plochová Dominika66:104:41+0:42(8)10:48+1:59(10)21:30+2:04(5)23:04+2:12(5)30:02+3:13(6)31:08+3:05(5)32:37+3:13(5)36:13+3:58(7)37:56+4:10(6)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:41+0:42(8)6:07+1:31(14)10:42+0:12(2)1:34+0:13(7)6:58+1:01(12)1:06+0:07(3)1:29+0:08(5)3:36+0:55(16)1:43+0:13(7)
49:09+5:55(8)52:46+6:31(8)54:58+5:54(8)57:26+6:24(8)59:30+6:48(8)62:32+7:21(8)63:28+7:27(8)64:32+7:33(7)65:36+7:45(7)
11:13+2:06(10)3:37+0:42(8)2:12+0:16(4)2:28+0:40(11)2:04+0:24(14)3:02+0:46(10)0:56+0:12(10)1:04+0:07(5)1:04+0:15(4)
66:10+7:48(7)
0:34+0:09(10)
 
8176Dlouhá Marie66:364:22+0:23(4)9:36+0:47(4)20:25+0:59(4)21:57+1:05(4)28:06+1:17(4)29:29+1:26(4)31:06+1:42(4)34:52+2:37(4)36:44+2:58(4)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:22+0:23(4)5:14+0:38(5)10:49+0:19(4)1:32+0:11(5)6:09+0:12(3)1:23+0:24(23)1:37+0:16(8)3:46+1:05(18)1:52+0:22(13)
47:13+3:59(4)51:14+4:59(4)54:46+5:42(7)57:17+6:15(7)59:15+6:33(7)62:23+7:12(7)63:20+7:19(7)64:57+7:58(8)66:01+8:10(8)
10:29+1:22(5)4:01+1:06(17)3:32+1:36(32)2:31+0:43(13)1:58+0:18(10)3:08+0:52(13)0:57+0:13(12)1:37+0:40(32)1:04+0:15(4)
66:36+8:14(8)
0:35+0:10(12)
 
9170Jiřištová Zuzana66:394:58+0:59(11)10:19+1:30(7)22:08+2:42(9)23:29+2:37(7)29:51+3:02(5)31:09+3:06(6)32:45+3:21(6)36:07+3:52(6)38:00+4:14(7)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:58+0:59(11)5:21+0:45(7)11:49+1:19(10)1:210:00(1)6:22+0:25(4)1:18+0:19(17)1:36+0:15(6)3:22+0:41(10)1:53+0:23(14)
49:40+6:26(9)53:25+7:10(9)56:22+7:18(9)58:30+7:28(9)60:25+7:43(9)63:08+7:57(9)63:57+7:56(9)64:59+8:00(9)66:06+8:15(9)
11:40+2:33(12)3:45+0:50(9)2:57+1:01(19)2:08+0:20(5)1:55+0:15(7)2:43+0:27(4)0:49+0:05(2)1:02+0:05(4)1:07+0:18(7)
66:39+8:17(9)
0:33+0:08(9)
 
10148Baldrianová Barbora68:575:08+1:09(15)10:43+1:54(9)23:10+3:44(11)24:53+4:01(11)31:17+4:28(9)32:23+4:20(9)34:10+4:46(9)37:13+4:58(9)39:19+5:33(10)
VSP USK Praha5:08+1:09(15)5:35+0:59(8)12:27+1:57(15)1:43+0:22(14)6:24+0:27(6)1:06+0:07(3)1:47+0:26(15)3:03+0:22(6)2:06+0:36(20)
51:09+7:55(10)54:54+8:39(11)57:22+8:18(10)59:50+8:48(10)61:49+9:07(10)64:46+9:35(10)65:57+9:56(10)67:10+10:11(10)68:18+10:27(10)
11:50+2:43(14)3:45+0:50(9)2:28+0:32(9)2:28+0:40(11)1:59+0:19(11)2:57+0:41(7)1:11+0:27(22)1:13+0:16(13)1:08+0:19(8)
68:57+10:35(10)
0:39+0:14(20)
 
11182Tichovská Hana71:124:57+0:58(9)11:00+2:11(12)22:42+3:16(10)24:12+3:20(10)31:24+4:35(11)32:38+4:35(11)34:18+4:54(10)38:11+5:56(11)39:55+6:09(11)
PGP SK Praga4:57+0:58(9)6:03+1:27(13)11:42+1:12(9)1:30+0:09(4)7:12+1:15(14)1:14+0:15(10)1:40+0:19(9)3:53+1:12(23)1:44+0:14(8)
52:33+9:19(12)56:29+10:14(12)59:43+10:39(11)62:14+11:12(11)64:10+11:28(11)67:10+11:59(11)68:06+12:05(11)69:17+12:18(11)70:29+12:38(11)
12:38+3:31(18)3:56+1:01(14)3:14+1:18(27)2:31+0:43(13)1:56+0:16(8)3:00+0:44(9)0:56+0:12(10)1:11+0:14(11)1:12+0:23(12)
71:12+12:50(11)
0:43+0:18(29)
 
12188Svobodová Jitka71:365:03+1:04(13)10:54+2:05(11)23:40+4:14(13)25:27+4:35(12)32:17+5:28(12)33:32+5:29(12)35:22+5:58(12)38:55+6:40(12)40:44+6:58(13)
VSP USK Praha5:03+1:04(13)5:51+1:15(11)12:46+2:16(16)1:47+0:26(16)6:50+0:53(10)1:15+0:16(14)1:50+0:29(18)3:33+0:52(14)1:49+0:19(10)
53:56+10:42(13)57:54+11:39(13)60:32+11:28(12)63:17+12:15(12)65:03+12:21(12)67:46+12:35(12)68:39+12:38(12)69:58+12:59(12)71:08+13:17(12)
13:12+4:05(20)3:58+1:03(15)2:38+0:42(12)2:45+0:57(17)1:46+0:06(3)2:43+0:27(4)0:53+0:09(7)1:19+0:22(20)1:10+0:21(11)
71:36+13:14(12)
0:28+0:03(2)
 
13178Košťálová Petra74:516:21+2:22(32)13:32+4:43(29)25:08+5:42(15)27:07+6:15(16)33:52+7:03(15)35:19+7:16(15)37:11+7:47(15)40:33+8:18(15)42:35+8:49(15)
DKP Oddíl OB Kotlářka6:21+2:22(32)7:11+2:35(25)11:36+1:06(8)1:59+0:38(23)6:45+0:48(9)1:27+0:28(27)1:52+0:31(21)3:22+0:41(10)2:02+0:32(17)
54:22+11:08(14)59:38+13:23(15)62:01+12:57(14)65:41+14:39(16)67:31+14:49(15)71:00+15:49(14)71:54+15:53(13)73:11+16:12(13)74:26+16:35(13)
11:47+2:40(13)5:16+2:21(31)2:23+0:27(6)3:40+1:52(27)1:50+0:10(6)3:29+1:13(17)0:54+0:10(8)1:17+0:20(16)1:15+0:26(15)
74:51+16:29(13)
0:250:00(1)
 
14158Vildmonová Pavla75:457:11+3:12(35)13:04+4:15(23)25:09+5:43(16)26:42+5:50(14)33:25+6:36(14)34:33+6:30(14)36:01+6:37(13)38:57+6:42(13)40:34+6:48(12)
LBE TJ Lokomotiva Beroun7:11+3:12(35)5:53+1:17(12)12:05+1:35(12)1:33+0:12(6)6:43+0:46(8)1:08+0:09(6)1:28+0:07(4)2:56+0:15(4)1:37+0:07(5)
51:25+8:11(11)54:41+8:26(10)62:38+13:34(15)64:56+13:54(14)67:23+14:41(14)70:28+15:17(13)72:27+16:26(14)73:51+16:52(14)75:08+17:17(14)
10:51+1:44(7)3:16+0:21(4)7:57+6:01(38)2:18+0:30(8)2:27+0:47(23)3:05+0:49(12)1:59+1:15(36)1:24+0:27(24)1:17+0:28(17)
75:45+17:23(14)
0:37+0:12(14)
 
15167Králová Michaela76:146:02+2:03(29)11:49+3:00(15)24:15+4:49(14)25:49+4:57(13)33:13+6:24(13)34:27+6:24(13)36:07+6:43(14)40:18+8:03(14)42:07+8:21(14)
MFP VŠSK MFF UK Praha6:02+2:03(29)5:47+1:11(10)12:26+1:56(14)1:34+0:13(7)7:24+1:27(19)1:14+0:15(10)1:40+0:19(9)4:11+1:30(26)1:49+0:19(10)
54:31+11:17(15)58:52+12:37(14)61:48+12:44(13)64:48+13:46(13)67:07+14:25(13)72:10+16:59(16)73:00+16:59(15)74:09+17:10(15)75:28+17:37(15)
12:24+3:17(16)4:21+1:26(22)2:56+1:00(17)3:00+1:12(21)2:19+0:39(19)5:03+2:47(34)0:50+0:06(3)1:09+0:12(8)1:19+0:30(20)
76:14+17:52(15)
0:46+0:21(32)
 
16180Schütznerová Lucie76:225:17+1:18(19)12:11+3:22(20)23:35+4:09(12)27:05+6:13(15)34:59+8:10(17)36:23+8:20(17)38:34+9:10(17)42:52+10:37(18)45:32+11:46(21)
DKP Oddíl OB Kotlářka5:17+1:18(19)6:54+2:18(20)11:24+0:54(7)3:30+2:09(38)7:54+1:57(24)1:24+0:25(24)2:11+0:50(32)4:18+1:37(27)2:40+1:10(33)
56:33+13:19(17)61:06+14:51(17)63:59+14:55(17)66:31+15:29(17)68:54+16:12(17)72:41+17:30(17)73:41+17:40(18)74:45+17:46(18)75:53+18:02(16)
11:01+1:54(9)4:33+1:38(26)2:53+0:57(16)2:32+0:44(15)2:23+0:43(21)3:47+1:31(22)1:00+0:16(14)1:04+0:07(5)1:08+0:19(8)
76:22+18:00(16)
0:29+0:04(4)
 
17192Dlouhá Hana76:275:11+1:12(17)13:19+4:30(28)28:24+8:58(29)30:00+9:08(28)37:22+10:33(26)38:32+10:29(26)40:21+10:57(25)43:41+11:26(24)45:48+12:02(23)
DKP Oddíl OB Kotlářka5:11+1:12(17)8:08+3:32(33)15:05+4:35(29)1:36+0:15(10)7:22+1:25(18)1:10+0:11(7)1:49+0:28(17)3:20+0:39(9)2:07+0:37(21)
58:30+15:16(23)62:37+16:22(20)65:11+16:07(20)67:27+16:25(19)69:39+16:57(20)72:48+17:37(18)73:32+17:31(17)74:44+17:45(17)75:58+18:07(17)
12:42+3:35(19)4:07+1:12(18)2:34+0:38(10)2:16+0:28(7)2:12+0:32(17)3:09+0:53(14)0:440:00(1)1:12+0:15(12)1:14+0:25(14)
76:27+18:05(17)
0:29+0:04(4)
 
18183Kubínová Veronika77:155:34+1:35(21)11:46+2:57(14)25:15+5:49(17)27:26+6:34(17)34:43+7:54(16)35:57+7:54(16)37:39+8:15(16)41:27+9:12(16)43:42+9:56(16)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:34+1:35(21)6:12+1:36(17)13:29+2:59(18)2:11+0:50(31)7:17+1:20(16)1:14+0:15(10)1:42+0:21(13)3:48+1:07(21)2:15+0:45(26)
56:05+12:51(16)59:54+13:39(16)62:44+13:40(16)65:39+14:37(15)68:13+15:31(16)72:00+16:49(15)73:13+17:12(16)74:34+17:35(16)76:35+18:44(18)
12:23+3:16(15)3:49+0:54(11)2:50+0:54(15)2:55+1:07(20)2:34+0:54(27)3:47+1:31(22)1:13+0:29(24)1:21+0:24(22)2:01+1:12(35)
77:15+18:53(18)
0:40+0:15(23)
 
19169Horová Magda77:356:10+2:11(31)13:12+4:23(25)27:09+7:43(26)28:58+8:06(25)36:25+9:36(23)37:45+9:42(22)39:50+10:26(22)43:25+11:10(22)45:20+11:34(20)
VSP USK Praha6:10+2:11(31)7:02+2:26(21)13:57+3:27(22)1:49+0:28(17)7:27+1:30(20)1:20+0:21(21)2:05+0:44(26)3:35+0:54(15)1:55+0:25(15)
56:58+13:44(18)61:26+15:11(18)64:45+15:41(18)67:12+16:10(18)69:32+16:50(19)73:14+18:03(19)74:15+18:14(19)75:29+18:30(19)76:51+19:00(19)
11:38+2:31(11)4:28+1:33(24)3:19+1:23(29)2:27+0:39(10)2:20+0:40(20)3:42+1:26(21)1:01+0:17(15)1:14+0:17(14)1:22+0:33(23)
77:35+19:13(19)
0:44+0:19(30)
 
20184Kožinová Anna78:095:00+1:01(12)12:07+3:18(18)26:18+6:52(21)28:21+7:29(20)36:03+9:14(20)37:19+9:16(19)39:06+9:42(18)42:57+10:42(19)44:59+11:13(18)
PGP SK Praga5:00+1:01(12)7:07+2:31(23)14:11+3:41(23)2:03+0:42(24)7:42+1:45(22)1:16+0:17(15)1:47+0:26(15)3:51+1:10(22)2:02+0:32(17)
58:23+15:09(21)62:37+16:22(20)65:03+15:59(19)67:29+16:27(20)69:26+16:44(18)73:35+18:24(20)74:43+18:42(20)76:14+19:15(20)77:32+19:41(20)
13:24+4:17(24)4:14+1:19(20)2:26+0:30(7)2:26+0:38(9)1:57+0:17(9)4:09+1:53(28)1:08+0:24(20)1:31+0:34(29)1:18+0:29(18)
78:09+19:47(20)
0:37+0:12(14)
 
21166Škáchová Petra79:095:55+1:56(27)13:13+4:24(26)26:55+7:29(25)28:30+7:38(22)36:07+9:18(21)37:25+9:22(20)39:16+9:52(19)43:02+10:47(20)45:13+11:27(19)
KAM SK Kamenice5:55+1:56(27)7:18+2:42(27)13:42+3:12(19)1:35+0:14(9)7:37+1:40(21)1:18+0:19(17)1:51+0:30(19)3:46+1:05(18)2:11+0:41(23)
58:28+15:14(22)62:59+16:44(22)65:40+16:36(21)68:44+17:42(21)71:11+18:29(21)75:07+19:56(21)76:04+20:03(21)77:14+20:15(21)78:32+20:41(21)
13:15+4:08(21)4:31+1:36(25)2:41+0:45(13)3:04+1:16(24)2:27+0:47(23)3:56+1:40(26)0:57+0:13(12)1:10+0:13(9)1:18+0:29(18)
79:09+20:47(21)
0:37+0:12(14)
 
22160Křivancová Zdeňka80:124:37+0:38(6)11:51+3:02(16)26:03+6:37(20)28:35+7:43(23)35:50+9:01(19)37:38+9:35(21)39:45+10:21(21)42:50+10:35(17)44:41+10:55(17)
LBE TJ Lokomotiva Beroun4:37+0:38(6)7:14+2:38(26)14:12+3:42(24)2:32+1:11(34)7:15+1:18(15)1:48+0:49(35)2:07+0:46(27)3:05+0:24(7)1:51+0:21(12)
57:58+14:44(19)63:49+17:34(23)66:45+17:41(23)69:47+18:45(23)71:46+19:04(22)75:45+20:34(22)76:52+20:51(22)78:06+21:07(22)79:33+21:42(22)
13:17+4:10(22)5:51+2:56(35)2:56+1:00(17)3:02+1:14(23)1:59+0:19(11)3:59+1:43(27)1:07+0:23(19)1:14+0:17(14)1:27+0:38(25)
80:12+21:50(22)
0:39+0:14(20)
 
23171Šimšová Jana80:285:05+1:06(14)12:35+3:46(21)25:57+6:31(18)28:07+7:15(18)36:15+9:26(22)37:47+9:44(23)39:56+10:32(23)43:27+11:12(23)45:36+11:50(22)
MFP VŠSK MFF UK Praha5:05+1:06(14)7:30+2:54(28)13:22+2:52(17)2:10+0:49(30)8:08+2:11(27)1:32+0:33(30)2:09+0:48(28)3:31+0:50(12)2:09+0:39(22)
58:03+14:49(20)62:28+16:13(19)65:48+16:44(22)69:43+18:41(22)72:12+19:30(23)75:53+20:42(23)77:15+21:14(23)78:32+21:33(23)79:48+21:57(23)
12:27+3:20(17)4:25+1:30(23)3:20+1:24(30)3:55+2:07(31)2:29+0:49(25)3:41+1:25(20)1:22+0:38(29)1:17+0:20(16)1:16+0:27(16)
80:28+22:06(23)
0:40+0:15(23)
 
24174Setínková Jana82:525:41+1:42(25)12:08+3:19(19)26:02+6:36(19)28:08+7:16(19)35:28+8:39(18)37:08+9:05(18)39:17+9:53(20)43:04+10:49(21)46:04+12:18(24)
DKP Oddíl OB Kotlářka5:41+1:42(25)6:27+1:51(18)13:54+3:24(21)2:06+0:45(26)7:20+1:23(17)1:40+0:41(34)2:09+0:48(28)3:47+1:06(20)3:00+1:30(35)
60:04+16:50(24)64:54+18:39(24)68:06+19:02(24)71:53+20:51(24)73:55+21:13(24)77:31+22:20(24)78:52+22:51(24)80:20+23:21(24)82:07+24:16(24)
14:00+4:53(28)4:50+1:55(28)3:12+1:16(25)3:47+1:59(29)2:02+0:22(13)3:36+1:20(19)1:21+0:37(28)1:28+0:31(26)1:47+0:58(33)
82:52+24:30(24)
0:45+0:20(31)
 
25162Kuberková Lucie83:017:22+3:23(37)13:33+4:44(30)28:18+8:52(28)30:26+9:34(29)38:56+12:07(30)40:07+12:04(30)41:48+12:24(30)46:19+14:04(28)48:36+14:50(28)
LPM OK Lokomotiva Plzeň7:22+3:23(37)6:11+1:35(16)14:45+4:15(26)2:08+0:47(28)8:30+2:33(29)1:11+0:12(8)1:41+0:20(11)4:31+1:50(29)2:17+0:47(28)
62:08+18:54(28)65:57+19:42(26)68:33+19:29(26)72:40+21:38(28)74:52+22:10(25)78:02+22:51(25)79:21+23:20(25)80:41+23:42(25)82:24+24:33(25)
13:32+4:25(25)3:49+0:54(11)2:36+0:40(11)4:07+2:19(33)2:12+0:32(17)3:10+0:54(15)1:19+0:35(27)1:20+0:23(21)1:43+0:54(30)
83:01+24:39(25)
0:37+0:12(14)
 
26191Jelínková Zora83:395:40+1:41(23)13:33+4:44(30)28:34+9:08(30)30:55+10:03(31)40:24+13:35(32)41:42+13:39(32)43:27+14:03(31)46:58+14:43(30)49:01+15:15(29)
PGP SK Praga5:40+1:41(23)7:53+3:17(30)15:01+4:31(27)2:21+1:00(33)9:29+3:32(35)1:18+0:19(17)1:45+0:24(14)3:31+0:50(12)2:03+0:33(19)
62:22+19:08(29)66:22+20:07(29)69:31+20:27(29)72:36+21:34(27)75:02+22:20(27)78:35+23:24(26)80:18+24:17(26)81:36+24:37(26)82:59+25:08(26)
13:21+4:14(23)4:00+1:05(16)3:09+1:13(23)3:05+1:17(25)2:26+0:46(22)3:33+1:17(18)1:43+0:59(34)1:18+0:21(19)1:23+0:34(24)
83:39+25:17(26)
0:40+0:15(23)
 
27177Hermannová Anna84:095:57+1:58(28)13:06+4:17(24)26:54+7:28(23)28:38+7:46(24)37:38+10:49(27)38:57+10:54(27)41:31+12:07(29)45:27+13:12(26)47:41+13:55(26)
TAP KOB TRETRA Praha5:57+1:58(28)7:09+2:33(24)13:48+3:18(20)1:44+0:23(15)9:00+3:03(33)1:19+0:20(20)2:34+1:13(34)3:56+1:15(24)2:14+0:44(24)
61:42+18:28(26)66:19+20:04(28)69:28+20:24(28)72:19+21:17(26)74:59+22:17(26)79:18+24:07(27)80:32+24:31(27)82:07+25:08(27)83:28+25:37(27)
14:01+4:54(30)4:37+1:42(27)3:09+1:13(23)2:51+1:03(19)2:40+1:00(29)4:19+2:03(31)1:14+0:30(26)1:35+0:38(31)1:21+0:32(22)
84:09+25:47(27)71:27
0:41+0:16(26)*115
 
28168Janovská Petra85:175:40+1:41(23)12:45+3:56(22)27:14+7:48(27)29:06+8:14(27)37:52+11:03(29)39:29+11:26(29)41:28+12:04(28)45:46+13:31(27)48:00+14:14(27)
PGP SK Praga5:40+1:41(23)7:05+2:29(22)14:29+3:59(25)1:52+0:31(20)8:46+2:49(30)1:37+0:38(31)1:59+0:38(23)4:18+1:37(27)2:14+0:44(24)
61:57+18:43(27)66:16+20:01(27)69:18+20:14(27)72:08+21:06(25)75:11+22:29(28)79:47+24:36(28)81:00+24:59(28)82:42+25:43(28)84:21+26:30(28)
13:57+4:50(27)4:19+1:24(21)3:02+1:06(20)2:50+1:02(18)3:03+1:23(34)4:36+2:20(32)1:13+0:29(24)1:42+0:45(33)1:39+0:50(28)
85:17+26:55(28)
0:56+0:31(35)
 
29190Kohlová Zuzana87:185:14+1:15(18)11:21+2:32(13)26:34+7:08(22)28:24+7:32(21)36:30+9:41(24)37:58+9:55(24)40:02+10:38(24)47:00+14:45(31)49:16+15:30(31)
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.5:14+1:15(18)6:07+1:31(14)15:13+4:43(30)1:50+0:29(18)8:06+2:09(25)1:28+0:29(29)2:04+0:43(25)6:58+4:17(36)2:16+0:46(27)
65:46+22:32(31)69:36+23:21(31)72:38+23:34(31)76:02+25:00(29)78:37+25:55(29)82:31+27:20(29)83:35+27:34(29)84:59+28:00(29)86:32+28:41(29)
16:30+7:23(34)3:50+0:55(13)3:02+1:06(20)3:24+1:36(26)2:35+0:55(28)3:54+1:38(24)1:04+0:20(17)1:24+0:27(24)1:33+0:44(27)
87:18+28:56(29)
0:46+0:21(32)
 
30149Nedbalová Jana88:345:09+1:10(16)11:51+3:02(16)26:54+7:28(23)29:00+8:08(26)37:06+10:17(25)38:30+10:27(25)40:21+10:57(25)46:37+14:22(29)49:13+15:27(30)
MFP VŠSK MFF UK Praha5:09+1:10(16)6:42+2:06(19)15:03+4:33(28)2:06+0:45(26)8:06+2:09(25)1:24+0:25(24)1:51+0:30(19)6:16+3:35(35)2:36+1:06(32)
63:13+19:59(30)68:44+22:29(30)72:20+23:16(30)76:05+25:03(30)78:49+26:07(30)82:58+27:47(30)84:35+28:34(30)86:20+29:21(30)87:52+30:01(30)
14:00+4:53(28)5:31+2:36(33)3:36+1:40(33)3:45+1:57(28)2:44+1:04(32)4:09+1:53(28)1:37+0:53(33)1:45+0:48(34)1:32+0:43(26)
88:34+30:12(30)
0:42+0:17(28)
 
31150Zelená Markéta90:315:53+1:54(26)13:33+4:44(30)28:58+9:32(32)31:02+10:10(32)39:58+13:09(31)41:36+13:33(31)43:39+14:15(32)48:58+16:43(32)51:23+17:37(32)
PGP SK Praga5:53+1:54(26)7:40+3:04(29)15:25+4:55(32)2:04+0:43(25)8:56+2:59(32)1:38+0:39(32)2:03+0:42(24)5:19+2:38(32)2:25+0:55(30)
67:21+24:07(32)72:14+25:59(32)75:21+26:17(32)79:12+28:10(31)81:55+29:13(31)85:23+30:12(31)86:34+30:33(31)88:04+31:05(31)89:43+31:52(31)
15:58+6:51(33)4:53+1:58(29)3:07+1:11(22)3:51+2:03(30)2:43+1:03(31)3:28+1:12(16)1:11+0:27(22)1:30+0:33(27)1:39+0:50(28)
90:31+32:09(31)
0:48+0:23(34)
 
32186Mikulášová Helena93:425:17+1:18(19)13:16+4:27(27)28:38+9:12(31)30:35+9:43(30)37:45+10:56(28)39:02+10:59(28)40:43+11:19(27)44:47+12:32(25)46:48+13:02(25)
PGP SK Praga5:17+1:18(19)7:59+3:23(31)15:22+4:52(31)1:57+0:36(22)7:10+1:13(13)1:17+0:18(16)1:41+0:20(11)4:04+1:23(25)2:01+0:31(16)
60:43+17:29(25)64:55+18:40(25)68:12+19:08(25)79:39+28:37(32)82:19+29:37(32)89:11+34:00(32)90:21+34:20(32)91:43+34:44(32)93:03+35:12(32)
13:55+4:48(26)4:12+1:17(19)3:17+1:21(28)11:27+9:39(38)2:40+1:00(29)6:52+4:36(37)1:10+0:26(21)1:22+0:25(23)1:20+0:31(21)
93:42+35:20(32)
0:39+0:14(20)
 
33164Albrechtová Eva95:346:38+2:39(33)15:14+6:25(34)33:29+14:03(34)35:23+14:31(34)44:14+17:25(34)45:52+17:49(34)48:02+18:38(34)54:05+21:50(34)56:23+22:37(34)
KAM SK Kamenice6:38+2:39(33)8:36+4:00(34)18:15+7:45(35)1:54+0:33(21)8:51+2:54(31)1:38+0:39(32)2:10+0:49(31)6:03+3:22(34)2:18+0:48(29)
71:08+27:54(34)76:23+30:08(34)79:36+30:32(33)82:37+31:35(33)85:45+33:03(33)89:39+34:28(33)91:30+35:29(33)93:00+36:01(33)94:56+37:05(33)
14:45+5:38(31)5:15+2:20(30)3:13+1:17(26)3:01+1:13(22)3:08+1:28(35)3:54+1:38(24)1:51+1:07(35)1:30+0:33(27)1:56+1:07(34)
95:34+37:12(33)
0:38+0:13(19)
 
34187Procházková Zuzana100:366:03+2:04(30)14:02+5:13(33)30:11+10:45(33)32:46+11:54(33)41:10+14:21(33)42:37+14:34(33)45:04+15:40(33)50:11+17:56(33)54:55+21:09(33)
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.6:03+2:04(30)7:59+3:23(31)16:09+5:39(33)2:35+1:14(35)8:24+2:27(28)1:27+0:28(27)2:27+1:06(33)5:07+2:26(31)4:44+3:14(37)
70:47+27:33(33)76:17+30:02(33)80:00+30:56(34)85:06+34:04(34)87:39+34:57(34)94:00+38:49(34)96:04+40:03(34)97:50+40:51(34)99:55+42:04(34)
15:52+6:45(32)5:30+2:35(32)3:43+1:47(34)5:06+3:18(34)2:33+0:53(26)6:21+4:05(36)2:04+1:20(37)1:46+0:49(35)2:05+1:16(36)
100:36+42:14(34)
0:41+0:16(26)
 
35185Ottová Terezka101:155:36+1:37(22)15:47+6:58(35)34:35+15:09(35)36:43+15:51(35)46:08+19:19(35)47:29+19:26(35)50:06+20:42(35)54:53+22:38(35)58:08+24:22(35)
JES KOS Jesenice5:36+1:37(22)10:11+5:35(35)18:48+8:18(36)2:08+0:47(28)9:25+3:28(34)1:21+0:22(22)2:37+1:16(35)4:47+2:06(30)3:15+1:45(36)
75:51+32:37(35)81:34+35:19(35)84:54+35:50(35)88:58+37:56(35)91:42+39:00(35)96:00+40:49(35)97:23+41:22(35)98:56+41:57(35)100:39+42:48(35)
17:43+8:36(35)5:43+2:48(34)3:20+1:24(30)4:04+2:16(32)2:44+1:04(32)4:18+2:02(30)1:23+0:39(30)1:33+0:36(30)1:43+0:54(30)
101:15+42:53(35)
0:36+0:11(13)
 
36179Tloušťová Eva117:547:16+3:17(36)20:41+11:52(36)39:36+20:10(36)41:50+20:58(36)52:08+25:19(36)54:13+26:10(36)57:16+27:52(36)62:49+30:34(36)65:23+31:37(36)
SCP OK Sparta Praha7:16+3:17(36)13:25+8:49(36)18:55+8:25(37)2:14+0:53(32)10:18+4:21(37)2:05+1:06(37)3:03+1:42(37)5:33+2:52(33)2:34+1:04(31)
84:22+41:08(36)91:33+45:18(36)97:13+48:09(36)102:40+51:38(36)106:31+53:49(36)111:41+56:30(36)113:16+57:15(36)115:05+58:06(36)116:50+58:59(36)
18:59+9:52(36)7:11+4:16(37)5:40+3:44(36)5:27+3:39(35)3:51+2:11(37)5:10+2:54(35)1:35+0:51(32)1:49+0:52(36)1:45+0:56(32)
117:54+59:32(36)
1:04+0:39(36)
 
37173Karasová Jana136:546:59+3:00(34)33:39+24:50(38)51:11+31:45(37)54:12+33:20(37)64:18+37:29(37)66:06+38:03(37)68:46+39:22(37)82:04+49:49(37)85:01+51:15(37)
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha6:59+3:00(34)26:40+22:04(38)17:32+7:02(34)3:01+1:40(36)10:06+4:09(36)1:48+0:49(35)2:40+1:19(36)13:18+10:37(37)2:57+1:27(34)
104:25+61:11(37)111:16+65:01(37)115:19+66:15(37)121:07+70:05(37)124:40+71:58(37)129:17+74:06(37)130:40+74:39(37)132:32+75:33(37)135:47+77:56(37)
19:24+10:17(37)6:51+3:56(36)4:03+2:07(35)5:48+4:00(36)3:33+1:53(36)4:37+2:21(33)1:23+0:39(30)1:52+0:55(37)3:15+2:26(37)
136:54+78:32(37)
1:07+0:42(37)
 
38181Černá Eliška239:3911:23+7:24(38)28:00+19:11(37)81:41+62:15(38)84:49+63:57(38)97:04+70:15(38)100:42+72:39(38)106:32+77:08(38)130:34+98:19(38)141:39+107:53(38)
NNN Neregistrovaní11:23+7:24(38)16:37+12:01(37)53:41+43:11(38)3:08+1:47(37)12:15+6:18(38)3:38+2:39(38)5:50+4:29(38)24:02+21:21(38)11:05+9:35(38)
166:14+123:00(38)197:08+150:53(38)204:30+155:26(38)211:01+159:59(38)217:56+165:14(38)226:41+171:30(38)230:19+174:18(38)233:05+176:06(38)237:46+179:55(38)
24:35+15:28(38)30:54+27:59(38)7:22+5:26(37)6:31+4:43(37)6:55+5:15(38)8:45+6:29(38)3:38+2:54(38)2:46+1:49(38)4:41+3:52(38)
239:39+181:17(38)
1:53+1:28(38)
 
 
 
 
D35K (27)4.4 km 145 m11 K
místoStČíJménoČas
1(131)2(123)3(128)4(107)5(127)6(102)7(145)8(133)9(120)
10(119)11(100)C
 
1223Náměstková Veronika52:205:53+0:38(2)15:09+3:24(4)29:19+3:34(3)33:52+0:30(2)36:15+0:12(2)40:36+0:11(2)43:090:00(1)44:580:00(1)46:320:00(1)
EKP VŠTJ Ekonom Praha5:53+0:38(2)9:16+2:46(8)14:10+0:10(2)4:33+0:39(6)2:230:00(1)4:21+0:32(5)2:330:00(1)1:49+0:21(10)1:34+0:09(6)
50:130:00(1)51:320:00(1)52:200:00(1)
3:410:00(1)1:19+0:17(5)0:48+0:13(10)
 
2220Forštová Jitka53:365:53+0:38(2)13:04+1:19(2)27:52+2:07(2)33:220:00(1)36:030:00(1)40:250:00(1)44:23+1:14(2)45:51+0:53(2)47:38+1:06(2)
PGP SK Praga5:53+0:38(2)7:11+0:41(2)14:48+0:48(4)5:30+1:36(14)2:41+0:18(5)4:22+0:33(6)3:58+1:25(16)1:280:00(1)1:47+0:22(15)
51:36+1:23(2)52:52+1:20(2)53:36+1:16(2)
3:58+0:17(2)1:16+0:14(3)0:44+0:09(8)
 
3210Savičová Gabriela56:536:31+1:16(8)15:17+3:32(5)31:14+5:29(4)36:02+2:40(5)39:16+3:13(6)44:16+3:51(6)47:01+3:52(3)48:46+3:48(3)50:17+3:45(3)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary6:31+1:16(8)8:46+2:16(5)15:57+1:57(5)4:48+0:54(9)3:14+0:51(16)5:00+1:11(14)2:45+0:12(3)1:45+0:17(5)1:31+0:06(2)
54:26+4:13(3)56:05+4:33(3)56:53+4:33(3)
4:09+0:28(3)1:39+0:37(13)0:48+0:13(10)
 
4208Zakouřilová Helena57:145:150:00(1)11:450:00(1)25:450:00(1)35:18+1:56(3)37:51+1:48(3)42:11+1:46(3)47:16+4:07(4)48:52+3:54(4)50:30+3:58(4)
VSP USK Praha5:150:00(1)6:300:00(1)14:000:00(1)9:33+5:39(22)2:33+0:10(3)4:20+0:31(4)5:05+2:32(23)1:36+0:08(3)1:38+0:13(9)
54:51+4:38(4)56:20+4:48(4)57:14+4:54(4)
4:21+0:40(6)1:29+0:27(10)0:54+0:19(21)
 
5212Průšová Markéta58:456:14+0:59(5)17:52+6:07(11)32:23+6:38(6)36:17+2:55(6)38:41+2:38(4)42:37+2:12(4)47:44+4:35(6)49:46+4:48(6)51:22+4:50(6)
VSP USK Praha6:14+0:59(5)11:38+5:08(18)14:31+0:31(3)3:540:00(1)2:24+0:01(2)3:56+0:07(2)5:07+2:34(24)2:02+0:34(18)1:36+0:11(8)
56:39+6:26(5)57:57+6:25(5)58:45+6:25(5)
5:17+1:36(14)1:18+0:16(4)0:48+0:13(10)
 
6211Jandová Lenka59:266:34+1:19(9)14:28+2:43(3)31:34+5:49(5)35:52+2:30(4)39:13+3:10(5)43:37+3:12(5)47:17+4:08(5)49:04+4:06(5)50:43+4:11(5)
KAD Originální Vivalín Team Kadaň6:34+1:19(9)7:54+1:24(3)17:06+3:06(8)4:18+0:24(2)3:21+0:58(17)4:24+0:35(7)3:40+1:07(14)1:47+0:19(7)1:39+0:14(10)
57:04+6:51(6)58:43+7:11(6)59:26+7:06(6)
6:21+2:40(23)1:39+0:37(13)0:43+0:08(6)
 
7216Kubínová Jana61:567:02+1:47(12)16:27+4:42(7)36:28+10:43(11)40:52+7:30(7)43:50+7:47(7)48:26+8:01(7)51:14+8:05(7)53:06+8:08(7)54:48+8:16(7)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary7:02+1:47(12)9:25+2:55(9)20:01+6:01(17)4:24+0:30(3)2:58+0:35(11)4:36+0:47(10)2:48+0:15(5)1:52+0:24(12)1:42+0:17(12)
59:21+9:08(7)61:03+9:31(7)61:56+9:36(7)
4:33+0:52(8)1:42+0:40(16)0:53+0:18(18)
 
8217Hankovcová Lenka63:146:17+1:02(7)17:14+5:29(9)35:15+9:30(9)42:32+9:10(12)45:35+9:32(12)49:49+9:24(9)53:14+10:05(10)55:01+10:03(9)56:32+10:00(8)
KAM SK Kamenice6:17+1:02(7)10:57+4:27(12)18:01+4:01(12)7:17+3:23(18)3:03+0:40(12)4:14+0:25(3)3:25+0:52(12)1:47+0:19(7)1:31+0:06(2)
60:58+10:45(8)62:24+10:52(8)63:14+10:54(8)
4:26+0:45(7)1:26+0:24(9)0:50+0:15(13)
 
9215Malečková Iva63:517:28+2:13(14)19:33+7:48(15)39:19+13:34(16)43:55+10:33(15)46:49+10:46(15)50:38+10:13(11)53:49+10:40(11)56:04+11:06(11)57:36+11:04(10)
PGP SK Praga7:28+2:13(14)12:05+5:35(19)19:46+5:46(16)4:36+0:42(7)2:54+0:31(10)3:490:00(1)3:11+0:38(9)2:15+0:47(23)1:32+0:07(5)
62:09+11:56(9)63:11+11:39(9)63:51+11:31(9)
4:33+0:52(8)1:020:00(1)0:40+0:05(4)
 
10206Lepší Michaela64:387:34+2:19(15)18:19+6:34(13)36:42+10:57(12)42:01+8:39(10)44:51+8:48(9)49:16+8:51(8)53:09+10:00(8)54:54+9:56(8)56:39+10:07(9)
NEJ TJ Jiskra Nejdek7:34+2:19(15)10:45+4:15(10)18:23+4:23(13)5:19+1:25(13)2:50+0:27(6)4:25+0:36(8)3:53+1:20(15)1:45+0:17(5)1:45+0:20(13)
62:23+12:10(10)63:48+12:16(10)64:38+12:18(10)
5:44+2:03(16)1:25+0:23(7)0:50+0:15(13)
 
11221Bohuslavová Jana65:176:44+1:29(11)18:04+6:19(12)38:48+13:03(15)43:16+9:54(14)46:24+10:21(14)51:38+11:13(13)55:05+11:56(13)57:01+12:03(13)58:36+12:04(11)
LPM OK Lokomotiva Plzeň6:44+1:29(11)11:20+4:50(15)20:44+6:44(18)4:28+0:34(5)3:08+0:45(14)5:14+1:25(16)3:27+0:54(13)1:56+0:28(14)1:35+0:10(7)
62:53+12:40(11)64:33+13:01(11)65:17+12:57(11)
4:17+0:36(4)1:40+0:38(15)0:44+0:09(8)
 
12199Ševčíková Olga65:276:15+1:00(6)20:46+9:01(16)37:22+11:37(14)42:08+8:46(11)45:00+8:57(10)51:26+11:01(12)54:27+11:18(12)56:08+11:10(12)58:49+12:17(12)
ONO SKOB Ostrov6:15+1:00(6)14:31+8:01(22)16:36+2:36(7)4:46+0:52(8)2:52+0:29(7)6:26+2:37(20)3:01+0:28(7)1:41+0:13(4)2:41+1:16(25)
63:09+12:56(12)64:34+13:02(12)65:27+13:07(12)
4:20+0:39(5)1:25+0:23(7)0:53+0:18(18)
 
13219Nová Jana68:186:40+1:25(10)17:25+5:40(10)33:50+8:05(7)43:02+9:40(13)45:55+9:52(13)50:32+10:07(10)53:10+10:01(9)55:41+10:43(10)59:59+13:27(13)
DOR OK Dobříš6:40+1:25(10)10:45+4:15(10)16:25+2:25(6)9:12+5:18(21)2:53+0:30(9)4:37+0:48(11)2:38+0:05(2)2:31+1:03(26)4:18+2:53(26)
66:10+15:57(14)67:40+16:08(13)68:18+15:58(13)
6:11+2:30(21)1:30+0:28(11)0:38+0:03(3)
 
14202Šustrová Hana69:596:00+0:45(4)17:06+5:21(8)36:14+10:29(10)41:47+8:25(9)44:50+8:47(8)53:30+13:05(15)56:37+13:28(14)58:41+13:43(14)60:31+13:59(14)
KSH OOB TJ Kašperské Hory6:00+0:45(4)11:06+4:36(13)19:08+5:08(14)5:33+1:39(15)3:03+0:40(12)8:40+4:51(27)3:07+0:34(8)2:04+0:36(19)1:50+0:25(16)
66:37+16:24(15)69:08+17:36(15)69:59+17:39(14)
6:06+2:25(20)2:31+1:29(21)0:51+0:16(15)
 
15214Marešová Marcela70:007:21+2:06(13)16:22+4:37(6)33:52+8:07(8)45:34+12:12(16)49:04+13:01(16)54:06+13:41(16)57:22+14:13(15)59:10+14:12(15)61:02+14:30(15)
NEJ TJ Jiskra Nejdek7:21+2:06(13)9:01+2:31(6)17:30+3:30(9)11:42+7:48(24)3:30+1:07(18)5:02+1:13(15)3:16+0:43(10)1:48+0:20(9)1:52+0:27(17)
65:48+15:35(13)69:05+17:33(14)70:00+17:40(15)
4:46+1:05(10)3:17+2:15(24)0:55+0:20(23)
 
16222Lokajíčková Miluška76:357:38+2:23(16)19:06+7:21(14)36:43+10:58(13)41:43+8:21(8)45:14+9:11(11)52:51+12:26(14)57:25+14:16(16)59:54+14:56(16)67:56+21:24(16)
7:38+2:23(16)11:28+4:58(17)17:37+3:37(10)5:00+1:06(10)3:31+1:08(19)7:37+3:48(25)4:34+2:01(20)2:29+1:01(25)8:02+6:37(27)
73:25+23:12(16)75:39+24:07(16)76:35+24:15(16)
5:29+1:48(15)2:14+1:12(19)0:56+0:21(24)
 
17195Haková Magda78:017:51+2:36(17)24:18+12:33(21)45:51+20:06(18)55:31+22:09(20)58:40+22:37(20)63:22+22:57(20)66:17+23:08(19)68:17+23:19(19)70:45+24:13(19)
PGP SK Praga7:51+2:36(17)16:27+9:57(24)21:33+7:33(19)9:40+5:46(23)3:09+0:46(15)4:42+0:53(12)2:55+0:22(6)2:00+0:32(16)2:28+1:03(23)
75:49+25:36(19)77:21+25:49(17)78:01+25:41(17)
5:04+1:23(11)1:32+0:30(12)0:40+0:05(4)
 
18205Kyselová Jana78:3710:33+5:18(22)30:31+18:46(25)49:51+24:06(21)55:04+21:42(19)57:56+21:53(19)62:22+21:57(19)65:07+21:58(18)67:07+22:09(18)68:48+22:16(18)
ROU SKOB Roudnice nad Labem10:33+5:18(22)19:58+13:28(25)19:20+5:20(15)5:13+1:19(11)2:52+0:29(7)4:26+0:37(9)2:45+0:12(3)2:00+0:32(16)1:41+0:16(11)
75:03+24:50(18)77:44+26:12(18)78:37+26:17(18)
6:15+2:34(22)2:41+1:39(22)0:53+0:18(18)
 
19201Naporowská Marie80:129:44+4:29(20)21:06+9:21(17)43:58+18:13(17)49:11+15:49(17)53:06+17:03(18)59:44+19:19(18)63:51+20:42(17)66:03+21:05(17)68:08+21:36(17)
BSO KOB Baník Sokolov9:44+4:29(20)11:22+4:52(16)22:52+8:52(21)5:13+1:19(11)3:55+1:32(22)6:38+2:49(23)4:07+1:34(17)2:12+0:44(22)2:05+0:40(21)
74:06+23:53(17)78:44+27:12(19)80:12+27:52(19)
5:58+2:17(19)4:38+3:36(25)1:28+0:53(26)
 
20200Lorencová Marcela85:0514:37+9:22(26)23:51+12:06(20)45:53+20:08(19)50:20+16:58(18)52:58+16:55(17)58:22+17:57(17)72:46+29:37(20)74:54+29:56(20)76:39+30:07(20)
DOR OK Dobříš14:37+9:22(26)9:14+2:44(7)22:02+8:02(20)4:27+0:33(4)2:38+0:15(4)5:24+1:35(17)14:24+11:51(26)2:08+0:40(21)1:45+0:20(13)
83:06+32:53(20)84:30+32:58(20)85:05+32:45(20)
6:27+2:46(24)1:24+0:22(6)0:350:00(1)
 
21203Jandová Hana90:3210:44+5:29(23)24:36+12:51(22)52:02+26:17(22)59:19+25:57(21)63:39+27:36(21)70:45+30:20(21)75:24+32:15(21)77:20+32:22(21)79:24+32:52(21)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov10:44+5:29(23)13:52+7:22(21)27:26+13:26(23)7:17+3:23(18)4:20+1:57(25)7:06+3:17(24)4:39+2:06(21)1:56+0:28(14)2:04+0:39(20)
85:19+35:06(21)88:34+37:02(21)90:32+38:12(21)
5:55+2:14(18)3:15+2:13(23)1:58+1:23(27)
 
22209Ziebová Lenka92:2210:10+4:55(21)23:19+11:34(19)48:26+22:41(20)60:21+26:59(22)64:24+28:21(22)71:01+30:36(22)75:24+32:15(21)77:47+32:49(22)80:17+33:45(22)
NEJ TJ Jiskra Nejdek10:10+4:55(21)13:09+6:39(20)25:07+11:07(22)11:55+8:01(25)4:03+1:40(23)6:37+2:48(22)4:23+1:50(19)2:23+0:55(24)2:30+1:05(24)
88:59+38:46(22)91:12+39:40(22)92:22+40:02(22)
8:42+5:01(27)2:13+1:11(18)1:10+0:35(25)
 
23218Zierhutová Michaela93:208:14+2:59(18)29:56+18:11(24)58:48+33:03(25)64:40+31:18(24)68:53+32:50(24)76:36+36:11(25)79:56+36:47(23)81:51+36:53(23)83:47+37:15(23)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov8:14+2:59(18)21:42+15:12(27)28:52+14:52(24)5:52+1:58(16)4:13+1:50(24)7:43+3:54(26)3:20+0:47(11)1:55+0:27(13)1:56+0:31(19)
90:23+40:10(23)92:43+41:11(23)93:20+41:00(23)
6:36+2:55(25)2:20+1:18(20)0:37+0:02(2)
 
24207Jílková Radka94:238:54+3:39(19)25:13+13:28(23)54:09+28:24(23)66:37+33:15(25)70:28+34:25(25)76:27+36:02(24)81:57+38:48(24)84:04+39:06(24)85:57+39:25(24)
ZBP OOB SK Zbraslav8:54+3:39(19)16:19+9:49(23)28:56+14:56(25)12:28+8:34(26)3:51+1:28(21)5:59+2:10(19)5:30+2:57(25)2:07+0:39(20)1:53+0:28(18)
91:45+41:32(24)93:32+42:00(24)94:23+42:03(24)
5:48+2:07(17)1:47+0:45(17)0:51+0:16(15)
 
25224Bredlerová Tereza101:4512:43+7:28(25)21:14+9:29(18)55:44+29:59(24)63:10+29:48(23)66:42+30:39(23)71:29+31:04(23)86:10+43:01(25)87:45+42:47(25)89:16+42:44(25)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary12:43+7:28(25)8:31+2:01(4)34:30+20:30(26)7:26+3:32(20)3:32+1:09(20)4:47+0:58(13)14:41+12:08(27)1:35+0:07(2)1:31+0:06(2)
94:26+44:13(25)100:51+49:19(25)101:45+49:25(25)
5:10+1:29(13)6:25+5:23(27)0:54+0:19(21)
 
26213Sládečková Lucie137:3012:28+7:13(24)33:55+22:10(26)69:19+43:34(26)89:53+56:31(26)107:46+71:43(26)114:17+73:52(26)119:20+76:11(26)121:10+76:12(26)123:23+76:51(26)
RIC OB Říčany12:28+7:13(24)21:27+14:57(26)35:24+21:24(27)20:34+16:40(27)17:53+15:30(27)6:31+2:42(21)5:03+2:30(22)1:50+0:22(11)2:13+0:48(22)
131:43+81:30(26)136:38+85:06(26)137:30+85:10(26)
8:20+4:39(26)4:55+3:53(26)0:52+0:17(17)
 
27204Nosková Pavla205:24142:51+137:36(27)154:09+142:24(27)171:51+146:06(27)178:51+145:29(27)183:15+147:12(27)188:42+148:17(27)192:54+149:45(27)196:55+151:57(27)198:20+151:48(27)
VSP USK Praha142:51+137:36(27)11:18+4:48(14)17:42+3:42(11)7:00+3:06(17)4:24+2:01(26)5:27+1:38(18)4:12+1:39(18)4:01+2:33(27)1:250:00(1)
203:29+153:16(27)204:41+153:09(27)205:24+153:04(27)
5:09+1:28(12)1:12+0:10(2)0:43+0:08(6)
 
 
 
 
D35L (32)4.8 km 165 m15 K
místoStČíJménoČas
1(157)2(130)3(147)4(120)5(127)6(149)7(128)8(114)9(151)
10(146)11(122)12(102)13(101)14(108)15(100)C
 
1252Ševčíková Petra48:093:42+0:41(8)8:48+1:01(6)15:20+1:47(4)19:21+0:38(2)21:530:00(1)25:130:00(1)28:130:00(1)29:510:00(1)32:310:00(1)
ONO SKOB Ostrov3:42+0:41(8)5:06+0:35(6)6:32+0:46(3)4:010:00(1)2:32+0:04(2)3:20+0:05(2)3:00+0:48(11)1:380:00(1)2:400:00(1)
34:460:00(1)39:370:00(1)42:440:00(1)44:390:00(1)47:240:00(1)47:250:00(1)48:090:00(1)
2:15+0:19(13)4:510:00(1)3:070:00(1)1:55+0:11(2)2:45+0:47(15)0:01+0:01(3)0:44+0:19(19)
 
2249Škvorová Zuzana50:323:35+0:34(6)9:29+1:42(12)16:04+2:31(8)20:29+1:46(6)23:08+1:15(5)26:44+1:31(4)29:21+1:08(4)31:08+1:17(4)34:23+1:52(2)
KAM SK Kamenice3:35+0:34(6)5:54+1:23(13)6:35+0:49(4)4:25+0:24(6)2:39+0:11(5)3:36+0:21(3)2:37+0:25(5)1:47+0:09(4)3:15+0:35(7)
36:34+1:48(2)42:08+2:31(4)45:41+2:57(4)47:50+3:11(4)49:48+2:24(3)49:56+2:31(3)50:32+2:23(2)
2:11+0:15(9)5:34+0:43(6)3:33+0:26(4)2:09+0:25(8)1:580:00(1)0:08+0:08(4)0:36+0:11(3)
 
2245Sobotová Jana50:323:26+0:25(3)8:04+0:17(2)14:27+0:54(2)18:430:00(1)22:04+0:11(2)25:19+0:06(2)29:17+1:04(3)31:02+1:11(3)34:30+1:59(3)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:26+0:25(3)4:38+0:07(2)6:23+0:37(2)4:16+0:15(2)3:21+0:53(11)3:150:00(1)3:58+1:46(26)1:45+0:07(2)3:28+0:48(8)
36:36+1:50(3)41:35+1:58(2)45:27+2:43(3)47:30+2:51(3)49:41+2:17(2)49:52+2:27(2)50:32+2:23(2)
2:06+0:10(4)4:59+0:08(2)3:52+0:45(10)2:03+0:19(4)2:11+0:13(4)0:11+0:11(7)0:40+0:15(11)
 
4261Arnoštová Kateřina51:363:32+0:31(5)8:42+0:55(5)15:42+2:09(5)20:03+1:20(4)22:41+0:48(3)26:35+1:22(3)29:02+0:49(2)30:52+1:01(2)34:51+2:20(4)
VSP USK Praha3:32+0:31(5)5:10+0:39(7)7:00+1:14(8)4:21+0:20(4)2:38+0:10(4)3:54+0:39(5)2:27+0:15(2)1:50+0:12(5)3:59+1:19(22)
36:55+2:09(4)42:02+2:25(3)45:22+2:38(2)47:18+2:39(2)51:07+3:43(4)51:01+3:36(4)51:36+3:27(4)
2:04+0:08(3)5:07+0:16(4)3:20+0:13(3)1:56+0:12(3)3:49+1:51(27)0:35+0:10(2)
 
5246Lisá Monika52:493:39+0:38(7)9:03+1:16(8)15:48+2:15(6)20:08+1:25(5)23:23+1:30(6)27:32+2:19(5)30:08+1:55(5)32:30+2:39(5)35:44+3:13(5)
ONO SKOB Ostrov3:39+0:38(7)5:24+0:53(8)6:45+0:59(6)4:20+0:19(3)3:15+0:47(8)4:09+0:54(11)2:36+0:24(4)2:22+0:44(14)3:14+0:34(6)
38:10+3:24(5)43:26+3:49(5)47:34+4:50(5)49:41+5:02(5)51:48+4:24(5)52:00+4:35(5)52:49+4:40(5)
2:26+0:30(18)5:16+0:25(5)4:08+1:01(15)2:07+0:23(7)2:07+0:09(3)0:12+0:12(8)0:49+0:24(23)
 
6255Kavková Dana53:203:43+0:42(10)9:20+1:33(10)16:26+2:53(10)21:03+2:20(8)24:27+2:34(7)28:35+3:22(7)31:08+2:55(6)33:06+3:15(6)36:19+3:48(6)
SCP OK Sparta Praha3:43+0:42(10)5:37+1:06(12)7:06+1:20(9)4:37+0:36(10)3:24+0:56(12)4:08+0:53(10)2:33+0:21(3)1:58+0:20(9)3:13+0:33(5)
38:27+3:41(6)44:31+4:54(6)48:22+5:38(6)50:31+5:52(6)52:33+5:09(6)52:41+5:16(6)53:20+5:11(6)
2:08+0:12(6)6:04+1:13(12)3:51+0:44(9)2:09+0:25(8)2:02+0:04(2)0:08+0:08(4)0:39+0:14(8)
 
7253Sieglová Dagmar55:023:29+0:28(4)8:32+0:45(4)15:11+1:38(3)19:32+0:49(3)22:56+1:03(4)27:49+2:36(6)32:10+3:57(8)34:00+4:09(8)37:00+4:29(7)
MFP VŠSK MFF UK Praha3:29+0:28(4)5:03+0:32(5)6:39+0:53(5)4:21+0:20(4)3:24+0:56(12)4:53+1:38(23)4:21+2:09(29)1:50+0:12(5)3:00+0:20(4)
39:10+4:24(7)44:52+5:15(7)49:36+6:52(8)51:41+7:02(8)54:08+6:44(7)54:21+6:56(7)55:02+6:53(7)
2:10+0:14(8)5:42+0:51(8)4:44+1:37(22)2:05+0:21(5)2:27+0:29(9)0:13+0:13(10)0:41+0:16(13)
 
8250Hasmanová Lenka55:113:16+0:15(2)7:470:00(1)13:330:00(1)25:07+6:24(13)28:02+6:09(11)31:41+6:28(11)33:53+5:40(10)36:36+6:45(11)39:19+6:48(10)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:16+0:15(2)4:310:00(1)5:460:00(1)11:34+7:33(30)2:55+0:27(6)3:39+0:24(4)2:120:00(1)2:43+1:05(23)2:43+0:03(2)
41:15+6:29(9)46:16+6:39(9)49:32+6:48(7)51:16+6:37(7)54:13+6:49(8)54:30+7:05(8)55:11+7:02(8)
1:560:00(1)5:01+0:10(3)3:16+0:09(2)1:440:00(1)2:57+0:59(20)0:17+0:17(15)0:41+0:16(13)
 
9237Kolovská Ilona55:454:03+1:02(16)8:52+1:05(7)16:23+2:50(9)20:51+2:08(7)24:37+2:44(8)28:43+3:30(8)31:55+3:42(7)33:51+4:00(7)37:56+5:25(8)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:03+1:02(16)4:49+0:18(3)7:31+1:45(12)4:28+0:27(8)3:46+1:18(22)4:06+0:51(7)3:12+1:00(15)1:56+0:18(7)4:05+1:25(25)
40:02+5:16(8)45:37+6:00(8)49:39+6:55(9)51:54+7:15(9)54:56+7:32(9)55:04+7:39(9)55:45+7:36(9)
2:06+0:10(4)5:35+0:44(7)4:02+0:55(12)2:15+0:31(12)3:02+1:04(21)0:08+0:08(4)0:41+0:16(13)
 
10257Hašková Eva56:563:010:00(1)8:30+0:43(3)16:00+2:27(7)23:55+5:12(10)26:23+4:30(10)30:49+5:36(10)34:15+6:02(11)36:01+6:10(9)38:49+6:18(9)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:010:00(1)5:29+0:58(10)7:30+1:44(11)7:55+3:54(27)2:280:00(1)4:26+1:11(17)3:26+1:14(21)1:46+0:08(3)2:48+0:08(3)
41:40+6:54(10)47:56+8:19(10)51:39+8:55(10)53:45+9:06(10)56:02+8:38(10)56:19+8:54(10)56:56+8:47(10)
2:51+0:55(27)6:16+1:25(15)3:43+0:36(7)2:06+0:22(6)2:17+0:19(6)0:17+0:17(15)0:37+0:12(4)
 
11254Šrámková Iva58:473:42+0:41(8)9:09+1:22(9)17:35+4:02(11)22:38+3:55(9)25:58+4:05(9)30:02+4:49(9)33:31+5:18(9)36:25+6:34(10)40:17+7:46(11)
RIC OB Říčany3:42+0:41(8)5:27+0:56(9)8:26+2:40(13)5:03+1:02(17)3:20+0:52(10)4:04+0:49(6)3:29+1:17(22)2:54+1:16(26)3:52+1:12(18)
42:26+7:40(11)48:25+8:48(11)52:30+9:46(11)55:00+10:21(11)57:53+10:29(11)58:09+10:44(11)58:47+10:38(11)
2:09+0:13(7)5:59+1:08(11)4:05+0:58(13)2:30+0:46(22)2:53+0:55(18)0:16+0:16(14)0:38+0:13(7)
 
12236Hejnalová Hana63:154:11+1:10(20)10:46+2:59(15)19:33+6:00(13)24:32+5:49(12)28:03+6:10(12)33:24+8:11(13)36:42+8:29(14)39:16+9:25(14)42:56+10:25(12)
PHK OK 99 Hradec Králové4:11+1:10(20)6:35+2:04(18)8:47+3:01(14)4:59+0:58(15)3:31+1:03(15)5:21+2:06(28)3:18+1:06(19)2:34+0:56(19)3:40+1:00(12)
45:26+10:40(12)52:04+12:27(13)56:59+14:15(14)59:24+14:45(14)61:55+14:31(12)62:14+14:49(12)63:15+15:06(12)
2:30+0:34(19)6:38+1:47(21)4:55+1:48(25)2:25+0:41(18)2:31+0:33(11)0:19+0:19(20)1:01+0:36(31)
 
13248Kovářová Jitka63:363:53+0:52(13)9:27+1:40(11)22:40+9:07(25)27:29+8:46(22)31:07+9:14(20)35:13+10:00(18)38:21+10:08(17)40:47+10:56(16)44:27+11:56(16)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:53+0:52(13)5:34+1:03(11)13:13+7:27(32)4:49+0:48(12)3:38+1:10(21)4:06+0:51(7)3:08+0:56(14)2:26+0:48(16)3:40+1:00(12)
46:39+11:53(16)53:10+13:33(16)57:16+14:32(15)59:39+15:00(15)62:15+14:51(13)62:41+15:16(13)63:36+15:27(13)
2:12+0:16(10)6:31+1:40(19)4:06+0:59(14)2:23+0:39(16)2:36+0:38(13)0:26+0:26(25)0:55+0:30(27)
 
14260Vyhnálková Eva63:453:52+0:51(12)11:28+3:41(21)21:30+7:57(22)26:32+7:49(16)30:07+8:14(15)34:22+9:09(15)37:17+9:04(15)39:33+9:42(15)43:30+10:59(14)
RIC OB Říčany3:52+0:51(12)7:36+3:05(26)10:02+4:16(26)5:02+1:01(16)3:35+1:07(17)4:15+1:00(12)2:55+0:43(9)2:16+0:38(11)3:57+1:17(19)
46:00+11:14(14)52:17+12:40(14)56:40+13:56(12)59:00+14:21(12)62:44+15:20(14)63:08+15:43(14)63:45+15:36(14)
2:30+0:34(19)6:17+1:26(16)4:23+1:16(20)2:20+0:36(14)3:44+1:46(26)0:24+0:24(23)0:37+0:12(4)
 
15240Procházková Pavlína65:313:58+0:57(14)11:21+3:34(20)20:39+7:06(17)26:21+7:38(15)30:29+8:36(17)35:33+10:20(20)38:32+10:19(18)40:50+10:59(17)44:28+11:57(17)
LBE TJ Lokomotiva Beroun3:58+0:57(14)7:23+2:52(24)9:18+3:32(19)5:42+1:41(19)4:08+1:40(25)5:04+1:49(25)2:59+0:47(10)2:18+0:40(12)3:38+0:58(11)
46:52+12:06(17)53:41+14:04(17)57:41+14:57(16)60:42+16:03(16)64:18+16:54(15)64:49+17:24(15)65:31+17:22(15)
2:24+0:28(16)6:49+1:58(24)4:00+0:53(11)3:01+1:17(29)3:36+1:38(25)0:31+0:31(28)0:42+0:17(17)
 
16233Štraitová Jitka65:464:22+1:21(21)11:41+3:54(23)21:04+7:31(19)26:57+8:14(19)30:33+8:40(18)35:11+9:58(17)38:16+10:03(16)41:07+11:16(18)44:55+12:24(18)
VSP USK Praha4:22+1:21(21)7:19+2:48(23)9:23+3:37(21)5:53+1:52(21)3:36+1:08(19)4:38+1:23(21)3:05+0:53(13)2:51+1:13(25)3:48+1:08(15)
47:49+13:03(18)54:35+14:58(18)58:57+16:13(17)61:57+17:18(17)64:33+17:09(16)65:07+17:42(16)65:46+17:37(16)
2:54+0:58(28)6:46+1:55(22)4:22+1:15(18)3:00+1:16(28)2:36+0:38(13)0:34+0:34(30)0:39+0:14(8)
 
17251Jirsová Pavla66:105:25+2:24(30)12:32+4:45(25)21:33+8:00(23)26:12+7:29(14)29:11+7:18(14)33:51+8:38(14)36:33+8:20(13)39:12+9:21(13)43:25+10:54(13)
KSH OOB TJ Kašperské Hory5:25+2:24(30)7:07+2:36(22)9:01+3:15(17)4:39+0:38(11)2:59+0:31(7)4:40+1:25(22)2:42+0:30(6)2:39+1:01(22)4:13+1:33(26)
45:43+10:57(13)51:53+12:16(12)56:43+13:59(13)59:08+14:29(13)65:17+17:53(17)65:31+18:06(17)66:10+18:01(17)
2:18+0:22(14)6:10+1:19(13)4:50+1:43(24)2:25+0:41(18)6:09+4:11(30)0:14+0:14(12)0:39+0:14(8)
 
18247Kamarytová Martina66:243:50+0:49(11)13:46+5:59(27)22:35+9:02(24)27:03+8:20(21)30:21+8:28(16)34:49+9:36(16)39:13+11:00(20)42:15+12:24(19)46:06+13:35(19)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:50+0:49(11)9:56+5:25(30)8:49+3:03(15)4:28+0:27(8)3:18+0:50(9)4:28+1:13(19)4:24+2:12(30)3:02+1:24(27)3:51+1:11(16)
48:09+13:23(19)55:14+15:37(20)60:31+17:47(19)62:44+18:05(19)65:17+17:53(17)65:39+18:14(18)66:24+18:15(18)
2:03+0:07(2)7:05+2:14(26)5:17+2:10(26)2:13+0:29(11)2:33+0:35(12)0:22+0:22(21)0:45+0:20(20)
 
19238Forstereviczová Jana66:3014:30+11:29(32)19:30+11:43(31)26:25+12:52(31)31:21+12:38(27)33:58+12:05(26)38:04+12:51(25)41:37+13:24(24)44:03+14:12(24)48:18+15:47(23)
DOR OK Dobříš14:30+11:29(32)5:00+0:29(4)6:55+1:09(7)4:56+0:55(14)2:37+0:09(3)4:06+0:51(7)3:33+1:21(23)2:26+0:48(16)4:15+1:35(27)
50:36+15:50(23)57:03+17:26(22)60:44+18:00(21)63:04+18:25(20)65:32+18:08(19)65:49+18:24(19)66:30+18:21(19)
2:18+0:22(14)6:27+1:36(17)3:41+0:34(5)2:20+0:36(14)2:28+0:30(10)0:17+0:17(15)0:41+0:16(13)
 
20258Ledererová Kamila66:434:40+1:39(27)18:26+10:39(30)25:55+12:22(29)32:24+13:41(29)35:59+14:06(28)40:14+15:01(27)43:28+15:15(26)45:35+15:44(26)49:34+17:03(25)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:40+1:39(27)13:46+9:15(31)7:29+1:43(10)6:29+2:28(23)3:35+1:07(17)4:15+1:00(12)3:14+1:02(17)2:07+0:29(10)3:59+1:19(22)
51:46+17:00(25)57:30+17:53(24)61:20+18:36(22)63:43+19:04(22)66:06+18:42(20)66:06+18:41(20)66:43+18:34(20)
2:12+0:16(10)5:44+0:53(9)3:50+0:43(8)2:23+0:39(16)2:23+0:25(7)0:000:00(1)0:37+0:12(4)
 
21235Sedláčková Petra67:044:38+1:37(26)10:46+2:59(15)20:04+6:31(15)28:07+9:24(24)31:39+9:46(22)36:41+11:28(22)40:17+12:04(21)42:45+12:54(20)46:15+13:44(20)
ROZ OK Roztoky4:38+1:37(26)6:08+1:37(15)9:18+3:32(19)8:03+4:02(29)3:32+1:04(16)5:02+1:47(24)3:36+1:24(24)2:28+0:50(18)3:30+0:50(9)
48:46+14:00(20)55:59+16:22(21)60:43+17:59(20)63:16+18:37(21)66:08+18:44(21)66:22+18:57(21)67:04+18:55(21)
2:31+0:35(21)7:13+2:22(27)4:44+1:37(22)2:33+0:49(23)2:52+0:54(16)0:14+0:14(12)0:42+0:17(17)
 
22239Richtrová Lucie68:364:03+1:02(16)10:20+2:33(14)21:04+7:31(19)26:49+8:06(18)31:13+9:20(21)36:27+11:14(21)41:57+13:44(25)44:35+14:44(25)48:32+16:01(24)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:03+1:02(16)6:17+1:46(16)10:44+4:58(29)5:45+1:44(20)4:24+1:56(27)5:14+1:59(27)5:30+3:18(32)2:38+1:00(21)3:57+1:17(19)
51:44+16:58(24)58:12+18:35(25)62:32+19:48(24)64:48+20:09(24)67:44+20:20(23)67:56+20:31(22)68:36+20:27(22)
3:12+1:16(30)6:28+1:37(18)4:20+1:13(16)2:16+0:32(13)2:56+0:58(19)0:12+0:12(8)0:40+0:15(11)
 
23244Žandová Marie68:494:07+1:06(18)10:08+2:21(13)19:09+5:36(12)24:26+5:43(11)28:16+6:23(13)32:32+7:19(12)35:16+7:03(12)38:53+9:02(12)43:45+11:14(15)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:07+1:06(18)6:01+1:30(14)9:01+3:15(17)5:17+1:16(18)3:50+1:22(23)4:16+1:01(14)2:44+0:32(7)3:37+1:59(29)4:52+2:12(29)
46:32+11:46(15)53:03+13:26(15)61:48+19:04(23)64:41+20:02(23)67:33+20:09(22)67:56+20:31(22)68:49+20:40(23)
2:47+0:51(24)6:31+1:40(19)8:45+5:38(30)2:53+1:09(27)2:52+0:54(16)0:23+0:23(22)0:53+0:28(26)
 
24243Krausová Marcela69:064:22+1:21(21)11:10+3:23(19)20:37+7:04(16)26:43+8:00(17)31:04+9:11(19)35:25+10:12(19)38:37+10:24(19)43:22+13:31(23)47:22+14:51(22)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov4:22+1:21(21)6:48+2:17(20)9:27+3:41(22)6:06+2:05(22)4:21+1:53(26)4:21+1:06(16)3:12+1:00(15)4:45+3:07(32)4:00+1:20(24)
50:10+15:24(22)57:11+17:34(23)63:13+20:29(25)65:42+21:03(25)67:58+20:34(24)68:11+20:46(24)69:06+20:57(24)
2:48+0:52(26)7:01+2:10(25)6:02+2:55(29)2:29+0:45(21)2:16+0:18(5)0:13+0:13(10)0:55+0:30(27)
 
25259Sladkovská Helena70:295:24+2:23(29)13:59+6:12(28)24:17+10:44(28)29:10+10:27(25)33:01+11:08(25)37:21+12:08(24)40:40+12:27(22)43:05+13:14(21)46:56+14:25(21)
TAP KOB TRETRA Praha5:24+2:23(29)8:35+4:04(28)10:18+4:32(27)4:53+0:52(13)3:51+1:23(24)4:20+1:05(15)3:19+1:07(20)2:25+0:47(15)3:51+1:11(16)
49:21+14:35(21)55:12+15:35(19)59:33+16:49(18)61:58+17:19(18)69:25+22:01(25)69:43+22:18(25)70:29+22:20(25)
2:25+0:29(17)5:51+1:00(10)4:21+1:14(17)2:25+0:41(18)7:27+5:29(31)0:18+0:18(18)0:46+0:21(21)
 
26256Janečková Veronika72:574:08+1:07(19)24:24+16:37(32)34:02+20:29(32)38:28+19:45(30)42:05+20:12(30)46:31+21:18(30)49:23+21:10(30)51:41+21:50(30)55:24+22:53(29)
SOB SOBSA4:08+1:07(19)20:16+15:45(32)9:38+3:52(24)4:26+0:25(7)3:37+1:09(20)4:26+1:11(17)2:52+0:40(8)2:18+0:40(12)3:43+1:03(14)
57:38+22:52(28)63:51+24:14(27)67:33+24:49(26)69:45+25:06(26)72:11+24:47(26)72:11+24:46(26)72:57+24:48(26)
2:14+0:18(12)6:13+1:22(14)3:42+0:35(6)2:12+0:28(10)2:26+0:28(8)0:000:00(1)0:46+0:21(21)
 
27225Vaníčková Lucie75:524:49+1:48(28)11:35+3:48(22)21:11+7:38(21)27:43+9:00(23)32:51+10:58(24)40:13+15:00(26)44:01+15:48(27)48:04+18:13(28)53:15+20:44(27)
5WC SK Líšná4:49+1:48(28)6:46+2:15(19)9:36+3:50(23)6:32+2:31(24)5:08+2:40(31)7:22+4:07(32)3:48+1:36(25)4:03+2:25(31)5:11+2:31(30)
55:52+21:06(27)63:34+23:57(26)67:56+25:12(27)70:30+25:51(27)74:30+27:06(27)74:55+27:30(27)75:52+27:43(27)
2:37+0:41(23)7:42+2:51(28)4:22+1:15(18)2:34+0:50(24)4:00+2:02(28)0:25+0:25(24)0:57+0:32(30)
 
28231Buková Jana78:514:34+1:33(25)12:20+4:33(24)23:33+10:00(26)31:29+12:46(28)36:26+14:33(29)40:57+15:44(28)44:11+15:58(28)47:22+17:31(27)50:57+18:26(26)
ROU SKOB Roudnice nad Labem4:34+1:33(25)7:46+3:15(27)11:13+5:27(30)7:56+3:55(28)4:57+2:29(29)4:31+1:16(20)3:14+1:02(17)3:11+1:33(28)3:35+0:55(10)
53:33+18:47(26)65:44+26:07(28)71:36+28:52(28)74:26+29:47(28)77:34+30:10(28)78:02+30:37(28)78:51+30:42(28)
2:36+0:40(22)12:11+7:20(30)5:52+2:45(28)2:50+1:06(26)3:08+1:10(22)0:28+0:28(26)0:49+0:24(23)
 
29230Suchá Michaela79:564:24+1:23(23)13:11+5:24(26)23:42+10:09(27)30:59+12:16(26)35:45+13:52(27)42:11+16:58(29)46:14+18:01(29)50:11+20:20(29)54:51+22:20(28)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:24+1:23(23)8:47+4:16(29)10:31+4:45(28)7:17+3:16(25)4:46+2:18(28)6:26+3:11(31)4:03+1:51(27)3:57+2:19(30)4:40+2:00(28)
57:53+23:07(29)66:22+26:45(29)71:40+28:56(29)75:10+30:31(29)78:28+31:04(29)79:01+31:36(29)79:56+31:47(29)
3:02+1:06(29)8:29+3:38(29)5:18+2:11(27)3:30+1:46(31)3:18+1:20(23)0:33+0:33(29)0:55+0:30(27)
 
30234Bínová Kathrin84:314:30+1:29(24)10:57+3:10(18)20:56+7:23(18)43:26+24:43(32)46:50+24:57(31)52:39+27:26(31)55:42+27:29(31)58:26+28:35(31)62:24+29:53(30)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:30+1:29(24)6:27+1:56(17)9:59+4:13(25)22:30+18:29(32)3:24+0:56(12)5:49+2:34(30)3:03+0:51(12)2:44+1:06(24)3:58+1:18(21)
65:11+30:25(30)71:57+32:20(30)76:40+33:56(30)79:18+34:39(30)82:49+35:25(30)83:18+35:53(30)84:31+36:22(30)
2:47+0:51(24)6:46+1:55(22)4:43+1:36(21)2:38+0:54(25)3:31+1:33(24)0:29+0:29(27)1:13+0:48(32)
 
31242Zemková Helena104:256:56+3:55(31)14:22+6:35(29)26:19+12:46(30)42:17+23:34(31)47:33+25:40(32)52:56+27:43(32)57:28+29:15(32)60:05+30:14(32)66:01+33:30(31)
SLA SKOB Slaný6:56+3:55(31)7:26+2:55(25)11:57+6:11(31)15:58+11:57(31)5:16+2:48(32)5:23+2:08(29)4:32+2:20(31)2:37+0:59(20)5:56+3:16(31)
69:21+34:35(31)85:40+46:03(31)95:02+52:18(31)98:09+53:30(31)103:18+55:54(31)103:36+56:11(31)104:25+56:16(31)
3:20+1:24(31)16:19+11:28(31)9:22+6:15(31)3:07+1:23(30)5:09+3:11(29)0:18+0:18(18)0:49+0:24(23)
 
 
241Černá Monikadisk3:59+0:58(15)10:51+3:04(17)19:41+6:08(14)27:02+8:19(20)32:02+10:09(23)37:08+11:55(23)41:18+13:05(23)43:14+13:23(22)-----
MLA MLOK Mariánské Lázně3:59+0:58(15)6:52+2:21(21)8:50+3:04(16)7:21+3:20(26)5:00+2:32(30)5:06+1:51(26)4:10+1:58(28)1:56+0:18(7)
55:2460:5169:3771:5673:4474:0374:28
12:105:278:462:191:480:190:250:00(1)
 
 
 
 
D45K (8)2.3 km 85 m7 K
místoStČíJménoČas
1(156)2(147)3(145)4(120)5(102)6(101)7(100)C
 
1266Svobodová Lenka28:055:330:00(1)14:320:00(1)19:100:00(1)22:020:00(1)23:080:00(1)25:410:00(1)26:570:00(1)28:050:00(1)
ROU SKOB Roudnice nad Labem5:330:00(1)8:590:00(1)4:38+0:38(2)2:52+0:05(2)1:060:00(1)2:330:00(1)1:160:00(1)1:08+0:16(5)
 
2270Čápová Irena36:366:57+1:24(4)18:39+4:07(2)23:42+4:32(2)26:43+4:41(2)30:36+7:28(4)33:19+7:38(3)35:37+8:40(2)36:36+8:31(2)
SCP OK Sparta Praha6:57+1:24(4)11:42+2:43(2)5:03+1:03(5)3:01+0:14(4)3:53+2:47(6)2:43+0:10(2)2:18+1:02(4)0:59+0:07(4)
 
3267Zimmerová Lenka36:526:42+1:09(3)20:36+6:04(4)24:36+5:26(4)27:52+5:50(4)30:17+7:09(3)33:26+7:45(4)36:00+9:03(3)36:52+8:47(3)
ZVO OB SK Zvole6:42+1:09(3)13:54+4:55(6)4:000:00(1)3:16+0:29(6)2:25+1:19(2)3:09+0:36(5)2:34+1:18(5)0:520:00(1)
 
4264Hrabánková Ilona37:168:57+3:24(7)20:53+6:21(5)25:52+6:42(5)28:39+6:37(5)31:31+8:23(5)34:21+8:40(5)36:05+9:08(4)37:16+9:11(4)
PGP SK Praga8:57+3:24(7)11:56+2:57(3)4:59+0:59(3)2:470:00(1)2:52+1:46(5)2:50+0:17(3)1:44+0:28(2)1:11+0:19(6)
 
5274Macurová Jana40:157:00+1:27(5)19:09+4:37(3)24:31+5:21(3)27:29+5:27(3)30:15+7:07(2)33:09+7:28(2)39:20+12:23(5)40:15+12:10(5)
MLA MLOK Mariánské Lázně7:00+1:27(5)12:09+3:10(4)5:22+1:22(7)2:58+0:11(3)2:46+1:40(4)2:54+0:21(4)6:11+4:55(8)0:55+0:03(2)
 
6269Tokárová Regina41:016:19+0:46(2)21:55+7:23(7)26:55+7:45(7)29:57+7:55(6)32:29+9:21(6)35:53+10:12(6)40:05+13:08(6)41:01+12:56(6)
NEJ TJ Jiskra Nejdek6:19+0:46(2)15:36+6:37(7)5:00+1:00(4)3:02+0:15(5)2:32+1:26(3)3:24+0:51(6)4:12+2:56(7)0:56+0:04(3)
 
7263Huková Šárka48:348:31+2:58(6)21:32+7:00(6)26:53+7:43(6)30:57+8:55(7)41:28+18:20(7)44:55+19:14(7)47:10+20:13(7)48:34+20:29(7)
ONO SKOB Ostrov8:31+2:58(6)13:01+4:02(5)5:21+1:21(6)4:04+1:17(7)10:31+9:25(8)3:27+0:54(7)2:15+0:59(3)1:24+0:32(7)
 
8271Tichá Ivana54:4411:57+6:24(8)28:23+13:51(8)34:57+15:47(8)39:50+17:48(8)45:18+22:10(8)50:34+24:53(8)53:20+26:23(8)54:44+26:39(8)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.11:57+6:24(8)16:26+7:27(8)6:34+2:34(8)4:53+2:06(8)5:28+4:22(7)5:16+2:43(8)2:46+1:30(6)1:24+0:32(7)
 
 
 
 
D45L (37)4.2 km 190 m11 K
místoStČíJménoČas
1(157)2(117)3(152)4(118)5(107)6(127)7(145)8(147)9(134)
10(108)11(100)C
 
1293Voltrová Svatava46:323:37+0:07(2)10:230:00(1)13:440:00(1)25:410:00(1)29:24+0:15(2)31:390:00(1)35:060:00(1)38:100:00(1)40:480:00(1)
ROZ OK Roztoky3:37+0:07(2)6:460:00(1)3:21+0:03(2)11:570:00(1)3:43+1:27(19)2:150:00(1)3:270:00(1)3:04+0:39(5)2:380:00(1)
45:330:00(1)45:500:00(1)46:320:00(1)
4:45+1:57(34)0:17+0:06(9)0:42+0:03(5)
 
2305Fantová Libuše47:343:300:00(1)10:32+0:09(2)14:15+0:31(3)26:53+1:12(2)29:090:00(1)32:00+0:21(2)36:40+1:34(2)39:17+1:07(2)42:39+1:51(2)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:300:00(1)7:02+0:16(5)3:43+0:25(3)12:38+0:41(2)2:160:00(1)2:51+0:36(8)4:40+1:13(16)2:37+0:12(2)3:22+0:44(4)
46:19+0:46(2)46:43+0:53(2)47:34+1:02(2)
3:40+0:52(23)0:24+0:13(20)0:51+0:12(16)
 
3311Bochenková Jana48:193:53+0:23(4)10:53+0:30(4)-----27:3629:5432:3639:0741:3844:50
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:53+0:23(4)7:00+0:14(4)16:432:182:426:312:313:12
47:2847:4048:19+1:47(3)
2:380:120:390:00(1)
 
4281Vejvodová Mirka49:254:08+0:38(10)10:56+0:33(5)14:55+1:11(4)28:48+3:07(4)31:26+2:17(4)34:09+2:30(3)38:22+3:16(3)41:32+3:22(3)44:45+3:57(3)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:08+0:38(10)6:48+0:02(2)3:59+0:41(5)13:53+1:56(7)2:38+0:22(7)2:43+0:28(7)4:13+0:46(8)3:10+0:45(7)3:13+0:35(2)
48:09+2:36(3)48:31+2:41(3)49:25+2:53(4)
3:24+0:36(14)0:22+0:11(15)0:54+0:15(22)
 
5314Cincibusová Ivana49:523:53+0:23(4)10:48+0:25(3)14:06+0:22(2)28:26+2:45(3)31:16+2:07(3)34:19+2:40(4)38:38+3:32(4)42:22+4:12(5)46:00+5:12(4)
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha3:53+0:23(4)6:55+0:09(3)3:180:00(1)14:20+2:23(9)2:50+0:34(9)3:03+0:48(14)4:19+0:52(12)3:44+1:19(11)3:38+1:00(9)
48:51+3:18(4)49:04+3:14(4)49:52+3:20(5)
2:51+0:03(3)0:13+0:02(4)0:48+0:09(12)
 
6304Procházková Miluše50:014:14+0:44(13)12:46+2:23(13)17:03+3:19(12)30:53+5:12(9)33:16+4:07(8)35:45+4:06(7)40:12+5:06(8)42:37+4:27(6)46:13+5:25(5)
DCE KOB Dobřichovice4:14+0:44(13)8:32+1:46(13)4:17+0:59(12)13:50+1:53(6)2:23+0:07(3)2:29+0:14(2)4:27+1:00(15)2:250:00(1)3:36+0:58(8)
49:01+3:28(5)49:14+3:24(5)50:01+3:29(6)
2:480:00(1)0:13+0:02(4)0:47+0:08(9)
 
7288Mrázová Pavla51:074:16+0:46(14)11:55+1:32(7)15:54+2:10(6)29:59+4:18(7)32:16+3:07(6)34:58+3:19(5)38:52+3:46(5)42:07+3:57(4)46:34+5:46(6)
DCE KOB Dobřichovice4:16+0:46(14)7:39+0:53(7)3:59+0:41(5)14:05+2:08(8)2:17+0:01(2)2:42+0:27(5)3:54+0:27(2)3:15+0:50(8)4:27+1:49(28)
50:03+4:30(6)50:25+4:35(6)51:07+4:35(7)
3:29+0:41(16)0:22+0:11(15)0:42+0:03(5)
 
8301Kohlová Alena51:484:05+0:35(9)13:19+2:56(17)17:38+3:54(14)30:28+4:47(8)33:09+4:00(7)35:47+4:08(8)40:11+5:05(7)44:05+5:55(7)47:25+6:37(7)
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.4:05+0:35(9)9:14+2:28(18)4:19+1:01(13)12:50+0:53(4)2:41+0:25(8)2:38+0:23(4)4:24+0:57(14)3:54+1:29(16)3:20+0:42(3)
50:37+5:04(7)50:57+5:07(7)51:48+5:16(8)
3:12+0:24(7)0:20+0:09(13)0:51+0:12(16)
 
9287Zelenková Eugenie52:174:20+0:50(15)11:55+1:32(7)16:10+2:26(8)29:41+4:00(6)32:08+2:59(5)35:10+3:31(6)39:15+4:09(6)44:32+6:22(8)48:05+7:17(8)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:20+0:50(15)7:35+0:49(6)4:15+0:57(11)13:31+1:34(5)2:27+0:11(4)3:02+0:47(13)4:05+0:38(5)5:17+2:52(34)3:33+0:55(7)
51:16+5:43(8)51:30+5:40(8)52:17+5:45(9)
3:11+0:23(6)0:14+0:03(6)0:47+0:08(9)
 
10280Klusáková Jitka54:273:55+0:25(6)12:20+1:57(10)16:08+2:24(7)28:53+3:12(5)34:39+5:30(9)37:12+5:33(9)41:16+6:10(9)45:05+6:55(9)49:06+8:18(9)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:55+0:25(6)8:25+1:39(12)3:48+0:30(4)12:45+0:48(3)5:46+3:30(32)2:33+0:18(3)4:04+0:37(4)3:49+1:24(14)4:01+1:23(21)
53:51+8:18(10)53:46+7:56(9)54:27+7:55(10)
4:45+1:57(34)0:41+0:02(3)
 
11276Havlíčková Jindra55:054:22+0:52(18)13:10+2:47(14)17:48+4:04(15)32:13+6:32(11)35:39+6:30(13)38:42+7:03(12)43:00+7:54(12)46:30+8:20(11)50:27+9:39(11)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.4:22+0:52(18)8:48+2:02(16)4:38+1:20(22)14:25+2:28(10)3:26+1:10(17)3:03+0:48(14)4:18+0:51(11)3:30+1:05(9)3:57+1:19(18)
53:30+7:57(9)54:10+8:20(10)55:05+8:33(11)
3:03+0:15(5)0:40+0:29(30)0:55+0:16(25)
 
12292Němečková Jarmila55:143:52+0:22(3)11:43+1:20(6)15:47+2:03(5)32:46+7:05(14)35:36+6:27(12)38:30+6:51(11)42:44+7:38(10)46:28+8:18(10)50:25+9:37(10)
VSP USK Praha3:52+0:22(3)7:51+1:05(8)4:04+0:46(7)16:59+5:02(27)2:50+0:34(9)2:54+0:39(10)4:14+0:47(9)3:44+1:19(11)3:57+1:19(18)
53:55+8:22(11)54:18+8:28(11)55:14+8:42(12)
3:30+0:42(17)0:23+0:12(17)0:56+0:17(26)
 
13312Svitáková Ivana56:103:56+0:26(7)12:30+2:07(12)16:40+2:56(9)32:16+6:35(12)35:07+5:58(11)38:29+6:50(10)42:50+7:44(11)46:41+8:31(12)52:10+11:22(13)
OLP PSK Olymp Praha3:56+0:26(7)8:34+1:48(14)4:10+0:52(9)15:36+3:39(17)2:51+0:35(11)3:22+1:07(22)4:21+0:54(13)3:51+1:26(15)5:29+2:51(33)
55:00+9:27(12)55:18+9:28(12)56:10+9:38(13)
2:50+0:02(2)0:18+0:07(11)0:52+0:13(20)
 
14295Doležalová Vlasta57:374:03+0:33(8)12:19+1:56(9)16:43+2:59(11)31:12+5:31(10)35:06+5:57(10)39:31+7:52(13)44:45+9:39(13)48:50+10:40(14)52:41+11:53(14)
PGP SK Praga4:03+0:33(8)8:16+1:30(10)4:24+1:06(16)14:29+2:32(11)3:54+1:38(22)4:25+2:10(34)5:14+1:47(24)4:05+1:40(19)3:51+1:13(14)
56:23+10:50(13)56:48+10:58(14)57:37+11:05(14)
3:42+0:54(25)0:25+0:14(22)0:49+0:10(14)
 
15307Šilhavá Jana57:384:12+0:42(12)12:27+2:04(11)16:41+2:57(10)32:21+6:40(13)36:16+7:07(14)39:31+7:52(13)44:50+9:44(14)47:45+9:35(13)51:45+10:57(12)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:12+0:42(12)8:15+1:29(9)4:14+0:56(10)15:40+3:43(19)3:55+1:39(24)3:15+1:00(20)5:19+1:52(26)2:55+0:30(4)4:00+1:22(20)
56:24+10:51(14)56:44+10:54(13)57:38+11:06(15)
4:39+1:51(33)0:20+0:09(13)0:54+0:15(22)
 
16291Kohoutová Pavla57:484:21+0:51(17)14:24+4:01(22)18:46+5:02(17)35:17+9:36(20)37:48+8:39(16)41:14+9:35(17)45:16+10:10(15)49:38+11:28(16)53:20+12:32(15)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.4:21+0:51(17)10:03+3:17(23)4:22+1:04(15)16:31+4:34(24)2:31+0:15(6)3:26+1:11(23)4:02+0:35(3)4:22+1:57(22)3:42+1:04(12)
56:46+11:13(15)57:03+11:13(15)57:48+11:16(16)
3:26+0:38(15)0:17+0:06(9)0:45+0:06(8)
 
17285Opavová Stanislava58:344:34+1:04(23)13:56+3:33(19)18:31+4:47(16)33:54+8:13(15)36:56+7:47(15)39:52+8:13(15)46:52+11:46(19)50:38+12:28(18)54:06+13:18(17)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:34+1:04(23)9:22+2:36(19)4:35+1:17(20)15:23+3:26(15)3:02+0:46(15)2:56+0:41(11)7:00+3:33(35)3:46+1:21(13)3:28+0:50(6)
57:18+11:45(17)57:37+11:47(16)58:34+12:02(17)
3:12+0:24(7)0:19+0:08(12)0:57+0:18(29)
 
18279Nováková Svatava58:464:30+1:00(21)15:17+4:54(27)19:36+5:52(22)35:12+9:31(19)38:03+8:54(17)41:42+10:03(19)46:31+11:25(17)49:37+11:27(15)53:20+12:32(15)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:30+1:00(21)10:47+4:01(27)4:19+1:01(13)15:36+3:39(17)2:51+0:35(11)3:39+1:24(28)4:49+1:22(19)3:06+0:41(6)3:43+1:05(13)
57:06+11:33(16)57:41+11:51(17)58:46+12:14(18)
3:46+0:58(27)0:35+0:24(26)1:05+0:26(34)
 
19286Veljačiková Markéta59:024:37+1:07(24)16:11+5:48(32)20:59+7:15(27)37:48+12:07(25)40:17+11:08(23)42:59+11:20(22)47:50+12:44(22)50:34+12:24(17)54:13+13:25(18)
SCP OK Sparta Praha4:37+1:07(24)11:34+4:48(32)4:48+1:30(24)16:49+4:52(25)2:29+0:13(5)2:42+0:27(5)4:51+1:24(20)2:44+0:19(3)3:39+1:01(10)
57:35+12:02(18)57:59+12:09(18)59:02+12:30(19)
3:22+0:34(13)0:24+0:13(20)1:03+0:24(33)
 
20309Bouchalová Zdena59:285:03+1:33(32)14:27+4:04(23)19:36+5:52(22)34:22+8:41(16)38:17+9:08(19)41:26+9:47(18)46:42+11:36(18)51:22+13:12(20)55:17+14:29(20)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň5:03+1:33(32)9:24+2:38(20)5:09+1:51(26)14:46+2:49(12)3:55+1:39(24)3:09+0:54(17)5:16+1:49(25)4:40+2:15(26)3:55+1:17(17)
58:32+12:59(20)58:46+12:56(19)59:28+12:56(20)
3:15+0:27(11)0:14+0:03(6)0:42+0:03(5)
 
21296Tenglerová Helena59:544:08+0:38(10)15:01+4:38(26)20:23+6:39(26)35:23+9:42(21)38:23+9:14(20)41:55+10:16(20)46:09+11:03(16)50:39+12:29(19)54:52+14:04(19)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:08+0:38(10)10:53+4:07(28)5:22+2:04(27)15:00+3:03(14)3:00+0:44(14)3:32+1:17(26)4:14+0:47(9)4:30+2:05(25)4:13+1:35(24)
58:30+12:57(19)59:05+13:15(20)59:54+13:22(21)
3:38+0:50(21)0:35+0:24(26)0:49+0:10(14)
 
22298Kašparová Irena60:274:39+1:09(25)14:14+3:51(21)18:59+5:15(19)34:45+9:04(17)38:03+8:54(17)41:09+9:30(16)47:37+12:31(21)52:03+13:53(21)56:10+15:22(22)
SLA SKOB Slaný4:39+1:09(25)9:35+2:49(22)4:45+1:27(23)15:46+3:49(20)3:18+1:02(16)3:06+0:51(16)6:28+3:01(33)4:26+2:01(23)4:07+1:29(23)
59:24+13:51(22)59:35+13:45(21)60:27+13:55(22)
3:14+0:26(9)0:110:00(1)0:52+0:13(20)
 
23313Cabrnochová Hana60:364:29+0:59(20)15:25+5:02(28)19:52+6:08(24)34:49+9:08(18)39:17+10:08(21)42:26+10:47(21)47:10+12:04(20)52:11+14:01(22)55:52+15:04(21)
DKL KOB Kladno4:29+0:59(20)10:56+4:10(29)4:27+1:09(18)14:57+3:00(13)4:28+2:12(28)3:09+0:54(17)4:44+1:17(18)5:01+2:36(32)3:41+1:03(11)
59:13+13:40(21)59:48+13:58(22)60:36+14:04(23)
3:21+0:33(12)0:35+0:24(26)0:48+0:09(12)
 
24303Pechová Iva63:134:50+1:20(29)13:56+3:33(19)19:24+5:40(21)35:45+10:04(22)40:11+11:02(22)43:47+12:08(23)48:51+13:45(23)54:00+15:50(23)58:54+18:06(24)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:50+1:20(29)9:06+2:20(17)5:28+2:10(28)16:21+4:24(22)4:26+2:10(27)3:36+1:21(27)5:04+1:37(23)5:09+2:44(33)4:54+2:16(32)
62:08+16:35(23)62:22+16:32(23)63:13+16:41(24)
3:14+0:26(9)0:14+0:03(6)0:51+0:12(16)
 
25284Malačková Jana63:404:44+1:14(27)15:40+5:17(29)20:04+6:20(25)39:32+13:51(29)43:22+14:13(27)47:03+15:24(27)51:15+16:09(26)54:49+16:39(25)58:43+17:55(23)
DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt4:44+1:14(27)10:56+4:10(29)4:24+1:06(16)19:28+7:31(29)3:50+1:34(21)3:41+1:26(29)4:12+0:45(6)3:34+1:09(10)3:54+1:16(15)
62:14+16:41(24)62:44+16:54(24)63:40+17:08(25)
3:31+0:43(18)0:30+0:19(25)0:56+0:17(26)
 
26300Baziková Lucie63:544:33+1:03(22)13:17+2:54(16)17:23+3:39(13)39:28+13:47(28)43:14+14:05(26)46:06+14:27(25)50:18+15:12(25)56:37+18:27(26)60:00+19:12(25)
TJP TJ Sokol Troja4:33+1:03(22)8:44+1:58(15)4:06+0:48(8)22:05+10:08(34)3:46+1:30(20)2:52+0:37(9)4:12+0:45(6)6:19+3:54(36)3:23+0:45(5)
63:02+17:29(25)63:13+17:23(25)63:54+17:22(26)
3:02+0:14(4)0:110:00(1)0:41+0:02(3)
 
27310Šoupová Jana65:254:24+0:54(19)13:50+3:27(18)18:55+5:11(18)35:46+10:05(23)43:29+14:20(28)47:56+16:17(30)52:48+17:42(28)56:43+18:33(27)60:37+19:49(26)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:24+0:54(19)9:26+2:40(21)5:05+1:47(25)16:51+4:54(26)7:43+5:27(36)4:27+2:12(35)4:52+1:25(21)3:55+1:30(17)3:54+1:16(15)
64:15+18:42(26)64:38+18:48(26)65:25+18:53(27)
3:38+0:50(21)0:23+0:12(17)0:47+0:08(9)
 
28283Wolkerová Dagmar66:174:20+0:50(15)15:46+5:23(30)21:45+8:01(29)37:20+11:39(24)42:18+13:09(25)46:09+14:30(26)52:37+17:31(27)56:47+18:37(28)60:51+20:03(27)
TJP TJ Sokol Troja4:20+0:50(15)11:26+4:40(31)5:59+2:41(31)15:35+3:38(16)4:58+2:42(31)3:51+1:36(32)6:28+3:01(33)4:10+1:45(20)4:04+1:26(22)
64:44+19:11(27)65:23+19:33(28)66:17+19:45(28)
3:53+1:05(28)0:39+0:28(29)0:54+0:15(22)
 
29297Mágrová Ivana66:184:41+1:11(26)14:50+4:27(24)19:17+5:33(20)39:00+13:19(26)41:52+12:43(24)44:53+13:14(24)49:51+14:45(24)54:12+16:02(24)61:13+20:25(28)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov4:41+1:11(26)10:09+3:23(25)4:27+1:09(18)19:43+7:46(32)2:52+0:36(13)3:01+0:46(12)4:58+1:31(22)4:21+1:56(21)7:01+4:23(36)
64:48+19:15(28)65:16+19:26(27)66:18+19:46(29)
3:35+0:47(20)0:28+0:17(24)1:02+0:23(32)
 
30282Dudová Hana66:594:57+1:27(31)13:14+2:51(15)23:23+9:39(30)39:27+13:46(27)43:57+14:48(29)47:18+15:39(28)52:56+17:50(29)57:38+19:28(29)61:51+21:03(29)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:57+1:27(31)8:17+1:31(11)10:09+6:51(36)16:04+4:07(21)4:30+2:14(30)3:21+1:06(21)5:38+2:11(27)4:42+2:17(28)4:13+1:35(24)
65:33+20:00(29)66:00+20:10(29)66:59+20:27(30)
3:42+0:54(25)0:27+0:16(23)0:59+0:20(31)
 
31302Čechmánková Helena68:034:51+1:21(30)14:55+4:32(25)20:59+7:15(27)40:36+14:55(30)44:12+15:03(30)47:38+15:59(29)53:24+18:18(30)57:53+19:43(30)62:15+21:27(30)
OKP SK OK 24 Praha4:51+1:21(30)10:04+3:18(24)6:04+2:46(32)19:37+7:40(31)3:36+1:20(18)3:26+1:11(23)5:46+2:19(29)4:29+2:04(24)4:22+1:44(27)
65:56+20:23(30)66:46+20:56(30)68:03+21:31(31)
3:41+0:53(24)0:50+0:39(33)1:17+0:38(35)
 
32262Šplinarová Jana72:545:08+1:38(33)19:41+9:18(35)24:18+10:34(31)45:01+19:20(33)49:04+19:55(31)52:49+21:10(32)58:34+23:28(31)62:35+24:25(31)68:30+27:42(32)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:08+1:38(33)14:33+7:47(36)4:37+1:19(21)20:43+8:46(33)4:03+1:47(26)3:45+1:30(30)5:45+2:18(28)4:01+1:36(18)5:55+3:17(34)
72:03+26:30(31)72:15+26:25(31)72:54+26:22(32)
3:33+0:45(19)0:12+0:01(3)0:390:00(1)
 
33277Šebková Helena74:367:20+3:50(36)20:03+9:40(36)26:00+12:16(35)45:33+19:52(34)49:27+20:18(33)53:14+21:35(33)59:35+24:29(33)64:27+26:17(33)68:56+28:08(33)
SCP OK Sparta Praha7:20+3:50(36)12:43+5:57(34)5:57+2:39(30)19:33+7:36(30)3:54+1:38(22)3:47+1:32(31)6:21+2:54(31)4:52+2:27(30)4:29+1:51(30)
73:15+27:42(32)73:38+27:48(32)74:36+28:04(33)
4:19+1:31(30)0:23+0:12(17)0:58+0:19(30)
 
34308Pohořalá Karolína76:434:49+1:19(28)19:10+8:47(34)25:01+11:17(34)41:31+15:50(31)49:04+19:55(31)55:25+23:46(34)60:08+25:02(34)65:57+27:47(34)70:25+29:37(34)
ROU SKOB Roudnice nad Labem4:49+1:19(28)14:21+7:35(35)5:51+2:33(29)16:30+4:33(23)7:33+5:17(35)6:21+4:06(36)4:43+1:16(17)5:49+3:24(35)4:28+1:50(29)
74:25+28:52(33)75:52+30:02(33)76:43+30:11(34)
4:00+1:12(29)1:27+1:16(35)0:51+0:12(16)
 
35278Mudrová Martina79:225:17+1:47(34)16:02+5:39(31)24:18+10:34(31)43:42+18:01(32)49:31+20:22(34)52:44+21:05(31)58:46+23:40(32)63:26+25:16(32)67:40+26:52(31)
HCE TJ Sokol Hostivice5:17+1:47(34)10:45+3:59(26)8:16+4:58(35)19:24+7:27(28)5:49+3:33(33)3:13+0:58(19)6:02+2:35(30)4:40+2:15(26)4:14+1:36(26)
77:44+32:11(34)78:26+32:36(34)79:22+32:50(35)
10:04+7:16(36)0:42+0:31(31)0:56+0:17(26)
 
36290Šmejkalová Karla82:345:57+2:27(35)17:41+7:18(33)24:46+11:02(33)49:25+23:44(35)55:32+26:23(35)59:51+28:12(35)66:16+31:10(35)71:05+32:55(35)75:48+35:00(35)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:57+2:27(35)11:44+4:58(33)7:05+3:47(33)24:39+12:42(36)6:07+3:51(34)4:19+2:04(33)6:25+2:58(32)4:49+2:24(29)4:43+2:05(31)
80:15+34:42(35)81:09+35:19(35)82:34+36:02(36)
4:27+1:39(32)0:54+0:43(34)1:25+0:46(36)
 
37294Setínková Zuzana90:5310:11+6:41(37)25:46+15:23(37)33:08+19:24(36)57:34+31:53(36)62:02+32:53(36)65:32+33:53(36)73:01+37:55(36)77:57+39:47(36)84:19+43:31(36)
DKP Oddíl OB Kotlářka10:11+6:41(37)15:35+8:49(37)7:22+4:04(34)24:26+12:29(35)4:28+2:12(28)3:30+1:15(25)7:29+4:02(36)4:56+2:31(31)6:22+3:44(35)
88:41+43:08(36)89:26+43:36(36)90:53+44:21(37)60:32
4:22+1:34(31)0:45+0:34(32)1:27+0:48(37)*115
 
 
 
 
D55 (15)3.7 km 140 m9 K
místoStČíJménoČas
1(131)2(117)3(147)4(128)5(150)6(107)7(102)8(119)9(100)
C
 
1331Haňkovská Jana51:006:41+0:54(3)16:01+1:39(5)25:010:00(1)34:210:00(1)36:370:00(1)38:570:00(1)45:37+0:16(2)48:53+0:08(2)50:110:00(1)
PGP SK Praga6:41+0:54(3)9:20+2:33(6)9:000:00(1)9:20+0:22(2)2:160:00(1)2:20+0:17(6)6:40+0:42(3)3:160:00(1)1:180:00(1)
51:000:00(1)
0:49+0:02(2)
 
2325Kubátová Milada52:455:470:00(1)14:53+0:31(3)25:17+0:16(3)34:49+0:28(2)37:11+0:34(2)39:23+0:26(2)45:210:00(1)48:450:00(1)51:58+1:47(2)
PGP SK Praga5:470:00(1)9:06+2:19(4)10:24+1:24(3)9:32+0:34(3)2:22+0:06(3)2:12+0:09(3)5:580:00(1)3:24+0:08(3)3:13+1:55(15)
52:45+1:45(2)
0:470:00(1)
 
3330Štrossová Jiřina54:007:35+1:48(6)14:220:00(1)25:04+0:03(2)37:19+2:58(4)39:35+2:58(4)41:53+2:56(4)48:10+2:49(3)51:29+2:44(3)53:09+2:58(3)
DCE KOB Dobřichovice7:35+1:48(6)6:470:00(1)10:42+1:42(4)12:15+3:17(8)2:160:00(1)2:18+0:15(5)6:17+0:19(2)3:19+0:03(2)1:40+0:22(3)
54:00+3:00(3)
0:51+0:04(4)
 
4324Jahnová Helena55:377:19+1:32(4)15:05+0:43(4)26:11+1:10(4)35:09+0:48(3)37:39+1:02(3)40:31+1:34(3)48:19+2:58(4)51:57+3:12(4)54:23+4:12(4)
SCP OK Sparta Praha7:19+1:32(4)7:46+0:59(2)11:06+2:06(7)8:580:00(1)2:30+0:14(4)2:52+0:49(8)7:48+1:50(10)3:38+0:22(4)2:26+1:08(10)
55:37+4:37(4)
1:14+0:27(15)
 
5320Kubátová Lenka59:116:36+0:49(2)14:47+0:25(2)26:59+1:58(5)39:58+5:37(6)42:58+6:21(6)45:05+6:08(5)52:23+7:02(5)56:26+7:41(5)58:18+8:07(5)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary6:36+0:49(2)8:11+1:24(3)12:12+3:12(10)12:59+4:01(10)3:00+0:44(9)2:07+0:04(2)7:18+1:20(5)4:03+0:47(6)1:52+0:34(6)
59:11+8:11(5)
0:53+0:06(5)
 
6332Bohuslavová Věra60:298:10+2:23(9)18:10+3:48(9)29:11+4:10(7)39:29+5:08(5)42:05+5:28(5)45:20+6:23(6)52:32+7:11(6)56:52+8:07(6)59:21+9:10(6)
LPM OK Lokomotiva Plzeň8:10+2:23(9)10:00+3:13(7)11:01+2:01(5)10:18+1:20(5)2:36+0:20(6)3:15+1:12(12)7:12+1:14(4)4:20+1:04(8)2:29+1:11(11)
60:29+9:29(6)
1:08+0:21(13)
 
7318Zavadilová Naďa61:258:30+2:43(10)18:41+4:19(10)29:43+4:42(8)41:53+7:32(8)44:23+7:46(7)46:26+7:29(7)53:54+8:33(7)59:12+10:27(7)60:36+10:25(7)
SCP OK Sparta Praha8:30+2:43(10)10:11+3:24(10)11:02+2:02(6)12:10+3:12(7)2:30+0:14(4)2:030:00(1)7:28+1:30(7)5:18+2:02(12)1:24+0:06(2)
61:25+10:25(7)
0:49+0:02(2)
 
8322Ryšavá Lubomíra65:279:00+3:13(12)22:03+7:41(14)34:25+9:24(13)44:32+10:11(12)47:22+10:45(8)49:38+10:41(8)57:17+11:56(8)61:57+13:12(8)64:27+14:16(8)
TJP TJ Sokol Troja9:00+3:13(12)13:03+6:16(14)12:22+3:22(11)10:07+1:09(4)2:50+0:34(7)2:16+0:13(4)7:39+1:41(8)4:40+1:24(10)2:30+1:12(12)
65:27+14:27(8)
1:00+0:13(9)
 
9327Stehnová Hana67:048:02+2:15(8)20:11+5:49(11)31:31+6:30(11)45:16+10:55(13)48:11+11:34(9)51:00+12:03(9)58:42+13:21(9)64:12+15:27(9)65:56+15:45(9)
DKP Oddíl OB Kotlářka8:02+2:15(8)12:09+5:22(13)11:20+2:20(8)13:45+4:47(11)2:55+0:39(8)2:49+0:46(7)7:42+1:44(9)5:30+2:14(13)1:44+0:26(4)
67:04+16:04(9)
1:08+0:21(13)
 
10326Šilerová Zdena69:2810:18+4:31(13)20:56+6:34(12)32:31+7:30(12)43:59+9:38(10)49:25+12:48(11)54:15+15:18(11)62:04+16:43(10)66:29+17:44(10)68:33+18:22(10)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.10:18+4:31(13)10:38+3:51(11)11:35+2:35(9)11:28+2:30(6)5:26+3:10(13)4:50+2:47(14)7:49+1:51(11)4:25+1:09(9)2:04+0:46(8)
69:28+18:28(10)
0:55+0:08(7)
 
11321Hejtmánková Alena70:167:43+1:56(7)17:49+3:27(7)30:41+5:40(10)44:28+10:07(11)48:12+11:35(10)51:20+12:23(10)63:08+17:47(11)67:19+18:34(12)69:09+18:58(11)
TAP KOB TRETRA Praha7:43+1:56(7)10:06+3:19(9)12:52+3:52(13)13:47+4:49(12)3:44+1:28(10)3:08+1:05(11)11:48+5:50(15)4:11+0:55(7)1:50+0:32(5)
70:16+19:16(11)
1:07+0:20(12)
 
12319Jelínková Radana70:227:29+1:42(5)17:33+3:11(6)27:01+2:00(6)40:49+6:28(7)52:52+16:15(13)55:47+16:50(12)63:13+17:52(12)67:13+18:28(11)69:16+19:05(12)
PGP SK Praga7:29+1:42(5)10:04+3:17(8)9:28+0:28(2)13:48+4:50(13)12:03+9:47(15)2:55+0:52(9)7:26+1:28(6)4:00+0:44(5)2:03+0:45(7)
70:22+19:22(12)
1:06+0:19(10)
 
13329Lohrová Jarmila75:138:49+3:02(11)18:05+3:43(8)30:34+5:33(9)43:30+9:09(9)50:31+13:54(12)56:10+17:13(13)65:06+19:45(13)71:28+22:43(13)74:07+23:56(13)
SCP OK Sparta Praha8:49+3:02(11)9:16+2:29(5)12:29+3:29(12)12:56+3:58(9)7:01+4:45(14)5:39+3:36(15)8:56+2:58(12)6:22+3:06(15)2:39+1:21(13)
75:13+24:13(13)
1:06+0:19(10)
 
14328Doležalová Liběna79:4810:33+4:46(14)21:30+7:08(13)35:09+10:08(14)52:16+17:55(14)56:16+19:39(14)59:50+20:53(14)70:31+25:10(14)76:33+27:48(14)78:54+28:43(14)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň10:33+4:46(14)10:57+4:10(12)13:39+4:39(14)17:07+8:09(15)4:00+1:44(11)3:34+1:31(13)10:41+4:43(14)6:02+2:46(14)2:21+1:03(9)
79:48+28:48(14)
0:54+0:07(6)
 
15315Krákorová 89:2314:19+8:32(15)29:31+15:09(15)46:26+21:25(15)62:54+28:33(15)66:56+30:19(15)69:59+31:02(15)80:27+35:06(15)85:40+36:55(15)88:25+38:14(15)
NNN Neregistrovaní14:19+8:32(15)15:12+8:25(15)16:55+7:55(15)16:28+7:30(14)4:02+1:46(12)3:03+1:00(10)10:28+4:30(13)5:13+1:57(11)2:45+1:27(14)
89:23+38:23(15)
0:58+0:11(8)
 
 
 
 
D65 (7)3.0 km 95 m9 K
místoStČíJménoČas
1(148)2(147)3(122)4(138)5(150)6(144)7(102)8(119)9(100)
C
 
1340Kupcová Věroslava49:234:42+0:14(2)15:500:00(1)23:150:00(1)29:570:00(1)31:380:00(1)40:050:00(1)41:160:00(1)45:510:00(1)48:240:00(1)
HSU Horizont klub Šumperk4:42+0:14(2)11:080:00(1)7:250:00(1)6:42+0:30(2)1:410:00(1)8:27+0:13(3)1:110:00(1)4:35+0:06(2)2:33+0:24(3)
49:230:00(1)
0:59+0:01(2)
 
2339Jedličková Jindra52:304:280:00(1)16:06+0:16(2)23:57+0:42(2)32:48+2:51(2)34:40+3:02(2)42:54+2:49(2)44:09+2:53(2)48:38+2:47(2)51:32+3:08(2)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:280:00(1)11:38+0:30(2)7:51+0:26(2)8:51+2:39(6)1:52+0:11(2)8:140:00(1)1:15+0:04(2)4:290:00(1)2:54+0:45(4)
52:30+3:07(2)
0:580:00(1)
 
3337Beránková Pavla59:404:44+0:16(3)21:19+5:29(3)31:37+8:22(3)38:33+8:36(3)40:46+9:08(3)49:11+9:06(3)50:57+9:41(3)55:47+9:56(3)57:56+9:32(3)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:44+0:16(3)16:35+5:27(4)10:18+2:53(3)6:56+0:44(3)2:13+0:32(3)8:25+0:11(2)1:46+0:35(3)4:50+0:21(3)2:090:00(1)
59:40+10:17(3)
1:44+0:46(6)
 
4342Zenkerová Miluše75:126:20+1:52(4)21:49+5:59(4)36:21+13:06(5)43:53+13:56(4)53:09+21:31(6)62:51+22:46(5)65:43+24:27(5)71:24+25:33(5)73:55+25:31(4)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov6:20+1:52(4)15:29+4:21(3)14:32+7:07(7)7:32+1:20(4)9:16+7:35(7)9:42+1:28(4)2:52+1:41(5)5:41+1:12(4)2:31+0:22(2)
75:12+25:49(4)
1:17+0:19(3)
 
5336Brabcová Jindra76:088:07+3:39(6)27:44+11:54(7)39:48+16:33(7)46:00+16:03(6)49:08+17:30(5)61:03+20:58(4)63:10+21:54(4)70:43+24:52(4)74:06+25:42(5)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov8:07+3:39(6)19:37+8:29(7)12:04+4:39(5)6:120:00(1)3:08+1:27(4)11:55+3:41(5)2:07+0:56(4)7:33+3:04(6)3:23+1:14(5)
76:08+26:45(5)
2:02+1:04(7)
 
6341Boučková Ludmila88:027:42+3:14(5)24:39+8:49(5)36:20+13:05(4)45:05+15:08(5)48:16+16:38(4)72:06+32:01(6)75:15+33:59(6)81:59+36:08(6)86:23+37:59(6)
OCB OC České Budějovice7:42+3:14(5)16:57+5:49(5)11:41+4:16(4)8:45+2:33(5)3:11+1:30(6)23:50+15:36(7)3:09+1:58(6)6:44+2:15(5)4:24+2:15(7)
88:02+38:39(6)
1:39+0:41(5)
 
7338Říhová Hana96:558:18+3:50(7)25:24+9:34(6)39:42+16:27(6)53:56+23:59(7)57:06+25:28(7)79:58+39:53(7)83:29+42:13(7)91:12+45:21(7)95:22+46:58(7)
LPM OK Lokomotiva Plzeň8:18+3:50(7)17:06+5:58(6)14:18+6:53(6)14:14+8:02(7)3:10+1:29(5)22:52+14:38(6)3:31+2:20(7)7:43+3:14(7)4:10+2:01(6)
96:55+47:32(7)
1:33+0:35(4)
 
 
 
 
D75 (1)3.0 km 95 m9 K
místoStČíJménoČas
1(148)2(147)3(122)4(138)5(150)6(144)7(102)8(119)9(100)
C
 
1344Bláhová Blanka68:315:170:00(1)19:260:00(1)29:090:00(1)35:480:00(1)38:520:00(1)55:570:00(1)58:270:00(1)65:090:00(1)-----
SJP KČT Slavoj Praha5:170:00(1)14:090:00(1)9:430:00(1)6:390:00(1)3:040:00(1)17:050:00(1)2:300:00(1)6:420:00(1)
68:310:00(1)
3:220:00(1)
 
 
 
 
H10 (25)1.6 km 55 m6 K
místoStČíJménoČas
1(110)2(111)3(112)4(134)5(104)6(100)C
 
1361Gajda Martin13:483:150:00(1)6:060:00(1)7:560:00(1)9:050:00(1)10:500:00(1)13:110:00(1)13:480:00(1)
KAM SK Kamenice3:150:00(1)2:510:00(1)1:500:00(1)1:09+0:02(3)1:45+0:01(2)2:21+0:34(4)0:37+0:12(9)
 
2359Tůma Šimon15:454:29+1:14(8)7:25+1:19(4)9:59+2:03(3)11:12+2:07(3)13:09+2:19(3)15:18+2:07(2)15:45+1:57(2)
TAP KOB TRETRA Praha4:29+1:14(8)2:56+0:05(2)2:34+0:44(10)1:13+0:06(4)1:57+0:13(5)2:09+0:22(2)0:27+0:02(2)
 
3376Černý Jonáš16:284:02+0:47(5)7:44+1:38(6)10:07+2:11(4)11:14+2:09(4)13:08+2:18(2)15:53+2:42(3)16:28+2:40(3)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:02+0:47(5)3:42+0:51(7)2:23+0:33(7)1:070:00(1)1:54+0:10(4)2:45+0:58(9)0:35+0:10(6)
 
4365Kurz Ondřej16:544:00+0:45(4)7:12+1:06(3)10:45+2:49(6)12:03+2:58(5)14:32+3:42(4)16:19+3:08(4)16:54+3:06(4)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:00+0:45(4)3:12+0:21(3)3:33+1:43(15)1:18+0:11(5)2:29+0:45(10)1:470:00(1)0:35+0:10(6)
 
5364Janda Jakub17:324:58+1:43(13)8:38+2:32(8)10:40+2:44(5)12:07+3:02(6)14:34+3:44(5)17:07+3:56(5)17:32+3:44(5)
DOR OK Dobříš4:58+1:43(13)3:40+0:49(6)2:02+0:12(3)1:27+0:20(9)2:27+0:43(9)2:33+0:46(6)0:250:00(1)
 
6363Čtrnáct František18:294:02+0:47(5)7:51+1:45(7)11:36+3:40(8)13:05+4:00(7)14:57+4:07(6)17:47+4:36(6)18:29+4:41(6)
PGP SK Praga4:02+0:47(5)3:49+0:58(8)3:45+1:55(17)1:29+0:22(10)1:52+0:08(3)2:50+1:03(10)0:42+0:17(17)
 
7375Baldrián Tomáš19:484:59+1:44(14)10:51+4:45(18)13:14+5:18(13)14:33+5:28(11)16:17+5:27(7)18:59+5:48(7)19:48+6:00(7)
VSP USK Praha4:59+1:44(14)5:52+3:01(19)2:23+0:33(7)1:19+0:12(6)1:440:00(1)2:42+0:55(7)0:49+0:24(23)
 
8369Štěrba Marek19:594:21+1:06(7)7:43+1:37(5)11:16+3:20(7)13:13+4:08(8)16:23+5:33(8)19:18+6:07(8)19:59+6:11(8)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:21+1:06(7)3:22+0:31(5)3:33+1:43(15)1:57+0:50(17)3:10+1:26(18)2:55+1:08(12)0:41+0:16(16)
 
9360Zakouřil Matyáš20:186:21+3:06(21)10:17+4:11(16)14:10+6:14(16)15:30+6:25(14)17:27+6:37(11)19:40+6:29(9)20:18+6:30(9)
VSP USK Praha6:21+3:06(21)3:56+1:05(9)3:53+2:03(18)1:20+0:13(7)1:57+0:13(5)2:13+0:26(3)0:38+0:13(11)
 
10366Nový Jáchym20:235:01+1:46(16)9:08+3:02(10)11:37+3:41(9)14:15+5:10(10)16:36+5:46(9)19:45+6:34(10)20:23+6:35(10)
DOR OK Dobříš5:01+1:46(16)4:07+1:16(10)2:29+0:39(9)2:38+1:31(22)2:21+0:37(8)3:09+1:22(15)0:38+0:13(11)
 
11374Jirkovský Jan21:274:53+1:38(12)9:34+3:28(13)13:29+5:33(14)15:16+6:11(13)17:48+6:58(12)20:41+7:30(11)21:27+7:39(11)
SLA SKOB Slaný4:53+1:38(12)4:41+1:50(16)3:55+2:05(19)1:47+0:40(15)2:32+0:48(11)2:53+1:06(11)0:46+0:21(21)
 
12382Král Adam22:195:04+1:49(17)11:34+5:28(20)14:35+6:39(17)16:19+7:14(16)18:38+7:48(14)21:46+8:35(12)22:19+8:31(12)
MFP VŠSK MFF UK Praha5:04+1:49(17)6:30+3:39(20)3:01+1:11(13)1:44+0:37(14)2:19+0:35(7)3:08+1:21(13)0:33+0:08(4)
 
13354Ježek František22:405:21+2:06(20)9:37+3:31(14)11:59+4:03(10)14:55+5:50(12)17:57+7:07(13)22:06+8:55(13)22:40+8:52(13)
SLA SKOB Slaný5:21+2:06(20)4:16+1:25(14)2:22+0:32(5)2:56+1:49(23)3:02+1:18(17)4:09+2:22(18)0:34+0:09(5)
 
14371Bolehovský Daniel22:483:38+0:23(2)10:45+4:39(17)13:07+5:11(12)14:14+5:09(9)17:01+6:11(10)22:12+9:01(14)22:48+9:00(14)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:38+0:23(2)7:07+4:16(22)2:22+0:32(5)1:070:00(1)2:47+1:03(14)5:11+3:24(23)0:36+0:11(8)
 
15379Snížek Martin24:094:40+1:25(10)12:09+6:03(21)15:03+7:07(19)17:10+8:05(18)20:04+9:14(16)23:19+10:08(15)24:09+10:21(15)
DOR OK Dobříš4:40+1:25(10)7:29+4:38(24)2:54+1:04(12)2:07+1:00(20)2:54+1:10(15)3:15+1:28(16)0:50+0:25(24)
 
16356Kalous Tomáš24:344:34+1:19(9)9:45+3:39(15)14:03+6:07(15)15:46+6:41(15)19:12+8:22(15)23:50+10:39(16)24:34+10:46(16)
EKP VŠTJ Ekonom Praha4:34+1:19(9)5:11+2:20(17)4:18+2:28(20)1:43+0:36(13)3:26+1:42(20)4:38+2:51(19)0:44+0:19(18)
 
17372Holeček Štěpán27:155:17+2:02(19)17:35+11:29(25)19:43+11:47(25)21:13+12:08(24)23:54+13:04(19)26:38+13:27(17)27:15+13:27(17)
RIC OB Říčany5:17+2:02(19)12:18+9:27(25)2:08+0:18(4)1:30+0:23(11)2:41+0:57(12)2:44+0:57(8)0:37+0:12(9)
 
18373Stehlík Šimon27:337:13+3:58(24)14:37+8:31(24)17:24+9:28(23)19:28+10:23(22)22:12+11:22(18)26:55+13:44(18)27:33+13:45(18)
LPM OK Lokomotiva Plzeň7:13+3:58(24)7:24+4:33(23)2:47+0:57(11)2:04+0:57(18)2:44+1:00(13)4:43+2:56(21)0:38+0:13(11)
 
19358Honzík Šimon27:446:44+3:29(23)10:53+4:47(19)15:16+7:20(20)17:11+8:06(19)24:44+13:54(20)27:14+14:03(19)27:44+13:56(19)
BSO KOB Baník Sokolov6:44+3:29(23)4:09+1:18(13)4:23+2:33(22)1:55+0:48(16)7:33+5:49(22)2:30+0:43(5)0:30+0:05(3)
 
20355Vočeluk Daniel29:407:32+4:17(25)12:43+6:37(22)17:04+9:08(22)18:44+9:39(21)22:08+11:18(17)28:56+15:45(20)29:40+15:52(20)
ONO SKOB Ostrov7:32+4:17(25)5:11+2:20(17)4:21+2:31(21)1:40+0:33(12)3:24+1:40(19)6:48+5:01(24)0:44+0:19(18)
 
21381Vaníček Josef30:224:59+1:44(14)9:29+3:23(12)15:43+7:47(21)18:17+9:12(20)25:01+14:11(21)29:42+16:31(21)30:22+16:34(21)
LBE TJ Lokomotiva Beroun4:59+1:44(14)4:30+1:39(15)6:14+4:24(25)2:34+1:27(21)6:44+5:00(21)4:41+2:54(20)0:40+0:15(15)
 
22368Šustr Ondřej31:255:13+1:58(18)9:20+3:14(11)14:39+6:43(18)16:44+7:39(17)26:55+16:05(22)30:47+17:36(22)31:25+17:37(22)
KSH OOB TJ Kašperské Hory5:13+1:58(18)4:07+1:16(10)5:19+3:29(24)2:05+0:58(19)10:11+8:27(23)3:52+2:05(17)0:38+0:13(11)
 
23377Hasman Jakub31:393:51+0:36(3)7:07+1:01(2)9:03+1:07(2)10:25+1:20(2)27:45+16:55(23)30:53+17:42(23)31:39+17:51(23)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:51+0:36(3)3:16+0:25(4)1:56+0:06(2)1:22+0:15(8)17:20+15:36(25)3:08+1:21(13)0:46+0:21(21)
 
24367Bohuslav Pepík39:096:25+3:10(22)13:06+7:00(23)17:33+9:37(24)21:05+12:00(23)33:03+22:13(25)38:12+25:01(24)39:09+25:21(24)
LPM OK Lokomotiva Plzeň6:25+3:10(22)6:41+3:50(21)4:27+2:37(23)3:32+2:25(24)11:58+10:14(24)5:09+3:22(22)0:57+0:32(25)
 
25362Nápravník Jiří43:024:51+1:36(11)8:59+2:53(9)12:27+4:31(11)27:48+18:43(25)30:47+19:57(24)42:17+29:06(25)43:02+29:14(25)
LME SK Los Mělník4:51+1:36(11)4:08+1:17(12)3:28+1:38(14)15:21+14:14(25)2:59+1:15(16)11:30+9:43(25)0:45+0:20(20)
 
 
 
 
Linie (31)2.9 km 55 m5 K
místoStČíJménoČas
1(110)2(111)3(112)4(104)5(100)C
 
1393Košina Tobiáš22:463:56+0:06(2)7:300:00(1)11:24+0:58(3)17:520:00(1)21:580:00(1)22:460:00(1)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:56+0:06(2)3:34+0:15(3)3:54+1:10(7)6:280:00(1)4:06+1:40(11)0:48+0:16(19)
 
2404Štrait Vilém22:503:500:00(1)7:36+0:06(2)11:22+0:56(2)19:02+1:10(2)22:18+0:20(2)22:50+0:04(2)
VSP USK Praha3:500:00(1)3:46+0:27(6)3:46+1:02(6)7:40+1:12(6)3:16+0:50(4)0:320:00(1)
 
3843Slámová Barbora25:275:20+1:30(10)9:02+1:32(6)13:39+3:13(9)20:14+2:22(3)24:45+2:47(3)25:27+2:41(3)
NEJ TJ Jiskra Nejdek5:20+1:30(10)3:42+0:23(4)4:37+1:53(13)6:35+0:07(2)4:31+2:05(14)0:42+0:10(11)
 
4405Čechová Klára26:245:15+1:25(9)10:10+2:40(15)13:18+2:52(6)20:52+3:00(4)25:33+3:35(4)26:24+3:38(4)
SLA SKOB Slaný5:15+1:25(9)4:55+1:36(18)3:08+0:24(3)7:34+1:06(5)4:41+2:15(16)0:51+0:19(24)
 
5406Škáchová Viktorie26:264:15+0:25(5)9:24+1:54(10)12:17+1:51(4)23:12+5:20(6)25:46+3:48(5)26:26+3:40(5)
KAM SK Kamenice4:15+0:25(5)5:09+1:50(21)2:53+0:09(2)10:55+4:27(11)2:34+0:08(2)0:40+0:08(6)
 
6407Jíra Filip26:276:03+2:13(19)10:46+3:16(17)16:04+5:38(18)23:20+5:28(7)25:46+3:48(5)26:27+3:41(6)
ROZ OK Roztoky6:03+2:13(19)4:43+1:24(17)5:18+2:34(22)7:16+0:48(4)2:260:00(1)0:41+0:09(9)
 
7387Urbančíková Nela28:224:12+0:22(4)8:49+1:19(5)13:48+3:22(12)23:10+5:18(5)27:44+5:46(7)28:22+5:36(7)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:12+0:22(4)4:37+1:18(15)4:59+2:15(20)9:22+2:54(8)4:34+2:08(15)0:38+0:06(4)
 
8417Forsterevicz Ondřej28:313:57+0:07(3)7:42+0:12(3)10:260:00(1)24:05+6:13(11)27:46+5:48(8)28:31+5:45(8)
DOR OK Dobříš3:57+0:07(3)3:45+0:26(5)2:440:00(1)13:39+7:11(14)3:41+1:15(7)0:45+0:13(13)
 
9391Vlašimská Bára28:496:24+2:34(21)11:01+3:31(18)15:54+5:28(17)24:00+6:08(9)28:00+6:02(9)28:49+6:03(9)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary6:24+2:34(21)4:37+1:18(15)4:53+2:09(17)8:06+1:38(7)4:00+1:34(9)0:49+0:17(20)
 
10398Beránková Šárka28:574:43+0:53(8)9:06+1:36(7)13:42+3:16(10)24:02+6:10(10)28:12+6:14(10)28:57+6:11(10)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:43+0:53(8)4:23+1:04(11)4:36+1:52(12)10:20+3:52(9)4:10+1:44(12)0:45+0:13(13)
 
11414Říhová Adéla30:026:26+2:36(22)12:09+4:39(21)16:52+6:26(21)23:27+5:35(8)28:45+6:47(11)30:02+7:16(11)
LPM OK Lokomotiva Plzeň6:26+2:36(22)5:43+2:24(24)4:43+1:59(16)6:35+0:07(2)5:18+2:52(17)1:17+0:45(30)
 
12415Skripnik Nikola31:166:02+2:12(18)11:40+4:10(20)15:37+5:11(15)27:21+9:29(12)30:32+8:34(12)31:16+8:30(12)
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha6:02+2:12(18)5:38+2:19(23)3:57+1:13(8)11:44+5:16(12)3:11+0:45(3)0:44+0:12(12)
 
13399Rudolfová Magdalena35:035:40+1:50(15)10:38+3:08(16)17:51+7:25(22)28:28+10:36(13)34:13+12:15(13)35:03+12:17(13)
MAS KČT Aš5:40+1:50(15)4:58+1:39(20)7:13+4:29(27)10:37+4:09(10)5:45+3:19(19)0:50+0:18(22)
 
14390Lorenc Vašík37:546:10+2:20(20)9:29+1:59(11)14:02+3:36(13)33:38+15:46(17)37:17+15:19(14)37:54+15:08(14)
DOR OK Dobříš6:10+2:20(20)3:190:00(1)4:33+1:49(11)19:36+13:08(17)3:39+1:13(6)0:37+0:05(3)
 
15408Baldriánová Eva38:3810:23+6:33(28)14:53+7:23(26)20:30+10:04(26)32:35+14:43(15)37:58+16:00(15)38:38+15:52(15)
VSP USK Praha10:23+6:33(28)4:30+1:11(13)5:37+2:53(23)12:05+5:37(13)5:23+2:57(18)0:40+0:08(6)
 
16411Šubrt Vojtěch39:535:23+1:33(12)9:51+2:21(14)13:28+3:02(8)32:25+14:33(14)39:06+17:08(16)39:53+17:07(16)
DKP Oddíl OB Kotlářka5:23+1:33(12)4:28+1:09(12)3:37+0:53(5)18:57+12:29(15)6:41+4:15(25)0:47+0:15(18)
 
17420Sobota Ondřej40:075:25+1:35(13)9:47+2:17(13)13:44+3:18(11)35:44+17:52(18)39:17+17:19(17)40:07+17:21(17)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň5:25+1:35(13)4:22+1:03(9)3:57+1:13(8)22:00+15:32(21)3:33+1:07(5)0:50+0:18(22)
 
18386Švecová Andrea40:145:46+1:56(16)9:18+1:48(8)12:42+2:16(5)33:04+15:12(16)39:35+17:37(18)40:14+17:28(18)
5:46+1:56(16)3:32+0:13(2)3:24+0:40(4)20:22+13:54(19)6:31+4:05(24)0:39+0:07(5)
 
19410Husák Ondřej40:414:22+0:32(6)8:29+0:59(4)13:23+2:57(7)36:05+18:13(19)40:05+18:07(19)40:41+17:55(19)
SLA SKOB Slaný4:22+0:32(6)4:07+0:48(8)4:54+2:10(18)22:42+16:14(22)4:00+1:34(9)0:36+0:04(2)
 
20392Škáchová Zuzana40:595:20+1:30(10)9:42+2:12(12)15:47+5:21(16)36:24+18:32(20)40:18+18:20(20)40:59+18:13(20)
KAM SK Kamenice5:20+1:30(10)4:22+1:03(9)6:05+3:21(25)20:37+14:09(20)3:54+1:28(8)0:41+0:09(9)
 
21400Jandová Eva44:338:19+4:29(25)13:15+5:45(24)17:56+7:30(24)38:00+20:08(21)43:48+21:50(21)44:33+21:47(21)
DOR OK Dobříš8:19+4:29(25)4:56+1:37(19)4:41+1:57(15)20:04+13:36(18)5:48+3:22(20)0:45+0:13(13)
 
22403Huk Michael52:196:40+2:50(23)13:31+6:01(25)20:22+9:56(25)39:27+21:35(22)51:03+29:05(22)52:19+29:33(22)
ONO SKOB Ostrov6:40+2:50(23)6:51+3:32(25)6:51+4:07(26)19:05+12:37(16)11:36+9:10(26)1:16+0:44(29)
 
23397Cincibusová Lenka52:228:23+4:33(26)12:55+5:25(23)17:52+7:26(23)45:33+27:41(23)51:21+29:23(23)52:22+29:36(23)42:23
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha8:23+4:33(26)4:32+1:13(14)4:57+2:13(19)27:41+21:13(24)5:48+3:22(20)1:01+0:29(27)*134
 
24395Mirčeva Tereza60:158:05+4:15(24)16:10+8:40(27)24:22+13:56(27)53:19+35:27(24)59:26+37:28(24)60:15+37:29(24)
DOR OK Dobříš8:05+4:15(24)8:05+4:46(27)8:12+5:28(28)28:57+22:29(26)6:07+3:41(22)0:49+0:17(20)
 
25394Fišarová Adéla63:1611:01+7:11(29)19:12+11:42(28)27:24+16:58(28)56:20+38:28(25)62:30+40:32(25)63:16+40:30(25)
KRL Kometa Kralovice11:01+7:11(29)8:11+4:52(28)8:12+5:28(28)28:56+22:28(25)6:10+3:44(23)0:46+0:14(16)
 
26402Šoupa Martin65:278:45+4:55(27)28:07+20:37(29)33:51+23:25(29)60:07+42:15(26)64:18+42:20(26)65:27+42:41(26)
LPM OK Lokomotiva Plzeň8:45+4:55(27)19:22+16:03(29)5:44+3:00(24)26:16+19:48(23)4:11+1:45(13)1:09+0:37(28)
 
 
401Ševčíková Anežkadisk5:37+1:47(14)9:23+1:53(9)14:02+3:36(13)-----24:3125:22
ONO SKOB Ostrov5:37+1:47(14)3:46+0:27(6)4:39+1:55(14)10:290:51+0:19(24)
 
389Jedlička Jandisk-----9:34----------30:2831:144:18
NNN Neregistrovaní9:3420:540:46+0:14(16)*121
 
409Urbánková Evadisk5:49+1:59(17)11:23+3:53(19)16:30+6:04(20)-----34:5635:36
ONO SKOB Ostrov5:49+1:59(17)5:34+2:15(22)5:07+2:23(21)18:260:40+0:08(6)
 
418Křížková Mariedisk4:30+0:40(7)12:11+4:41(22)16:11+5:45(19)-----73:1874:09
MAS KČT Aš4:30+0:40(7)7:41+4:22(26)4:00+1:16(10)57:070:51+0:19(24)
 
416Pova Jakubdisk--------------------93:4595:027:3527:56
KRL Kometa Kralovice93:451:17+0:45(30)*157*117
61:43
*146
 
 
 
 
H12 (40)2.3 km 95 m8 K
místoStČíJménoČas
1(148)2(110)3(112)4(147)5(133)6(113)7(154)8(100)C
 
1449Šimša Martin17:272:54+0:08(3)4:27+0:20(5)8:55+0:22(2)10:07+0:23(2)13:110:00(1)14:190:00(1)15:520:00(1)16:570:00(1)17:270:00(1)
MFP VŠSK MFF UK Praha2:54+0:08(3)1:33+0:35(16)4:28+0:15(2)1:12+0:01(2)3:040:00(1)1:08+0:05(4)1:330:00(1)1:05+0:02(2)0:30+0:04(7)
 
2429Tokár Radim18:053:05+0:19(5)4:20+0:13(4)8:330:00(1)9:440:00(1)13:25+0:14(2)14:28+0:09(2)16:22+0:30(2)17:38+0:41(2)18:05+0:38(2)
NEJ TJ Jiskra Nejdek3:05+0:19(5)1:15+0:17(5)4:130:00(1)1:110:00(1)3:41+0:37(2)1:030:00(1)1:54+0:21(8)1:16+0:13(8)0:27+0:01(2)
 
3453Malačka Milan20:102:54+0:08(3)4:29+0:22(6)10:10+1:37(5)11:22+1:38(5)15:11+2:00(4)16:17+1:58(3)17:59+2:07(3)19:36+2:39(3)20:10+2:43(3)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:54+0:08(3)1:35+0:37(18)5:41+1:28(7)1:12+0:01(2)3:49+0:45(3)1:06+0:03(2)1:42+0:09(5)1:37+0:34(20)0:34+0:08(18)
 
4437Škvor Adam20:262:460:00(1)4:070:00(1)9:45+1:12(4)11:08+1:24(4)15:02+1:51(3)16:18+1:59(4)18:28+2:36(4)19:48+2:51(4)20:26+2:59(4)
KAM SK Kamenice2:460:00(1)1:21+0:23(9)5:38+1:25(4)1:23+0:12(9)3:54+0:50(6)1:16+0:13(15)2:10+0:37(16)1:20+0:17(11)0:38+0:12(22)
 
5460Bolehovský Michal20:582:53+0:07(2)4:12+0:05(2)10:12+1:39(6)11:35+1:51(6)15:43+2:32(5)16:57+2:38(5)18:53+3:01(5)20:29+3:32(6)20:58+3:31(5)
EKP VŠTJ Ekonom Praha2:53+0:07(2)1:19+0:21(7)6:00+1:47(11)1:23+0:12(9)4:08+1:04(9)1:14+0:11(12)1:56+0:23(11)1:36+0:33(19)0:29+0:03(5)
 
5468Kovář Ondřej20:583:20+0:34(7)4:18+0:11(3)10:19+1:46(7)11:57+2:13(7)16:09+2:58(6)17:22+3:03(6)19:16+3:24(6)20:21+3:24(5)20:58+3:31(5)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:20+0:34(7)0:580:00(1)6:01+1:48(12)1:38+0:27(19)4:12+1:08(10)1:13+0:10(10)1:54+0:21(8)1:05+0:02(2)0:37+0:11(20)
 
7428Škácha Vít21:033:28+0:42(12)5:16+1:09(18)11:10+2:37(12)12:31+2:47(11)16:21+3:10(7)17:31+3:12(7)19:28+3:36(8)20:31+3:34(7)21:03+3:36(7)
KAM SK Kamenice3:28+0:42(12)1:48+0:50(24)5:54+1:41(10)1:21+0:10(6)3:50+0:46(5)1:10+0:07(7)1:57+0:24(12)1:030:00(1)0:32+0:06(13)
 
8458Chaloupka Viktor21:283:24+0:38(9)4:44+0:37(7)10:33+2:00(8)12:01+2:17(8)16:58+3:47(10)18:06+3:47(10)19:46+3:54(9)21:00+4:03(8)21:28+4:01(8)
KAM SK Kamenice3:24+0:38(9)1:20+0:22(8)5:49+1:36(9)1:28+0:17(14)4:57+1:53(14)1:08+0:05(4)1:40+0:07(4)1:14+0:11(4)0:28+0:02(3)
 
9463Kovářík Tomáš22:303:28+0:42(12)4:53+0:46(10)9:39+1:06(3)10:53+1:09(3)16:46+3:35(9)18:02+3:43(9)20:37+4:45(10)21:57+5:00(9)22:30+5:03(9)
KAM SK Kamenice3:28+0:42(12)1:25+0:27(11)4:46+0:33(3)1:14+0:03(4)5:53+2:49(24)1:16+0:13(15)2:35+1:02(24)1:20+0:17(11)0:33+0:07(14)
 
10462Janas Petr23:203:20+0:34(7)4:54+0:47(12)11:17+2:44(13)12:46+3:02(12)17:52+4:41(12)19:15+4:56(12)21:30+5:38(12)22:49+5:52(10)23:20+5:53(10)
PGP SK Praga3:20+0:34(7)1:34+0:36(17)6:23+2:10(17)1:29+0:18(15)5:06+2:02(15)1:23+0:20(21)2:15+0:42(18)1:19+0:16(10)0:31+0:05(10)
 
11469Průša Dominik23:244:05+1:19(23)5:12+1:05(16)10:55+2:22(10)12:16+2:32(9)17:57+4:46(13)19:20+5:01(13)21:27+5:35(11)22:49+5:52(10)23:24+5:57(11)
VSP USK Praha4:05+1:19(23)1:07+0:09(2)5:43+1:30(8)1:21+0:10(6)5:41+2:37(19)1:23+0:20(21)2:07+0:34(15)1:22+0:19(13)0:35+0:09(19)
 
12436Křížek Filip23:355:22+2:36(31)7:09+3:02(28)12:47+4:14(17)14:10+4:26(15)18:05+4:54(14)19:20+5:01(13)21:30+5:38(12)22:52+5:55(12)23:35+6:08(12)
MAS KČT Aš5:22+2:36(31)1:47+0:49(22)5:38+1:25(4)1:23+0:12(9)3:55+0:51(7)1:15+0:12(14)2:10+0:37(16)1:22+0:19(13)0:43+0:17(32)
 
13457Kurz Šimon24:363:40+0:54(18)4:48+0:41(9)14:20+5:47(20)16:06+6:22(19)19:55+6:44(16)21:02+6:43(16)22:41+6:49(15)23:58+7:01(13)24:36+7:09(13)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:40+0:54(18)1:08+0:10(3)9:32+5:19(25)1:46+0:35(22)3:49+0:45(3)1:07+0:04(3)1:39+0:06(3)1:17+0:14(9)0:38+0:12(22)
 
14465Hřivna Jakub24:383:35+0:49(17)4:58+0:51(13)11:04+2:31(11)13:11+3:27(13)19:40+6:29(15)20:54+6:35(15)22:32+6:40(14)24:05+7:08(14)24:38+7:11(14)
PGP SK Praga3:35+0:49(17)1:23+0:25(10)6:06+1:53(13)2:07+0:56(28)6:29+3:25(27)1:14+0:11(12)1:38+0:05(2)1:33+0:30(18)0:33+0:07(14)
 
15443Šrámek Jaromír24:513:30+0:44(14)5:28+1:21(20)11:48+3:15(15)13:12+3:28(14)17:36+4:25(11)18:58+4:39(11)23:11+7:19(16)24:25+7:28(15)24:51+7:24(15)
RIC OB Říčany3:30+0:44(14)1:58+1:00(25)6:20+2:07(15)1:24+0:13(12)4:24+1:20(12)1:22+0:19(18)4:13+2:40(35)1:14+0:11(4)0:260:00(1)
 
16459Oncirk Jan26:184:15+1:29(26)5:40+1:33(22)11:57+3:24(16)15:19+5:35(16)21:07+7:56(18)22:29+8:10(19)24:35+8:43(19)25:50+8:53(16)26:18+8:51(16)
ONO SKOB Ostrov4:15+1:29(26)1:25+0:27(11)6:17+2:04(14)3:22+2:11(31)5:48+2:44(23)1:22+0:19(18)2:06+0:33(14)1:15+0:12(6)0:28+0:02(3)
 
17451Šubrt Matěj26:363:27+0:41(10)4:53+0:46(10)14:18+5:45(19)15:39+5:55(17)21:15+8:04(19)22:25+8:06(18)24:20+8:28(17)25:51+8:54(17)26:36+9:09(17)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:27+0:41(10)1:26+0:28(13)9:25+5:12(24)1:21+0:10(6)5:36+2:32(18)1:10+0:07(7)1:55+0:22(10)1:31+0:28(17)0:45+0:19(36)
 
18431Švarc Antonín26:423:31+0:45(15)5:12+1:05(16)10:52+2:19(9)12:28+2:44(10)16:26+3:15(8)17:39+3:20(8)19:27+3:35(7)26:12+9:15(18)26:42+9:15(18)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:31+0:45(15)1:41+0:43(21)5:40+1:27(6)1:36+0:25(18)3:58+0:54(8)1:13+0:10(10)1:48+0:15(6)6:45+5:42(37)0:30+0:04(7)
 
19442Kožina Štěpán28:473:27+0:41(10)5:04+0:57(15)14:53+6:20(22)16:26+6:42(20)20:42+7:31(17)22:12+7:53(17)24:27+8:35(18)28:17+11:20(19)28:47+11:20(19)
PGP SK Praga3:27+0:41(10)1:37+0:39(20)9:49+5:36(26)1:33+0:22(16)4:16+1:12(11)1:30+0:27(25)2:15+0:42(18)3:50+2:47(32)0:30+0:04(7)
 
20454Šustr Antonín29:284:34+1:48(27)6:33+2:26(27)13:42+5:09(18)15:44+6:00(18)22:25+9:14(20)24:04+9:45(20)26:52+11:00(20)28:49+11:52(20)29:28+12:01(20)
KSH OOB TJ Kašperské Hory4:34+1:48(27)1:59+1:01(27)7:09+2:56(18)2:02+0:51(25)6:41+3:37(28)1:39+0:36(30)2:48+1:15(28)1:57+0:54(22)0:39+0:13(25)
 
21447Hamet Petr31:314:08+1:22(24)6:16+2:09(26)17:28+8:55(23)19:28+9:44(23)24:59+11:48(22)26:11+11:52(22)28:16+12:24(21)31:02+14:05(21)31:31+14:04(21)
DOR OK Dobříš4:08+1:22(24)2:08+1:10(30)11:12+6:59(29)2:00+0:49(23)5:31+2:27(17)1:12+0:09(9)2:05+0:32(13)2:46+1:43(28)0:29+0:03(5)
 
22421Lustig Adam32:173:45+0:59(19)5:01+0:54(14)11:22+2:49(14)17:38+7:54(22)23:58+10:47(21)25:25+11:06(21)29:46+13:54(22)31:46+14:49(22)32:17+14:50(22)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:45+0:59(19)1:16+0:18(6)6:21+2:08(16)6:16+5:05(37)6:20+3:16(26)1:27+0:24(24)4:21+2:48(36)2:00+0:57(23)0:31+0:05(10)
 
23432Sedláček Jaroslav34:123:19+0:33(6)5:22+1:15(19)18:05+9:32(26)19:46+10:02(24)25:30+12:19(23)27:23+13:04(23)30:07+14:15(23)33:33+16:36(23)34:12+16:45(23)
ROZ OK Roztoky3:19+0:33(6)2:03+1:05(28)12:43+8:30(31)1:41+0:30(20)5:44+2:40(20)1:53+0:50(35)2:44+1:11(27)3:26+2:23(31)0:39+0:13(25)
 
24456Husák Zdeněk35:254:04+1:18(22)6:12+2:05(25)14:36+6:03(21)16:41+6:57(21)28:55+15:44(24)30:44+16:25(24)33:05+17:13(24)34:54+17:57(24)35:25+17:58(24)
SLA SKOB Slaný4:04+1:18(22)2:08+1:10(30)8:24+4:11(20)2:05+0:54(27)12:14+9:10(36)1:49+0:46(33)2:21+0:48(20)1:49+0:46(21)0:31+0:05(10)
 
25440Hejduk Zdeněk36:5515:17+12:31(38)16:48+12:41(38)23:58+15:25(33)25:33+15:49(30)31:17+18:06(27)32:39+18:20(26)35:01+19:09(26)36:16+19:19(25)36:55+19:28(25)
BSO KOB Baník Sokolov15:17+12:31(38)1:31+0:33(15)7:10+2:57(19)1:35+0:24(17)5:44+2:40(20)1:22+0:19(18)2:22+0:49(21)1:15+0:12(6)0:39+0:13(25)
 
26445Kučera Jáchym38:314:10+1:24(25)5:37+1:30(21)27:24+18:51(35)28:50+19:06(35)33:32+20:21(30)34:40+20:21(30)36:32+20:40(29)37:58+21:01(26)38:31+21:04(26)
DOR OK Dobříš4:10+1:24(25)1:27+0:29(14)21:47+17:34(36)1:26+0:15(13)4:42+1:38(13)1:08+0:05(4)1:52+0:19(7)1:26+0:23(15)0:33+0:07(14)
 
27455Kohoutek Oldřich39:216:12+3:26(33)8:29+4:22(32)22:14+13:41(32)24:55+15:11(28)31:45+18:34(29)33:53+19:34(29)36:29+20:37(28)38:42+21:45(28)39:21+21:54(27)
BSO KOB Baník Sokolov6:12+3:26(33)2:17+1:19(33)13:45+9:32(32)2:41+1:30(29)6:50+3:46(29)2:08+1:05(38)2:36+1:03(25)2:13+1:10(25)0:39+0:13(25)
 
28427Janeček Ondřej39:263:46+1:00(20)6:09+2:02(24)22:13+13:40(31)24:14+14:30(27)31:08+17:57(26)32:46+18:27(27)35:45+19:53(27)38:41+21:44(27)39:26+21:59(28)
SOB SOBSA3:46+1:00(20)2:23+1:25(35)16:04+11:51(34)2:01+0:50(24)6:54+3:50(30)1:38+0:35(28)2:59+1:26(29)2:56+1:53(29)0:45+0:19(36)
 
29446Ševčík Adam39:357:18+4:32(35)9:59+5:52(35)18:58+10:25(28)22:32+12:48(26)29:50+16:39(25)31:35+17:16(25)34:05+18:13(25)38:51+21:54(29)39:35+22:08(29)
ONO SKOB Ostrov7:18+4:32(35)2:41+1:43(37)8:59+4:46(23)3:34+2:23(32)7:18+4:14(33)1:45+0:42(31)2:30+0:57(23)4:46+3:43(33)0:44+0:18(34)
 
30439Hankovec Hugo39:523:31+0:45(15)4:44+0:37(7)21:59+13:26(30)26:49+17:05(33)33:48+20:37(31)35:26+21:07(31)37:50+21:58(31)39:19+22:22(30)39:52+22:25(30)
KAM SK Kamenice3:31+0:45(15)1:13+0:15(4)17:15+13:02(35)4:50+3:39(34)6:59+3:55(31)1:38+0:35(28)2:24+0:51(22)1:29+0:26(16)0:33+0:07(14)
 
31430Kolář Matyáš45:589:57+7:11(37)11:32+7:25(36)24:13+15:40(34)25:55+16:11(31)31:39+18:28(28)33:31+19:12(28)36:38+20:46(30)45:13+28:16(31)45:58+28:31(31)
SLA SKOB Slaný9:57+7:11(37)1:35+0:37(18)12:41+8:28(30)1:42+0:31(21)5:44+2:40(20)1:52+0:49(34)3:07+1:34(31)8:35+7:32(38)0:45+0:19(36)
 
32444Kyral Maxmilián48:295:10+2:24(28)7:32+3:25(31)30:25+21:52(36)31:45+22:01(36)36:59+23:48(34)38:19+24:00(34)41:39+25:47(33)47:35+30:38(32)48:29+31:02(32)
KAM SK Kamenice5:10+2:24(28)2:22+1:24(34)22:53+18:40(37)1:20+0:09(5)5:14+2:10(16)1:20+0:17(17)3:20+1:47(32)5:56+4:53(35)0:54+0:28(40)
 
33467Albrecht Adam50:5120:19+17:33(40)23:15+19:08(40)33:57+25:24(37)35:59+26:15(37)42:59+29:48(35)45:06+30:47(35)48:09+32:17(35)50:13+33:16(33)50:51+33:24(33)
KAM SK Kamenice20:19+17:33(40)2:56+1:58(38)10:42+6:29(27)2:02+0:51(25)7:00+3:56(32)2:07+1:04(37)3:03+1:30(30)2:04+1:01(24)0:38+0:12(22)
 
34461Vendelberger Tomáš51:197:03+4:17(34)9:07+5:00(34)18:04+9:31(25)25:08+15:24(29)34:58+21:47(33)36:52+22:33(33)48:07+32:15(34)50:37+33:40(34)51:19+33:52(34)
MAS KČT Aš7:03+4:17(34)2:04+1:06(29)8:57+4:44(21)7:04+5:53(38)9:50+6:46(35)1:54+0:51(36)11:15+9:42(40)2:30+1:27(26)0:42+0:16(31)
 
35452Milota Břetislav56:015:13+2:27(29)7:11+3:04(29)18:22+9:49(27)26:15+16:31(32)34:53+21:42(32)36:38+22:19(32)40:01+24:09(32)55:13+38:16(35)56:01+38:34(35)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:13+2:27(29)1:58+1:00(25)11:11+6:58(28)7:53+6:42(39)8:38+5:34(34)1:45+0:42(31)3:23+1:50(34)15:12+14:09(40)0:48+0:22(39)
 
36473Šesták Štěpán58:245:44+2:58(32)9:04+4:57(33)18:02+9:29(24)21:04+11:20(25)50:52+37:41(36)52:24+38:05(36)55:02+39:10(36)57:47+40:50(36)58:24+40:57(36)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:44+2:58(32)3:20+2:22(39)8:58+4:45(22)3:02+1:51(30)29:48+26:44(39)1:32+0:29(26)2:38+1:05(26)2:45+1:42(27)0:37+0:11(20)
 
37438Nigrin Matouš66:205:13+2:27(29)7:22+3:15(30)38:57+30:24(38)48:43+38:59(39)54:54+41:43(37)56:17+41:58(37)59:37+43:45(37)65:37+48:40(37)66:20+48:53(37)
DOR OK Dobříš5:13+2:27(29)2:09+1:11(32)31:35+27:22(39)9:46+8:35(40)6:11+3:07(25)1:23+0:20(21)3:20+1:47(32)6:00+4:57(36)0:43+0:17(32)
 
38434Ševčík Daniel75:327:48+5:02(36)11:40+7:33(37)40:29+31:56(39)44:30+34:46(38)60:13+47:02(38)63:48+49:29(38)69:10+53:18(38)74:52+57:55(38)75:32+58:05(38)
ONO SKOB Ostrov7:48+5:02(36)3:52+2:54(40)28:49+24:36(38)4:01+2:50(33)15:43+12:39(37)3:35+2:32(40)5:22+3:49(37)5:42+4:39(34)0:40+0:14(29)
 
39426Dennison Jindřich84:113:59+1:13(21)5:46+1:39(23)21:43+13:10(29)27:02+17:18(34)63:45+50:34(39)65:20+51:01(39)74:20+58:28(39)83:31+66:34(39)84:11+66:44(39)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:59+1:13(21)1:47+0:49(22)15:57+11:44(33)5:19+4:08(36)36:43+33:39(40)1:35+0:32(27)9:00+7:27(39)9:11+8:08(39)0:40+0:14(29)
 
40470Křížek Josef93:4418:25+15:39(39)21:01+16:54(39)57:59+49:26(40)63:08+53:24(40)81:54+68:43(40)84:09+69:50(40)89:50+73:58(40)93:00+76:03(40)93:44+76:17(40)
MAS KČT Aš18:25+15:39(39)2:36+1:38(36)36:58+32:45(40)5:09+3:58(35)18:46+15:42(38)2:15+1:12(39)5:41+4:08(38)3:10+2:07(30)0:44+0:18(34)
 
 
 
 
H14 (22)3.0 km 150 m9 K
místoStČíJménoČas
1(156)2(117)3(147)4(145)5(133)6(127)7(101)8(108)9(100)
C
 
1490Richtr Lukáš26:154:03+0:15(3)8:41+0:05(2)14:210:00(1)17:100:00(1)18:170:00(1)20:360:00(1)24:050:00(1)25:490:00(1)25:540:00(1)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:03+0:15(3)4:380:00(1)5:40+0:01(2)2:49+0:17(3)1:07+0:01(2)2:19+0:15(2)3:29+0:21(6)1:440:00(1)0:05+0:05(5)
26:150:00(1)
0:210:00(1)
 
2484Janovský Tomáš26:543:53+0:05(2)9:03+0:27(3)14:42+0:21(2)17:17+0:07(2)18:27+0:10(2)21:21+0:45(2)24:36+0:31(3)26:25+0:36(2)26:30+0:36(2)
PGP SK Praga3:53+0:05(2)5:10+0:32(5)5:390:00(1)2:35+0:03(2)1:10+0:04(3)2:54+0:50(11)3:15+0:07(2)1:49+0:05(2)0:05+0:05(5)
26:54+0:39(2)
0:24+0:03(2)
 
3487Gajda Jan27:173:480:00(1)8:360:00(1)15:45+1:24(4)18:17+1:07(3)19:23+1:06(3)21:27+0:51(3)24:35+0:30(2)26:51+1:02(3)26:47+0:53(3)
KAM SK Kamenice3:480:00(1)4:48+0:10(2)7:09+1:30(6)2:320:00(1)1:060:00(1)2:040:00(1)3:080:00(1)2:16+0:32(6)
27:17+1:02(3)
0:30+0:09(9)
 
4478Longin Jan28:444:17+0:29(6)9:20+0:44(5)15:44+1:23(3)18:56+1:46(4)20:25+2:08(4)22:55+2:19(4)26:16+2:11(4)28:15+2:26(4)28:16+2:22(4)
TAP KOB TRETRA Praha4:17+0:29(6)5:03+0:25(4)6:24+0:45(3)3:12+0:40(7)1:29+0:23(6)2:30+0:26(4)3:21+0:13(3)1:59+0:15(3)0:01+0:01(3)
28:44+2:29(4)
0:28+0:07(6)
 
5492Siegl Matyáš35:244:16+0:28(5)9:08+0:32(4)17:11+2:50(5)20:12+3:02(5)21:44+3:27(5)29:24+8:48(7)32:47+8:42(7)34:59+9:10(5)34:55+9:01(5)
MFP VŠSK MFF UK Praha4:16+0:28(5)4:52+0:14(3)8:03+2:24(9)3:01+0:29(4)1:32+0:26(7)7:40+5:36(21)3:23+0:15(4)2:12+0:28(5)
35:24+9:09(5)
0:29+0:08(7)
 
6504Pockley Jakub36:455:23+1:35(15)11:25+2:49(7)19:02+4:41(7)23:23+6:13(6)25:01+6:44(6)27:44+7:08(5)31:29+7:24(5)36:11+10:22(6)36:11+10:17(6)
RIC OB Říčany5:23+1:35(15)6:02+1:24(7)7:37+1:58(7)4:21+1:49(12)1:38+0:32(9)2:43+0:39(6)3:45+0:37(8)4:42+2:58(15)0:000:00(1)
36:45+10:30(6)
0:34+0:13(12)
 
7493Měšťan Ondřej37:575:33+1:45(17)11:53+3:17(8)23:04+8:43(13)26:38+9:28(11)28:29+10:12(10)31:18+10:42(10)35:09+11:04(10)37:18+11:29(7)37:21+11:27(7)
TAP KOB TRETRA Praha5:33+1:45(17)6:20+1:42(8)11:11+5:32(17)3:34+1:02(10)1:51+0:45(12)2:49+0:45(8)3:51+0:43(10)2:09+0:25(4)0:03+0:03(4)
37:57+11:42(7)
0:36+0:15(15)
 
8491Vecko Jan38:104:17+0:29(6)10:12+1:36(6)18:23+4:02(6)23:40+6:30(7)25:13+6:56(7)27:58+7:22(6)32:10+8:05(6)37:22+11:33(8)37:34+11:40(8)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:17+0:29(6)5:55+1:17(6)8:11+2:32(11)5:17+2:45(16)1:33+0:27(8)2:45+0:41(7)4:12+1:04(11)5:12+3:28(16)0:12+0:12(8)
38:10+11:55(8)
0:36+0:15(15)
 
9503Štěpo Matěj39:225:06+1:18(12)12:23+3:47(10)20:34+6:13(8)25:17+8:07(9)26:38+8:21(8)30:33+9:57(8)35:20+11:15(11)38:23+12:34(10)38:56+13:02(9)
DOR OK Dobříš5:06+1:18(12)7:17+2:39(10)8:11+2:32(11)4:43+2:11(14)1:21+0:15(4)3:55+1:51(16)4:47+1:39(17)3:03+1:19(10)0:33+0:33(14)
39:22+13:07(9)
0:26+0:05(4)
 
10483Dědek Matěj39:254:54+1:06(8)16:09+7:33(15)22:43+8:22(11)25:59+8:49(10)29:05+10:48(11)31:29+10:53(11)35:08+11:03(9)38:12+12:23(9)38:56+13:02(9)
TAP KOB TRETRA Praha4:54+1:06(8)11:15+6:37(16)6:34+0:55(4)3:16+0:44(8)3:06+2:00(19)2:24+0:20(3)3:39+0:31(7)3:04+1:20(11)0:44+0:44(16)
39:25+13:10(10)
0:29+0:08(7)
 
11498Janda Ondřej39:375:24+1:36(16)14:07+5:31(14)20:55+6:34(9)24:04+6:54(8)27:08+8:51(9)31:06+10:30(9)34:30+10:25(8)39:10+13:21(11)39:03+13:09(11)
DOR OK Dobříš5:24+1:36(16)8:43+4:05(14)6:48+1:09(5)3:09+0:37(6)3:04+1:58(18)3:58+1:54(17)3:24+0:16(5)4:40+2:56(14)
39:37+13:22(11)
0:34+0:13(12)
 
12489Pohořalý Hugo40:576:08+2:20(19)14:05+5:29(13)23:24+9:03(14)27:25+10:15(13)29:08+10:51(12)32:14+11:38(12)36:58+12:53(12)39:56+14:07(12)40:05+14:11(12)
ROU SKOB Roudnice nad Labem6:08+2:20(19)7:57+3:19(11)9:19+3:40(14)4:01+1:29(11)1:43+0:37(10)3:06+1:02(13)4:44+1:36(16)2:58+1:14(9)0:09+0:09(7)
40:57+14:42(12)
0:52+0:31(21)
 
13480Bartoš Václav42:545:00+1:12(10)12:15+3:39(9)22:26+8:05(10)27:18+10:08(12)31:02+12:45(13)33:55+13:19(13)38:11+14:06(14)42:01+16:12(13)42:24+16:30(13)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:00+1:12(10)7:15+2:37(9)10:11+4:32(16)4:52+2:20(15)3:44+2:38(21)2:53+0:49(10)4:16+1:08(13)3:50+2:06(13)0:23+0:23(13)
42:54+16:39(13)
0:30+0:09(9)
 
14481Janeček Jiří45:065:58+2:10(18)21:07+12:31(20)28:50+14:29(16)31:57+14:47(16)33:49+15:32(16)37:16+16:40(16)41:28+17:23(15)44:13+18:24(14)44:31+18:37(14)
TAP KOB TRETRA Praha5:58+2:10(18)15:09+10:31(20)7:43+2:04(8)3:07+0:35(5)1:52+0:46(13)3:27+1:23(15)4:12+1:04(11)2:45+1:01(7)0:18+0:18(10)
45:06+18:51(14)
0:35+0:14(14)
 
15479Víšek Martin45:575:06+1:18(12)18:26+9:50(17)26:30+12:09(15)30:02+12:52(15)31:29+13:12(14)34:20+13:44(14)38:07+14:02(13)44:55+19:06(15)45:13+19:19(15)
KAM SK Kamenice5:06+1:18(12)13:20+8:42(17)8:04+2:25(10)3:32+1:00(9)1:27+0:21(5)2:51+0:47(9)3:47+0:39(9)6:48+5:04(19)0:18+0:18(10)
45:57+19:42(15)
0:44+0:23(19)
 
16494Dellinger Mikuláš47:524:58+1:10(9)18:57+10:21(19)29:03+14:42(17)33:30+16:20(17)36:20+18:03(17)39:32+18:56(17)44:08+20:03(17)46:55+21:06(16)47:10+21:16(16)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:58+1:10(9)13:59+9:21(18)10:06+4:27(15)4:27+1:55(13)2:50+1:44(16)3:12+1:08(14)4:36+1:28(14)2:47+1:03(8)0:15+0:15(9)
47:52+21:37(16)
0:42+0:21(17)
 
17500Hejduk Jan52:535:17+1:29(14)13:58+5:22(12)22:52+8:31(12)29:41+12:31(14)31:30+13:13(15)35:51+15:15(15)41:32+17:27(16)52:08+26:19(17)52:08+26:14(17)
BSO KOB Baník Sokolov5:17+1:29(14)8:41+4:03(13)8:54+3:15(13)6:49+4:17(18)1:49+0:43(11)4:21+2:17(18)5:41+2:33(20)10:36+8:52(21)0:000:00(1)
52:53+26:38(17)
0:45+0:24(20)
 
18482Čech Richard58:014:10+0:22(4)18:55+10:19(18)33:04+18:43(19)39:24+22:14(18)41:21+23:04(18)43:55+23:19(18)48:55+24:50(18)57:41+31:52(18)57:36+31:42(18)
SLA SKOB Slaný4:10+0:22(4)14:45+10:07(19)14:09+8:30(18)6:20+3:48(17)1:57+0:51(14)2:34+0:30(5)5:00+1:52(18)8:46+7:02(20)
58:01+31:46(18)
0:25+0:04(3)
 
19496Bartoň Michal62:375:05+1:17(11)13:35+4:59(11)30:13+15:52(18)41:47+24:37(19)43:57+25:40(19)49:50+29:14(19)55:16+31:11(19)60:37+34:48(19)61:54+36:00(19)
KAM SK Kamenice5:05+1:17(11)8:30+3:52(12)16:38+10:59(19)11:34+9:02(20)2:10+1:04(15)5:53+3:49(19)5:26+2:18(19)5:21+3:37(17)1:17+1:17(17)
62:37+36:22(19)
0:43+0:22(18)
 
20495Pethö Alex64:407:39+3:51(20)16:45+8:09(16)40:57+26:36(20)47:51+30:41(20)50:52+32:35(20)53:50+33:14(20)58:29+34:24(20)63:51+38:02(20)64:10+38:16(20)
RIC OB Říčany7:39+3:51(20)9:06+4:28(15)24:12+18:33(20)6:54+4:22(19)3:01+1:55(17)2:58+0:54(12)4:39+1:31(15)5:22+3:38(18)0:19+0:19(12)
64:40+38:25(20)
0:30+0:09(9)
 
21488Pecháček Vít109:0912:01+8:13(21)30:08+21:32(21)71:31+57:10(21)86:30+69:20(21)90:00+71:43(21)96:35+75:59(21)103:49+79:44(21)107:30+81:41(21)108:13+82:19(21)
RIC OB Říčany12:01+8:13(21)18:07+13:29(21)41:23+35:44(21)14:59+12:27(21)3:30+2:24(20)6:35+4:31(20)7:14+4:06(21)3:41+1:57(12)0:43+0:43(15)
109:09+82:54(21)
0:56+0:35(22)
 
 
502Průša Kryštofdisk22:12+18:24(22)------------------------------51:3151:55
VSP USK Praha22:12+18:24(22)29:190:24
52:22
0:27+0:06(5)
 
 
 
 
H16 (14)5.1 km 185 m14 K
místoStČíJménoČas
1(131)2(123)3(128)4(118)5(107)6(127)7(113)8(134)9(147)
10(122)11(120)12(119)13(108)14(100)C
 
1510Najman Matouš51:374:42+0:31(4)10:45+0:28(4)22:43+1:42(3)23:41+0:21(2)28:10+2:51(7)30:21+3:02(7)32:34+3:10(4)35:56+1:21(3)38:21+0:52(3)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:42+0:31(4)6:03+0:37(4)11:58+2:02(4)0:580:00(1)4:29+2:34(14)2:11+0:27(5)2:13+0:08(3)3:220:00(1)2:25+0:15(4)
42:29+1:25(3)45:22+0:04(3)49:000:00(1)51:12+0:13(2)51:18+0:11(2)51:370:00(1)
4:08+0:33(5)2:53+0:41(4)3:38+0:30(3)2:12+0:26(7)0:06+0:06(6)0:19+0:01(2)
 
2516Bartoň Pavel51:395:12+1:01(8)10:38+0:21(3)23:55+2:54(7)25:11+1:51(5)27:55+2:36(5)30:09+2:50(6)32:25+3:01(3)36:45+2:10(5)39:10+1:41(5)
KAM SK Kamenice5:12+1:01(8)5:260:00(1)13:17+3:21(7)1:16+0:18(4)2:44+0:49(8)2:14+0:30(7)2:16+0:11(4)4:20+0:58(5)2:25+0:15(4)
43:07+2:03(4)45:19+0:01(2)49:01+0:01(2)50:590:00(1)51:070:00(1)51:39+0:02(2)
3:57+0:22(2)2:120:00(1)3:42+0:34(4)1:58+0:12(4)0:08+0:08(7)0:32+0:14(11)
 
3521Buk Petr52:244:110:00(1)10:170:00(1)23:35+2:34(4)25:18+1:58(6)27:13+1:54(2)29:25+2:06(2)32:46+3:22(5)36:51+2:16(6)39:03+1:34(4)
ROU SKOB Roudnice nad Labem4:110:00(1)6:06+0:40(5)13:18+3:22(8)1:43+0:45(6)1:550:00(1)2:12+0:28(6)3:21+1:16(11)4:05+0:43(4)2:12+0:02(2)
43:40+2:36(5)46:42+1:24(4)49:55+0:55(4)51:52+0:53(3)51:51+0:44(3)52:24+0:47(3)
4:37+1:02(9)3:02+0:50(6)3:13+0:05(2)1:57+0:11(3)0:33+0:15(12)
 
4512Šebek Petr52:524:32+0:21(2)10:27+0:10(2)22:07+1:06(2)24:10+0:50(3)27:49+2:30(4)29:33+2:14(3)31:42+2:18(2)35:37+1:02(2)38:09+0:40(2)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:32+0:21(2)5:55+0:29(3)11:40+1:44(2)2:03+1:05(9)3:39+1:44(12)1:440:00(1)2:09+0:04(2)3:55+0:33(2)2:32+0:22(7)
42:13+1:09(2)45:180:00(1)49:13+0:13(3)52:32+1:33(4)52:24+1:17(4)52:52+1:15(4)
4:04+0:29(3)3:05+0:53(7)3:55+0:47(7)3:19+1:33(13)0:28+0:10(5)
 
5520Burian Jan53:145:33+1:22(10)11:05+0:48(6)21:010:00(1)23:200:00(1)25:190:00(1)27:190:00(1)29:240:00(1)34:350:00(1)37:290:00(1)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň5:33+1:22(10)5:32+0:06(2)9:560:00(1)2:19+1:21(11)1:59+0:04(2)2:00+0:16(2)2:050:00(1)5:11+1:49(8)2:54+0:44(10)
41:040:00(1)48:02+2:44(6)51:10+2:10(6)52:56+1:57(5)52:56+1:49(5)53:14+1:37(5)
3:350:00(1)6:58+4:46(12)3:080:00(1)1:460:00(1)0:000:00(1)0:180:00(1)
 
6519Zieba Jakub53:385:07+0:56(7)11:20+1:03(7)23:38+2:37(5)25:50+2:30(7)28:10+2:51(7)30:37+3:18(8)33:17+3:53(8)38:09+3:34(7)40:36+3:07(6)
NEJ TJ Jiskra Nejdek5:07+0:56(7)6:13+0:47(6)12:18+2:22(5)2:12+1:14(10)2:20+0:25(6)2:27+0:43(9)2:40+0:35(7)4:52+1:30(7)2:27+0:17(6)
44:46+3:42(6)47:01+1:43(5)50:59+1:59(5)53:08+2:09(6)53:10+2:03(6)53:38+2:01(6)
4:10+0:35(6)2:15+0:03(3)3:58+0:50(8)2:09+0:23(6)0:02+0:02(3)0:28+0:10(5)
 
7517Mikeš Jan55:464:34+0:23(3)11:01+0:44(5)24:08+3:07(8)25:59+2:39(8)28:00+2:41(6)30:08+2:49(5)32:47+3:23(7)39:58+5:23(8)42:18+4:49(8)
TAP KOB TRETRA Praha4:34+0:23(3)6:27+1:01(7)13:07+3:11(6)1:51+0:53(7)2:01+0:06(3)2:08+0:24(3)2:39+0:34(6)7:11+3:49(11)2:20+0:10(3)
47:03+5:59(8)49:15+3:57(7)53:04+4:04(7)55:06+4:07(7)55:11+4:04(7)55:46+4:09(7)
4:45+1:10(10)2:120:00(1)3:49+0:41(5)2:02+0:16(5)0:05+0:05(5)0:35+0:17(13)
 
8523Borovička Tomáš57:405:17+1:06(9)11:55+1:38(9)23:42+2:41(6)25:05+1:45(4)27:23+2:04(3)30:04+2:45(4)32:46+3:22(5)36:44+2:09(4)41:30+4:01(7)
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha5:17+1:06(9)6:38+1:12(8)11:47+1:51(3)1:23+0:25(5)2:18+0:23(5)2:41+0:57(10)2:42+0:37(8)3:58+0:36(3)4:46+2:36(14)
45:56+4:52(7)50:08+4:50(8)54:57+5:57(8)57:20+6:21(8)57:11+6:04(8)57:40+6:03(8)
4:26+0:51(7)4:12+2:00(10)4:49+1:41(12)2:23+0:37(9)0:29+0:11(7)
 
9515Macura Vít61:535:05+0:54(6)13:45+3:28(10)29:11+8:10(9)31:30+8:10(9)34:17+8:58(9)36:43+9:24(9)40:12+10:48(9)44:39+10:04(9)47:31+10:02(9)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:05+0:54(6)8:40+3:14(10)15:26+5:30(9)2:19+1:21(11)2:47+0:52(9)2:26+0:42(8)3:29+1:24(12)4:27+1:05(6)2:52+0:42(9)
51:37+10:33(9)54:30+9:12(9)59:08+10:08(9)61:04+10:05(9)61:18+10:11(9)61:53+10:16(9)32:25
4:06+0:31(4)2:53+0:41(4)4:38+1:30(10)1:56+0:10(2)0:14+0:14(9)0:35+0:17(13)*150
 
10513Sladkovský Jaromír75:045:00+0:49(5)11:54+1:37(8)31:26+10:25(10)32:31+9:11(10)35:35+10:16(10)39:18+11:59(10)41:34+12:10(10)52:13+17:38(10)54:23+16:54(10)
TAP KOB TRETRA Praha5:00+0:49(5)6:54+1:28(9)19:32+9:36(13)1:05+0:07(2)3:04+1:09(10)3:43+1:59(13)2:16+0:11(4)10:39+7:17(13)2:100:00(1)
62:07+21:03(10)67:29+22:11(11)72:17+23:17(11)74:38+23:39(10)74:37+23:30(10)75:04+23:27(10)
7:44+4:09(13)5:22+3:10(11)4:48+1:40(11)2:21+0:35(8)0:27+0:09(3)
 
11514Kašpar František75:316:22+2:11(11)16:14+5:57(11)32:15+11:14(11)34:41+11:21(11)37:55+12:36(11)43:06+15:47(12)48:08+18:44(12)56:16+21:41(12)58:51+21:22(12)
SLA SKOB Slaný6:22+2:11(11)9:52+4:26(12)16:01+6:05(10)2:26+1:28(13)3:14+1:19(11)5:11+3:27(14)5:02+2:57(14)8:08+4:46(12)2:35+0:25(8)
63:20+22:16(11)67:02+21:44(10)71:56+22:56(10)74:56+23:57(11)75:04+23:57(11)75:31+23:54(11)
4:29+0:54(8)3:42+1:30(8)4:54+1:46(13)3:00+1:14(10)0:08+0:08(7)0:27+0:09(3)
 
12522Zemko Zdeněk80:327:12+3:01(13)16:42+6:25(12)37:47+16:46(13)39:48+16:28(13)43:47+18:28(14)46:44+19:25(14)50:52+21:28(14)57:55+23:20(13)61:57+24:28(13)
SLA SKOB Slaný7:12+3:01(13)9:30+4:04(11)21:05+11:09(14)2:01+1:03(8)3:59+2:04(13)2:57+1:13(11)4:08+2:03(13)7:03+3:41(10)4:02+1:52(12)
68:14+27:10(13)72:07+26:49(12)76:41+27:41(12)79:44+28:45(12)80:01+28:54(12)80:32+28:55(12)
6:17+2:42(12)3:53+1:41(9)4:34+1:26(9)3:03+1:17(11)0:17+0:17(10)0:31+0:13(10)
 
13511Varga Ondřej84:136:23+2:12(12)19:07+8:50(13)35:22+14:21(12)37:52+14:32(12)40:13+14:54(12)42:22+15:03(11)45:41+16:17(11)58:36+24:01(14)62:09+24:40(14)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.6:23+2:12(12)12:44+7:18(14)16:15+6:19(11)2:30+1:32(14)2:21+0:26(7)2:09+0:25(4)3:19+1:14(10)12:55+9:33(14)3:33+1:23(11)
67:11+26:07(12)76:46+31:28(13)80:37+31:37(13)83:40+32:41(13)83:44+32:37(13)84:13+32:36(13)
5:02+1:27(11)9:35+7:23(13)3:51+0:43(6)3:03+1:17(11)0:04+0:04(4)0:29+0:11(7)
 
14518Prkno Jonáš103:1810:18+6:07(14)21:49+11:32(14)39:02+18:01(14)40:11+16:51(14)42:17+16:58(13)45:19+18:00(13)48:29+19:05(13)53:42+19:07(11)57:49+20:20(11)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.10:18+6:07(14)11:31+6:05(13)17:13+7:17(12)1:09+0:11(3)2:06+0:11(4)3:02+1:18(12)3:10+1:05(9)5:13+1:51(9)4:07+1:57(13)
74:18+33:14(14)90:12+44:54(14)97:27+48:27(14)102:47+51:48(14)102:48+51:41(14)103:18+51:41(14)
16:29+12:54(14)15:54+13:42(14)7:15+4:07(14)5:20+3:34(14)0:01+0:01(2)0:30+0:12(9)
 
 
 
 
H18 (6)8.0 km 330 m19 K
místoStČíJménoČas
1(157)2(116)3(140)4(158)5(126)6(125)7(142)8(137)9(153)
10(145)11(120)12(115)13(128)14(114)15(147)16(102)17(154)18(108)
19(100)C
 
1533Ježek Ondřej64:082:530:00(1)7:48+0:09(2)16:50+0:59(2)19:11+1:03(2)23:04+1:07(2)24:38+0:54(2)26:48+0:51(2)29:57+1:13(2)32:49+0:56(2)
PGP SK Praga2:530:00(1)4:55+0:22(2)9:02+0:50(3)2:21+0:04(2)3:53+0:04(3)1:340:00(1)2:100:00(1)3:09+0:22(5)2:520:00(1)
46:13+0:08(2)47:390:00(1)49:440:00(1)51:220:00(1)52:400:00(1)56:440:00(1)60:220:00(1)61:230:00(1)63:460:00(1)
13:240:00(1)1:260:00(1)2:050:00(1)1:380:00(1)1:180:00(1)4:040:00(1)3:380:00(1)1:010:00(1)2:23+0:30(4)
63:350:00(1)64:080:00(1)
0:33+0:07(3)
 
2532Sova František66:163:06+0:13(4)7:390:00(1)15:510:00(1)18:080:00(1)21:570:00(1)23:440:00(1)25:570:00(1)28:440:00(1)31:530:00(1)
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:06+0:13(4)4:330:00(1)8:120:00(1)2:170:00(1)3:490:00(1)1:47+0:13(2)2:13+0:03(3)2:470:00(1)3:09+0:17(2)
46:050:00(1)47:46+0:07(2)50:13+0:29(2)51:53+0:31(2)53:19+0:39(2)58:17+1:33(2)62:06+1:44(2)63:59+2:36(2)66:01+2:15(2)
14:12+0:48(3)1:41+0:15(2)2:27+0:22(2)1:40+0:02(2)1:26+0:08(2)4:58+0:54(4)3:49+0:11(2)1:53+0:52(6)2:02+0:09(3)
65:48+2:13(2)66:16+2:08(2)
0:28+0:02(2)
 
3531Werner Michal70:573:02+0:09(3)9:07+1:28(3)17:26+1:35(3)20:12+2:04(3)24:34+2:37(3)26:35+2:51(3)29:12+3:15(3)32:10+3:26(3)35:24+3:31(3)
PGP SK Praga3:02+0:09(3)6:05+1:32(3)8:19+0:07(2)2:46+0:29(4)4:22+0:33(4)2:01+0:27(4)2:37+0:27(5)2:58+0:11(3)3:14+0:22(3)
49:48+3:43(3)51:38+3:59(3)54:46+5:02(3)57:07+5:45(3)58:46+6:06(3)63:14+6:30(3)67:12+6:50(3)68:19+6:56(3)70:20+6:34(3)
14:24+1:00(4)1:50+0:24(4)3:08+1:03(6)2:21+0:43(5)1:39+0:21(4)4:28+0:24(2)3:58+0:20(3)1:07+0:06(2)2:01+0:08(2)
70:20+6:45(3)70:57+6:49(3)
0:000:00(1)0:37+0:11(6)
 
4530Janáč Vašek74:063:30+0:37(5)11:58+4:19(5)21:59+6:08(4)24:26+6:18(4)28:15+6:18(4)30:07+6:23(4)32:17+6:20(4)35:21+6:37(4)38:44+6:51(4)
TAP KOB TRETRA Praha3:30+0:37(5)8:28+3:55(5)10:01+1:49(4)2:27+0:10(3)3:490:00(1)1:52+0:18(3)2:100:00(1)3:04+0:17(4)3:23+0:31(4)
52:54+6:49(4)54:45+7:06(4)57:40+7:56(4)59:54+8:32(4)61:23+8:43(4)66:18+9:34(4)70:19+9:57(4)71:32+10:09(4)73:25+9:39(4)
14:10+0:46(2)1:51+0:25(5)2:55+0:50(5)2:14+0:36(4)1:29+0:11(3)4:55+0:51(3)4:01+0:23(4)1:13+0:12(4)1:530:00(1)
73:30+9:55(4)74:06+9:58(4)
0:05+0:05(2)0:36+0:10(5)
 
5529Buk Michal85:373:00+0:07(2)9:10+1:31(4)22:14+6:23(5)25:46+7:38(5)30:27+8:30(5)33:00+9:16(5)35:19+9:22(5)38:48+10:04(5)43:09+11:16(5)
ROU SKOB Roudnice nad Labem3:00+0:07(2)6:10+1:37(4)13:04+4:52(6)3:32+1:15(5)4:41+0:52(5)2:33+0:59(6)2:19+0:09(4)3:29+0:42(6)4:21+1:29(6)
58:42+12:37(5)61:18+13:39(5)64:10+14:26(5)66:32+15:10(5)68:42+16:02(5)75:44+19:00(5)80:49+20:27(6)82:00+20:37(5)85:12+21:26(5)
15:33+2:09(5)2:36+1:10(6)2:52+0:47(3)2:22+0:44(6)2:10+0:52(6)7:02+2:58(6)5:05+1:27(6)1:11+0:10(3)3:12+1:19(5)
85:11+21:36(5)85:37+21:29(5)41:56
0:260:00(1)*109
 
6528Frank Jiří87:563:38+0:45(6)12:31+4:52(6)24:50+8:59(6)28:22+10:14(6)33:04+11:07(6)35:05+11:21(6)38:23+12:26(6)41:15+12:31(6)44:59+13:06(6)
MAS KČT Aš3:38+0:45(6)8:53+4:20(6)12:19+4:07(5)3:32+1:15(5)4:42+0:53(6)2:01+0:27(4)3:18+1:08(6)2:52+0:05(2)3:44+0:52(5)
62:24+16:19(6)64:09+16:30(6)67:01+17:17(6)69:08+17:46(6)70:51+18:11(6)76:28+19:44(6)80:47+20:25(5)82:06+20:43(6)87:02+23:16(6)
17:25+4:01(6)1:45+0:19(3)2:52+0:47(3)2:07+0:29(3)1:43+0:25(5)5:37+1:33(5)4:19+0:41(5)1:19+0:18(5)4:56+3:03(6)
87:22+23:47(6)87:56+23:48(6)
0:20+0:20(3)0:34+0:08(4)
 
 
 
 
H21K (22)6.5 km 250 m15 K
místoStČíJménoČas
1(155)2(131)3(130)4(152)5(140)6(158)7(125)8(142)9(143)
10(122)11(145)12(120)13(102)14(101)15(100)C
 
1560Fišer Jiří47:262:38+0:09(2)4:37+0:08(2)7:410:00(1)11:190:00(1)16:140:00(1)18:250:00(1)22:270:00(1)24:260:00(1)27:560:00(1)
SLP OOB Slavia Praha2:38+0:09(2)1:590:00(1)3:040:00(1)3:380:00(1)4:55+0:17(2)2:110:00(1)4:020:00(1)1:59+0:01(2)3:300:00(1)
41:350:00(1)42:260:00(1)44:040:00(1)44:520:00(1)46:180:00(1)46:580:00(1)47:260:00(1)
13:39+0:04(2)0:51+0:06(2)1:38+0:13(5)0:480:00(1)1:26+0:01(2)0:40+0:09(3)0:280:00(1)
 
2537Arnošt Kamil50:062:47+0:18(3)5:01+0:32(3)8:23+0:42(4)12:20+1:01(3)16:58+0:44(2)19:23+0:58(2)23:36+1:09(2)25:36+1:10(2)29:54+1:58(2)
VSP USK Praha2:47+0:18(3)2:14+0:15(5)3:22+0:18(3)3:57+0:19(2)4:380:00(1)2:25+0:14(4)4:13+0:11(2)2:00+0:02(3)4:18+0:48(7)
43:29+1:54(2)44:45+2:19(2)46:39+2:35(2)47:33+2:41(2)49:06+2:48(2)49:37+2:39(2)50:06+2:40(2)28:51
13:350:00(1)1:16+0:31(11)1:54+0:29(6)0:54+0:06(4)1:33+0:08(4)0:310:00(1)0:29+0:01(2)*137
 
3556Vrabec Ondřej52:302:58+0:29(6)5:04+0:35(5)8:14+0:33(3)12:39+1:20(4)19:06+2:52(4)21:27+3:02(3)26:19+3:52(3)28:21+3:55(3)31:52+3:56(3)
SCP OK Sparta Praha2:58+0:29(6)2:06+0:07(3)3:10+0:06(2)4:25+0:47(5)6:27+1:49(11)2:21+0:10(2)4:52+0:50(4)2:02+0:04(4)3:31+0:01(2)
46:28+4:53(3)47:26+5:00(3)48:53+4:49(3)49:42+4:50(3)51:11+4:53(3)51:53+4:55(3)52:30+5:04(3)
14:36+1:01(3)0:58+0:13(4)1:27+0:02(3)0:49+0:01(2)1:29+0:04(3)0:42+0:11(5)0:37+0:09(13)
 
4541Svoboda Jakub56:282:290:00(1)4:290:00(1)7:52+0:11(2)12:06+0:47(2)19:22+3:08(6)21:45+3:20(5)26:23+3:56(4)28:21+3:55(3)32:25+4:29(4)
ROU SKOB Roudnice nad Labem2:290:00(1)2:00+0:01(2)3:23+0:19(4)4:14+0:36(3)7:16+2:38(13)2:23+0:12(3)4:38+0:36(3)1:580:00(1)4:04+0:34(3)
50:07+8:32(4)51:03+8:37(4)52:28+8:24(4)53:28+8:36(4)54:53+8:35(4)55:58+9:00(4)56:28+9:02(4)
17:42+4:07(8)0:56+0:11(3)1:250:00(1)1:00+0:12(8)1:250:00(1)1:05+0:34(14)0:30+0:02(3)
 
5557Rauch Tomáš56:542:59+0:30(7)5:29+1:00(8)9:22+1:41(6)14:02+2:43(6)19:11+2:57(5)21:55+3:30(6)27:57+5:30(6)30:34+6:08(6)34:45+6:49(6)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň2:59+0:30(7)2:30+0:31(10)3:53+0:49(7)4:40+1:02(7)5:09+0:31(4)2:44+0:33(7)6:02+2:00(10)2:37+0:39(5)4:11+0:41(4)
50:26+8:51(5)51:31+9:05(5)53:02+8:58(5)53:56+9:04(5)55:35+9:17(5)56:20+9:22(5)56:54+9:28(5)
15:41+2:06(4)1:05+0:20(7)1:31+0:06(4)0:54+0:06(4)1:39+0:14(6)0:45+0:14(8)0:34+0:06(10)
 
6553Rauch Stanislav57:142:49+0:20(4)5:02+0:33(4)9:38+1:57(7)13:54+2:35(5)18:57+2:43(3)21:27+3:02(3)26:40+4:13(5)29:19+4:53(5)33:34+5:38(5)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň2:49+0:20(4)2:13+0:14(4)4:36+1:32(12)4:16+0:38(4)5:03+0:25(3)2:30+0:19(5)5:13+1:11(6)2:39+0:41(6)4:15+0:45(6)
50:38+9:03(6)51:39+9:13(6)53:37+9:33(6)54:30+9:38(6)56:06+9:48(6)56:39+9:41(6)57:14+9:48(6)
17:04+3:29(6)1:01+0:16(5)1:58+0:33(10)0:53+0:05(3)1:36+0:11(5)0:33+0:02(2)0:35+0:07(12)
 
7542Hegner Lukáš65:123:08+0:39(9)5:22+0:53(7)9:51+2:10(9)15:33+4:14(10)20:44+4:30(7)23:30+5:05(7)30:00+7:33(7)32:56+8:30(7)37:45+9:49(7)
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:08+0:39(9)2:14+0:15(5)4:29+1:25(10)5:42+2:04(17)5:11+0:33(5)2:46+0:35(9)6:30+2:28(13)2:56+0:58(9)4:49+1:19(13)
57:23+15:48(8)58:28+16:02(8)60:53+16:49(8)61:48+16:56(8)63:59+17:41(8)64:41+17:43(8)65:12+17:46(7)
19:38+6:03(13)1:05+0:20(7)2:25+1:00(16)0:55+0:07(6)2:11+0:46(16)0:42+0:11(5)0:31+0:03(6)
 
8540Malec Oldřich68:284:06+1:37(20)6:47+2:18(18)11:19+3:38(14)16:46+5:27(13)22:44+6:30(9)25:38+7:13(9)32:29+10:02(13)36:34+12:08(12)41:47+13:51(12)
SLA SKOB Slaný4:06+1:37(20)2:41+0:42(13)4:32+1:28(11)5:27+1:49(12)5:58+1:20(7)2:54+0:43(10)6:51+2:49(15)4:05+2:07(20)5:13+1:43(17)
59:54+18:19(9)61:22+18:56(10)63:19+19:15(9)64:51+19:59(9)67:03+20:45(9)67:54+20:56(9)68:28+21:02(8)
18:07+4:32(9)1:28+0:43(18)1:57+0:32(9)1:32+0:44(16)2:12+0:47(17)0:51+0:20(11)0:34+0:06(10)
 
9544Wagner Libor68:513:30+1:01(12)5:47+1:18(9)9:55+2:14(10)14:58+3:39(9)22:57+6:43(11)26:17+7:52(12)32:14+9:47(11)35:12+10:46(10)40:17+12:21(11)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:30+1:01(12)2:17+0:18(7)4:08+1:04(8)5:03+1:25(9)7:59+3:21(17)3:20+1:09(16)5:57+1:55(8)2:58+1:00(10)5:05+1:35(16)
60:14+18:39(10)61:34+19:08(11)64:04+20:00(11)65:31+20:39(10)67:37+21:19(10)68:21+21:23(10)68:51+21:25(9)38:56
19:57+6:22(15)1:20+0:35(13)2:30+1:05(20)1:27+0:39(15)2:06+0:41(14)0:44+0:13(7)0:30+0:02(3)*137
 
10555Jaroš Marek69:333:15+0:46(10)5:52+1:23(10)11:10+3:29(12)16:00+4:41(11)21:49+5:35(8)24:48+6:23(8)30:47+8:20(8)33:40+9:14(8)38:32+10:36(8)
DCE KOB Dobřichovice3:15+0:46(10)2:37+0:38(12)5:18+2:14(15)4:50+1:12(8)5:49+1:11(6)2:59+0:48(12)5:59+1:57(9)2:53+0:55(8)4:52+1:22(14)
62:28+20:53(12)63:36+21:10(12)65:42+21:38(12)66:38+21:46(11)68:22+22:04(11)69:03+22:05(11)69:33+22:07(10)
23:56+10:21(19)1:08+0:23(9)2:06+0:41(13)0:56+0:08(7)1:44+0:19(7)0:41+0:10(4)0:30+0:02(3)
 
11552Vaněk Petr71:183:28+0:59(11)6:10+1:41(13)11:38+3:57(16)17:18+5:59(16)24:15+8:01(15)27:21+8:56(15)33:24+10:57(14)36:56+12:30(13)41:58+14:02(13)
ZBP OOB SK Zbraslav3:28+0:59(11)2:42+0:43(14)5:28+2:24(16)5:40+2:02(16)6:57+2:19(12)3:06+0:55(14)6:03+2:01(11)3:32+1:34(13)5:02+1:32(15)
62:28+20:53(12)63:53+21:27(13)66:00+21:56(13)67:25+22:33(13)69:24+23:06(12)70:34+23:36(12)71:18+23:52(11)
20:30+6:55(16)1:25+0:40(16)2:07+0:42(14)1:25+0:37(14)1:59+0:34(11)1:10+0:39(15)0:44+0:16(18)
 
12547Hopanyuk Anatoliy72:062:49+0:20(4)5:58+1:29(12)9:39+1:58(8)14:16+2:57(7)23:25+7:11(12)25:55+7:30(11)30:54+8:27(9)44:46+20:20(20)49:04+21:08(18)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:49+0:20(4)3:09+1:10(19)3:41+0:37(5)4:37+0:59(6)9:09+4:31(21)2:30+0:19(5)4:59+0:57(5)13:52+11:54(22)4:18+0:48(7)
64:45+23:10(14)66:01+23:35(14)67:59+23:55(14)69:01+24:09(14)70:48+24:30(14)71:34+24:36(13)72:06+24:40(12)
15:41+2:06(4)1:16+0:31(11)1:58+0:33(10)1:02+0:14(10)1:47+0:22(8)0:46+0:15(10)0:32+0:04(9)
 
13536Škrabálek Jan72:213:38+1:09(13)5:56+1:27(11)12:22+4:41(18)17:37+6:18(17)24:01+7:47(14)26:45+8:20(14)34:02+11:35(15)37:30+13:04(14)42:06+14:10(14)
NNN Neregistrovaní3:38+1:09(13)2:18+0:19(8)6:26+3:22(21)5:15+1:37(10)6:24+1:46(10)2:44+0:33(7)7:17+3:15(17)3:28+1:30(12)4:36+1:06(10)
60:21+18:46(11)61:06+18:40(9)63:32+19:28(10)66:57+22:05(12)70:29+24:11(13)71:43+24:45(14)72:21+24:55(13)40:37
18:15+4:40(10)0:450:00(1)2:26+1:01(17)3:25+2:37(22)3:32+2:07(22)1:14+0:43(18)0:38+0:10(14)*137
 
14546Šimša Jaromír73:373:51+1:22(16)6:41+2:12(16)11:01+3:20(11)16:36+5:17(12)22:47+6:33(10)25:46+7:21(10)31:58+9:31(10)35:00+10:34(9)39:46+11:50(9)
MFP VŠSK MFF UK Praha3:51+1:22(16)2:50+0:51(18)4:20+1:16(9)5:35+1:57(15)6:11+1:33(9)2:59+0:48(12)6:12+2:10(12)3:02+1:04(11)4:46+1:16(12)
65:19+23:44(16)66:34+24:08(15)68:29+24:25(15)69:51+24:59(15)71:47+25:29(15)72:57+25:59(15)73:37+26:11(14)
25:33+11:58(21)1:15+0:30(10)1:55+0:30(8)1:22+0:34(13)1:56+0:31(10)1:10+0:39(15)0:40+0:12(17)
 
15559Vonášek Adam74:254:08+1:39(21)6:53+2:24(19)12:56+5:15(19)19:45+8:26(19)25:46+9:32(18)29:23+10:58(19)38:04+15:37(18)41:41+17:15(17)45:53+17:57(17)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:08+1:39(21)2:45+0:46(15)6:03+2:59(19)6:49+3:11(19)6:01+1:23(8)3:37+1:26(19)8:41+4:39(20)3:37+1:39(16)4:12+0:42(5)
65:19+23:44(16)66:49+24:23(17)69:15+25:11(16)71:04+26:12(17)73:09+26:51(16)73:54+26:56(16)74:25+26:59(15)
19:26+5:51(12)1:30+0:45(20)2:26+1:01(17)1:49+1:01(21)2:05+0:40(12)0:45+0:14(8)0:31+0:03(6)
 
16554Přeček Zdeněk75:083:41+1:12(14)6:30+2:01(15)11:17+3:36(13)16:51+5:32(14)24:56+8:42(17)28:17+9:52(17)35:09+12:42(17)38:43+14:17(16)45:14+17:18(16)
SCP OK Sparta Praha3:41+1:12(14)2:49+0:50(17)4:47+1:43(13)5:34+1:56(14)8:05+3:27(18)3:21+1:10(18)6:52+2:50(16)3:34+1:36(14)6:31+3:01(21)
65:08+23:33(15)66:40+24:14(16)69:26+25:22(17)70:43+25:51(16)73:14+26:56(17)74:24+27:26(17)75:08+27:42(16)43:25
19:54+6:19(14)1:32+0:47(21)2:46+1:21(22)1:17+0:29(12)2:31+1:06(18)1:10+0:39(15)0:44+0:16(18)*137
 
17551Havlůj František75:224:00+1:31(19)6:46+2:17(17)11:36+3:55(15)17:07+5:48(15)24:42+8:28(16)28:02+9:37(16)34:47+12:20(16)38:21+13:55(15)43:38+15:42(15)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:00+1:31(19)2:46+0:47(16)4:50+1:46(14)5:31+1:53(13)7:35+2:57(14)3:20+1:09(16)6:45+2:43(14)3:34+1:36(14)5:17+1:47(18)
66:56+25:21(18)68:20+25:54(18)70:23+26:19(18)71:39+26:47(18)73:49+27:31(18)74:44+27:46(18)75:22+27:56(17)
23:18+9:43(18)1:24+0:39(15)2:03+0:38(12)1:16+0:28(11)2:10+0:45(15)0:55+0:24(12)0:38+0:10(14)
 
18545Šedivý Ondřej77:403:52+1:23(17)6:26+1:57(14)12:04+4:23(17)18:15+6:56(18)25:56+9:42(19)29:04+10:39(18)40:57+18:30(20)44:41+20:15(19)49:17+21:21(19)
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.3:52+1:23(17)2:34+0:35(11)5:38+2:34(17)6:11+2:33(18)7:41+3:03(15)3:08+0:57(15)11:53+7:51(22)3:44+1:46(17)4:36+1:06(10)
68:35+27:00(19)69:58+27:32(19)71:52+27:48(19)73:36+28:44(19)75:41+29:23(19)77:09+30:11(19)77:40+30:14(18)
19:18+5:43(11)1:23+0:38(14)1:54+0:29(6)1:44+0:56(19)2:05+0:40(12)1:28+0:57(19)0:31+0:03(6)
 
19543Toušek Filip84:303:58+1:29(18)7:17+2:48(20)13:06+5:25(20)19:58+8:39(20)27:45+11:31(20)31:29+13:04(20)39:16+16:49(19)43:19+18:53(18)49:18+21:22(20)
ZBP OOB SK Zbraslav3:58+1:29(18)3:19+1:20(20)5:49+2:45(18)6:52+3:14(20)7:47+3:09(16)3:44+1:33(20)7:47+3:45(19)4:03+2:05(19)5:59+2:29(20)
73:42+32:07(20)75:07+32:41(20)77:36+33:32(20)79:08+34:16(20)81:51+35:33(20)83:36+36:38(20)84:30+37:04(19)
24:24+10:49(20)1:25+0:40(16)2:29+1:04(19)1:32+0:44(16)2:43+1:18(20)1:45+1:14(21)0:54+0:26(21)
 
20549Ryjáček Jan85:044:11+1:42(22)7:37+3:08(22)14:03+6:22(22)22:09+10:50(22)30:37+14:23(21)34:56+16:31(21)42:26+19:59(21)46:24+21:58(21)51:48+23:52(21)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:11+1:42(22)3:26+1:27(21)6:26+3:22(21)8:06+4:28(21)8:28+3:50(19)4:19+2:08(21)7:30+3:28(18)3:58+2:00(18)5:24+1:54(19)
74:23+32:48(21)75:57+33:31(21)78:17+34:13(21)80:02+35:10(21)82:42+36:24(21)84:11+37:13(21)85:04+37:38(20)
22:35+9:00(17)1:34+0:49(22)2:20+0:55(15)1:45+0:57(20)2:40+1:15(19)1:29+0:58(20)0:53+0:25(20)
 
21548Borovička Milan96:173:50+1:21(15)7:21+2:52(21)13:40+5:59(21)22:04+10:45(21)30:48+14:34(22)35:31+17:06(22)45:23+22:56(22)49:56+25:30(22)57:43+29:47(22)
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha3:50+1:21(15)3:31+1:32(22)6:19+3:15(20)8:24+4:46(22)8:44+4:06(20)4:43+2:32(22)9:52+5:50(21)4:33+2:35(21)7:47+4:17(22)
84:36+43:01(22)86:05+43:39(22)88:38+44:34(22)90:12+45:20(22)92:55+46:37(22)95:04+48:06(22)96:17+48:51(21)
26:53+13:18(22)1:29+0:44(19)2:33+1:08(21)1:34+0:46(18)2:43+1:18(20)2:09+1:38(22)1:13+0:45(22)
 
 
550Bouchal Radekdisk3:00+0:31(8)5:21+0:52(6)9:12+1:31(5)14:33+3:14(8)23:49+7:35(13)26:43+8:18(13)32:28+10:01(12)35:16+10:50(11)39:48+11:52(10)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň3:00+0:31(8)2:21+0:22(9)3:51+0:47(6)5:21+1:43(11)9:16+4:38(22)2:54+0:43(10)5:45+1:43(7)2:48+0:50(7)4:32+1:02(9)
57:20+15:45(7)58:23+15:57(7)59:49+15:45(7)60:50+15:58(7)62:41+16:23(7)63:37+16:39(7)64:1638:44
17:32+3:57(7)1:03+0:18(6)1:26+0:01(2)1:01+0:13(9)1:51+0:26(9)0:56+0:25(13)0:39+0:11(16)*137
 
 
 
 
H21L (63)10.8 km 355 m26 K
místoStČíJménoČas
1(155)2(156)3(116)4(135)5(103)6(153)7(142)8(124)9(141)
10(125)11(136)12(139)13(126)14(137)15(143)16(122)17(120)18(127)
19(115)20(149)21(128)22(114)23(144)24(104)25(119)26(100)C
 
1617Matějů Luboš68:472:34+0:21(17)3:59+0:25(8)6:58+0:08(2)16:380:00(1)17:540:00(1)22:510:00(1)25:150:00(1)26:300:00(1)27:500:00(1)
PGP SK Praga2:34+0:21(17)1:25+0:04(4)2:590:00(1)9:400:00(1)1:16+0:18(13)4:570:00(1)2:240:00(1)1:15+0:01(2)1:200:00(1)
31:530:00(1)34:530:00(1)35:340:00(1)36:340:00(1)39:450:00(1)40:280:00(1)52:160:00(1)53:410:00(1)55:240:00(1)
4:030:00(1)3:00+0:33(22)0:41+0:05(4)1:00+0:04(4)3:110:00(1)0:43+0:08(6)11:480:00(1)1:250:00(1)1:43+0:03(4)
56:210:00(1)57:400:00(1)59:150:00(1)60:270:00(1)64:380:00(1)65:510:00(1)67:530:00(1)68:200:00(1)68:470:00(1)
0:570:00(1)1:19+0:10(9)1:35+0:10(11)1:120:00(1)4:11+0:03(2)1:13+0:28(32)2:02+0:08(5)0:27+0:02(2)0:27+0:07(14)
 
2629Ondráček Radim70:472:19+0:06(2)3:56+0:22(3)7:20+0:30(6)17:19+0:41(4)18:30+0:36(3)24:03+1:12(6)26:46+1:31(4)28:00+1:30(3)29:27+1:37(3)
EKP VŠTJ Ekonom Praha2:19+0:06(2)1:37+0:16(15)3:24+0:25(7)9:59+0:19(2)1:11+0:13(9)5:33+0:36(13)2:43+0:19(5)1:140:00(1)1:27+0:07(5)
33:47+1:54(2)36:15+1:22(2)36:59+1:25(2)38:00+1:26(2)41:21+1:36(2)42:04+1:36(2)54:32+2:16(2)56:01+2:20(2)57:41+2:17(2)
4:20+0:17(6)2:28+0:01(2)0:44+0:08(13)1:01+0:05(5)3:21+0:10(5)0:43+0:08(6)12:28+0:40(8)1:29+0:04(5)1:400:00(1)
58:42+2:21(2)59:59+2:19(2)61:25+2:10(2)62:38+2:11(2)66:49+2:11(2)67:44+1:53(2)69:41+1:48(2)70:21+2:01(2)70:47+2:00(2)
1:01+0:04(3)1:17+0:08(7)1:26+0:01(2)1:13+0:01(3)4:11+0:03(2)0:55+0:10(8)1:57+0:03(2)0:40+0:15(25)0:26+0:06(10)
 
3584Vodrážka Ondřej71:572:48+0:35(29)4:25+0:51(25)7:48+0:58(11)18:06+1:28(7)19:17+1:23(7)24:43+1:52(7)27:37+2:22(7)29:15+2:45(8)30:52+3:02(7)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň2:48+0:35(29)1:37+0:16(15)3:23+0:24(6)10:18+0:38(7)1:11+0:13(9)5:26+0:29(10)2:54+0:30(15)1:38+0:24(17)1:37+0:17(11)
35:05+3:12(7)38:00+3:07(6)38:42+3:08(6)39:39+3:05(5)42:55+3:10(5)43:36+3:08(5)55:45+3:29(6)57:13+3:32(6)58:54+3:30(5)
4:13+0:10(3)2:55+0:28(17)0:42+0:06(5)0:57+0:01(2)3:16+0:05(2)0:41+0:06(4)12:09+0:21(4)1:28+0:03(4)1:41+0:01(2)
59:55+3:34(5)61:08+3:28(4)62:36+3:21(4)63:51+3:24(3)68:02+3:24(3)68:51+3:00(3)71:05+3:12(4)71:34+3:14(3)71:57+3:10(3)
1:01+0:04(3)1:13+0:04(2)1:28+0:03(3)1:15+0:03(5)4:11+0:03(2)0:49+0:04(2)2:14+0:20(17)0:29+0:04(4)0:23+0:03(3)
 
4605Procházka Jan72:062:26+0:13(6)3:47+0:13(2)6:500:00(1)17:05+0:27(2)18:15+0:21(2)23:23+0:32(2)27:35+2:20(6)29:11+2:41(7)31:01+3:11(8)
PGP SK Praga2:26+0:13(6)1:210:00(1)3:03+0:04(2)10:15+0:35(6)1:10+0:12(7)5:08+0:11(4)4:12+1:48(55)1:36+0:22(12)1:50+0:30(25)
35:15+3:22(8)38:06+3:13(7)38:43+3:09(7)39:39+3:05(5)42:59+3:14(6)43:41+3:13(6)55:35+3:19(5)57:09+3:28(5)58:54+3:30(5)
4:14+0:11(4)2:51+0:24(14)0:37+0:01(2)0:560:00(1)3:20+0:09(4)0:42+0:07(5)11:54+0:06(2)1:34+0:09(8)1:45+0:05(6)
59:56+3:35(6)61:14+3:34(6)62:52+3:37(6)64:04+3:37(5)68:16+3:38(4)69:05+3:14(4)71:03+3:10(3)71:40+3:20(4)72:06+3:19(4)
1:02+0:05(6)1:18+0:09(8)1:38+0:13(15)1:120:00(1)4:12+0:04(5)0:49+0:04(2)1:58+0:04(3)0:37+0:12(16)0:26+0:06(10)
 
5587Kolovský František73:032:28+0:15(7)3:58+0:24(7)7:24+0:34(7)17:29+0:51(5)18:35+0:41(5)23:58+1:07(5)26:33+1:18(3)27:59+1:29(2)29:22+1:32(2)
LPM OK Lokomotiva Plzeň2:28+0:15(7)1:30+0:09(6)3:26+0:27(9)10:05+0:25(5)1:06+0:08(4)5:23+0:26(8)2:35+0:11(2)1:26+0:12(5)1:23+0:03(2)
34:01+2:08(3)36:49+1:56(4)37:31+1:57(4)38:35+2:01(4)41:53+2:08(4)42:37+2:09(3)55:03+2:47(3)56:41+3:00(3)58:40+3:16(3)
4:39+0:36(15)2:48+0:21(9)0:42+0:06(5)1:04+0:08(10)3:18+0:07(3)0:44+0:09(11)12:26+0:38(7)1:38+0:13(10)1:59+0:19(18)
59:40+3:19(3)60:59+3:19(3)62:31+3:16(3)64:00+3:33(4)68:30+3:52(5)69:25+3:34(5)71:46+3:53(5)72:34+4:14(5)73:03+4:16(5)
1:00+0:03(2)1:19+0:10(9)1:32+0:07(7)1:29+0:17(21)4:30+0:22(11)0:55+0:10(8)2:21+0:27(21)0:48+0:23(35)0:29+0:09(24)
 
6612Valeš Jiří73:222:130:00(1)3:340:00(1)6:58+0:08(2)17:44+1:06(6)18:42+0:48(6)23:49+0:58(4)26:29+1:14(2)28:15+1:45(4)29:45+1:55(4)
LPM OK Lokomotiva Plzeň2:130:00(1)1:210:00(1)3:24+0:25(7)10:46+1:06(11)0:580:00(1)5:07+0:10(3)2:40+0:16(4)1:46+0:32(23)1:30+0:10(7)
34:07+2:14(4)36:34+1:41(3)37:10+1:36(3)38:12+1:38(3)41:42+1:57(3)42:46+2:18(4)55:15+2:59(4)56:42+3:01(4)58:43+3:19(4)
4:22+0:19(7)2:270:00(1)0:360:00(1)1:02+0:06(7)3:30+0:19(7)1:04+0:29(48)12:29+0:41(9)1:27+0:02(2)2:01+0:21(22)
59:51+3:30(4)61:10+3:30(5)62:41+3:26(5)64:45+4:18(6)68:53+4:15(6)70:34+4:43(7)72:28+4:35(7)73:02+4:42(7)73:22+4:35(6)
1:08+0:11(16)1:19+0:10(9)1:31+0:06(6)2:04+0:52(50)4:080:00(1)1:41+0:56(56)1:540:00(1)0:34+0:09(10)0:200:00(1)
 
7572Kovář Miroslav73:252:41+0:28(24)4:15+0:41(18)8:38+1:48(30)18:39+2:01(10)19:46+1:52(9)25:07+2:16(8)27:44+2:29(8)29:08+2:38(6)30:45+2:55(6)
SJC Sportcentrum Jičín2:41+0:28(24)1:34+0:13(11)4:23+1:24(36)10:01+0:21(3)1:07+0:09(5)5:21+0:24(6)2:37+0:13(3)1:24+0:10(3)1:37+0:17(11)
34:57+3:04(6)37:27+2:34(5)38:30+2:56(5)39:40+3:06(7)43:11+3:26(7)43:55+3:27(7)56:09+3:53(7)57:48+4:07(7)59:38+4:14(7)
4:12+0:09(2)2:30+0:03(3)1:03+0:27(48)1:10+0:14(22)3:31+0:20(9)0:44+0:09(11)12:14+0:26(5)1:39+0:14(11)1:50+0:10(8)
60:39+4:18(7)61:55+4:15(7)63:32+4:17(7)64:54+4:27(7)69:06+4:28(7)70:18+4:27(6)72:24+4:31(6)72:58+4:38(6)73:25+4:38(7)
1:01+0:04(3)1:16+0:07(4)1:37+0:12(13)1:22+0:10(10)4:12+0:04(5)1:12+0:27(31)2:06+0:12(8)0:34+0:09(10)0:27+0:07(14)
 
8578Oľhava Rastislav73:442:33+0:20(15)3:57+0:23(5)7:14+0:24(5)17:15+0:37(3)18:33+0:39(4)23:47+0:56(3)26:55+1:40(5)28:41+2:11(5)30:12+2:22(5)
ASU Magnus Orienteering2:33+0:20(15)1:24+0:03(3)3:17+0:18(4)10:01+0:21(3)1:18+0:20(15)5:14+0:17(5)3:08+0:44(26)1:46+0:32(23)1:31+0:11(8)
34:52+2:59(5)38:08+3:15(8)39:00+3:26(8)39:59+3:25(8)43:30+3:45(8)44:10+3:42(8)56:50+4:34(8)58:25+4:44(8)60:16+4:52(8)
4:40+0:37(17)3:16+0:49(28)0:52+0:16(30)0:59+0:03(3)3:31+0:20(9)0:40+0:05(2)12:40+0:52(14)1:35+0:10(9)1:51+0:11(10)
61:18+4:57(8)62:34+4:54(8)64:07+4:52(8)65:22+4:55(8)69:52+5:14(8)70:44+4:53(8)72:49+4:56(8)73:19+4:59(8)73:44+4:57(8)
1:02+0:05(6)1:16+0:07(4)1:33+0:08(9)1:15+0:03(5)4:30+0:22(11)0:52+0:07(5)2:05+0:11(7)0:30+0:05(5)0:25+0:05(7)
 
9583Janovský Tomáš75:022:42+0:29(25)4:29+0:55(28)8:22+1:32(24)19:29+2:51(20)20:49+2:55(17)26:36+3:45(17)29:23+4:08(17)30:56+4:26(16)32:19+4:29(12)
PGP SK Praga2:42+0:29(25)1:47+0:26(33)3:53+0:54(23)11:07+1:27(14)1:20+0:22(18)5:47+0:50(19)2:47+0:23(8)1:33+0:19(9)1:23+0:03(2)
36:48+4:55(12)39:43+4:50(13)40:26+4:52(13)41:28+4:54(11)45:03+5:18(12)45:51+5:23(12)58:50+6:34(11)60:17+6:36(10)61:59+6:35(10)
4:29+0:26(11)2:55+0:28(17)0:43+0:07(9)1:02+0:06(7)3:35+0:24(13)0:48+0:13(26)12:59+1:11(16)1:27+0:02(2)1:42+0:02(3)
63:02+6:41(10)64:11+6:31(10)65:39+6:24(10)66:53+6:26(9)71:12+6:34(9)71:57+6:06(9)74:08+6:15(9)74:33+6:13(9)75:02+6:15(9)
1:03+0:06(8)1:090:00(1)1:28+0:03(3)1:14+0:02(4)4:19+0:11(7)0:450:00(1)2:11+0:17(14)0:250:00(1)0:29+0:09(24)
 
10590Kolín Jan75:472:28+0:15(7)4:01+0:27(10)8:11+1:21(19)19:58+3:20(23)21:18+3:24(22)26:40+3:49(19)29:32+4:17(18)31:09+4:39(18)32:47+4:57(17)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:28+0:15(7)1:33+0:12(8)4:10+1:11(33)11:47+2:07(25)1:20+0:22(18)5:22+0:25(7)2:52+0:28(13)1:37+0:23(15)1:38+0:18(13)
37:06+5:13(13)39:36+4:43(11)40:22+4:48(11)41:28+4:54(11)45:00+5:15(11)45:44+5:16(11)58:22+6:06(9)59:55+6:14(9)61:38+6:14(9)
4:19+0:16(5)2:30+0:03(3)0:46+0:10(16)1:06+0:10(17)3:32+0:21(11)0:44+0:09(11)12:38+0:50(12)1:33+0:08(7)1:43+0:03(4)
62:49+6:28(9)64:08+6:28(9)65:33+6:18(9)67:05+6:38(10)71:33+6:55(10)72:39+6:48(10)74:45+6:52(10)75:20+7:00(10)75:47+7:00(10)
1:11+0:14(23)1:19+0:10(9)1:250:00(1)1:32+0:20(27)4:28+0:20(10)1:06+0:21(23)2:06+0:12(8)0:35+0:10(12)0:27+0:07(14)
 
11621Makovský Jakub76:562:44+0:31(26)4:19+0:45(22)8:11+1:21(19)18:54+2:16(12)20:21+2:27(13)25:52+3:01(12)28:37+3:22(11)30:13+3:43(10)31:51+4:01(10)
TAP KOB TRETRA Praha2:44+0:31(26)1:35+0:14(12)3:52+0:53(20)10:43+1:03(10)1:27+0:29(29)5:31+0:34(12)2:45