Oblastní přebor štafetpá 12. 4. 2013 19:46
Západočeská oblast
Startovka po oddílechvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
18BSO KOB Baník Sokolov (1)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
111H21BSO 115:30:00
1Karel RambousekBSO79077872
2Karel PilařBSO78017871
3Lukáš KneprBSO9401236997
 
 
 
67KRL Kometa Kralovice (2)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
18H21KRL 115:30:00
1Ondřej PovaKRL9304207825
2Daniel ŠlajsKRL940351475
3Jiří VištejnKRL9305207839
 
2208HD14KRL 115:40:00
1Lenka HanákováKRL9951232613
2Tereza ŠlechtováKRL0152
3Dagmar BiersakováKRL0051232690
 
 
 
92LPM OK Lokomotiva Plzeň (8)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
15H21LPM 115:30:00
1Petr StehlíkLPM79032045235
2Eliška KuncováSSU89517003039
3Tomáš ČechuraLPM890051483
 
210H21LPM 315:30:00
1Ladislav MoulisLPM905251152
2Tomáš PřindaLPM8804236995
3Jan BrožLPM8903236983
 
312H21LPM 215:30:00
1Jiří ValešLPM9502301713
2Tomáš PopuleLPM8803236982
3Adam VonášekLPM9101361978
 
413H21LPM 415:30:00
1Jakub ŠilhavýLPM850051151
2Petr SuchýLPM7820995848
3František KolovskýLPM9202887626
 
555D21LPM 115:35:00
1Věra ChvalováLPM9452236994
2Lucie KuberkováLPM9451236985
3Inna ZayatsLPM935351161
 
6156D18LPM 115:40:00
1Magda HanákováKRL9651416318
2Barbora ŠikováLPM9650361920
3Karolína ŠikováLPM9651361960
 
7260HD35LPM 215:35:00
1Václav BohuslavLPM72068856
2Jana BohuslavováLPM7852236999
3Karel JedličkaLPM770949638
 
8262HD35LPM 115:35:00
1Miroslav ŠilhavýLPM580051153
2Jana ŠoupováLPM6850301705
3Mirka VejvodováLPM57502011846
 
 
 
107MAS KČT Aš (5)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
17H21MAS 115:30:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
215H21MAS 215:30:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
3153D18MAS 215:40:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
4155D18MAS 115:40:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
5204HD14MAS 115:40:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (7)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
114H21MLA 115:30:00
1Petr KuncMLA88017878
2Michal KamarytMLA9205232227
3Jan MacuraMLA9306301471
 
2103H18MLA 115:30:00
1Jakub ZiebaNEJ9800232215
2Vít MacuraMLA9800416179
3Vojtěch BartošMLA980251495
 
3206HD14MLA 115:40:00
1Martina ChladováMLA0250
2Kateřina ČernáMLA0251
3Václav BartošMLA0101888609
 
4254HD35MLA 215:35:00
1Jan MichalecMLA57017881
2Stanislava OpavováMLA54517884
3Jan FišákMLA44017882
 
5255HD35MLA 115:35:00
1Josef MilotaMLA58017880
2Martina KamarytováMLA6651232210
3Luděk BartošMLA6701515060
 
6258HD35MLA 315:35:00
1Jaroslav MacuraMLA5903301486
2Jana BartošováMLA705151494
3Miloš KamarytMLA6404336705
 
7259HD35MLA 415:35:00
1Petra BischofováMLA7552416180
2Helena TenglerováMLA6551232235
3Libor ČernýMLA6901
 
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (4)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
1205HD14NEJ 315:40:00
1Jan VeckoNEJ0002232226
2Veronika ZiebováNEJ0450232206
3Anna DellingerováNEJ0351
 
2212HD14NEJ 215:40:00
1Klára MarešováNEJ0250232205
2Iva NádeníčkováNEJ03502035733
3Radim TokárNEJ03002049567
 
3213HD14NEJ 115:40:00
1Alexandra MarešováNEJ9950232229
2Regina TokárováNEJ0151
3Pavla NádeníčkováNEJ0150232230
 
4263HD35NEJ 115:35:00
1Josef NádeníčekNEJ7000438602
2Regina TokárováNEJ69502035737
3Alexander MarešNEJ7300232228
 
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (2)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
153D21SKV 115:35:00
1Veronika KubínováSKV9752331270
2Monika ŽandováSKV8751
3Kateřina ŽandováSKV86517894
 
2256HD35SKV 115:35:00
1Václav BaduraSKV8101416217
2Jana KubínováSKV6751331089
3Marie ŽandováSKV6551236486
 
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (11)
Č.StČíKategoriePopisStart
Ús.JménoReg. čídloČíslo čipu
 
16H21VPM 115:30:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
254D21VPM 115:35:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
3152D18VPMKRL15:40:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
4154D18VPM 115:40:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
5203HD14BSOVPM15:40:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
6207HD14VPM 315:40:00
1Jan BurianVPM99022031365
2Radka StaňkováVPM04522035169
3Adam HašekVPM010152380
 
7209HD14VPM 215:40:00
1Lukáš RichtrVPM0204331267
2Kamila RichtrováVPM0451331467
3Marek HasmanVPM02012042515
 
8210HD14VPM 415:40:00
1Ondřej HlinovskýVPM01022035167
2Dorotka DoležalováVPM9950
3Vratislav PolívkaVPM0203303936
 
9211HD14VPM 115:40:00
1Jan HašekVPM0001887604
2Markéta StaňkováVPM01532035165
3Ondřej HasmanVPM00022042514
 
10257HD35VPM 115:35:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
11261HD35VPM 215:35:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.