Oblastní přebor štafetpá 12. 4. 2013 19:42
Západočeská oblast
Startovka po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D18 (6)Start: 15:40:00
StČíŠtafeta
Ús.JménoReg. čísloČíslo čipu
 
151Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
152VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPMKRL
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
153MAS KČT Aš MAS 2
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
154VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
155MAS KČT Aš MAS 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
156LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1
1Magda HanákováKRL9651416318
2Barbora ŠikováLPM9650361920
3Karolína ŠikováLPM9651361960
 
 
 
D21 (5)Start: 15:35:00
StČíŠtafeta
Ús.JménoReg. čísloČíslo čipu
 
51Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
52Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
53SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1
1Veronika KubínováSKV9752331270
2Monika ŽandováSKV8751
3Kateřina ŽandováSKV86517894
 
54VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
55LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1
1Věra ChvalováLPM9452236994
2Lucie KuberkováLPM9451236985
3Inna ZayatsLPM935351161
 
 
 
H18 (3)Start: 15:30:00
StČíŠtafeta
Ús.JménoReg. čísloČíslo čipu
 
101Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
102Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
103MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1
1Jakub ZiebaNEJ9800232215
2Vít MacuraMLA9800416179
3Vojtěch BartošMLA980251495
 
 
 
H21 (15)Start: 15:30:00
StČíŠtafeta
Ús.JménoReg. čísloČíslo čipu
 
1Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
2Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
3Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
4Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
5LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1
1Petr StehlíkLPM79032045235
2Eliška KuncováSSU89517003039
3Tomáš ČechuraLPM890051483
 
6VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
7MAS KČT Aš MAS 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
8KRL Kometa Kralovice KRL 1
1Ondřej PovaKRL9304207825
2Daniel ŠlajsKRL940351475
3Jiří VištejnKRL9305207839
 
9Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
10LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 3
1Ladislav MoulisLPM905251152
2Tomáš PřindaLPM8804236995
3Jan BrožLPM8903236983
 
11BSO KOB Baník Sokolov BSO 1
1Karel RambousekBSO79077872
2Karel PilařBSO78017871
3Lukáš KneprBSO9401236997
 
12LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 2
1Jiří ValešLPM9502301713
2Tomáš PopuleLPM8803236982
3Adam VonášekLPM9101361978
 
13LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 4
1Jakub ŠilhavýLPM850051151
2Petr SuchýLPM7820995848
3František KolovskýLPM9202887626
 
14MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1
1Petr KuncMLA88017878
2Michal KamarytMLA9205232227
3Jan MacuraMLA9306301471
 
15MAS KČT Aš MAS 2
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
HD35 (13)Start: 15:35:00
StČíŠtafeta
Ús.JménoReg. čísloČíslo čipu
 
251Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
252Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
253Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
254MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 2
1Jan MichalecMLA57017881
2Stanislava OpavováMLA54517884
3Jan FišákMLA44017882
 
255MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1
1Josef MilotaMLA58017880
2Martina KamarytováMLA6651232210
3Luděk BartošMLA6701515060
 
256SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1
1Václav BaduraSKV8101416217
2Jana KubínováSKV6751331089
3Marie ŽandováSKV6551236486
 
257VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
258MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 3
1Jaroslav MacuraMLA5903301486
2Jana BartošováMLA705151494
3Miloš KamarytMLA6404336705
 
259MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 4
1Petra BischofováMLA7552416180
2Helena TenglerováMLA6551232235
3Libor ČernýMLA6901
 
260LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 2
1Václav BohuslavLPM72068856
2Jana BohuslavováLPM7852236999
3Karel JedličkaLPM770949638
 
261VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 2
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
262LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1
1Miroslav ŠilhavýLPM580051153
2Jana ŠoupováLPM6850301705
3Mirka VejvodováLPM57502011846
 
263NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 1
1Josef NádeníčekNEJ7000438602
2Regina TokárováNEJ69502035737
3Alexander MarešNEJ7300232228
 
 
 
HD14 (13)Start: 15:40:00
StČíŠtafeta
Ús.JménoReg. čísloČíslo čipu
 
201Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
202Vakant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
203VPM KOS Slavia VŠ Plzeň BSOVPM
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
204MAS KČT Aš MAS 1
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
205NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 3
1Jan VeckoNEJ0002232226
2Veronika ZiebováNEJ0450232206
3Anna DellingerováNEJ0351
 
206MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1
1Martina ChladováMLA0250
2Kateřina ČernáMLA0251
3Václav BartošMLA0101888609
 
207VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 3
1Jan BurianVPM99022031365
2Radka StaňkováVPM04522035169
3Adam HašekVPM010152380
 
208KRL Kometa Kralovice KRL 1
1Lenka HanákováKRL9951232613
2Tereza ŠlechtováKRL0152
3Dagmar BiersakováKRL0051232690
 
209VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 2
1Lukáš RichtrVPM0204331267
2Kamila RichtrováVPM0451331467
3Marek HasmanVPM02012042515
 
210VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 4
1Ondřej HlinovskýVPM01022035167
2Dorotka DoležalováVPM9950
3Vratislav PolívkaVPM0203303936
 
211VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1
1Jan HašekVPM0001887604
2Markéta StaňkováVPM01532035165
3Ondřej HasmanVPM00022042514
 
212NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 2
1Klára MarešováNEJ0250232205
2Iva NádeníčkováNEJ03502035733
3Radim TokárNEJ03002049567
 
213NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 1
1Alexandra MarešováNEJ9950232229
2Regina TokárováNEJ0151
3Pavla NádeníčkováNEJ0150232230