Oblastní přebor štafetút 16.4.2013 1:33
Západočeská oblast
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D18 (5)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1156LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 174:58
Magda HanákováKRL965125:37125:371
Barbora ŠikováLPM965028:57154:341
Karolína ŠikováLPM965120:24174:58
 
2154VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 198:25
Kateřina ObytováVPM975235:35335:353
Eliška KroupováVPM985329:06264:412
Adéla MikešováVPM985233:44398:25
 
3152VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPMKRL109:56
Lucie ŠafrhansováVPM975340:35440:354
Johana HlinovskáVPM975135:57376:323
Michaela LavičkováKRL965533:242109:56
 
4155MAS KČT Aš MAS 1132:17
Tereza PelcováMAS985342:57542:575
Simona SvobodováMAS985239:53482:504
Klára IstvánováMAS985049:274132:17
 
 
ms153MAS KČT Aš MAS 2disk
Karel PilařMAS550128:25228:252
Jana ŠťastnáMAS9950disk
Barbora LučanováMAS005158:075
 
 
 
 
D21 (3)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
155LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1104:26
Věra ChvalováLPM945233:50233:502
Lucie KuberkováLPM945134:49168:391
Inna ZayatsLPM935335:471104:26
 
254VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1111:51
Lenka HasmanováVPM755137:09337:093
Marcela StaňkováVPM695136:01273:102
Blanka HonnerováVPM805138:412111:51
 
353SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1123:26
Veronika KubínováSKV975232:55132:551
Monika ŽandováSKV875148:07381:023
Kateřina ŽandováSKV865142:243123:26
 
 
 
 
H18 (1)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1103MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1154:17
Jakub ZiebaNEJ980047:17147:171
Vít MacuraMLA980053:281100:451
Vojtěch BartošMLA980253:321154:17
 
 
 
 
H21 (10)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
113LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 4107:09
Jakub ŠilhavýLPM850038:02538:025
Petr SuchýLPM782036:44274:462
František KolovskýLPM920232:231107:09
 
26VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1115:48
Ondřej HašekVPM690241:09841:098
Tomáš KamarytVPM880741:51483:004
Ondřej VodrážkaVPM770232:482115:48
 
37MAS KČT Aš MAS 1121:39
Jiří FrankMAS960044:07944:079
Jindřich KovářMAS680038:14382:213
Tomáš RedlichMAS820039:185121:39
 
45LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1121:41
Petr StehlíkLPM790339:31739:317
Eliška KuncováSSU895144:14583:455
Tomáš ČechuraLPM890037:563121:41
 
58KRL Kometa Kralovice KRL 1127:01
Jiří VištejnKRL930537:53337:533
Daniel ŠlajsKRL940350:47788:407
Ondřej PovaKRL930438:214127:01
 
614MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1134:31
Petr KuncMLA880137:58437:584
Michal KamarytMLA920552:43890:418
Jan MacuraMLA930643:506134:31
 
712LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 2147:49
Jiří ValešLPM950238:39638:396
Tomáš PopuleLPM880348:55687:346
Adam VonášekLPM910160:159147:49
 
815MAS KČT Aš MAS 2148:52
Milan BílýJES700137:10237:102
Jaroslav JirásekSCH470155:18992:289
Václav ChotětickýMAS520056:248148:52
 
910LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 3178:10
Ladislav MoulisLPM905263:041063:0410
Tomáš PřindaLPM880462:0210125:0610
Jan BrožLPM890353:047178:10
 
 
11BSO KOB Baník Sokolov BSO 1disk
Karel RambousekBSO790734:59134:591
Karel PilařBSO780135:30170:291
Lukáš KneprBSO9401disk
 
 
 
 
HD105 (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1257VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 199:54
Pavel BartovskýVPM610132:28232:282
Jana SobotováVPM725029:46162:141
Robert MartínekVPM770037:40299:54
 
2255MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1102:48
Josef MilotaMLA580132:08132:081
Martina KamarytováMLA665136:44668:522
Luděk BartošMLA670133:561102:48
 
3260LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 2113:48
Václav BohuslavLPM720640:39540:395
Jana BohuslavováLPM785232:25273:044
Karel JedličkaLPM770940:446113:48
 
4261VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 2119:32
Petr BeránekVPM450245:31945:319
Zdena BouchalováVPM575734:51580:227
Jaroslav FajtlVPM600139:105119:32
 
5262LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1122:39
Miroslav ŠilhavýLPM580034:23334:233
Jana ŠoupováLPM685038:25772:483
Mirka VejvodováLPM575049:518122:39
 
6263NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 1129:11
Josef NádeníčekNEJ700045:11745:117
Regina TokárováNEJ695044:581090:099
Alexander MarešNEJ730039:024129:11
 
7259MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 4140:41
Petra BischofováMLA755245:22845:228
Helena TenglerováMLA655144:41990:038
Libor ČernýMLA690150:389140:41
 
8258MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 3143:34
Jaroslav MacuraMLA590360:321160:3211
Jana BartošováMLA705141:188101:5010
Miloš KamarytMLA640441:447143:34
 
 
ms253ONO SKOB Ostrov ONO 1117:35
Kateřina UrbánkováONO925045:00645:006
Monika LisáONO675034:24479:246
Jiří HájekONO640038:113117:35
 
254MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 2disk
Jan MichalecMLA570145:521045:5210
Stanislava OpavováMLA545133:07378:595
Jan FišákMLA4401disk
 
256SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1disk
Václav BaduraSKV810136:17436:174
Jana KubínováSKV6751disk
Marie ŽandováSKV655152:0110
 
 
 
 
HD14 (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1211VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 164:33
Jan HašekVPM000119:37119:371
Markéta StaňkováVPM015324:41544:182
Ondřej HasmanVPM000220:15164:33
 
2209VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 272:06
Lukáš RichtrVPM020421:22221:222
Kamila RichtrováVPM045122:48244:101
Marek HasmanVPM020127:56472:06
 
3208KRL Kometa Kralovice KRL 174:05
Lenka HanákováKRL995129:26929:269
Tereza ŠlechtováKRL015218:52148:183
Dagmar BiersakováKRL005125:47274:05
 
4212NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 279:34
Klára MarešováNEJ025027:38727:387
Iva NádeníčkováNEJ035024:19451:576
Radim TokárNEJ030027:37379:34
 
5205NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 386:28
Alexandra MarešováNEJ995027:35627:356
Regina TokárováNEJ015123:22350:574
Pavla NádeníčkováNEJ015035:31586:28
 
6206MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1102:15
Martina ChladováMLA025027:27527:275
Kateřina ČernáMLA025136:06963:338
Václav BartošMLA010138:426102:15
 
7210VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 4112:26
Ondřej HlinovskýVPM010227:18427:184
Dorotka DoležalováVPM995035:57763:157
Vratislav PolívkaVPM020349:118112:26
 
8203BSO KOB Baník Sokolov BSOONO113:15
Adam SolomkoBSO000231:331131:3311
Honzík OncirkONO030140:571072:3010
Lucie VítováBSO025040:457113:15
 
9213NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 1113:31
Jan VeckoNEJ000227:52827:528
Veronika ZiebováNEJ045036:04863:569
Anna DellingerováNEJ035149:359113:31
 
10204MAS KČT Aš MAS 1143:08
Ondřej KovářMAS020030:501030:5010
Lucie KovářováMAS035042:301173:2011
Jan ČernýMAS010069:4810143:08
 
 
207VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 3disk
Jan BurianVPM990224:30324:303
Radka StaňkováVPM045227:22651:525
Adam HašekVPM0101disk