VPM OblZ 1 Sobota NEWne 14.4.2013 23:32
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (9)1,9 km 10 m8 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Kamila RichtrováKOS Slavia VPMVPM0451C18:330:00
2Radka StaňkováKOS Slavia VPMVPM0452C19:29+0:56
3Lucie KovářováKČT Aš MASMAS0350C20:46+2:13
4Iva NádeníčkováTJ Jiskra NEJNEJ0350C21:24+2:51
5Veronika ZiebováTJ Jiskra NEJNEJ0450C29:33+11:00
6Eliška FišarováKometa Kra KRLKRL0351C29:54+11:21
7Anna VaníčkováTJ Lokomot LBELBE0550C47:26+28:53
8Anna DellingerováTJ Jiskra NEJNEJ0351C69:13+50:40
9Adéla PetříkováKČT Aš MASMAS035073:03+54:30
 
 
 
D12 (12)2,2 km 30 m9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Martina ChladováMLOK Mariá MLAMLA0250C24:270:00
2Pavla NádeníčkováTJ Jiskra NEJNEJ0150B24:54+0:27
3Tereza ŠlechtováKometa Kra KRLKRL0152B24:56+0:29
4Regina TokárováTJ Jiskra NEJNEJ0151C25:59+1:32
5Kateřina ČernáMLOK Mariá MLAMLA0251C29:17+4:50
6Anna BockováKometa Kra KRLKRL0154C34:16+9:49
7Michaela ZierhutováTJ Loko Ch LCVLCV0250C35:16+10:49
8Markéta StaňkováKOS Slavia VPMVPM0153C46:09+21:42
9Daniela KřížováKČT Aš MASMAS0250107:25+82:58
10Eliška HorováKOB Baník BSOBSO0150C112:22+87:55
 
Klára MarešováTJ Jiskra NEJNEJ0250Cdisk
Lucie VítováKOB Baník BSOBSO0250Cdisk
 
 
 
D14 (8)2,6 km 45 m10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Dagmar BiersakováKometa Kra KRLKRL0051A23:320:00
2Lenka HanákováKometa Kra KRLKRL9951B23:43+0:11
3Alexandra MarešováTJ Jiskra NEJNEJ9950B26:09+2:37
4Lenka MudrováKometa Kra KRLKRL0052C29:11+5:39
5Dorotka DoležalováKOS Slavia VPMVPM9950C72:24+48:52
6Barbora LučanováKČT Aš MASMAS0051C74:15+50:43
7Jana ŠťastnáKČT Aš MASMAS9950C78:36+55:04
8Lolita VernostNeregistr NER85:25+61:53
 
 
 
D16 (11)3,3 km 70 m14 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Veronika KubínováTJ Slovan SKVSKV9752A27:110:00
2Adéla MikešováKOS Slavia VPMVPM9852B33:55+6:44
3Kateřina ObytováKOS Slavia VPMVPM9752B35:43+8:32
4Johana HlinovskáKOS Slavia VPMVPM9751B37:14+10:03
5Lucie ŠafrhansováKOS Slavia VPMVPM9753C41:17+14:06
6Tereza PelcováKČT Aš MASMAS9853C42:13+15:02
7Tereza KinkorováOK Lokomot LPMLPM9850C43:03+15:52
8Simona SvobodováKČT Aš MASMAS9852C43:13+16:02
9Eliška KroupováKOS Slavia VPMVPM9853B44:10+16:59
10Klára IstvánováKČT Aš MASMAS9850C66:36+39:25
11Veronika PeterkováKometa Kra KRLKRL9755C68:47+41:36
 
 
 
D18 (3)3,7 km 135 m12 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Magda HanákováKometa Kra KRLKRL9651A34:090:00
2Michaela LavičkováKometa Kra KRLKRL9655B36:21+2:12
3Marcela ŽandováTJ Slovan SKVSKV9653A44:52+10:43
 
 
 
D21 (19)4,2 km 110 m14 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Karolína ŠikováOK Lokomot LPMLPM9651A31:350:00
2Eliška KuncováSK Severka SSUSSU8951R32:00+0:25
3Barbora ŠikováOK Lokomot LPMLPM9650A34:20+2:45
4Lucie KuberkováOK Lokomot LPMLPM9451A35:14+3:39
5Renata SlavíkováKOB Baník BSOBSO8950C37:21+5:46
6Věra ChvalováOK Lokomot LPMLPM9452A37:38+6:03
7Kateřina UrbánkováSKOB Ostro ONOONO9250C38:08+6:33
8Martina VolfováVŠTJ Ekono EKPEKP8051C39:10+7:35
9Petra ŠevčíkováSKOB Ostro ONOONO7450C41:35+10:00
10Tereza PurschováKOB Baník BSOBSO8156C42:39+11:04
11Kjersti WestinSK Praga PGPPGP9255C42:44+11:09
12Jana BohuslavováOK Lokomot LPMLPM7852C43:44+12:09
13Monika HájkováSKOB Ostro ONOONO9152C45:16+13:41
14Monika ŽandováTJ Slovan SKVSKV8751C47:25+15:50
15Jitka KovářováKČT Aš MASMAS7350C48:56+17:21
16Kateřina ŽandováTJ Slovan SKVSKV8651C52:02+20:27
17Inna ZayatsOK Lokomot LPMLPM9353B53:26+21:51
18Lucie VaníčkováNeregistr NERLBE055071:39+40:04
19Marie NaporowskáKOB Baník BSOBSO7950C76:53+45:18
 
 
 
D35 (24)3,7 km 135 m12 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jana SobotováKOS Slavia VPMVPM7250C34:160:00
2Monika LisáSKOB Ostro ONOONO6750C37:46+3:30
3Mirka VejvodováOK Lokomot LPMLPM5750C37:48+3:32
4Helena PickováOOB TJ Tat TJNTJN6952C38:22+4:06
5Marie ŽandováTJ Slovan SKVSKV6551C38:46+4:30
6Kamila LedererováOK Lokomot LPMLPM7352C40:31+6:15
7Petra BischofováMLOK Mariá MLAMLA7552C40:40+6:24
8Hana FišákováMLOK Mariá MLAMLA7750C40:43+6:27
9Lenka JandováOriginální KADKAD7250C41:48+7:32
10Jitka ŠtraitováSK OK 24 P OKPOKP7252C43:22+9:06
11Jana KubínováTJ Slovan SKVSKV6751C44:08+9:52
12Dana KavkováOK Sparta SCPSCP6150C44:42+10:26
13Jana BartošováMLOK Mariá MLAMLA7051C45:49+11:33
14Martina KamarytováMLOK Mariá MLAMLA6651C46:05+11:49
15Lenka BeránkováKOS Slavia VPMVPM7051C46:45+12:29
16Marta HanákováKometa Kra KRLKRL7151C47:18+13:02
17Kateřina BínováMLOK Mariá MLAMLA6754C50:15+15:59
18Marcela KrausováTJ Loko Ch LCVLCV7351C54:35+20:19
19Regina TokárováTJ Jiskra NEJNEJ6950C54:55+20:39
20Michaela ZierhutováTJ Loko Ch LCVLCV7151C57:16+23:00
21Simona MikešováKOS Slavia VPMVPM7453C61:01+26:45
22Hana JandováTJ Loko Ch LCVLCV7150C71:05+36:49
23Gábina HajšmanováOK Lokomot LPMLPM7351C74:52+40:36
24Monika ČernáMLOK Mariá MLAMLA7451C97:33+63:17
 
 
 
D45 (9)3,3 km 70 m14 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Stanislava OpavováMLOK Mariá MLAMLA5451C36:110:00
2Jana ŠplinarováTJ Slovan SKVSKV6451C36:49+0:38
3Zdena BouchalováKOS Slavia VPMVPM5757C38:29+2:18
4Helena TechlováKOS Slavia VPMVPM4951C39:35+3:24
5Helena TenglerováMLOK Mariá MLAMLA6551C41:07+4:56
6Ivana MágrováTJ Loko Ch LCVLCV5550C44:58+8:47
7Eva JanečkováOK Lokomot LPMLPM6150C46:57+10:46
8Jana SklenářováMLOK Mariá MLAMLA6258C55:17+19:06
 
Jana MacurováMLOK Mariá MLAMLA6657Cdisk
 
 
 
D55 (3)3,0 km 45 m12 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jindra JedlickovaKOS Slavia VPMVPM4550C42:170:00
2Věra BohuslavováOK Lokomot LPMLPM4850C56:28+14:11
3Alena BischofováMLOK Mariá MLAMLA5251C75:35+33:18
 
 
 
D65 (3)2,5 km 40 m9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Miluše ZenkerováTJ Loko Ch LCVLCV4550C42:380:00
2Pavla BeránkováKOS Slavia VPMVPM4350C46:08+3:30
3Jindra BrabcováTJ Loko Ch LCVLCV4750C57:00+14:22
 
 
 
H10 (4)1,9 km 10 m8 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Radim TokárTJ Jiskra NEJNEJ0300C18:410:00
2Honzík OncirkSKOB Ostro ONOONO0301C19:36+0:55
3Matyáš KettnerKOB Baník BSOBSO0302C36:04+17:23
 
Adam BrandtNeregistr NERdisk
 
 
 
H12 (11)2,2 km 30 m9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Ondřej KovářKČT Aš MASMAS0200C20:260:00
2Martin KočandrleKOS Slavia VPMVPM0202C22:17+1:51
3Marek HasmanKOS Slavia VPMVPM0201C24:08+3:42
4Adam HašekKOS Slavia VPMVPM0101C24:16+3:50
5Matěj Vodrážka???VLI0101C24:55+4:29
6Vratislav PolívkaKOS Slavia VPMVPM0203C28:15+7:49
7Antonín ŠustrOOB TJ Kaš KSHKSH0201C30:27+10:01
8Šimon KurzKOS Slavia VPMVPM0208C51:19+30:53
9Jan ČernýKČT Aš MASMAS0100C51:23+30:57
 
Václav BartošMLOK Mariá MLAMLA0101Cdisk
Miroslav JelínekKometa Kra KRLKRL0100Cdisk
 
 
 
H14 (6)2,7 km 35 m10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Ondřej HasmanKOS Slavia VPMVPM0002B20:170:00
2Lukáš RichtrKOS Slavia VPMVPM0204B22:20+2:03
3Jan HašekKOS Slavia VPMVPM0001B22:30+2:13
4Jan BurianKOS Slavia VPMVPM9902C24:34+4:17
5Adam SolomkoKOB Baník BSOBSO0002B31:02+10:45
6Jan VeckoTJ Jiskra NEJNEJ0002C40:11+19:54
 
 
 
H16 (3)4,2 km 105 m14 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Vojtěch BartošMLOK Mariá MLAMLA9802B40:140:00
2Jakub ZiebaTJ Jiskra NEJNEJ9800C43:02+2:48
3Vít MacuraMLOK Mariá MLAMLA9800B49:07+8:53
 
 
 
H18 (4)4,4 km 115 m15 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jiří ValešOK Lokomot LPMLPM9502C32:110:00
2Jiří FrankKČT Aš MASMAS9600B33:06+0:55
3Jan ŠtrosTJ Slovan SKVSKV9501B46:31+14:20
4Jiří VacekTJ Slovan SKVSKV9602B51:35+19:24
 
 
 
H21 (27)5,4 km 150 m18 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1František KolovskýOK Lokomot LPMLPM9202R30:500:00
2Karel RambousekKOB Baník BSOBSO7907C32:00+1:10
3Tomáš KamarytKOS Slavia VPMVPM8807C32:24+1:34
4Karel PilařKOB Baník BSOBSO7801C33:04+2:14
5Jakub Vodrážka???VLI7604C33:57+3:07
6Petr SuchýOK Lokomot LPMLPM7820C35:40+4:50
7Ondřej PovaKometa Kra KRLKRL9304B36:25+5:35
8Petr StehlíkOK Lokomot LPMLPM7903C37:24+6:34
9Tomáš ČechuraOK Lokomot LPMLPM8900C37:28+6:38
10Jindřich KovářKČT Aš MASMAS6800C37:32+6:42
11Petr KuncMLOK Mariá MLAMLA8801C38:42+7:52
12Jakub ŠilhavýOK Lokomot LPMLPM8500C39:00+8:10
13Josef MilotaMLOK Mariá MLAMLA5801C39:12+8:22
14Tomáš RedlichKČT Aš MASMAS8200C39:53+9:03
15Luděk BartošMLOK Mariá MLAMLA6701C40:27+9:37
16Václav BaduraTJ Slovan SKVSKV8101C40:34+9:44
17Jan VáclavíkKOS Slavia VPMVPM8701C40:43+9:53
18Jan MacuraMLOK Mariá MLAMLA9306C41:59+11:09
19Jiří VištejnKometa Kra KRLKRL9305A43:41+12:51
20Martin LesKOS Slavia VPMVPM7906C44:49+13:59
21Tomáš PopuleOK Lokomot LPMLPM8803C45:00+14:10
22Karel PilařKČT Aš MASMAS5501C45:10+14:20
23Martin TenglerMLOK Mariá MLAMLA8901C46:33+15:43
24Robert MartínekKOS Slavia VPMVPM7700C49:26+18:36
25Lukáš KneprKOB Baník BSOBSO9401C50:11+19:21
26Michal KamarytMLOK Mariá MLAMLA9205C57:36+26:46
27Adam VonášekOK Lokomot LPMLPM9101C71:49+40:59
 
 
 
H35 (20)4,4 km 115 m15 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Ondřej HašekKOS Slavia VPMVPM6902C27:580:00
2Milan BílýKOS Jeseni JESJES7001C30:33+2:35
3Alexander MarešTJ Jiskra NEJNEJ7300C34:10+6:12
4Miroslav ŠilhavýOK Lokomot LPMLPM5800C36:13+8:15
5Jiří HájekSKOB Ostro ONOONO6400C36:34+8:36
6Robert VlašímskýTJ Slovan SKVSKV7201C38:51+10:53
7Petr JiroušekOK Lokomot LPMLPM7001C39:22+11:24
8Miloš KamarytMLOK Mariá MLAMLA6404C40:21+12:23
9Jan BurianKOS Slavia VPMVPM7105C40:50+12:52
9Martin ŠtraitSK OK 24 P OKPOKP7602C40:50+12:52
11Pavel BínaMLOK Mariá MLAMLA6708C41:20+13:22
12Petr KočandrleKOS Slavia VPMVPM710042:55+14:57
13Pavel ŠustrOOB TJ Kaš KSHKSH7001C47:43+19:45
14Libor ČernýMLOK Mariá MLAMLA6901C47:55+19:57
15Pavel DvořákOK Lokomot LPMLPM7805C48:55+20:57
16Josef NádeníčekTJ Jiskra NEJNEJ7000C50:41+22:43
17Miroslav FišarKometa Kra KRLKRL7201C52:15+24:17
18Petr KoppNeregistr NER53:15+25:17
19Karel ŠoupaOK Lokomot LPMLPM6900C53:22+25:24
20Jan KozelkaTJ Loko Ch LCVLCV7000C66:49+38:51
 
 
 
H45 (8)4,2 km 105 m14 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jan MichalecMLOK Mariá MLAMLA5701C32:180:00
2Miroslav HolečekNeregistr NER36:48+4:30
3Tomáš VaníčekTJ Lokomot LBELBE6600C37:06+4:48
4Jiří KavkaOK Sparta SCPSCP5900C39:12+6:54
5Jan PicekOOB TJ Tat TJNTJN6500C40:03+7:45
6Vladek KettnerKOB Baník BSOBSO6400C47:59+15:41
7Jaroslav MacuraMLOK Mariá MLAMLA5903C48:59+16:41
8Jiří BlažekKOS Slavia VPMVPM5009C56:43+24:25
 
 
 
H55 (11)3,4 km 85 m13 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Václav ChotětickýKČT Aš MASMAS5200C32:150:00
2Jan FišákMLOK Mariá MLAMLA4401C32:28+0:13
3Petr ValterKBP Praha KBPKBP4500C32:48+0:33
4Josef JandaOriginální KADKAD4701C34:29+2:14
5Václav BohuslavOK Lokomot LPMLPM420134:45+2:30
6Jan SklenářMLOK Mariá MLAMLA4201C36:39+4:24
7Jaroslav JirásekTJ Skalka SCHSCH4701C38:36+6:21
8Vladimír NyklesKOS Slavia VPMVPM4702C40:18+8:03
9Miloš FialaOOB TJ Kaš KSHKSH4801C41:22+9:07
10Zdeněk MágrTJ Loko Ch LCVLCV5000C47:52+15:37
11Jiří VonášekOK Lokomot LPMLPM5401C52:45+20:30
 
 
 
H65 (1)3,0 km 45 m12 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jan LisýSKOB Ostro ONOONO4201C41:410:00
 
 
 
HDR (12)2,0 km 10 m10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Bára VlašimskáNeregistr NER22:110:00
2Ondřej SobotaKOS Slavia VPMVPM0502C24:30+2:19
3Kateřina SobotováKOS Slavia VPMVPM0851C27:54+5:43
4Šimon SuchýKOS Slavia VPMVPM0402C33:45+11:34
5Eliška VaníčkováTJ Lokomot LBELBE1151C36:39+14:28
6Karolína VlašimskáNeregistr NER37:33+15:22
7Jaroslav HonnerKOS Slavia VPMVPM070239:59+17:48
8Hedvika BeránkováKOS Slavia VPMVPM080340:03+17:52
9Tereza BíláKOS Jeseni JESJES0551C41:10+18:59
10Martin ŠoupaOK Lokomot LPMLPM0500C43:19+21:08
11Eva UrbánkováSKOB Ostro ONO43:25+21:14
12Marko BrandtNeregistr NER60:06+37:55
 
 
 
Linie (18)2,6 km 15 m7 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Filip ŠauliNeregistr NER14:530:00
2Jan GrohmannKOS Slavia VPMVPM0403C20:54+6:01
3Jonáš ČernýMLOK Mariá MLAMLA0501C21:35+6:42
4Adéla KočandrlováKOS Slavia VPMVPM0453C23:18+8:25
5Kája NováSKOB Ostro ONO24:56+10:03
6Ondřej KurzKOS Slavia VPMVPM0503C25:33+10:40
7Samuel JanochMLOK Mariá MLAMLA0502C25:39+10:46
8Adam ŠevčíkSKOB Ostro ONOONO0300C26:22+11:29
9Josef VaníčekTJ Lokomot LBELBE0500C26:34+11:41
10Antonín SvobodaKOS Slavia VPMVPM27:33+12:40
11Markéta Vodrážková???VLI0353C28:27+13:34
12Marie BartošováMLOK Mariá MLAMLA0451C28:51+13:58
13Michal HukSKOB Ostro ONO28:52+13:59
14Jakub HasmanKOS Slavia VPMVPM0501C29:26+14:33
15Pepík BohuslavOK Lokomot LPMLPM0401C30:19+15:26
16Šimon StehlíkOK Lokomot LPM35:06+20:13
17Mikuláš JanochMLOK Mariá MLAMLAC41:00+26:07
 
Vilém ŠtraitUSK Praha VSPVSP0701Cdisk
 
 
 
P (11)2,9 km 45 m10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Petra PokladníkováNeregistr NER30:190:00
2Jan GrohmannNeregistr NERC33:45+3:26
3Iva ŠauliNeregistr NER34:01+3:42
4Petr TokárNeregistr NER42:12+11:53
5Kateřina StehlíkováOK Lokomot LPM54:58+24:39
6Vladimír SolomkoNeregistr NERBSO700363:23+33:04
7Liběna DoležalováKOS Slavia VPMVPM5950C69:44+39:25
8Markéta PluháčkováMLOK Mariá MLA69:54+39:35
9Jaroslav ZiebaTJ Jiskra NEJNEJ6500C72:38+42:19
 
Jan DoležalKOS Slavia VPMVPM5701Cdisk
Martin HájekOK Lokomot LPMvzdal