OBLŽ 2. závod Memoriál Jana Vodrážky a Ivana Zápotockéhone 14.4.2013 23:30
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (8)3,0 km5 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Iva NádeníčkováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0350C23:110:00
2Kamila RichtrováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0451C23:30+0:19
3Radka StaňkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0452C26:20+3:09
4Eliška FišarováKometa Kralovice KRLKRL0351C30:46+7:35
5Lucie KovářováKČT Aš MASMAS0350C33:39+10:28
6Veronika ZiebováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0450C33:48+10:37
7Anna DellingerováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0351C50:31+27:20
 
msAdéla PetříkováKČT Aš MAS52:27+29:16
 
 
 
D12 (11)3,3 km8 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Regina TokárováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0151C25:490:00
2Pavla NádeníčkováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0150B31:51+6:02
3Tereza ŠlechtováKometa Kralovice KRLKRL0152B35:39+9:50
4Klára MarešováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0250C35:54+10:05
5Kateřina ČernáMLOK Mariánské L MLAMLA0251C37:06+11:17
6Markéta StaňkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0153C38:10+12:21
7Martina ChladováMLOK Mariánské L MLAMLA0250C38:47+12:58
8Lucie VítováKOB Baník Sokolo BSOBSO0250C40:53+15:04
9Michaela ZierhutováTJ Loko Chomutov LCVLCV0250C48:03+22:14
10Eliška HorováKOB Baník Sokolo BSOBSO0150C95:21+69:32
 
msDaniela KřížováKČT Aš MASMAS025059:55+34:06
 
 
 
D14 (7)4,2 km9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Dagmar BiersakováKometa Kralovice KRLKRL0051A42:320:00
2Alexandra MarešováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ9950B50:33+8:01
3Lenka HanákováKometa Kralovice KRLKRL9951B59:35+17:03
4Lenka MudrováKometa Kralovice KRLKRL0052C65:43+23:11
5Barbora LučanováKČT Aš MASMAS0051C68:47+26:15
6Dorotka DoležalováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9950C77:16+34:44
 
Jana ŠťastnáKČT Aš MASMAS9950Cdisk
 
 
 
D16 (9)4,8 km10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Eliška KroupováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9853B47:000:00
2Kateřina ObytováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9752B47:15+0:15
3Johana HlinovskáKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9751B49:32+2:32
4Lucie ŠafrhansováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9753C49:37+2:37
5Simona SvobodováKČT Aš MASMAS9852C52:48+5:48
6Adéla MikešováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9852B53:14+6:14
7Tereza PelcováKČT Aš MASMAS9853C64:41+17:41
8Veronika PeterkováKometa Kralovice KRLKRL9755C80:52+33:52
9Klára IstvánováKČT Aš MASMAS9850C90:48+43:48
 
 
 
D18 (4)6,3 km12 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Veronika KubínováTJ Slovan Karlov SKVSKV975254:130:00
2Magda HanákováKometa Kralovice KRLKRL9651A54:25+0:12
3Michaela LavičkováKometa Kralovice KRLKRL9655B58:57+4:44
4Marcela ŽandováTJ Slovan Karlov SKVSKV9653A70:01+15:48
 
 
 
D21 (17)8,7 km15 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Karolína ŠikováOK Lokomotiva Pl LPMLPM9651A51:270:00
2Eliška KuncováSK Severka Šumpe SSUSSU8951R53:14+1:47
3Věra ChvalováOK Lokomotiva Pl LPMLPM9452A56:56+5:29
4Lucie KuberkováOK Lokomotiva Pl LPMLPM9451A61:03+9:36
5Barbora ŠikováOK Lokomotiva Pl LPMLPM9650A62:08+10:41
6Petra ŠevčíkováSKOB Ostrov ONOONO7450C64:55+13:28
7Kateřina UrbánkováSKOB Ostrov ONOONO9250C66:23+14:56
8Kjersti WestinSK Praga PGPPGP9255C68:03+16:36
9Renata SlavíkováKOB Baník Sokolo BSOBSO8950C70:06+18:39
10Tereza PurschováKOB Baník Sokolo BSOBSO8156C71:14+19:47
11Jitka KovářováKČT Aš MASMAS7350C71:17+19:50
12Martina VolfováVŠTJ Ekonom Prah EKPEKP8051C76:24+24:57
13Monika ŽandováTJ Slovan Karlov SKVSKV8751C77:32+26:05
14Kateřina ŽandováTJ Slovan Karlov SKVSKV8651C79:56+28:29
15Maruška KantnerováNeregistrovaný NER80:13+28:46
16Jana BohuslavováOK Lokomotiva Pl LPMLPM7852C90:43+39:16
17Lucie VaníčkováTJ Lokomotiva Be LBELBE7260100:37+49:10
 
 
 
D35 (22)6,2 km9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Marcela StaňkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM6951C44:160:00
2Jana SobotováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM7250C45:05+0:49
3Monika LisáSKOB Ostrov ONOONO6750C46:25+2:09
4Lenka JandováOriginální Vival KADKAD7250C46:47+2:31
5Mirka VejvodováOK Lokomotiva Pl LPMLPM5750C53:30+9:14
6Kamila LedererováOK Lokomotiva Pl LPMLPM7352C53:31+9:15
7Lenka BeránkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM7051C56:43+12:27
8Lucie RichtrováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM7451C56:58+12:42
9Jitka ŠtraitováSK OK 24 Praha OKPOKP7252C57:44+13:28
10Jana KubínováTJ Slovan Karlov SKVSKV6751C57:56+13:40
11Martina KamarytováMLOK Mariánské L MLAMLA6651C58:08+13:52
12Jana ŠoupováOK Lokomotiva Pl LPMLPM6850C59:15+14:59
13Markéta PolívkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM7354C59:19+15:03
14Michaela LepšíTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ765164:21+20:05
15Kateřina BínováMLOK Mariánské L MLAMLA6754C64:57+20:41
16Marie ŽandováTJ Slovan Karlov SKVSKV6551C65:48+21:32
17Jana BartošováMLOK Mariánské L MLAMLA7051C67:59+23:43
18Marcela KrausováTJ Loko Chomutov LCVLCV7351C68:32+24:16
19Michaela ZierhutováTJ Loko Chomutov LCVLCV7151C70:49+26:33
20Monika ČernáMLOK Mariánské L MLAMLA7451C73:09+28:53
21Marcela MarešováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ7450C80:16+36:00
 
Regina TokárováTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ6950Cdisk
 
 
 
D45 (10)4,8 km10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jana ŠilhaváOK Lokomotiva Pl LPMLPM5951C53:490:00
2Věra MartínkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM5351C54:15+0:26
3Zdena BouchalováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM5757C56:35+2:46
4Helena TenglerováMLOK Mariánské L MLAMLA6551C56:54+3:05
5Stanislava OpavováMLOK Mariánské L MLAMLA5451C56:59+3:10
6Helena TechlováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM4951C64:14+10:25
7Jana SklenářováMLOK Mariánské L MLAMLA6258C66:02+12:13
8Eva JanečkováOK Lokomotiva Pl LPMLPM6150C67:47+13:58
9Ivana MágrováTJ Loko Chomutov LCVLCV5550C71:45+17:56
10Dana KuncováMLOK Mariánské L MLAMLA6851C75:32+21:43
 
 
 
D55 (3)4,2 km9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Věra BohuslavováOK Lokomotiva Pl LPMLPM4850C58:450:00
2Jindra JedlickovaKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM4550C61:40+2:55
3Alena HejtmánkováKOB TRETRA Praha TAPTAP5452C65:56+7:11
 
 
 
D65 (2)3,8 km7 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Pavla BeránkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM4350C49:250:00
2Miluše ZenkerováTJ Loko Chomutov LCVLCV4550C63:39+14:14
 
 
 
H10 (3)3,0 km5 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Radim TokárTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0300C41:270:00
2Honzík OncirkSKOB Ostrov ONOONO0301C49:08+7:41
3Matyáš KettnerKOB Baník Sokolo BSOBSO0302C61:06+19:39
 
 
 
H12 (7)3,2 km9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Marek HasmanKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0201C38:400:00
2Antonín ŠustrOOB TJ Kašperské KSHKSH0201C41:52+3:12
3Šimon KurzKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0208C66:10+27:30
4Petr Olda KodedaKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM010169:59+31:19
5Jan ČernýKČT Aš MASMAS0100C70:33+31:53
6Ondřej KovářKČT Aš MASMAS0200C76:24+37:44
7Václav BartošMLOK Mariánské L MLAMLA0101C112:07+73:27
 
 
 
H14 (5)4,4 km9 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Lukáš RichtrKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0204B38:180:00
2Ondřej HasmanKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0002B38:58+0:40
3Jan BurianKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM9902C44:13+5:55
4Adam SolomkoKOB Baník Sokolo BSOBSO0002B61:39+23:21
5Jan VeckoTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ0002C80:29+42:11
 
 
 
H16 (2)6,4 km10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Vojtěch BartošMLOK Mariánské L MLAMLA9802B60:040:00
2Jakub ZiebaTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ9800C75:08+15:04
 
 
 
H18 (2)8,4 km15 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jiří ValešOK Lokomotiva Pl LPMLPM9502C63:150:00
2Jiří FrankKČT Aš MASMAS9600B68:47+5:32
 
 
 
H21 (25)12,6 km22 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Štěpán KodedaSportcentrum Jič SJCSJC8818E62:500:00
2Karel PilařKOB Baník Sokolo BSOBSO7801C75:09+12:19
3Karel RambousekKOB Baník Sokolo BSOBSO7907C76:44+13:54
4Jan VáclavíkKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM8701C85:58+23:08
5Petr SuchýOK Lokomotiva Pl LPMLPM7820C88:18+25:28
6Jiří VištejnKometa Kralovice KRLKRL9305A88:19+25:29
7Petr StehlíkOK Lokomotiva Pl LPMLPM7903C88:37+25:47
8Jindřich KovářKČT Aš MASMAS6800C93:24+30:34
9Tomáš ČechuraOK Lokomotiva Pl LPMLPM8900C94:22+31:32
10Luděk BartošMLOK Mariánské L MLAMLA6701C94:29+31:39
11Václav BaduraTJ Slovan Karlov SKVSKV8101C95:37+32:47
12Tomáš RedlichKČT Aš MASMAS8200C99:24+36:34
13Lukáš KneprKOB Baník Sokolo BSOBSO9401C102:04+39:14
14Jan MacuraMLOK Mariánské L MLAMLA9306C102:16+39:26
15Jaroslav HonnerKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM7802C103:55+41:05
16Ondřej PovaKometa Kralovice KRLKRL9304B104:47+41:57
17Martin HejtmánekKOB TRETRA Praha TAPTAP8605C106:44+43:54
18Radek BouchalKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM8501117:09+54:19
19Zbyněk RůžičkaKOS Slavia VŠ Pl VPM129:59+67:09
20Radek MotyčkaTJ Slovan Karlov SKVSKV8001138:52+76:02
 
Jakub ŠilhavýOK Lokomotiva Pl LPMLPM8500Cdisk
Michal KamarytMLOK Mariánské L MLAMLA9205Cvzdal
Petr DušekTJ Slovan Karlov SKVSKV8401vzdal
Jan ZemanKOS Slavia VŠ Pl VPMvzdal
msFrantišek KolovskýOK Lokomotiva Pl LPMLPM9202R74:40+11:50
 
 
 
H35 (18)8,2 km14 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Pavel BartovskýKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM6101C51:580:00
2Milan BílýKOS Jesenice JESJES7001C52:40+0:42
3Aleš RichtrKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM6601C55:58+4:00
4Jan BeránekKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM720256:21+4:23
5Vladimír KovářKČT Aš MASMAS7200C58:15+6:17
6Jiří HájekSKOB Ostrov ONOONO6400C58:30+6:32
7Zdeněk KurzKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM6301C58:36+6:38
8Kamil KoprnickýKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM6602C61:34+9:36
9Alexander MarešTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ7300C62:47+10:49
10Pavel BínaMLOK Mariánské L MLAMLA6708C73:07+21:09
11Josef NádeníčekTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ7000C73:28+21:30
12Miloš KamarytMLOK Mariánské L MLAMLA6404C74:49+22:51
13Libor ČernýMLOK Mariánské L MLAMLA6901C75:39+23:41
14Roman MikešKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM7002C79:46+27:48
15Miroslav FišarKometa Kralovice KRLKRL7201C80:21+28:23
16Petr JiroušekOK Lokomotiva Pl LPMLPM7001C83:30+31:32
17Pavel ŠustrOOB TJ Kašperské KSHKSH7001C91:49+39:51
18Karel ŠoupaOK Lokomotiva Pl LPMLPM6900C98:29+46:31
 
 
 
H45 (8)6,4 km10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Tomáš VaníčekTJ Lokomotiva Be LBELBE6600C52:280:00
2Petr KuncMLOK Mariánské L MLAMLA660158:01+5:33
3Rostislav StaněkKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM6801C65:55+13:27
4Vladek KettnerKOB Baník Sokolo BSOBSO6400C65:56+13:28
5Vladimír HejtmánekKOB TRETRA Praha TAPTAP5802C67:57+15:29
6Václav SuchýKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM550269:57+17:29
7Jiří BlažekKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM5009C70:51+18:23
8Lubomír JanošíkOOB TJ Kašperské KSHKSH5901C107:25+54:57
 
 
 
H55 (12)4,8 km11 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jan MichalecMLOK Mariánské L MLAMLA5701C36:340:00
2Karel PilařKČT Aš MASMAS5501C40:39+4:05
3Jaroslav JirásekTJ Skalka Cheb SCHSCH4701C43:35+7:01
4Josef JandaOriginální Vival KADKAD4701C44:15+7:41
5Petr BeránekKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM4502C46:33+9:59
6Václav ChotětickýKČT Aš MASMAS5200C46:37+10:03
7Jan FišákMLOK Mariánské L MLAMLA4401C47:13+10:39
8Jiří VonášekOK Lokomotiva Pl LPMLPM5401C55:02+18:28
9Miloš FialaOOB TJ Kašperské KSHKSH4801C56:31+19:57
10Václav BohuslavLPM4201C56:51+20:17
11Zdeněk MágrTJ Loko Chomutov LCVLCV5000C63:10+26:36
 
Jan SklenářMLOK Mariánské L MLAMLA4201Cvzdal
 
 
 
H65 (3)3,8 km8 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Jaromír FreyTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ4100C43:400:00
2Jan LisýSKOB Ostrov ONOONO4201C51:51+8:11
3Rudolf ValeškaTJ Loko Chomutov LCVLCV4700C53:19+9:39
 
 
 
HDR (30)3,0 km5 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Ondřej SobotaKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0502C25:220:00
2Vilém ŠtraitUSK Praha VSPVSP0701C26:21+0:59
3Kačka ŠauliKOS Slavia VŠ Pl VPM27:55+2:33
4Viktor MatějkaKOS Slavia VŠ Pl VPM29:02+3:40
5Dominik HendrychKOS Slavia VŠ Pl VPM29:06+3:44
6Kateřina SobotováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0851C33:02+7:40
7Ondřej ŠustrOOB TJ Kašperské KSHKSH0501C36:35+11:13
8Martin ČernýNeregistrovaný NER42:43+17:21
9Pavel KalašNeregistrovaný NER43:16+17:54
10Kateřina DvořákováOK Lokomotiva Pl LPMLPM7805C43:43+18:21
11Šimon SuchýKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM040244:17+18:55
12Filip ČernýNeregistrovaný NER44:46+19:24
13Nicole HendrychováKOS Slavia VŠ Pl VPM45:36+20:14
14Anička HajšmanováOK Lokomotiva Pl LPM46:30+21:08
15Jaroslav HonnerKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM070248:38+23:16
16Hedvika BeránkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM080349:00+23:38
17Lenka LesováKOS Slavia VŠ Pl VPM51:38+26:16
18Šárka BeránkováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0551C51:52+26:30
19Jan KřenekVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM1101C57:13+31:51
20Jakub StehlíkOK Lokomotiva Pl LPM59:49+34:27
21Martin ŠoupaOK Lokomotiva Pl LPMLPM0500C60:45+35:23
22Šimon MikešKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM080164:56+39:34
23Martin PetrášekNeregistrovaný NER72:42+47:20
24Eliška VaníčkováTJ Lokomotiva Be LBELBE1151C75:41+50:19
25Marie TonarováKOS Slavia VŠ Pl VPM76:41+51:19
26Fanda BohuslavOK Lokomotiva Pl LPMLPM090079:41+54:19
 
Tereza BíláKOS Jesenice JESJES0551Cdisk
Denis KarpíšekKOS Slavia VŠ Pl VPMdisk
Toník DašekKOS Slavia VŠ Pl VPMdisk
Vali KantnerováKOS Slavia VŠ Pl VPMdisk
 
 
 
Linie (14)3,0 km5 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Filip ŠauliKOS Slavia VŠ Pl VPM21:480:00
2Jonáš ČernýMLOK Mariánské L MLAMLA0501C26:02+4:14
3Ondřej KurzKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0503C28:45+6:57
4Adam ŠevčíkSKOB Ostrov ONOONO0300C32:55+11:07
5Vojta SýkoraKOS Slavia VŠ Pl VPM33:04+11:16
6Julie MikešováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0455C37:42+15:54
7Magdalena PolívkováKOS Slavia VŠ Pl VPM38:37+16:49
8Šimon StehlíkOK Lokomotiva Pl LPM39:28+17:40
9Josef VaníčekTJ Lokomotiva Be LBELBE0500C42:16+20:28
10Anna VaníčkováTJ Lokomotiva Be LBELBE0550C42:56+21:08
11Marie BartošováMLOK Mariánské L MLAMLA0451C53:37+31:49
12Jakub HasmanKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM0501C63:21+41:33
13Jindřich DennisonMLOK Mariánské L MLAMLA0301C69:16+47:28
14Pepík BohuslavOK Lokomotiva Pl LPMLPM0401C76:26+54:38
 
 
 
P (13)4,3 km10 K
místoJménoOddílId databázeLic.ČasZtráta
1Martin ŠtraitSK OK 24 Praha OKP43:300:00
2Petra PokladníkováNeregistrovaný NER44:47+1:17
3Iva ŠauliKOS Slavia VŠ Pl VPM47:27+3:57
4David BašekMLOK Mariánské L MLA52:47+9:17
5Kateřina OndrováTJ Slovan Karlov SKVSKV895152:52+9:22
6Peter TokárNeregistrovaný NER61:50+18:20
7Liběna DoležalováKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM595075:55+32:25
8Vladimír SolomkoKOB Baník Sokolo BSOBSO700379:10+35:40
9Jan DoležalKOS Slavia VŠ Pl VPMVPM570181:54+38:24
10Marie ZítkováNeregistrovaný NER82:36+39:06
11Jaroslav ZiebaTJ Jiskra Nejdek NEJNEJ6500102:38+59:08
12Jaroslav KorbelNeregistrovaný NER124:48+81:18
13Bohumila HájkováOK Lokomotiva Pl LPM140:56+97:26