OBLŽ 2. závod Memoriál Jana Vodrážky a Ivana Zápotockéhopá 12.4.2013 9:48
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
1KOB Baník Sokolo BSO (10)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
21D12Eliška HorováCBSO0150232239
42D12Lucie VítováCBSO0250232240
57D21Tereza PurschováCBSO8156301405
63D21Renata SlavíkováCBSO89508691
61H10Matyáš KettnerCBSO03028685
32H14Adam SolomkoBBSO0002301418
24H21Lukáš KneprCBSO9401236997
75H21Karel RambousekCBSO79077872
81H21Karel PilařCBSO78017871
64H45Vladek KettnerCBSO6400301432
 
 
2VŠTJ Ekonom Prah EKP (1)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
99D21Martina VolfováCEKP80519941
 
 
3KOS Jesenice JES (2)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
64H35Milan BílýCJES70018809
0HDRTereza BíláCJES0551237530
 
 
5Kometa Kralovice KRL (12)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
37D10Eliška FišarováCKRL0351232611
51D12Tereza ŠlechtováBKRL01522017667
19D14Lenka MudrováCKRL0052
25D14Dagmar BiersakováAKRL0051232960
31D14Lenka HanákováBKRL9951232613
32D16Veronika PeterkováCKRL9755434576
14D18Magda HanákováAKRL9651416318
20D18Michaela LavičkováBKRL96552035163
30H21Jiří VištejnAKRL9305207839
36H21Ondřej PovaBKRL9304207825
61H35Tomáš SedláčekCKRL640151476
91H35Miroslav FišarCKRL7201
 
 
6OOB TJ Kašperské KSH (5)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
28H12Antonín ŠustrCKSH0201416181
88H35Pavel ŠustrCKSH70018675
73H45Lubomír JanošíkCKSH5901416184
48H55Miloš FialaCKSH48018674
0HDROndřej ŠustrCKSH0501232270
 
 
7TJ Lokomotiva Be LBE (5)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
69D21Lucie VaníčkováLBE7260232893
55H45Tomáš VaníčekCLBE6600232892
0HDREliška VaníčkováCLBE1151
40LinieAnna VaníčkováCLBE0550
46LinieJosef VaníčekCLBE0500
 
 
8TJ Loko Chomutov LCV (7)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
36D12Michaela ZierhutováCLCV0250438631
34D35Michaela ZierhutováCLCV7151301525
82D35Marcela KrausováCLCV7351253153
92D45Ivana MágrováCLCV5550301720
44D65Miluše ZenkerováCLCV4550301524
45H55Zdeněk MágrCLCV5000301718
24H65Rudolf ValeškaCLCV47007891
 
 
9OK Lokomotiva Pl LPM (28)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
54D21Karolína ŠikováALPM9651361960
60D21Lucie KuberkováALPM9451236985
66D21Barbora ŠikováALPM9650361920
75D21Jana BohuslavováCLPM7852236999
93D21Věra ChvalováALPM9452236994
37D35Gábina HajšmanováCLPM7351416320
52D35Kamila LedererováCLPM73522042546
91D35Jana ŠoupováCLPM6850301705
97D35Mirka VejvodováCLPM57502011846
71D45Eva JanečkováCLPM615052371
80D45Jana ŠilhaváCLPM595151152
76D55Věra BohuslavováCLPM485051480
20H16František SovaCLPM9702236983
16H18Jiří ValešCLPM9502301713
21H21Tomáš ČechuraCLPM890051483
27H21Petr SuchýCLPM7820995848
33H21Petr StehlíkCLPM79032045235
51H21Jakub ŠilhavýCLPM850051151
63H21ms František KolovskýRLPM9202887626
82H35Petr JiroušekCLPM7001301721
97H35Karel ŠoupaCLPM6900301709
42H55Jiří VonášekCLPM5401361967
0HDRMartin ŠoupaCLPM0500301717
0HDRFanda BohuslavLPM09008285
0HDRPavel DvořákCLPM78052042509
0HDRJakub Stehlík
13LinieŠimon Stehlík
22LiniePepík BohuslavCLPM04012011878
 
 
10KČT Aš MAS (20)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
28D10Adéla Petříková4455
46D10Lucie KovářováCMAS0350301516
24D12Lucie NovotnáMAS0251
30D12Daniela KřížováMAS0250
10D14Věra ElizeusováCMAS0050301510
16D14Jana ŠťastnáCMAS9950301728
22D14Barbora LučanováCMAS0051301514
20D16Klára IstvánováCMAS9850237548
26D16Tereza PelcováCMAS9853416189
38D16Simona SvobodováCMAS9852301509
84D21Jitka KovářováCMAS7350347914
34H12Ondřej KovářCMAS0200301515
40H12Jan ČernýCMAS0100301512
13H18Jiří FrankBMAS9600301505
45H21Jindřich KovářCMAS68002026166
69H21Tomáš RedlichCMAS82009097
93H21Luboš LhotákCMAS9301301506
46H35Vladimír KovářCMAS7200347913
39H55Karel PilařCMAS55012026161
69H55Václav ChotětickýCMAS52007886
 
 
11MLOK Mariánské L MLA (26)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
27D12Kateřina ČernáCMLA0251416178
45D12Martina ChladováCMLA0250
40D35Martina KamarytováCMLA6651232210
46D35Kateřina BínováCMLA6754416172
55D35Monika ČernáCMLA7451331203
79D35Jana BartošováCMLA705151494
68D45Stanislava OpavováCMLA54517884
77D45Helena TenglerováCMLA6551232235
86D45Jana SklenářováCMLA6258416175
98D45Dana KuncováCMLA68517877
43H12Václav BartošCMLA0101888609
26H16Vojtěch BartošBMLA980251495
15H21Jan MacuraCMLA9306301471
39H21Martin TenglerCMLA8901232234
78H21Michal KamarytCMLA9205232227
96H21Luděk BartošCMLA6701515060
49H35Libor ČernýCMLA6901301466
55H35Pavel BínaCMLA6708232231
67H35Miloš KamarytCMLA6404336705
51H55Jan FišákCMLA44017882
57H55Jan MichalecCMLA57017881
63H55Jan SklenářCMLA420151611
19LinieMarie BartošováCMLA04518941
28LinieJonáš ČernýCMLA0501301443
37LinieJindřich DennisonCMLA0301
0PříchozíDavid Bašek7878
 
 
12TJ Jiskra Nejdek NEJ (17)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
22D10Iva NádeníčkováCNEJ03502035733
34D10Veronika ZiebováCNEJ0450232206
40D10Anna DellingerováCNEJ03512049568
33D12Pavla NádeníčkováBNEJ0150232230
39D12Regina TokárováCNEJ0151
48D12Klára MarešováCNEJ0250232205
13D14Alexandra MarešováBNEJ9950232229
43D35Michaela LepšíNEJ7651
67D35Marcela MarešováCNEJ7450232207
76D35Regina TokárováCNEJ69502035737
64H10Radim TokárCNEJ03002049567
38H14Jan VeckoCNEJ0002232226
23H16Jakub ZiebaCNEJ9800232215
73H35Josef NádeníčekCNEJ7000438602
79H35Alexander MarešCNEJ7300232228
21H65Jaromír FreyCNEJ410049619
0PříchozíJaroslav ZiebaNEJ6500
 
 
13SK OK 24 Praha OKP (1)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
85D35Jitka ŠtraitováCOKP725251672
 
 
14SKOB Ostrov ONO (8)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
90D21Petra ŠevčíkováCONO745049607
96D21Monika HájkováCONO9152301420
102D21Kateřina UrbánkováCONO9250301498
94D35Monika LisáCONO6750682085
67H10Honzík OncirkCONO0301301500
58H35Jiří HájekCONO6400682072
18H65Jan LisýCONO4201301501
31LinieAdam ŠevčíkCONO0300
 
 
15SK Praga PGP (1)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
78D21Kjersti WestinCPGP9255997856
 
 
16TJ Skalka Cheb SCH (2)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
58H45Petr ČechCSCH6001681885
72H55Jaroslav JirásekCSCH47017890
 
 
17Sportcentrum Jič SJC (1)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
84H21Štěpán KodedaESJC8818515176
 
 
18TJ Slovan Karlov SKV (15)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
14D16Veronika KubínováASKV9752331270
17D18Marcela ŽandováASKV9653301430
72D21Kateřina ŽandováCSKV86517894
81D21Kateřina OndrováSKV8951
87D21Monika ŽandováCSKV8751
58D35Jana KubínováCSKV6751331089
73D35Marie ŽandováCSKV6551236486
70D55Lenka KubátováCSKV5551237549
48H21Radek MotyčkaSKV8001
54H21David SoukupCSKV7601
60H21Petr DušekSKV8401
87H21David SkalaSKV8302
99H21Václav BaduraCSKV8101416217
43H35Robert VlašímskýCSKV7201682089
75H55Jaroslav KubátCSKV520351137
 
 
19SK Severka Šumpe SSU (1)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
51D21Eliška KuncováRSSU89517003039
 
 
20KOB TRETRA Praha TAP (3)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
73D55Alena HejtmánkováCTAP545253641
57H21Martin HejtmánekCTAP860553636
70H45Vladimír HejtmánekCTAP580253639
 
 
21KOS Slavia VŠ Pl VPM (55)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
19D10Radka StaňkováCVPM04522035169
25D10Julie MikešováCVPM0455434836
31D10Kamila RichtrováCVPM0451331467
43D10Magdalena FremrováCVPM0351434817
18D12Markéta StaňkováCVPM01532035165
28D14Dorotka DoležalováCVPM9950
17D16Eliška KroupováBVPM98532031356
23D16Adéla MikešováBVPM98522042520
29D16Kateřina ObytováBVPM97522042510
35D16Lucie ŠafrhansováCVPM975352374
41D16Johana HlinovskáBVPM97512035166
31D35Lenka BeránkováCVPM70512042504
49D35Marcela StaňkováCVPM6951888641
64D35Lucie RichtrováCVPM74512042518
70D35Jana SobotováCVPM72501466
88D35Markéta PolívkováCVPM7354515073
74D45Věra MartínkováCVPM53511464
83D45Liběna DoležalováCVPM5950
89D45Helena TechlováCVPM4951
95D45Zdena BouchalováCVPM575752378
79D55Jindra JedlickovaCVPM45501490
41D65Pavla BeránkováCVPM4350330650
25H12Vratislav PolívkaCVPM0203303936
31H12Marek HasmanCVPM02012042505
37H12Šimon KurzCVPM0208
29H14Ondřej HasmanBVPM00022042514
35H14Jan BurianCVPM99022031365
41H14Lukáš RichtrBVPM0204331267
18H21Robert AndělCVPM8001887623
42H21Stanislav RauchCVPM8201887624
66H21Jan VáclavíkCVPM87012031375
72H21Jan BeránekCVPM7202887603
90H21Jaroslav HonnerCVPM78028877
52H35Aleš RichtrCVPM660151686
70H35Zdeněk KurzCVPM6301301463
76H35Kamil KoprnickýCVPM6602887616
85H35Roman MikešCVPM7002434815
94H35Vratislav PolívkaCVPM7003301719
100H35Pavel BartovskýCVPM610152381
61H45Václav SuchýVPM55021488
67H45Jiří BlažekCVPM5009253118
76H45Rostislav StaněkCVPM6801886260
60H55Jan DoležalCVPM5701
66H55Petr BeránekCVPM4502330530
0HDRŠárka BeránkováCVPM05519129
0HDROndřej SobotaCVPM0502
0HDRKateřina SobotováCVPM0851
0HDRŠimon SuchýVPM0402416313
0HDRMarie Tonarová442856
10LinieFilip Šauli
16LinieOndřej KurzCVPM0503
25LinieKačka Šauli
34LinieMagdalena Polívková
43LinieJakub HasmanCVPM05012042516
0PříchozíIva Šauli
 
 
22USK Praha VSP (1)CZE
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
0HDRVilém ŠtraitCVSP07012021829
 
 
57Originální Vival KAD (2)
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
61D35Lenka JandováCKAD7250301670
54H55Josef JandaCKAD4701301667
 
 
90001Neregistrovaný NER (2)
StartKategorieJménoLic.Id databázeČíslo čipu
0PříchozíPetra Pokladníková
0PříchozíJaroslav Korbel410382