SOBOTA 3. Oblastní žebříček - Přebor VŠso 31.3.2012 21:03
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

 místo     Jméno                              Text1                   Čas



D10  (6)                  1.9 km   8 K           

     1     Richtrová Kamila                   VPM0451               24:57
     2     Iva Nádeníčková                    NEJ0350               26:13
     3     Staňková Radka                     VPM0452               28:11
     4     Marešová Klára                     NEJ0250               30:25
     5     Kovářová Lucie                     MAS0350               32:21

    ms     Hájková Bohumila                   NER                   49:32



D12  (6)                  2.2 km   9 K           

     1     Šlechtová Tereza                   KRL0152               26:30
     2     Tokárová Regina                    NEJ0150               29:23
     3     Svobodová Saša                     VPM0050               39:27
     4     Nádeníčková Pavla                  NEJ0151               41:38
     5     Mudrová Lenka                      KRL0052               45:01
     6     Staňková Markéta                   VPM0153               47:35



D14  (7)                  2.6 km   10 K          

     1     Biersaková Dagmar                  KRL0051               25:14
     2     Mikešová Adéla                     VPM9852               33:17
     3     Pelcová Tereza                     MAS9853               34:21
     4     Hanáková Lenka                     KRL9951               36:18
     5     Kroupová Eliška                    VPM9853               37:17
     6     Marešová Alexandra                 NEJ9950               37:46
     7     Ištvánová Klára                    MAS9850               65:33



D16  (11)                 3.6 km   14 K          

     1     Šiková Karolína                    LPM9651               28:05
     2     Hanáková Magda                     KRL9651               30:55
     3     Šiková Barbora                     LPM9650               32:52
     4     Lavičková Michaela                 KRL9655               33:36
     5     Žandová Marcela                    SKV9653               35:37
     6     Kubínová Veronika                  SKV9752               38:04
     7     Kretková Anna                      VPM9754               46:46
     8     Hlinovská Johana                   VPM9751               50:44
     9     Vítková Markéta                    MAS9650               55:04
    10     Šafrhansová Lucie                  VPM                   58:50

           Obytová Kateřina                   VPM9752                disk



D18  (1)                  3.9 km   13 K          

     1     Sklenářová Magda                   MLA9559               40:16



D21  (15)                 4.3 km   14 K          

     1     Hulcová Pavla                      KSH7753               36:04
     2     Kubínová Romana                    SKV9452               37:24
     3     Veselá Anna                        VPM9251               38:38
     4     Pilařová Petra                     LPM8351               42:39
     5     Kuberková Lucie                    LPM9451               44:01
     6     Kovářová Jitka                     MAS7350               44:06
     7     Žandová Kateřina                   SKV8651               45:11
     8     Doležalová Zuzana                  LPM9052               48:57
     9     Ottová Terezka                     JES8651               49:48
    10     Kotásková Jana                     JES7451               50:58
    11     Bohuslavová Jana                   LPM7852               52:56
    12     Šauli Ivana                        VPM7852               53:12
    13     Winklerová Hanna                   LPM8051               57:17
    14     Křenková Eva                       VPM8350               66:42

           Urbánková Kateřina                 ONO9250               nest.



D35  (19)                 3.9 km   13 K          

     1     Sobotová Jana                      VPM7250               34:48
     2     Vejvodová Mirka                    LPM5750               36:02
     3     Náměstková Veronika                EKP7351               37:42
     4     Žandová Marie                      SKV6551               41:42
     5     Kubínová Jana                      SKV6751               43:04
     6     Beránková Lenka                    VPM7051               45:41
     7     Kamarytová Martina                 MLA6651               46:30
     8     Bínová Kateřina                    MLA6754               48:20
     9     Hanáková Marta                     KRL7151               52:02
    10     Richtrová Lucie                    VPM7451               52:09
    11     Hasalová Jana                      NEJ6750               52:46
    12     Krausová Marcela                   LCV7351               53:43
    13     Zierhutová Michaela                LCV7151               54:08
    14     Marešová Marcela                   NEJ7450               58:54
    15     Polívková Markéta                  VPM7354               59:15
    16     Ledererová Kamila                  LPM7352               60:34
    17     Fremrová Jaroslava                 NER                   64:31
    18     Hajšmanová Gabriela                LPM7351               70:04

           Jandová Lenka                      KAD7250               nest.



D45  (10)                 3.6 km   14 K          

     1     Bouchalová Zdena                   VPM5757               44:41
     2     Tenglerová Helena                  MLA6551               45:04
     3     Techlová Helena                    VPM4951               55:29
     4     Sklenářová Jana                    MLA6258               55:59
     5     Janečková Eva                      LPM6150               56:19
     6     Mágrová Ivana                      LCV5550               56:46
     6     Šplinarová Jana                    SKV6451               56:46
     8     Doležalová Lucie                   LPM6450               58:14
     9     Šmejkalová Karla                   MLA6256               60:54
    10     Macurová Jana                      MLA6657               69:05



D55  (6)                  3.2 km   13 K          

     1     Beránková Pavla                    VPM4350               47:13
     2     Jedlickova Jindra                  VPM4550               55:00
     3     Zenkerová Miluše                   LCV4550               72:10
     4     Dlouhá Lenka                       MAS5150               74:11

           Brabcová Jindra                    LCV4750                disk
    ms     Jandová Hana                       LCV7150               57:43



H10  (3)                  1.9 km   8 K           

     1     Kovář Ondřej                       MAS0200               22:10
     2     Svoboda Vojtech                    VPM0201               29:09
     3     Tokár Radim                        NEJ0300               31:11



H12  (3)                  2.2 km   9 K           

     1     Richtr Lukáš                       VPM0204               17:26
     2     Hasman Ondřej                      VPM0002               21:03
     3     Rosenbaum Ondřej                   JES0001               44:34



H14  (5)                  2.7 km   11 K          

     1     Hasal Martin                       NEJ9801               31:21
     2     Macura Vít                         MLA9800               33:24
     3     Zieba Jakub                        NEJ9800               35:27
     4     Burian Jan                         VPM9902               46:25
     5     Hajšman Jakub                      LPM9900               59:22



H16  (4)                  4.1 km   15 K          

     1     Frank Jiří                         MAS9600               35:50
     2     Řehořek Tomáš                      SKV9601               41:33
     3     Pokorný Jonáš                      KRL9702               43:18
     4     Vacek Jiří                         SKV9602               50:31



H18  (3)                  4.3 km   16 K          

     1     Šlajs Daniel                       KRL9403               32:41
     2     Knepr Lukáš                        BSO9401               38:07
     3     Štros Jan                          SKV9501               40:39



H21  (28)                 5.6 km   18 K          

     1     Kolovský František                 LPM9202               33:26
     2     Pilař Karel                        BSO7801               33:34
     3     Kamaryt Tomáš                      VPM8807               35:39
     4     Suchý Petr                         LPM7820               36:53
     5     Milota Josef                       MLA5801               38:16
     6     Anděl Robert                       VPM8001               38:20
     7     Kovář Vladimír                     MAS7200               39:01
     8     Pilař Karel                        MAS5501               39:37
     9     Václavík Jan                       VPM8701               39:53
    10     Kovář Jindřich                     MAS6800               40:18
    11     Stehlík Petr                       LPM7903               40:22
    12     Šilhavý Jakub                      LPM8500               40:30
    13     Vištejn Jiří                       KRL9305               41:29
    14     Pova Ondřej                        KRL9304               41:33
    15     Popule Tomáš                       LPM8803               47:28
    16     Hulec Jakub                        KSH8401               49:22
    17     Macura Jan                         MLA9306               49:52
    18     Honner Jaroslav                    VPM7802               50:12
    19     Lhoták Luboš                       MAS9301               50:43
    20     Kamaryt Michal                     MLA9205               52:53
    21     Ryjáček Jan                        LPM8004               53:08
    22     Hegner Lukáš                                             54:55
    23     Čechura Ondřej                     LPM8202               58:24
    24     Vonášek Adam                       LPM9101               59:51
    25     Redlich Tomáš                      MAS8200               60:08
    26     Šulc Marek                         MAS9300               61:45

    ms     Bouchal Jiří                       VPM8449               32:00
    ms     Martínek Robert                    VPM                  100:14



H35  (14)                 4.3 km   16 K          

     1     Hašek Ondřej                       VPM6902               30:12
     2     Mareš Alexander                    NEJ7300               32:21
     3     Bílý Milan                         JES7001               35:12
     4     Jiroušek Petr                      LPM7001               37:57
     5     Kamaryt Miloš                      MLA6404               38:08
     6     Burian Jan                         VPM7105               38:42
     7     Sedláček Tomáš                     KRL6401               38:51
     8     Michalec Jan                       MLA5701               39:14
     9     Šoupa Karel                        LPM6900               50:04
    10     Bína Pavel                         MLA6708               59:00
    11     Mikeš Roman                        VPM7002               63:07
    12     Kozelka Jan                        LCV7000               75:31

           Bohuslav Václav                    LPM7206                disk
           Nádeníček Josef                    NEJ7000                disk



H45  (4)                  4.1 km   15 K          

     1     Suk Jiří                           MFP6401               36:50
     2     Macura Jaroslav                    MLA5903               50:16
     3     Kettner Vladek                     BSO6400               63:33
     4     Čech Petr                          SCH6001               68:46



H55  (14)                 3.6 km   14 K          

     1     Křenek Jaroslav                    VPM                   35:02
     2     Jirásek Jaroslav                   SCH4701               36:25
     3     Fišák Jan                          MLA4401               37:16
     4     Beránek Petr                       VPM4502               38:05
     5     Vonášek Jiří                       LPM5401               38:28
     6     Sklenář Jan                        MLA4201               38:58
     7     Bohuslav Václav                    LPM4201               39:58
     8     Fiala Miloš                        KSH4801               41:14
     9     Blažek Jan                         VPM                   42:02
    10     Frey Jaromír                       NEJ4100               42:46
    11     Hájek Jan                          MAS5401               44:03
    12     Janeček Eduard                     LPM5100               46:00
    13     Mágr Zdeněk                        LCV5000               53:29

           Nykles Vladimír                    VPM4702                disk



H65  (1)                  3.2 km   13 K          

     1     Jedlicka Jiří                      VPM4201               61:51



HDR  (18)                 1.8 km   6 K           

     1     Mikešová Julie                     VPM0455               23:27
     2     Sobota Ondřej                      VPM0503               29:19
     3     Bohuslav Pepík                     LPM0401               29:57
     4     Lintimer Šimon                     LPM                   32:13
     5     Magdaléna Polívková                VPM                   33:00
     6     Černý Filip                                              33:49
     7     Svobodová Lucie                    VPM                   34:00
     8     Janouškovi Jiří,Šimon,Dáša                               35:57
     9     Kateřina Sobotová                  VPM0850               37:51
    10     Dixa Robin                         VPM                   44:08
    11     Honner Jaroslav                    VPM0701               48:47
    12     Hajšmanová Anička                  LPM                   49:26
    13     Hašková Dorota                     VPM0555               51:00
    14     Bílá Tereza                        JES0551               53:44
    15     Mikeš Šimon                        VPM                   61:07
    16     Šoupa Martin                       LPM                   61:24
    17     Lepší Kluci                        NEJ                  113:29

           Jangl Janoušek Šimon               VPM                   nest.



LINIE  (14)               3.0 km   7 K           

     1     Burian Josef                       VPM0210               16:33
     2     Svoboda Tonda                      VPM                   23:01
     3     Ziebová Veronika                   NEJ0450               24:31
     4     Kočandrlová Adéla                  VPM0450               24:34
     5     Fremrová Magdalena                 VPM0351               25:38
     6     Fišarová Eliška                    KRL0351               28:40
     7     Dellingerová Anna                  NEJ0351               29:28
     8     Zierhutová Michaela                LCV0250               37:25
     9     Hájek Martin                       LPM0200               40:20
    10     Kettner Matyáš                     BSO0302               41:56
    11     Náměstková Radka                   EKP                   48:54

           Řezáč Jan                          MAS0300                disk
           Hašek Vít                          VPM0310                disk
           Oncirk Honzík                      ONO0301               nest.



P  (4)                    2.6 km   11 K          

     1     Fišar Miroslav                     NER                   32:48
     2     Doležal Jan                        VPM                   66:25
     3     Doležalová Dorotka                 VPM                   67:12
     4     Jedličková Kateřina                                      69:49