NEDĚLE Přebor ZČO na klasické trati 4.OŽ - Memoriálne 1.4.2012 21:25
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

 místo     Jméno                              Text1                   Čas



D10  (7)                  2.2 km  30 m   8 K     

     1     Staňková Radka                     VPM0452               26:34
     2     Kovářová Lucie                     MAS0350               27:01
     3     Marešová Klára                     NEJ0250               29:03
     4     Chladová Martina                   MLA0250               32:04
     5     Richtrová Kamila                   VPM0451               32:25
     6     Iva Nádeníčková                    NEJ0350               53:01

    ms     Hájková Bohumila                   NER                   57:25



D12  (5)                  2.9 km  60 m   7 K     

     1     Šlechtová Tereza                   KRL0152               33:01
     2     Mudrová Lenka                      KRL0052               47:43
     3     Staňková Markéta                   VPM0153               53:54
     4     Nádeníčková Pavla                  NEJ0151               69:28
     5     Tokárová Regina                    NEJ0150               75:13



D14  (6)                  3.4 km  95 m   9 K     

     1     Kroupová Eliška                    VPM9853               41:26
     2     Hanáková Lenka                     KRL9951               41:36
     3     Marešová Alexandra                 NEJ9950               44:51
     4     Pelcová Tereza                     MAS9853               47:52
     5     Biersaková Dagmar                  KRL0051               50:36
     6     Ištvánová Klára                    MAS9850              100:36



D16  (10)                 3.9 km  70 m   9 K     

     1     Šiková Karolína                    LPM9651               30:34
     2     Šiková Barbora                     LPM9650               32:15
     3     Kubínová Veronika                  SKV9752               33:54
     4     Žandová Marcela                    SKV9653               35:56
     5     Lavičková Michaela                 KRL9655               39:18
     6     Hanáková Magda                     KRL9651               41:12
     7     Vítková Markéta                    MAS9650               57:17
     8     Hlinovská Johana                   VPM9751               58:52
     9     Kretková Anna                      VPM9754               60:17
    10     Šatrhansová Lucie                  VPM                   63:23



D18  (1)                  4.5 km  80 m   11 K    

     1     Kuberková Lucie                    LPM9451               56:16



D20  (2)                  7.0 km  150 m   14 K   

     1     Veselá Anna                        VPM9251               70:51
     2     Zayats Inna                        LPM9353               81:00



D21  (10)                 7.0 km  150 m   14 K   

     1     Hulcová Pavla                      KSH7753               53:31
     2     Honnerová Blanka                   VPM8051               59:54
     3     Žandová Kateřina                   SKV8651               71:31
     4     Pilařová Petra                     LPM8351               72:07
     5     Kovářová Jitka                     MAS7350               73:44
     6     Kubínová Romana                    SKV9452               79:47
     7     Ottová Terezka                     JES8651               84:24
     8     Šauli Ivana                        VMP7855               85:49
     9     Winklerová Hanna                   LPM8051               88:03
    10     Kotásková Jana                     JES7451              115:56



D35  (17)                 4.5 km  80 m   11 K    

     1     Sobotová Jana                      VPM7250               44:44
     2     Vejvodová Mirka                    LPM5750               46:31
     3     Kamarytová Martina                 MLA6651               51:36
     4     Žandová Marie                      SKV6551               54:38
     5     Kubínová Jana                      SKV6751               55:33
     6     Hasalová Jana                      NEJ6750               59:15
     7     Beránková Lenka                    VPM7051               60:54
     8     Šoupová Jana                       LPM6850               62:42
     9     Bartošová Jana                     MLA7051               63:41
    10     Polívková Markéta                  VPM7354               64:17
    11     Hajšmanová Gabriela                LPM7351               64:38
    12     Marešová Marcela                   NEJ7450               64:57
    13     Fremrová Jaroslava                 NER                   66:32
    14     Krausová Marcela                   LCV7351               66:52
    15     Ledererová Kamila                  LPM7352               73:03
    16     Lepší Michaela                     NEJ7651               81:46
    17     Zierhutová Michaela                LCV7151               84:30



D45  (9)                  3.9 km  70 m   9 K     

     1     Bouchalová Zdena                   VPM5757               41:20
     2     Soukupová Michaela                 VSP5850               48:51
     3     Opavová Stanislava                 MLA5451               48:53
     4     Tenglerová Helena                  MLA6551               49:51
     5     Techlová Helena                    VPM4951               51:40
     6     Janečková Eva                      LPM6150               56:00
     7     Mágrová Ivana                      LCV5550               56:31
     8     Šmejkalová Karla                   MLA6256               74:03
     9     Šplinarová Jana                    SKV6451               76:13



D55  (7)                  3.4 km  95 m   9 K     

     1     Nováková Svatava                   SKV5351               44:51
     2     Martínková Věra                    VPM5351               47:15
     3     Beránková Pavla                    VPM4350               52:29
     4     Jedlickova Jindra                  VPM4550               55:04
     5     Bohuslavová Věra                   LPM4850               57:10
     6     Zenkerová Miluše                   LCV4550               79:48
     7     Dlouhá Lenka                       MAS5150               85:43



H10  (5)                  2.2 km  30 m   8 K     

     1     Hasman Marek                       VPM0201               33:00
     2     Kovář Ondřej                       MAS0200               36:26
     3     Polívka Vratislav                  VPM0203               36:53
     4     Tokár Radim                        NEJ0300               37:50
     5     Kočandrle Martin                   VPM0201               48:56



H12  (5)                  3.4 km  75 m   9 K     

     1     Richtr Lukáš                       VPM0204               30:57
     2     Hašek Adam                         VPM0101               64:36
     3     Dellinger Mikuláš                  NEJ0102               86:47

           Rosenbaum Ondřej                   JES0001                disk
           Bartoš Václav                      MLA0101                disk



H14  (5)                  4.5 km  75 m   10 K    

     1     Hasal Martin                       NEJ9801               57:05
     2     Macura Vít                         MLA9800               59:50
     3     Bartoš Vojtěch                     MLA9802               60:10
     4     Zieba Jakub                        NEJ9800               65:40
     5     Hajšman Jakub                      LPM9900               85:28



H16  (4)                  5.3 km  110 m   13 K   

     1     Řehořek Tomáš                      SKV9601               42:41
     2     Frank Jiří                         MAS9600               47:34
     3     Pokorný Jonáš                      KRL9702               60:03
     4     Vacek Jiří                         SKV9602               84:55



H18  (2)                  7.7 km  130 m   13 K   

     1     Knepr Lukáš                        BSO9401               68:42
     2     Štros Jan                          SKV9501               79:57



H20  (6)                  10.1 km  235 m   19 K  

     1     Pova Ondřej                        KRL9304               75:16
     2     Vištejn Jiří                       KRL9305               87:37
     3     Macura Jan                         MLA9306               94:28
     4     Lhoták Luboš                       MAS9301              100:47
     5     Kamaryt Michal                     MLA9205              108:00
     6     Šulc Marek                         MAS9300              124:51



H21  (20)                 10.1 km  235 m   19 K  

     1     Bouchal Jiří                       VPM8449               60:56
     2     Kolovský František                 LPM9202               63:25
     3     Pilař Karel                        BSO7801               64:04
     4     Ritter Aleš                        ONO7401               69:27
     5     Stehlík Petr                       LPM7903               72:23
     6     Pilař Karel                        MAS5501               76:05
     7     Suchý Petr                         LPM7820               77:08
     8     Kovář Jindřich                     MAS6800               77:32
     9     Kovář Vladimír                     MAS7200               86:10
    10     Šilhavý Jakub                      LPM8500               87:08
    11     Bartoš Luděk                       MLA6701               91:16
    12     Martínek Robert                    VPM                   93:47
    13     Tošner Michal                                            98:31
    14     Ryjáček Jan                        LPM8004              105:05
    15     Tesař Daniel                       VPM82                112:49
    16     Hulec Jakub                        KSH8401              114:33
    17     Redlich Tomáš                      MAS8200              119:30
    18     Hegner Lukáš                       NER                  123:31
    19     Brož Jan                           LPM                  126:09
    20     Přinda Tomáš                       LPM                  151:16



H35  (14)                 7.7 km  130 m   13 K   

     1     Hašek Ondřej                       VPM6902               57:17
     2     Bílý Milan                         JES7001               57:38
     3     Milota Josef                       MLA5801               58:30
     4     Bohuslav Václav                    LPM7206               62:06
     5     Hasman Jan                         VPM6901               63:25
     6     Mareš Alexander                    NEJ7300               66:41
     7     Sedláček Tomáš                     KRL6401               73:58
     8     Křenek Jaroslav                    VPM7502               75:46
     9     Jiroušek Petr                      LPM7001               79:09
    10     Kamaryt Miloš                      MLA6404               82:20
    11     Nádeníček Josef                    NEJ7000               87:40
    12     Staněk Rostislav                   VPM6801               89:10
    13     Dvořák Pavel                       LPM7805               89:39
    14     Černý Libor                        MLA6901              108:41



H45  (10)                 5.3 km  110 m   13 K   

     1     Suk Jiří                           MFP6401               47:44
     2     Hnyk Michal                        SKV6002               54:32
     3     Janovič Ondřej                     SKV5901               70:56
     4     Kettner Vladek                     BSO6400               73:18
     5     Čech Petr                          SCH6001              121:46

    ms     Motyčka Radek                      SKV8001               66:27
    ms     Skala David                        SKV8302               60:58
    ms     Dušek Petr                         SKV8401               66:34
    ms     Plachý Adam                        SKV8701               75:04
    ms     Sobíšek Václav                     SKV8401               63:52



H55  (12)                 4.5 km  75 m   10 K    

     1     Jirásek Jaroslav                   SCH4701               42:33
     2     Sklenář Jan                        MLA4201               44:18
     3     Fišák Jan                          MLA4401               46:58
     4     Vonášek Jiří                       LPM5401               47:19
     5     Kubát Jaroslav                     SKV5203               48:41
     6     Bohuslav Václav                    LPM4201               48:43
     7     Nykles Vladimír                    VPM4702               52:50
     8     Janeček Eduard                     LPM5100               58:29
     9     Mágr Zdeněk                        LCV5000               59:29
    10     Fiala Miloš                        KSH4801               59:40
    11     Soukup Václav                      VSP5600               64:39
    12     Frey Jaromír                       NEJ4100               68:34



H65  (1)                  3.6 km  90 m   9 K     

     1     Jedlicka Jiří                      VPM4201               68:27



HDR  (15)                 2.2 km  25 m   7 K     

     1     Hasman Jakub                       VPM0501               18:17
     2     Černý Jonáš                        MLA0501               25:29
     3     Mikešová Julie                     VPM0455               28:32
     4     Magdaléna Polívková                VPM                   28:52
     5     Černý Filip                                              31:55
     6     Bohuslav Pepík                     LPM0401               32:27
     7     Sobota Ondřej                      VPM0503               33:27
     8     Lintimer Šimon                     LPM                   34:49
     9     Kateřina Sobotová                  VPM0850               35:23
    10     Hašková Dorota                     VPM0555               41:17
    11     Honner Jaroušek                    VPM                   53:25
    12     Beránková Hedvika                  VPM0851               56:58
    13     Šoupa Martin                       LPM                   59:58
    14     Hajšmanová Anička                  LPM                   60:57

           Bílá Tereza                        JES0551                disk



LINIE  (11)               2.2 km  25 m   7 K     

     1     Fremrová Magdalena                 VPM0351               21:52
     2     Černá Kateřina                     MLA0251               26:09
     3     Kočandrlová Adéla                  VPM0450               28:11
     4     Ziebová Veronika                   NEJ0450               29:18
     5     Hašek Vít                          VPM0310               33:48
     6     Dellingerová Anna                  NEJ0351               35:23
     7     Zierhutová Michaela                LCV0250               39:01
     8     Bartošová Marie                    MLA0451               45:08
     9     Hájek Martin                       LPM0200               57:23
    10     Řezáč Jan                          MAS0300               58:01
    11     Kettner Matyáš                     BSO0302               70:11



P  (10)                   3.4 km  75 m   9 K     

     1     Polívka Vratislav                  VPM7003               36:14
     2     Kočandrlová Petra                  VPM7650               44:27
     3     Mikešová Simona                    VPM7453               47:18
     4     Hach Václav                                              50:56
     5     Drahokoupil Pavel                                        56:36
     6     Zelenkoá Matina                    MFP6550               75:18
     7     Žandová Monika                     SKV8751               83:51
     8     Krafčík Štefan                     SKV8702               85:19
     9     Hříbalová Andy                     NER                  145:42

           Tokárová Regina                    NEJ                    disk