NEDĚLE Přebor ZČO na klasické trati 4.OŽ - Memoriálčt 29.3.2012 22:09
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Start      Jméno                     Kategorie         Čip    Délka/převýšení     


1   BSO KOB Baník Sokolov  CZE 

       8      Lukáš Knepr               H18            236997    7.7 km  130 m   13  
      90      Karel Pilař               H21              7871    10.1 km  235 m   19 
      50      Vladek Kettner            H45            301432    5.3 km  110 m   13  
      25      Matyáš Kettner            LINIE            8685    2.2 km  25 m   7 K  



2   JES KOS Jesenice       CZE 

      39      Terezka Ottová            D21            301662    7.0 km  150 m   14  
      57      Jana Kotásková            D21            237528    7.0 km  150 m   14  
      22      Ondřej Rosenbaum          H12            237524    3.4 km  75 m   9 K  
      64      Milan Bílý                H35              8809    7.7 km  130 m   13  



3   KRL Kometa Kralovice   CZE 

      11      Tereza Šlechtová          D12           2017667    2.9 km  60 m   7 K  
      20      Lenka Mudrová             D12           2020708    2.9 km  60 m   7 K  
      18      Dagmar Biersaková         D14            232960    3.4 km  95 m   9 K  
      27      Lenka Hanáková            D14            232613    3.4 km  95 m   9 K  
      19      Magda Hanáková            D16            416318    3.9 km  70 m   9 K  
      25      Michaela Lavičková        D16           2035163    3.9 km  70 m   9 K  
      20      Jonáš Pokorný             H16            232611    5.3 km  110 m   13  
       9      Jiří Vištejn              H20            207839    10.1 km  235 m   19 
      24      Ondřej Pova               H20            207825    10.1 km  235 m   19 
      91      Tomáš Sedláček            H35             51476    7.7 km  130 m   13  
      43      Eliška Fišarová           LINIE          434576    2.2 km  25 m   7 K  



4   KSH OOB TJ Kašperské H CZE 

      51      Pavla Hulcová             D21             51619    7.0 km  150 m   14  
      84      Jakub Hulec               H21             53726    10.1 km  235 m   19 
      74      Miloš Fiala               H55              8674    4.5 km  75 m   10 K 



5   LCV TJ Loko Chomutov   CZE 

      56      Michaela Zierhutová       D35            301525    4.5 km  80 m   11 K 
      62      Marcela Krausová          D35            253153    4.5 km  80 m   11 K 
      58      Ivana Mágrová             D45            301720    3.9 km  70 m   9 K  
      54      Miluše Zenkerová          D55            301524    3.4 km  95 m   9 K  
      77      Zdeněk Mágr               H55            301718    4.5 km  75 m   10 K 
      31      Michaela Zierhutová       LINIE          438631    2.2 km  25 m   7 K  



6   LPM OK Lokomotiva Plze CZE 

      22      Barbora Šiková            D16            361920    3.9 km  70 m   9 K  
      31      Karolína Šiková           D16            361960    3.9 km  70 m   9 K  
       8      Lucie Kuberková           D18            236985    4.5 km  80 m   11 K 
       9      Inna Zayats               D20             51161    7.0 km  150 m   14  
      36      Hanna Winklerová          D21            888631    7.0 km  150 m   14  
      60      Petra Pilařová            D21              8855    7.0 km  150 m   14  
      35      Mirka Vejvodová           D35           2011846    4.5 km  80 m   11 K 
      50      Jana Šoupová              D35            301705    4.5 km  80 m   11 K 
      65      Gabriela Hajšmanová       D35            416320    4.5 km  80 m   11 K 
      76      Eva Janečková             D45             52371    3.9 km  70 m   9 K  
      60      Věra Bohuslavová          D55             51480    3.4 km  95 m   9 K  
      17      Jakub Hajšman             H14                      4.5 km  75 m   10 K 
      14      Jiří Valeš                H18            301715    7.7 km  130 m   13  
      48      František Kolovský        H21            887626    10.1 km  235 m   19 
      54      Jan Ryjáček               H21            995826    10.1 km  235 m   19 
      60      Petr Suchý                H21            995848    10.1 km  235 m   19 
      66      Jan Brož                  H21             51152    10.1 km  235 m   19 
      72      Jakub Šilhavý             H21             51151    10.1 km  235 m   19 
      78      Tomáš Čechura             H21             51483    10.1 km  235 m   19 
      87      Petr Stehlík              H21            434586    10.1 km  235 m   19 
      96      Tomáš Přinda              H21            236995    10.1 km  235 m   19 
      58      Petr Jiroušek             H35            301721    7.7 km  130 m   13  
      70      Pavel Dvořák              H35            236983    7.7 km  130 m   13  
      79      Václav Bohuslav           H35              8856    7.7 km  130 m   13  
      68      Jiří Vonášek              H55            361967    4.5 km  75 m   10 K 
      86      Eduard Janeček            H55            236984    4.5 km  75 m   10 K 
      92      Václav Bohuslav           H55             51479    4.5 km  75 m   10 K 
      45      Anička Hajšmanová         HDR                      2.2 km  25 m   7 K  
      45      Šimon Lintimer            HDR            232617    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Martin Šoupa              HDR            301709    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Pepík Bohuslav            HDR            443094    2.2 km  25 m   7 K  
      34      Martin Hájek              LINIE          301713    2.2 km  25 m   7 K  



7   MAS KČT Aš             CZE 

      31      Lucie Kovářová            D10            301516    2.2 km  30 m   8 K  
      15      Klára Ištvánová           D14            237548    3.4 km  95 m   9 K  
      21      Tereza Pelcová            D14            416189    3.4 km  95 m   9 K  
      16      Markéta Vítková           D16            301510    3.9 km  70 m   9 K  
      42      Jitka Kovářová            D21            347914    7.0 km  150 m   14  
      42      Lenka Dlouhá              D55            232364    3.4 km  95 m   9 K  
      55      Ondřej Kovář              H10            301515    2.2 km  30 m   8 K  
      14      Jiří Frank                H16            301505    5.3 km  110 m   13  
      15      Luboš Lhoták              H20            301506    10.1 km  235 m   19 
      21      Marek Šulc                H20            301507    10.1 km  235 m   19 
      51      Vladimír Kovář            H21            347913    10.1 km  235 m   19 
      57      Tomáš Redlich             H21              9097    10.1 km  235 m   19 
      63      Jindřich Kovář            H21            301727    10.1 km  235 m   19 
      81      Karel Pilař               H21           2026161    10.1 km  235 m   19 
      16      Petr Stehlík              LINIE          301508    2.2 km  25 m   7 K  
      22      Veronika Sluková          LINIE          301728    2.2 km  25 m   7 K  
      37      Jan Řezáč                 LINIE          301514    2.2 km  25 m   7 K  



8   MLA MLOK Mariánské Láz CZE 

      25      Martina Chladová          D10            416185    2.2 km  30 m   8 K  
      47      Martina Kamarytová        D35            232210    4.5 km  80 m   11 K 
      74      Jana Bartošová            D35             51494    4.5 km  80 m   11 K 
      64      Jana Sklenářová           D45            416175    3.9 km  70 m   9 K  
      70      Stanislava Opavová        D45              7884    3.9 km  70 m   9 K  
      73      Helena Tenglerová         D45            232235    3.9 km  70 m   9 K  
      79      Karla Šmejkalová          D45            416187    3.9 km  70 m   9 K  
      16      Václav Bartoš             H12            888609    3.4 km  75 m   9 K  
      14      Vít Macura                H14            416179    4.5 km  75 m   10 K 
      20      Vojtěch Bartoš            H14             51495    4.5 km  75 m   10 K 
      12      Jan Macura                H20            301471    10.1 km  235 m   19 
      18      Michal Kamaryt            H20            232227    10.1 km  235 m   19 
      93      Luděk Bartoš              H21            515060    10.1 km  235 m   19 
      61      Jan Michalec              H35              7881    7.7 km  130 m   13  
      76      Libor Černý               H35                      7.7 km  130 m   13  
      82      Josef Milota              H35              7880    7.7 km  130 m   13  
      85      Miloš Kamaryt             H35            336705    7.7 km  130 m   13  
      62      Jaroslav Macura           H45            301486    5.3 km  110 m   13  
      71      Jan Sklenář               H55             51611    4.5 km  75 m   10 K 
      83      Jan Fišák                 H55              7882    4.5 km  75 m   10 K 
      45      Jonáš Černý               HDR                      2.2 km  25 m   7 K  
       4      Marie Bartošová           LINIE          331203    2.2 km  25 m   7 K  
      40      Kateřina Černá            LINIE                    2.2 km  25 m   7 K  



9   NEJ TJ Jiskra Nejdek   CZE 

      16      Nádeníčková Iva           D10           2035733    2.2 km  30 m   8 K  
      22      Anna Dellingerová         D10                      2.2 km  30 m   8 K  
      28      Klára Marešová            D10            232205    2.2 km  30 m   8 K  
      17      Regina Tokárová           D12           2035737    2.9 km  60 m   7 K  
      23      Pavla Nádeníčková         D12            232230    2.9 km  60 m   7 K  
      24      Alexandra Marešová        D14            232229    3.4 km  95 m   9 K  
      32      Marcela Marešová          D35            232207    4.5 km  80 m   11 K 
      38      Michaela Lepší            D35                      4.5 km  80 m   11 K 
      53      Jana Hasalová             D35            232361    4.5 km  80 m   11 K 
      61      Radim Tokár               H10            232363    2.2 km  30 m   8 K  
      10      Mikuláš Dellinger         H12                      3.4 km  75 m   9 K  
      11      Jakub Zieba               H14            232215    4.5 km  75 m   10 K 
      23      Martin Hasal              H14            301413    4.5 km  75 m   10 K 
      67      Josef Nádeníček           H35                      7.7 km  130 m   13  
      73      Alexander Mareš           H35            232228    7.7 km  130 m   13  
      95      Jaromír Frey              H55             49619    4.5 km  75 m   10 K 
      28      Veronika Ziebová          LINIE          232206    2.2 km  25 m   7 K  



10  SCH TJ Skalka Cheb     CZE 

      56      Petr Čech                 H45            681885    5.3 km  110 m   13  
      65      Jaroslav Jirásek          H55              7890    4.5 km  75 m   10 K 



11  SJP Slavoj Praha       CZE 

       9      Karel Hlavatý             H65             53507    3.6 km  90 m   9 K  



12  SKV TJ Slovan Karlovy  CZE 

      28      Marcela Žandová           D16            301430    3.9 km  70 m   9 K  
      34      Veronika Kubínová         D16            331270    3.9 km  70 m   9 K  
      45      Kateřina Žandová          D21              7894    7.0 km  150 m   14  
      54      Romana Kubínová           D21            331098    7.0 km  150 m   14  
      44      Jana Kubínová             D35            331089    4.5 km  80 m   11 K 
      68      Marie Žandová             D35            236486    4.5 km  80 m   11 K 
      61      Jana Šplinarová           D45            237532    3.9 km  70 m   9 K  
      39      Svatava Nováková          D55             51135    3.4 km  95 m   9 K  
      45      Lenka Kubátová            D55            237549    3.4 km  95 m   9 K  
      11      Jiří Vacek                H16                      5.3 km  110 m   13  
      17      Tomáš Řehořek             H16            301397    5.3 km  110 m   13  
      11      Jan Štros                 H18                      7.7 km  130 m   13  
      35      David Skala               H45                      5.3 km  110 m   13  
      41      Adam Plachý               H45                      5.3 km  110 m   13  
      47      Petr Dušek                H45                      5.3 km  110 m   13  
      53      Radek Motyčka             H45                      5.3 km  110 m   13  
      59      Ondřej Janovič            H45             51133    5.3 km  110 m   13  
      65      Michal Hnyk               H45                      5.3 km  110 m   13  
      62      Jaroslav Kubát            H55             51137    4.5 km  75 m   10 K 
      45      Kateřina Šnourová         HDR            410740    2.2 km  25 m   7 K  



13  VPM KOS Slavia VŠ Plze CZE 

      13      Kamila Richtrová          D10            331467    2.2 km  30 m   8 K  
      19      Radka Staňková            D10           2035169    2.2 km  30 m   8 K  
      14      Markéta Staňková          D12           2035165    2.9 km  60 m   7 K  
      12      Adéla Mikešová            D14           2042520    3.4 km  95 m   9 K  
      30      Eliška Kroupová           D14           2031356    3.4 km  95 m   9 K  
      13      Anna Kretková             D16             52375    3.9 km  70 m   9 K  
      37      Johana Hlinovská          D16           2035166    3.9 km  70 m   9 K  
      48      Blanka Honnerová          D21             52217    7.0 km  150 m   14  
      41      Markéta Polívková         D35            515073    4.5 km  80 m   11 K 
      59      Lenka Beránková           D35           2042504    4.5 km  80 m   11 K 
      71      Jana Sobotová             D35              1466    4.5 km  80 m   11 K 
      49      Helena Techlová           D45                      3.9 km  70 m   9 K  
      82      Zdena Bouchalová          D45             52378    3.9 km  70 m   9 K  
      51      Jindra Jedlickova         D55            434821    3.4 km  95 m   9 K  
      57      Věra Martínková           D55              1464    3.4 km  95 m   9 K  
      63      Pavla Beránková           D55            330650    3.4 km  95 m   9 K  
      52      Martin Kočandrle          H10            237545    2.2 km  30 m   8 K  
      58      Marek Hasman              H10           2042515    2.2 km  30 m   8 K  
      64      Vratislav Polívka         H10            303936    2.2 km  30 m   8 K  
      13      Lukáš Richtr              H12            331267    3.4 km  75 m   9 K  
      19      Ondřej Hlinovský          H12           2035167    3.4 km  75 m   9 K  
      69      Jiří Bouchal              H21              9357    10.1 km  235 m   19 
      75      Robert Martínek           H21                      10.1 km  235 m   19 
      88      Rostislav Staněk          H35            886260    7.7 km  130 m   13  
      94      Jan Hasman                H35            301479    7.7 km  130 m   13  
      89      Vladimír Nykles           H55            442856    4.5 km  75 m   10 K 
      12      Jiří Jedlicka             H65              1490    3.6 km  90 m   9 K  
      25      Julie Mikešová            HDR            434836    2.2 km  25 m   7 K  
      30      Šimon Jangl Janoušek      HDR              7924    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Polívková Magdaléna       HDR            434806    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Jakub Hasman              HDR           2042516    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Ondřej Sobota             HDR            434825    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Šárka Beránková           HDR              9129    2.2 km  25 m   7 K  
      45      Sobotová Kateřina         HDR            434827    2.2 km  25 m   7 K  
      13      Adéla Kočandrlová         LINIE          515476    2.2 km  25 m   7 K  
      19      Magdalena Fremrová        LINIE           52373    2.2 km  25 m   7 K  
      30      Vratislav Polívka         P              301719    3.4 km  75 m   9 K  
      30      Simona Mikešová           P              434815    3.4 km  75 m   9 K  
      45      Jan Doležal               P              434814    3.4 km  75 m   9 K  
      45      Dorotka Doležalová        P                1499    3.4 km  75 m   9 K  
      45      Lucie Šafrhansová         P               52374    3.4 km  75 m   9 K  



14  VSP USK Praha          CZE 

      67      Michaela Soukupová        D45            232190    3.9 km  70 m   9 K  
      80      Václav Soukup             H55            232045    4.5 km  75 m   10 K 



15  MFP MFF UK Paha        CZE 

      44      Jiří Suk                  H45            515016    5.3 km  110 m   13  
      30      Eva Suková                P              232264    3.4 km  75 m   9 K  
      30      Matina Zelenkoá           P              232265    3.4 km  75 m   9 K  



16  NER Neregistrovaný     CZE 

      30      Andy Hříbalová            P                        3.4 km  75 m   9 K  



17  ONO Ostrov nad Ohří    CZE 

      33      Hana Hrzinová             D21              8682    7.0 km  150 m   14  
      55      Šárka Gabrielová          D45              8680    3.9 km  70 m   9 K