2011 SO - Pohár osvobození - Přebor VŠne 10.4.2011 14:56
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo    Jméno                    Lic.   Reg.č.                   Čas 



D10  (2)                  2.1 km  40 m   6 K      

    1    Tereza Šlechtová         C      KRL0152                25:20 
    2    Klára Marešová           C      NEJ0250                58:33 



D12  (8)                  2.4 km  50 m   8 K      

    1    Dagmar Biersaková        B      KRL0051                20:39 
    2    Alexandra Marešová       B      NEJ9950                23:42 
    3    Sašenka Svobodová        C      VPM0050                35:02 
    4    Tereza Hausnerová        C      KRL0053                43:56 
    5    Lenka Hanáková           B      KRL9951                45:12 
    6    Lenka Mudrová            C      KRL0052                48:10 
    7    Aneta Prekopová          C      MAS0050                99:11 

   ms    Barbora Havlíčková       C      JES9851                58:45 



D14  (7)                  3.0 km  40 m   9 K      

    1    Kateřina Obytová         C      VPM9752                34:18 
    2    Johana Hlinovská         C      VPM9751                37:11 
    3    Eliška Kroupová          C      VPM9853                37:21 
    4    Adéla Mikešová           C      VPM9852                40:10 
    5    Anna Kretková            C      VPM9754                64:09 
    6    Magdalena Radová         C      VPM9755                67:11 

         Klára Istvánová          C      MAS9850                 disk 



D16  (7)                  4.1 km  85 m   8 K      

    1    Karolína Šiková          B      LPM9651                28:27 
    2    Michaela Lavičková       B      KRL9655                34:47 
    3    Veronika Kubínová        A      SKV9752                35:01 
    4    Magda Hanáková           A      KRL9651                36:36 
    5    Barbora Šiková           B      LPM9650                43:31 
    6    Magda Sklenářová         C      MLA9559                57:48 

         Marcela Žandová          B      SKV9653                 disk 



D18  (4)                  5.0 km  95 m   10 K     

    1    Věra Chvalová            B      LPM9452                42:39 
    2    Inna Zayats                     LPM9353                45:52 
    3    Romana Kubínová          A      SKV9452                48:37 

         Lucie Kuberková          B      LPM9451                 disk 



D20  (1)                  7.1 km  215 m   10 K    

         Monika Hájková           C      ONO9152                 disk 



D21  (16)                 7.1 km  215 m   10 K    

    1    Kateřina Vodrážková      C      VPM7995                57:07 
    2    Lucie Soukupová          C      SJC8789                60:17 
    3    Eliška Kuncová           C      SSU8951                60:21 
    4    Blanka Honnerová                VPM8051                66:57 
    5    Tereza Přecechtělová     C      KAM8951                69:07 
    6    Monika Procházková       R      BSO9150                73:19 
    7    Katka Beroušková         C      JES9151                78:00 
    8    Kateřina Žandová         C      SKV8651                81:05 
    9    Michaela Hofmanová       C      LPM7751                84:40 
   10    Julia Leventon           C      LPM                    87:16 
   11    Jitka Kovářová           C      MAS7350                87:19 
   12    Dagmar Kunová                   EKP6550                88:10 
   13    Kateřina Steiningerová   C      LPM8450                92:04 
   14    Jana Bohuslavová         C      LPM7852                94:02 
   15    Monika Žandová           C      SKV8751                99:13 
   16    Pavla Hulcová            C      KSH7753               104:00 



D35  (13)                 4.9 km  95 m   10 K     

    1    Eva Hašková                     VPM7352                44:09 
    2    Jana Hasalová            C      NEJ6750                55:41 
    3    Marie Žandová            C      SKV6551                58:42 
    4    Martina Kamarytová       C      MLA6651                59:53 
    5    Lenka Beránková          C      VPM7051                60:47 
    6    Jana Kubínová            C      SKV6751                66:23 
    7    Jana Bartošová           C      MLA7051                66:35 
    8    Marcela Krausová         C      LCV7351                73:30 
    9    Marcela Marešová         C      NEJ7450                75:08 
   10    Michaela Zierhutová      C      LCV7151                77:32 
   11    Kamila Ledererová        C      LPM7352                94:32 
   12    Jitka Dixová             C      VPM                   154:31 

         Jana Šoupová             C      LPM6850                 disk 



D45  (11)                 3.7 km  75 m   7 K      

    1    Mirka Vejvodová          C      OPT5751                39:23 
    2    Helena Tenglerová        C      MLA6551                40:33 
    3    Zdena Bouchalová         C      VPM5757                41:49 
    4    Ivana Mágrová            C      LCV5550                41:50 
    5    Věra Martínková          C      VPM5351                44:36 
    6    Jana Šplinarová          C      SKV6451                46:02 
    7    Šárka Gabrielová                ONO5950                47:07 
    8    Eva Janečková            C      LPM6150                48:38 
    9    Ivana Pecková            C      EKP6252                50:05 
   10    Helena Techlová          C      VPM4951                56:56 

         Stanislava Opavová       C      MLA5451                 disk 



D55  (7)                  2.5 km  40 m   7 K      

    1    Lenka Kubátová           C      SKV5551                29:53 
    2    Alena Hejtmánková        C      TAP5452                30:31 
    3    Pavla Beránková          C      VPM4301                32:40 
    4    Jindra Jedlickova        C      VPM4550                34:32 
    5    Věra Bohuslavová         C      LPM4850                36:11 
    6    Jindra Brabcová          C      LCV4750                38:46 
    7    Miluše Zenkerová         C      LCV4550                45:01 



H10  (3)                  2.1 km  40 m   6 K      

    1    Ondřej Hlinovský         C      VPM0102                31:07 
    2    Václav Bartoš            C      MLA0101                40:18 
    3    Vratislav Polívka        C      VPM0203                46:17 



H12  (3)                  2.6 km  45 m   7 K      

    1    Lukáš Richtr             C      VPM0204                37:11 
    2    jan Vecko                C      NEJ0002                51:30 
    3    Jan Burian               C      VPM9902                77:10 



H14  (7)                  4.1 km  85 m   8 K      

    1    Martin Hasal             B      NEJ9801                44:56 
    2    Aleš Horký               B      KRL9701                45:47 
    3    David Horký              C      KRL9801                54:13 
    4    Jakub Zieba              C      NEJ9800                55:30 
    5    Dominik Mózer            C      LPM9701                57:33 
    6    Ondřej Pavlík                   LPM9800                63:43 
    7    Vojtěch Bartoš           C      MLA9802                78:46 



H16  (5)                  5.0 km  95 m   10 K     

    1    Jiří Frank               B      MAS9600                46:24 
    2    Jiří Vacek               C      SKV9602                52:38 
    3    Matěj Pokorný            C      KRL9502                55:22 
    4    Petr Kraus               C      LCV9501                66:37 
    5    Roman Ševčík             C      ONO9600                94:02 



H18  (7)                  7.9 km  255 m   13 K    

    1    Ondřej Pova              B      KRL9304                55:46 
    2    Jiří Vištejn             B      KRL9305                59:30 
    3    Jan Macura               C      MLA9306                74:43 
    4    Marek Šulc               C      MAS9300                76:31 
    5    Luboš Lhoták             C      MAS9301                86:10 
    6    Lukáš Knepr              B      BSO9401                96:56 
    7    Jindřich Kraus           C      LCV9401               139:42 



H20  (1)                  11.7 km  385 m   21 K   

    1    Michal Kamaryt           C      MLA9205               123:03 



H21  (32)                 11.7 km  385 m   21 K   

    1    Miroslav Seidl           C      EKP7402                74:39 
    2    Ondřej Vodrážka          C      VPM7702                77:21 
    3    Aleš Ritter                     ONO7401                83:45 
    4    Radim Hošek              C      DOB8737                84:26 
    5    Karel Pilař              C      BSO7801                84:33 
    6    František Kolovský       A      LPM9202                84:36 
    7    Petr Stehlík             C      LPM7903                85:50 
    8    Karel Pilař              C      MAS5501                86:03 
    9    Jakub Vodrážka                  VLI7604                86:05 
   10    Vladislav Kalous         C      EKP7702                87:34 
   11    Petr Suchý               C      LPM7820                87:40 
   12    Martin Kondrát           C      PGP6501                87:54 
   13    Tomáš Rauch              C      VPM8501                88:22 
   14    Jan Pecka                C      EKP6800                93:02 
   15    Kamil Buriánek                  LPM7901                97:19 
   16    Jakub Šilhavý            C      LPM8500                97:53 
   17    Jindřich Kovář           C      MAS6800                98:36 
   18    Robert Martínek          C      FSP7700               101:28 
   19    Ondřej Blaha             C      EKP7002               103:42 
   20    Jakub Jirka                     VPM7905               106:09 
   21    Vladimír Kovář           C      MAS7200               106:33 
   22    Jan Václavík             C      VPM8701               108:53 
   23    Josef Milota             C      MLA5801               111:21 
   24    Tomáš Redlich            C      MAS8200               111:53 
   25    Jura Janeček                    EKP6701               113:34 
   26    Aleš Razím                      VPM                   120:12 
   27    Libor Suchý                     LPM                   122:45 
   28    Václav Budín             C      NEJ8700               125:11 
   29    Arnošt Hlaváček                 VPM                   138:01 

         Martin Les                                              disk 
         Jakub Novák                     VPM                     disk 
         Patrik Skála                    VPM                     disk 



H35  (18)                 7.9 km  255 m   13 K    

    1    Luděk Bartoš             C      MLA6701                63:15 
    2    Petr Ševčík              C      ONO7200                66:03 
    3    Miroslav Šilhavý         C      LPM5800                67:21 
    4    Jan Hasman               C      VPM6901                71:25 
    5    Jiří Hájek               C      ONO6400                71:51 
    6    Jan Burian               C      VPM7105                72:27 
    7    Pavel Käss               C      BSO7000                73:13 
    8    Petr Kočandrle           C      VPM7101                74:29 
    9    Miloš Kamaryt            C      MLA6404                76:43 
   10    Tom Řepík                C      JES6901                77:35 
   11    Přemysl Žižka            C      MIL7301                78:25 
   12    Jiří Pešta               C      MIL7201                81:58 
   13    Alexander Mareš          C      NEJ7300                82:33 
   14    Karel Šoupa                     LPM6900               102:29 
   15    Ladislav Mareš           C      MIL7202               109:51 
   16    Petr Hynek               C      ONO7000               112:58 
   17    Jan Kozelka              C      LCV7000               123:31 

         Petr Jiroušek            C      LPM7001                nest. 



H45  (7)                  6.6 km  220 m   9 K     

    1    Pavel Steininger         C      LPM5603                71:06 
    2    Václav Suchý             C      VPM5502                71:21 
    3    Jiří Blažek              C      VPM5009                77:33 
    4    Vladimír Hejtmánek       C      TAP5802                81:26 
    5    Vladek Kettner           C      BSO6400                92:39 
    6    Petr Hofman              C      LPM6500                99:05 

         Michal Hnyk              C      SKV6002                 disk 



H55  (15)                 4.8 km  130 m   9 K     

    1    Jaroslav Jirásek         C      SCH4701                45:53 
    2    Jan Fišák                C      MLA4401                48:00 
    3    Václav Bohuslav          C      LPM4201                48:55 
    4    Václav Chotětický        C      MAS5200                49:31 
    5    Pavel Otta               C      JES4601                50:42 
    6    Jan Blažek               C      VPM5005                51:39 
    7    Miloš Fiala              C      KSH4801                52:13 
    8    Jaroslav Křenek          C      VPM4401                54:27 
    9    Rudolf Valeška           C      LCV4700                55:30 
   10    Zdeněk Mágr              C      LCV5000                56:01 
   11    Vladimír Nykles          C      VPM4702                60:46 
   12    Jaroslav Kubát           C      SKV5203                61:44 
   13    Jiří Vonášek             C      LPM5401                61:54 
   14    Eduard Janeček                  LPM5100                77:53 
   15    Jan Sklenář              C      MLA4201                80:00 



HDR  (30)                 1.6 km  35 m   6 K      

    1    Ivanka Nádeníčková              NEJ                    18:48 
    2    Šimon Suchý              C      VPM0403                20:33 
    3    Evička Urbánková                ONO0650                23:54 
    4    Toníček Svoboda          C      VPM0601                26:57 
    5    Adéla Kočandrlová               VPM0451                27:52 
    6    Tomáš Hakl               C      VPM0504                28:56 
    7    Matěj Kájinka St Dolejej C      VPM                    29:03 
    8    Markéta Vodrážková              VLI0351                30:53 
    9    Barbora Žižková                 MIL                    34:07 
   10    Šimon Lintner                   LPM                    34:52 
   11    Majda Polívková          C      VPM                    35:31 
   12    Petr Stehlík             C      MAS0202                37:42 
   13    Pepík Bohuslav           C      LPM0401                39:02 
   14    Marie Bartošová          C      MLA0451                44:25 
   15    Šárka Beránková          C      VPM0550                50:00 
   16    Maruška Hynková                 ONO                    50:09 
   17    Anička Hajšmanová               LPM                    50:52 
   18    Kateřina Sobotová        C      VPM0850                51:08 
   19    Verunka Ziebová                                        53:57 
   20    Kačka a Kikina Šnourkovi        SKV                    54:30 
   21    Filip Černý              C      LPM                    73:21 
   22    Kateřina Dvořáková       C      LPM7805                79:18 
   23    Jaroslav Honner          C      VPM0701                79:59 
   24    Hedvika Beránková               VPM0801                80:03 
   25    Břetislav Milota         C      MLA0307                85:56 
   26    Mája Seidlová                   EKP                   100:50 
   27    Ondřej Sobota            C      VPM0502               672:48 

         Jiří Blaha               C      EKP0401                nest. 
         Pavla Blahová            C      EKP0153                nest. 
         Adam Sibal               C      MAS0201                nest. 



LINIE  (14)               1.6 km  35 m   6 K      

    1    Ondřej Kovář             C      MAS0200                22:06 
    2    Vojta Svoboda            C      VPM0207                22:45 
    3    Vajshejpr                       VPM                    23:27 
    4    Matěj Vodrážka                  VLI0101                24:43 
    5    Michaela Zierhutová      C      LCV0250                26:20 
    6    Marek Hasman             C      VPM0201                26:34 
    7    Adam Hašek                      VPM0101                27:10 
    8    Matyáš Kettner           C      BSO0302                29:27 
    9    Martin Kočandrle                VPM0201                29:37 
   10    Pavla Nádeníčková        C      NEJ0151                34:30 
   11    Josef Burian             C      VPM0210                37:03 
   12    Kamila Richtrová         C      VPM0451                37:33 
   13    Martin Hájek             C      LPM0200                39:39 
   14    Jakub Hakl               C      VPM0206                40:44 



PŘÍCHOZÍ  (8)             3.1 km  50 m   7 K      

    1    Vratislav Polívka        C      VPM                    29:44 
    2    Jan Hajšman                     LPM                    30:33 
    3    Milan Hlinovský                                        34:21 
    4    Simona Mikešová          C      VPM                    38:00 
    5    Petra Kočandrlová               VPM7651                43:09 
    6    Radka Jelínková          C      MLA6951                46:05 
    7    Petra Khulová                   VPM                    48:29 
    8    Jana Bradačková          C      MAS8750                55:47