2011 NE - Memoriál Jana Vodrážky a Ivana Zápotockéhone 10.4.2011 14:53
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo    Jméno                    Lic.   Reg.č.                   Čas 



D10  (5)                  2.0 km  0 m   8 K       

    1    Tereza Šlechtová         C      KRL0152                24:07 
    2    Pavla Nádeníčková                                      26:21 
    3    Regina Tokárová          C      NEJ0150                55:32 
    4    Klára Marešová           C      NEJ0250                57:52 
    5    Markéta Staňková         C      VPM0153                58:52 



D12  (6)                  2.8 km  0 m   10 K      

    1    Dagmar Biersaková        B      KRL0051                26:05 
    2    Alexandra Marešová       B      NEJ9950                29:39 
    3    Lenka Hanáková           B      KRL9951                31:58 
    4    Tereza Hausnerová        C      KRL0053                32:52 
    5    Sašenka Svobodová        C      VPM0050                54:33 

         Lenka Mudrová            C      KRL0052                 disk 



D14  (8)                  3.2 km  0 m   12 K      

    1    Eliška Kroupová          C      VPM9853                37:08 
    1    Anna Kretková            C      VPM9754                37:08 
    3    Kateřina Obytová         C      VPM9752                38:56 
    4    Adéla Mikešová           C      VPM9852                40:08 
    5    Magdalena Radová         C      VPM9755                42:00 
    6    Johana Hlinovská         C      VPM9751                45:57 

         Klára Istvánová          C      MAS9850                 disk 
         Markéta Lubinová                SKV9753                 disk 



D16  (8)                  4.0 km  0 m   15 K      

    1    Veronika Kubínová        A      SKV9752                33:04 
    2    Magda Hanáková           A      KRL9651                34:33 
    3    Karolína Šiková          B      LPM9651                35:10 
    4    Barbora Šiková           B      LPM9650                37:25 
    5    Marcela Žandová          B      SKV9653                39:15 
    6    Michaela Lavičková       B      KRL9655                41:25 
    7    Magda Sklenářová         C      MLA9559                42:33 
    8    Natálie Holopírková      C      KRL9653                45:36 



D18  (4)                  4.7 km  0 m   18 K      

    1    Romana Kubínová          A      SKV9452                42:03 
    2    Věra Chvalová            B      LPM9452                44:04 
    3    Lucie Kuberková          B      LPM9451                46:00 
    4    Inna Zayats              C      LPM9353                50:05 



D21  (14)                 5.5 km  0 m   21 K      

    1    Kateřina Vodrážková      C      VPM7995                46:57 
    2    Monika Procházková       R      BSO9150                49:36 
    3    Monika Oncirková                ONO6750                52:23 
    4    Lucie Soukupová          C      SJC8951                53:23 
    5    Tereza Steiningerová                                   56:38 
    6    Katka Beroušková         C      JES9151                58:31 
    7    Petra Pilařová           C      LPM8351                60:24 
    8    Jitka Kovářová           C      MAS7350                61:03 
    9    Monika Hájková           C      ONO9152                67:21 
   10    Janka Danihelová                NEJ6550                68:29 
   11    Hanna Winklerová         C      LPM8051                70:18 
   12    Monika Žandová           C      SKV8751                75:59 
   13    Kateřina Steiningerová   C      LPM8450                77:08 
   14    Kateřina Žandová         C      SKV8651                77:17 



D35  (15)                 4.7 km  0 m   18 K      

    1    Marcela Staňková                VPM6951                45:12 
    2    Mirka Vejvodová          C      OPT5751                56:02 
    3    Jana Kubínová            C      SKV6751                59:31 
    4    Lucie Richtrová          C      VPM7451                63:03 
    5    Lenka Beránková          C      VPM7051                63:58 
    6    Jana Hasalová            C      NEJ6750                66:02 
    7    Marcela Krausová         C      LCV7351                66:41 
    8    Marie Žandová            C      SKV6551                72:07 
    9    Markéta Polívková        C      LPM                    72:45 
   10    Michaela Zierhutová      C      LCV7151                73:09 
   11    Marcela Marešová                NEJ7450                75:52 
   12    Kateřina Bínová          C      MLA6708                77:29 
   13    Jana Bartošová           C      MLA7051                81:04 

         Jana Šoupová             C      LPM6850                 disk 
         Kamila Ledererová        C      LPM7352                 disk 



D45  (14)                 4.0 km  0 m   15 K      

    1    Stanislava Opavová       C      MLA5451                43:29 
    2    Zdena Bouchalová         C      VPM5757                43:39 
    3    Miroslava Šedivá         C      EKP5750                44:10 
    4    Věra Martínková          C      VPM5351                54:05 
    5    Eva Janečková            C      LPM6150                54:33 
    6    Jana Šilhavá             C      LPM5951                55:07 
    7    Šárka Gabrielová         C      ONO5950                58:26 
    8    Helena Tenglerová        C      MLA6551                61:11 
    9    Ivana Mágrová            C      LCV5550                61:14 
   10    Jana Šplinarová          C      SKV6451                62:48 
   11    Štěpánka Řehořková       C      SKV6453                70:52 
   12    Renata Šiková            C      LPM6409                71:08 
   13    Helena Steiningerová                                   78:01 
   14    Jana Macurová            C      MLA6657                83:03 



D55  (4)                  3.2 km  0 m   12 K      

    1    Pavla Beránková          C      VPM4301                41:54 
    2    Věra Bohuslavová         C      LPM4850                48:41 
    3    Jindra Brabcová          C      LCV4750                58:16 
    4    Miluše Zenkerová         C      LCV4550                63:18 



H10  (3)                  2.0 km  0 m   8 K       

    1    Ondřej Hlinovský         C      VPM0102                27:39 
    2    Václav Bartoš            C      MLA0101                45:42 
    3    Vratislav Polívka        C      VPM0203                54:37 



H12  (7)                  2.8 km  0 m   10 K      

    1    Jan Hašek                       VPM0001                23:39 
    2    Lukáš Richtr             C      VPM0204                26:34 
    3    Jan Burian               C      VPM9902                32:54 
    4    Ondřej Hasman            C      VPM0002                35:55 
    5    Jiří Václavík            C      LPM9901                39:00 
    6    jan Vecko                C      NEJ0002                41:53 
    7    David Korbelář           C      VPM                    42:57 



H14  (9)                  4.0 km  0 m   15 K      

    1    Jonáš Pokorný            C      KRL9702                40:24 
    2    Martin Hasal             B      NEJ9801                47:08 
    3    Vojtěch Bartoš           C      MLA9802                53:09 
    4    Aleš Horký               B      KRL9701                53:16 
    5    Jakub Zieba                     NEJ                    56:11 
    6    Vít Macura               C      MLA9800                70:13 
    7    David Horký              C      KRL9801                72:24 

         Ondřej Pavlík                   LPM9800                 disk 
         Dominik Moser                   LPM9701                 disk 



H16  (7)                  4.7 km  0 m   18 K      

    1    Tomáš Řehořek            C      SKV9601                43:43 
    2    Jiří Frank               B      MAS9600                50:08 
    3    Matěj Pokorný            C      KRL9502                53:07 
    4    Jan Štros                B      SKV9501                60:55 
    5    Jiří Vacek               C      SKV9602                63:11 
    6    Petr Kraus               C      LCV9501                72:20 

         Roman Ševčík             C      ONO9600                 disk 



H18  (7)                  5.5 km  0 m   21 K      

    1    Jiří Vištejn             B      KRL9305                38:47 
    2    Ondřej Pova              B      KRL9304                42:22 
    3    Luboš Lhoták             C      MAS9301                48:41 
    4    Jan Macura               C      MLA9306                50:17 
    5    Lukáš Knepr              B      BSO9401                51:53 
    6    Marek Šulc               C      MAS9300                59:19 
    7    Jindřich Kraus           C      LCV9401                65:11 



H20  (1)                  6.3 km  0 m   19 K      

    1    Adam Vonášek             B      LPM9101                84:21 



H21  (36)                 7.5 km  0 m   22 K      

    1    Miroslav Seidl           C      EKP7402                45:08 
    2    Jiří Bouchal             C      VPM8449                45:20 
    3    František Kolovský       A      LPM9202                46:18 
    4    Vladislav Kalous         C      EKP7702                46:33 
    5    Martin Kondrát           C      PGP6501                49:14 
    6    Karel Pilař              C      BSO7801                49:37 
    7    Tomáš Kamaryt            C      VPM8807                50:55 
    8    Petr Stehlík             C      LPM7903                51:24 
    9    Karel Pilař              C      MAS5501                52:34 
   10    Petr Suchý               C      LPM7820                52:40 
   11    Stanislav Rauch          C      VPM8201                56:25 
   12    Tomáš Redlich            C      MAS8200                56:49 
   13    Radek Horálek                   DKP8013                56:50 
   14    Jakub Šilhavý            C      LPM8500                57:57 
   15    Jiří Šedivý              C      EKP5500                58:21 
   16    Jaroslav Křenek                 VPM7502                59:43 
   17    Jindřich Kovář           C      MAS6800                60:45 
   18    Tomáš Čechura            C      LPM8900                63:48 
   19    Jan Václavík             C      VPM8701                64:04 
   20    Ondřej Blaha             C      EKP7002                64:48 
   21    Jaroslav Honner          C      VPM7802                66:10 
   22    Libor Suchý                     LPM8003                66:21 
   23    Vladimír Kovář           C      MAS7200                67:48 
   24    Petr Dušek               C      SKV8401                71:50 
   25    Tomáš Popule             C      LPM8803                72:12 
   26    Tomáš Přinda                                           77:31 
   27    David Soukup             C      SKV7601                79:20 
   28    Jan Brož                                               90:07 
   29    Jan Ryjáček              C      LPM8004                91:13 
   30    Lukáš Hegner                                           92:01 
   31    Láďa Moulis                                            92:59 
   32    Radek Motyčka            C      SKV8001               102:00 
   33    Ondřej Šika              C      LPM9301               103:01 
   34    David Skala              C      SKV8302               118:44 

         Patrik Skála                                            disk 
         Pavel Musil                     SJC7703                 disk 



H35  (21)                 6.3 km  0 m   19 K      

    1    Aleš Richtr              C      VPM6601                47:01 
    2    Luděk Bartoš             C      MLA6701                48:37 
    3    Petr Ševčík              C      ONO7200                50:25 
    4    Václav Bohuslav          C      LPM7206                50:51 
    5    Jan Hasman               C      VPM6901                54:38 
    6    Jaroš Řehořek            C      SKV6301                58:03 
    7    Tom Řepík                C      JES6901                58:21 
    8    Přemysl Žižka            C      MIL7301                64:30 
    9    Alexander Mareš          C      NEJ7300                66:16 
   10    Jan Burian               C      VPM7105                66:45 
   11    Miroslav Černý           C      LPM7504                67:27 
   12    Pavel Bína                      MLA6708                67:32 
   13    Jiří Pešta               C      MIL7201                69:20 
   14    Roman Mikeš              C      VPM7002                77:24 
   15    Petr Hynek                      ONO7000                77:28 
   16    Ladislav Mareš           C      MIL7202                85:57 
   17    Karel Šoupa              C      LPM6900                92:27 
   18    Rostislav Staněk         C      VPM6801                94:10 
   19    Jan Kozelka              C      LCV7000                97:21 

         Jiří Hájek               C      ONO6400                 disk 
         Pavel Käss               C      BSO7000                 disk 



H45  (6)                  5.5 km  0 m   21 K      

    1    Pavel Steininger         C      LPM5603                51:25 
    2    Jan Michalec             C      MLA5701                55:48 
    3    Jiří Blažek              C      VPM5009                65:31 
    4    Jaroslav Macura          C      MLA5903                69:03 
    5    Václav Suchý             C      VPM5502                72:07 
    6    Vladek Kettner           C      BSO6400                74:56 



H55  (11)                 4.7 km  0 m   18 K      

    1    Jan Fišák                C      MLA4401                47:24 
    2    Václav Chotětický        C      MAS5200                49:24 
    3    Jaroslav Jirásek         C      SCH4701                50:49 
    4    Václav Bohuslav          C      LPM4201                51:09 
    5    Zdeněk Mágr              C      LCV5000                51:23 
    6    Jan Sklenář              C      MLA4201                51:31 
    7    Miloš Fiala              C      KSH4801                56:38 
    8    Jiří Vonášek             C      LPM5401                60:15 
    9    Vladimír Nykles          C      VPM4702                62:24 
   10    Jan Blažek               C      VPM5005                62:54 
   11    Eduard Janeček                  LPM5100                63:42 



HDR  (25)                 3.3 km  0 m   6 K       

    1    Šimon Suchý              C      VPM0403                13:09 
    2    Jan Karlík               C      EKP                    17:23 
    3    Ivanka Nádeníčková       C      NEJ0151                19:34 
    4    Toníček Svoboda          C      VPM0601                20:00 
    5    František Mádr                  VPM                    21:20 
    6    Jiří Blaha               C      EKP0401                23:34 
    7    Pavla Blahová            C      EKP0153                24:07 
    7    Petr Stehlík             C      MAS0202                24:07 
    9    Michal Blaha             C      EKP0402                25:04 
   10    Eliška a Honz Grohmannov C      VPM                    25:06 
   11    Dolejšovi                                              26:12 
   12    Adam a Adéla Hegner a Fr                               30:08 
   13    Petr Karlík                     EKP                    32:04 
   14    Šimon Lintimer                  LPM                    35:42 
   15    Jolana Kalousová                EKP                    36:08 
   16    Tomáš Kalous                    EKP                    36:10 
   17    Tereza Poláchová                EKP                    40:45 
   18    Majda Polívková          C      VPM                    41:35 
   19    Marie Bartošová          C      MLA0451                43:04 
   20    Maruška Hynková                 ONO                    47:34 
   21    Mája Seidlová                   EKP09                  64:06 
   22    Jaroslav Honner          C      VPM0701                65:32 
   23    Hedvika Beránková                                      66:37 
   24    Tomáš Polívka                   VPM                    69:45 
   25    Pepík Bohuslav           C      LPM0401               111:44 



LINIE  (10)               3.3 km  0 m   6 K       

    1    Adam Hašek                      VPM0101                22:15 
    2    Michaela Zierhutová      C      LCV0250                22:57 
    3    Vojta Svoboda            C      VPM0207                24:15 
    4    Marek Hasman             C      VPM0201                26:14 
    5    Josef Burian             C      VPM0210                26:48 
    6    Ondřej Kovář             C      MAS0200                29:02 
    7    Radka Staňková           C      VPM0452                30:41 
    8    Kamila Richtrová         C      VPM0451                32:06 
    9    Matyáš Kettner           C      BSO0302                41:06 
   10    Martin Hájek             C      LPM0200                64:13 



PŘÍCHOZÍ  (8)             4.7 km  0 m   18 K      

    1    Lukáš Potužník           C      VPM                    59:40 
    2    Tomáš Koranda            C      VPM                    73:25 
    3    Petra Khulová                   VPM                    77:23 
    4    Pavel Dvořák             C      LPM7805                78:18 
    5    Jaroslava Fremková                                     81:17 
    6    Jana X                   C      MAS8750                86:15 
    7    Irena Václavíková               LPM                   132:23 

         Jan Grohmann             C      VPM7302                 disk