2011 NE - Memoriál Jana Vodrážky a Ivana Zápotockéhopá 8.4.2011 1:30
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

    Start    Kategorie   Jméno                       Reg.č.                   Čip 


1   BSO KOB Baník Sokolov CZE 

    27:00    D21         Monika Procházková          BSO9150               301408 
    41:00    H10         Matyáš Kettner              BSO0302                 8685 
   111:00    H18         Lukáš Knepr                 BSO9401               301422 
   104:00    H21         Karel Pilař                 BSO7801                 7871 
    47:00    H35         Pavel Käss                  BSO7000                 8686 
    69:00    H45         Vladek Kettner              BSO6400               301432 



2   EKP VŠTJ Ekonom Praha CZE 

    63:00    D45         Miroslava Šedivá            EKP5750                51604 
    56:00    H21         Ondřej Blaha                EKP7002               224915 
    71:00    H21         Jiří Šedivý                 EKP5500                51605 
    86:00    H21         Vladislav Kalous            EKP7702                51588 
    23:00    H21         Miroslav Seidl              EKP7402               888643 
     4:00    HDR         Jiří Blaha                  EKP0401               428214 
    10:00    HDR         Michal Blaha                EKP0402                      
    58:00    HDR         Pavla Blahová               EKP0153               428253 



3   FSP VŠTJ Stavební fak CZE 

    44:00    H21         Robert Martínek             FSP7700               301170 



4   JES KOS Jesenice      CZE 

    30:00    D21         Katka Beroušková            JES9151               896980 
    26:00    H35         Tom Řepík                   JES6901               896974 



5   KRL Kometa Kralovice  CZE 

    17:00    D10         Tereza Šlechtová            KRL0152              2017667 
    45:00    D12         Tereza Hausnerová           KRL0053               434576 
    54:00    D12         Dagmar Biersaková           KRL0051               232960 
    63:00    D12         Lenka Hanáková              KRL9951               232613 
    60:00    D12         Lenka Mudrová               KRL0052              2020708 
    81:00    D16         Magda Hanáková              KRL9651               416318 
    96:00    D16         Michaela Lavičková          KRL9655               416312 
    87:00    D16         Natálie Holopírková         KRL9653               232965 
    94:00    D35         Marta Hanáková              KRL7151                51474 
   123:00    H14         David Horký                 KRL9801               416186 
   129:00    H14         Aleš Horký                  KRL9701               232961 
   117:00    H14         Jonáš Pokorný               KRL9702               232611 
    79:00    H16         Matěj Pokorný               KRL9502                51475 
   120:00    H18         Ondřej Pova                 KRL9304               207825 
   126:00    H18         Jiří Vištejn                KRL9305               207839 
    65:00    H35         Martin Hanák                KRL6701                51477 



6   KSH OOB TJ Kašperské  CZE 

    15:00    D21         Pavla Hulcová               KSH7753                51619 
    10:00    H55         Miloš Fiala                 KSH4801                 8674 



7   LCV TJ Loko Chomutov  CZE 

   136:00    D35         Michaela Zierhutová         LCV7151               301525 
    97:00    D35         Hana Jandová                LCV7150               301423 
   103:00    D35         Marcela Krausová            LCV7351               253153 
    60:00    D45         Ivana Mágrová               LCV5550               301720 
    46:00    D55         Jindra Brabcová             LCV4750               232232 
    40:00    D55         Miluše Zenkerová            LCV4550               301524 
    76:00    H16         Petr Kraus                  LCV9501               253150 
   117:00    H18         Jindřich Kraus              LCV9401               253146 
    68:00    H35         Jan Kozelka                 LCV7000               301526 
    34:00    H55         Zdeněk Mágr                 LCV5000               301718 
    85:00    LINIE       Michaela Zierhutová         LCV0250               438631 



8   LPM OK Lokomotiva Plz CZE 

   102:00    D16         Karolína Šiková             LPM9651               361960 
    84:00    D16         Barbora Šiková              LPM9650               361920 
    58:00    D18         Věra Chvalová               LPM9452               236994 
    52:00    D18         Inna Zayats                 LPM9353                51161 
    46:00    D18         Lucie Kuberková             LPM9451               236985 
    12:00    D21         Petra Pilařová              LPM8351                 8855 
    33:00    D21         Julia Leventon              LPM                   301713 
    54:00    D21         Hanna Winklerová            LPM8051               888631 
    45:00    D21         Kateřina Steiningerová      LPM8450                51164 
   127:00    D35         Jana Šoupová                LPM6850               301705 
   139:00    D35         Markéta Polívková           LPM                   301719 
   133:00    D35         Kamila Ledererová           LPM7352                      
    33:00    D45         Jana Šilhavá                LPM5951                51152 
    54:00    D45         Eva Janečková               LPM6150                52371 
    48:00    D45         Renata Šiková               LPM6409                51484 
    49:00    D55         Věra Bohuslavová            LPM4850                51480 
    27:00    H12         Jiří Václavík               LPM9901                51153 
    89:00    H20         Adam Vonášek                LPM9101               361978 
    53:00    H21         František Kolovský          LPM9202               887626 
    77:00    H21         Jan Ryjáček                 LPM8004               995826 
    89:00    H21         Tomáš Popule                LPM8803               236982 
    95:00    H21         Ondřej Šika                 LPM9301               236993 
   101:00    H21         Tomáš Čechura               LPM8900                51483 
    47:00    H21         Jakub Šilhavý               LPM8500                51151 
    83:00    H21         Petr Suchý                  LPM7820               995848 
    68:00    H21         Petr Stehlík                LPM7903               434586 
    74:00    H35         Petr Jiroušek               LPM7001               301721 
    62:00    H35         Václav Bohuslav             LPM7206                 8856 
    41:00    H35         Miroslav Černý              LPM7504                49637 
    53:00    H35         Karel Šoupa                 LPM6900               301709 
    78:00    H45         Pavel Steininger            LPM5603                51167 
    37:00    H55         Jiří Vonášek                LPM5401               361967 
    25:00    H55         Václav Bohuslav             LPM4201                51479 
    16:00    H55         Eduard Janeček              LPM5100               236984 
    44:00    PŘÍCHOZÍ    Pavel Dvořák                LPM7805                      
    40:00    HDR         Pepík Bohuslav              LPM0401               443094 
    97:00    LINIE       Martin Hájek                LPM0200                      
   132:00    H14         Ondřej Pavlík               LPM9800                      



9   MAS KČT Aš            CZE 

    51:00    D12         Aneta Prekopová             MAS0050               301728 
    25:00    D14         Klára Istvánová             MAS9850               416189 
    39:00    D21         Jitka Kovářová              MAS7350               347914 
    82:00    H16         Jiří Frank                  MAS9600               301505 
   114:00    H18         Luboš Lhoták                MAS9301               301506 
   123:00    H18         Marek Šulc                  MAS9300               301507 
    80:00    H21         Karel Pilař                 MAS5501                 4455 
    41:00    H21         Tomáš Redlich               MAS8200                 9097 
    65:00    H21         Vladimír Kovář              MAS7200               347913 
    92:00    H21         Jindřich Kovář              MAS6800               301727 
    13:00    H55         Václav Chotětický           MAS5200                 7886 
   106:00    LINIE       Ondřej Kovář                MAS0200               301515 
    79:00    LINIE       Petr Stehlík                MAS0202               301508 
    65:00    PŘÍCHOZÍ    Jana X                      MAS8750               301514 
    67:00    HDR         Adam Sibal                  MAS0201               301509 



10  MIL Tesil Milevsko    CZE 

    35:00    H35         Přemysl Žižka               MIL7301                 7857 
    77:00    H35         Jiří Pešta                  MIL7201                49858 
    71:00    H35         Ladislav Mareš              MIL7202                 8695 



11  MLA MLOK Mariánské Lá CZE 

    90:00    D16         Magda Sklenářová            MLA9559                 7883 
   121:00    D35         Jana Bartošová              MLA7051                51494 
    36:00    D45         Jana Macurová               MLA6657               301485 
    51:00    D45         Stanislava Opavová          MLA5451                 7884 
    42:00    D45         Helena Tenglerová           MLA6551               232235 
    47:00    H10         Václav Bartoš               MLA0101                88609 
   126:00    H14         Vít Macura                  MLA9800               416179 
   114:00    H14         Vojtěch Bartoš              MLA9802                      
   129:00    H18         Jan Macura                  MLA9306               301471 
    59:00    H35         Luděk Bartoš                MLA6701               515060 
    81:00    H45         Jaroslav Macura             MLA5903               301486 
    72:00    H45         Jan Michalec                MLA5701                 7881 
    22:00    H55         Jan Fišák                   MLA4401                 7882 
    28:00    H55         Jan Sklenář                 MLA4201                51611 
    34:00    HDR         Marie Bartošová             MLA0451                      



12  NEJ TJ Jiskra Nejdek  CZE 

    20:00    D10         Klára Marešová              NEJ0250               232363 
    14:00    D10         Regina Tokárová             NEJ0150               232207 
    48:00    D12         Alexandra Marešová          NEJ9950               232229 
   118:00    D35         Marcela Marešová            NEJ7450               232205 
   112:00    D35         Jana Hasalová               NEJ6750               232361 
    15:00    H12         jan Vecko                   NEJ0002               232226 
   120:00    H14         Martin Hasal                NEJ9801               301413 
    23:00    H35         Alexander Mareš             NEJ7300               232228 
    61:00    HDR         Pavla Nádeníčková           NEJ0151                      



13  ONO SKOB Ostrov       CZE 

    96:00    D20         Monika Hájková              ONO9152               232201 
    70:00    H16         Roman Ševčík                ONO9600               301491 
    56:00    H35         Jiří Hájek                  ONO6400               301420 
    32:00    H35         Petr Ševčík                 ONO7200                52183 
    39:00    D45         Šárka Gabrielová            ONO5950                 8680 



14  OPT SK Libín 1096 Pra CZE 

   109:00    D35         Mirka Vejvodová             OPT5751              2011846 



15  PGP SK Praga          CZE 

    32:00    H21         Martin Kondrát              PGP6501                51840 



16  SCH TJ Skalka Cheb    CZE 

    19:00    H55         Jaroslav Jirásek            SCH4701                 7890 



17  SJC Sportcentrum Jičí CZE 

    51:00    D21         Lucie Soukupová             SJC8951                51180 



18  SKV TJ Slovan Karlovy CZE 

    93:00    D16         Marcela Žandová             SKV9653               301430 
    99:00    D16         Veronika Kubínová           SKV9752               331270 
    55:00    D18         Romana Kubínová             SKV9452               331098 
    36:00    D21         Kateřina Žandová            SKV8651                 7894 
    42:00    D21         Monika Žandová              SKV8751                 7875 
   106:00    D35         Marie Žandová               SKV6551               236486 
   124:00    D35         Štěpánka Řehořková          SKV6453                      
   130:00    D35         Jana Kubínová               SKV6751               331089 
    45:00    D45         Jana Šplinarová             SKV6451               237532 
    73:00    H16         Tomáš Řehořek               SKV9601               301397 
    85:00    H16         Jiří Vacek                  SKV9602                      
    67:00    H16         Jan Štros                   SKV9501                      
    38:00    H21         David Skala                 SKV8302                      
    62:00    H21         Radek Motyčka               SKV8001                      
    98:00    H21         David Soukup                SKV7601                      
    26:00    H21         Petr Dušek                  SKV8401                      
    29:00    H35         Jaroš Řehořek               SKV6301               301398 



19  VPM KOS Slavia VŠ Plz CZE 

    11:00    D10         Markéta Staňková            VPM0153                      
    57:00    D12         Sašenka Svobodová           VPM0050                      
     7:00    D14         Johana Hlinovská            VPM9751               434814 
    28:00    D14         Eliška Kroupová             VPM9853               434821 
    22:00    D14         Kateřina Obytová            VPM9752               887604 
    16:00    D14         Anna Kretková               VPM9754                52375 
    13:00    D14         Adéla Mikešová              VPM9852               434819 
    19:00    D14         Magdalena Radová            VPM9755                      
    48:00    D21         Kateřina Vodrážková         VPM7995                53252 
   115:00    D35         Lucie Richtrová             VPM7451                51687 
   100:00    D35         Lenka Beránková             VPM7051                52373 
    21:00    D45         Helena Techlová             VPM4951                      
    66:00    D45         Zdena Bouchalová            VPM5757                52378 
    57:00    D45         Věra Martínková             VPM5351                 1464 
    43:00    D55         Pavla Beránková             VPM4301               330650 
    44:00    H10         Ondřej Hlinovský            VPM0102               434836 
    38:00    H10         Vratislav Polívka           VPM0203               515073 
    30:00    H12         Ondřej Hasman               VPM0002               232337 
    18:00    H12         Jan Burian                  VPM9902               434827 
    24:00    H12         Lukáš Richtr                VPM0204               331267 
    29:00    H21         Tomáš Kamaryt               VPM8807               301412 
    50:00    H21         Jan Václavík                VPM8701                      
    74:00    H21         Jiří Bouchal                VPM8449               995860 
    35:00    H21         Stanislav Rauch             VPM8201               887624 
    59:00    H21         Jaroslav Honner             VPM7802                 8877 
    38:00    H35         Jan Burian                  VPM7105               434837 
    50:00    H35         Roman Mikeš                 VPM7002               434815 
    11:00    H35         Jan Hasman                  VPM6901               301479 
    80:00    H35         Rostislav Staněk            VPM6801               886260 
    44:00    H35         Aleš Richtr                 VPM6601                51686 
    84:00    H45         Jiří Blažek                 VPM5009               253118 
    31:00    H55         Vladimír Nykles             VPM4702               442856 
    40:00    H55         Jan Blažek                  VPM5005                 1473 
    31:00    HDR         Jakub Hasman                VPM0501                      
    16:00    HDR         Kateřina Sobotová           VPM0850                      
    64:00    HDR         Julie Mikešová              VPM0454                      
    22:00    HDR         Šárka Beránková             VPM0550                 9129 
    49:00    HDR         Jaroslav Honner             VPM0701                      
    70:00    HDR         Toníček Svoboda             VPM0601                      
    37:00    HDR         Majda Polívková             VPM                   303936 
    43:00    HDR         Ondřej Sobota               VPM0502                      
     1:00    HDR         Eliška a Honz Grohmannovi   VPM                   443082 
    76:00    LINIE       Radka Staňková              VPM0452                      
   103:00    LINIE       Kamila Richtrová            VPM0451               331467 
   115:00    LINIE       Kristýna Řezníčková         VPM0352                 1472 
    88:00    LINIE       Josef Burian                VPM0210               434817 
    82:00    LINIE       Vojta Svoboda               VPM0207                      
    94:00    LINIE       Marek Hasman                VPM0201                 7924 
    89:00    PŘÍCHOZÍ    Lukáš Potužník              VPM                          
     2:00    PŘÍCHOZÍ    Tomáš Koranda               VPM                          
    62:00    PŘÍCHOZÍ    Jan Grohmann                VPM7302               443084 
    21:00    H12         David Korbelář              VPM                          
    75:00    H45         Václav Suchý                VPM5502                 1488 
    55:00    HDR         Šimon Suchý                 VPM0403               416313 
    12:00    H12         Jan Hašek                   VPM0001                52380 
   109:00    LINIE       Adam Hašek                  VPM0101                 1494