SOBOTA - Pohár osvobozeníso 10.4.2010 17:54
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo    Jméno                    Lic.   Reg.č.                   Čas 



D10  (1)                  1.7 km  55 m   5 K      

         Klára Marešová           C      NEJ0250                 disk 



D12  (10)                 2.3 km  55 m   6 K      

    1    Alexandra Marešová       C      NEJ9950                28:38 
    2    Adéla Mikešová                  VPM9852                28:55 
    3    Dagmar Biersaková               KRL0051                29:05 
    4    Lenka Soukupová                 KRL9952                31:48 
    5    Eliška Kroupová          C      VPM9853                37:27 
    6    Lenka Hanáková                  KRL9951                37:46 
    7    Barbora Beranová                KRL9953                40:45 

   ms    Denisa Bezděčná                 SCH9851                86:25 
   ms    Charlota Svatková               SCH9852               101:35 
   ms    Tereza Synková                  SCH9854                95:18 



D14  (7)                  2.7 km  85 m   8 K      

    1    Karolína Šiková          B      LPM9651                24:48 
    2    Barbora Šiková           B      LPM9650                25:53 
    3    Veronika Kubínová        B      SKV9752                27:20 
    4    Michaela Maňasová        C      SKV9754                29:36 
    5    Kateřina Obytová         C      VPM9752                37:11 
    6    Johana Hlinovská         C      VPM9751                40:10 

   ms    Vanda Maňasová           C      SKV                    66:56 



D16  (6)                  3.7 km  105 m   10 K    

    1    Věra Chvalová            B      LPM9452                37:42 
    2    Romana Kubínová          A      SKV9452                40:47 
    3    Magda Hanáková                  KRL9651                44:16 
    4    Magda Sklenářová         B      MLA9559                46:03 
    5    Lucie Kuberková          B      LPM9451                59:38 
    6    Anna Oplová              C      SCH9551                71:49 



D18  (1)                  4.2 km  125 m   12 K    

    1    Jana Sklenářová          C      MLA9251                83:44 



D20  (3)                  4.5 km  150 m   11 K    

    1    Barbora Beranová         A      TUR9152                47:58 
    2    Jana Beranová            A      TUR9153                50:21 
    3    Tereza Uhlíková          A      TUR9151                50:28 



D21  (16)                 4.5 km  150 m   11 K    

    1    Pavla Hulcová            R      KSH7753                39:18 
    2    Jana Sobotová            C      VPM7250                44:55 
    3    Monika Procházková       A      BSO9150                46:18 
    4    Petra Ševčíková          C      ONO7450                48:24 
    5    Lenka Hasmanová          C      VPM7551                49:15 
    6    Petra Kubová                    LPM                    53:57 
    7    Jana Kotásková           C      JES7451                54:41 
    8    Monika Žandová           C      SKV8751                60:27 
    9    Kateřina Steiningerová   C      LPM8450                69:54 
   10    Michaela Krátká          C      LPM7856                69:58 
   11    Jana Bohuslavová         C      LPM7852                73:06 
   12    Hanna Winklerová         C      LPM8051                78:59 
   13    Marie Naporowská         C      BSO7950                82:27 
   14    Hana Šustrová            C      KSH7755                83:18 
   15    Lenka Naporowská         C      BSO7650                84:03 

         Kateřina Vodrážková      C      VPM7995                 disk 



D35  (15)                 4.0 km  100 m   12 K    

    1    Veronika Náměstková             EKP7351                42:16 
    2    Eva Hašková                     VPM7352                50:03 
    3    Jitka Kovářová           C      MAS7350                60:30 
    4    Marcela Krausová         C      LCV7351                64:27 
    5    Jana Šoupová             C      LPM6850                64:38 
    6    Jana Hasalová            C      NEJ6750                65:59 
    7    Jana Kubínová            C      SKV6751                67:23 
    8    Lenka Beránková          C      VPM7051                68:22 
    9    Jana Bartošová           C      KRP7051                76:30 
   10    Markéta Polívková               LPM                    79:43 
   11    Michaela Zierhutová      C      LCV7151                82:12 
   12    Marie Žandová            C      SKV6551                84:29 
   13    Gábina Hajšmanová        C      LPM7351                85:07 
   14    Jana Macurová            C      MLA6657               123:28 
   15    Marcela Marešová         C      NEJ7450               146:27 



D45  (8)                  3.7 km  105 m   10 K    

    1    Jana Šilhavá             C      LPM5951                51:24 
    2    Zdena Bouchalová         C      VPM5757                55:04 
    3    Eva Janečková            C      LPM6150                55:26 
    4    Helena Tenglerová        C      MLA6551                67:27 
    5    Renata Šiková                   LPM                    73:04 
    6    Jana Šplinarová          C      SKV6451                76:23 

         Věra Martínková                 VPM5351                 disk 
         Svatava Nováková         C      SKV5351                nest. 



D55  (5)                  3.3 km  80 m   9 K      

    1    Věra Bohuslavová         C      LPM4850                64:33 
    2    Jindra Brabcová          C      LCV4750                67:14 
    3    Miluše Zenkerová         C      LCV4550                72:05 

         Pavla Beránková          C      VPM4350                nest. 
   ms    Radomíra Jelínková              MLA6951                57:41 



H10  (3)                  1.7 km  55 m   5 K      

    1    Jan Hašek                       VPM0001                15:42 
    2    Lukáš Richtr             C      VPM0204                17:12 
    3    Ondřej Rosenbaum         C      JES0001                31:49 



H12  (7)                  2.3 km  55 m   6 K      

    1    Jakub Zieba              C      NEJ9800                28:39 
    2    Martin Hasal             C      NEJ9801                30:20 
    3    Vojtěch Bartoš           C      KRP9802                42:01 
    4    Jakub Hajšman            C      LPM9900                45:23 
    5    David Horký                     KRL9801                73:54 

   ms    Martin Stárek                   SCH9801                45:47 
   ms    Tomáš Lahučký                   SCH9901                51:04 



H14  (5)                  3.3 km  80 m   9 K      

    1    Jiří Frank               B      MAS9600                31:57 
    2    Aleš Horký                      KRL9701                48:31 
    3    Jiří Vacek               C      SKV9602                51:44 
    4    Vít Macura               B      MLA9800                53:29 

         Václav Šoupa             C      LPM9600                nest. 



H16  (4)                  4.2 km  125 m   12 K    

    1    Lukáš Knepr              C      BSO9401                72:20 
    2    Jan Štros                C      SKV9501                79:45 
    3    Petr Kraus               C      LCV9501                85:13 
    4    Jindřich Kraus           C      LCV9401               103:37 



H18  (6)                  4.6 km  145 m   12 K    

    1    Ondřej Pova                     KRL9304                37:53 
    2    Jiří Vištejn                    KRL9305                40:33 
    3    Roman Borovička          C      SCH9201                45:40 
    4    Jan Macura               C      MLA9306                56:59 
    5    Marek Šulc               B      MAS9300                58:35 
    6    Ondřej Šika              C      LPM9301                72:05 



H20  (3)                  6.5 km  190 m   19 K    

    1    František Kolovský       A      LPM9202                61:48 
    2    Jaroslav Fajtl                  VPM9001                70:08 
    3    Adam Vonášek             B      LPM9101                85:09 



H21  (21)                 6.5 km  190 m   19 K    

    1    Karel Rambousek          R      BSO7907                41:51 
    2    Petr Suchý               C      LPM7820                45:40 
    3    Karel Pilař              C      BSO7801                47:24 
    4    Josef Milota             C      MLA5801                49:47 
    5    Jindřich Kovář           C      MAS6800                56:03 
    6    Karel Pilař              C      MAS5501                56:27 
    7    Vladislav Naporovski            BSO8303                56:57 
    8    Jan Hasman               C      VPM6901                58:22 
    9    Petr Stehlík             C      LPM7903                58:55 
   10    Jan Beránek                     VPM7202                62:33 
   11    Ondřej Suchý             C      LPM8301                63:43 
   12    Jan Ryjáček              C      LPM8004                65:07 
   13    Karel Jedlička                  LPM7709                68:00 
   14    Hynek Brom               C      LPM7503                71:00 
   15    Jakub Hulec              C      KSH8401                73:17 
   16    Libor Suchý              C      LPM8003                76:40 
   17    David Soukup                    SKV7601                88:55 
   18    Radek Motyčka                   SKV                   121:05 

         Miroslav Seidl           C      EKP7402                nest. 
         Petr Kunc                C      MLA8801                nest. 
         Tomáš Kamaryt            C      VPM8807                nest. 



H35  (17)                 4.6 km  145 m   12 K    

    1    Luděk Bartoš             C      KRP6701                40:47 
    2    Petr Bílý                C      JES6801                41:49 
    3    Alexandr Mareš           C      NEJ7300                44:48 
    4    Miroslav Černý                  LPM                    51:11 
    5    Pavel Cepek                     NER                    53:52 
    6    Přemysl Žižka            C      MIL7301                53:55 
    7    Petr Jiroušek            C      LPM7001                55:01 
    8    Ladislav Mareš           C      MIL7202                57:53 
    9    Vladimír Kovář           C      MAS7200                60:20 
   10    Jiří Pešta               C      MIL7201                61:31 
   11    Ondřej Vohradský         C      KRP6901                62:52 
   12    Jan Kozelka              C      LCV7000                68:16 
   13    Pavel Šustr              C      KSH7001                80:24 
   14    Karel Šoupa                     LPM6900                81:32 

         Milan Bílý               C      JES7001                 disk 
         Martin Hanák                    KRL6701                nest. 
   ms    Jaroslav Honner                 VPM                    49:16 



H45  (11)                 4.5 km  150 m   11 K    

    1    Pavel Bartovský                 VPM6101                38:13 
    2    Jan Michalec             C      MLA5701                43:34 
    3    Jaroslav Fajtl           C      VPM6001                48:02 
    4    Stanislav Rauch          C      VPM5301                49:43 
    5    Zdeněk Brabec            C      ZAT5603                49:55 
    6    Václav Chotětický        C      MAS5200                52:44 
    7    Václav Suchý             C      VPM5502                57:13 
    8    Jaroslav Macura          C      MLA5903                57:54 
    9    Petr Čech                C      SCH6001                82:54 
   10    Lubomír Janošík          C      KSH5901                91:33 

         Pavel Steininger         C      LPM5603                 disk 



H55  (14)                 4.0 km  100 m   12 K    

    1    Miloš Fiala              C      KSH4801                46:13 
    2    Jaroslav Jirásek         C      SCH4701                47:16 
    3    Josef Janda              C      KAD4701                47:30 
    4    Václav Bohuslav          C      LPM4201                49:32 
    5    Jan Sklenář              C      MLA4201                50:38 
    6    Rudolf Valeška           C      LCV4700                60:20 
    7    Jan Lisý                 C      ONO4201                61:11 
    8    Jiří Vonášek             C      LPM5401                61:46 
    9    Jan Fišák                C      MLA4401                61:53 
   10    Zdeněk Mágr              C      LCV5000                63:27 
   11    Eduard Janeček           C      LPM5100                71:12 
   12    Dieter Schimm            C      BSO4401                81:32 
   13    Ladislav Schejbal        C      SCH5301               115:38 

         Petr Beránek             C      VPM4502                nest. 



HDR  (33)                 3.0 km  90 m   6 K      

    1    Adam Ševčík              C      ONO0300                23:19 
    2    Magda Fremrová           C      VPM0351                26:37 
    3    Ondřej Sobota            C      VPM0500                27:28 
    4    Tereza Bartovská                VPM                    27:30 
    5    Anna Jedličková                 LPM                    28:19 
    6    Kamila Richtrová         C      VPM0451                29:27 
    7    Šimon Suchý              C      VPM0402                30:21 
    8    Josef Kóbrt                     BSO                    31:36 
    9    Ondřej Kovář             C      MAS0200                32:40 
   10    Antonín Kóbrt                   BSO                    32:52 
   11    Lucie Kovářová           C      MAS0350                33:29 
   12    Tereza Hausnerová               KRL0053                34:32 
   13    Jan Grohmann                    NER                    36:26 
   14    Adam Kašpar                     NER                    36:36 
   15    Šimon Dubský                    NER                    37:19 
   16    Eva Urbánková                   ONO0650                38:57 
   17    Julie Dubská                                           41:26 
   18    Veronika Ziebová         C      NEJ0450                42:23 
   19    Břetislav Milota         C      MLA0307                42:29 
   20    Marie Bartošová          C      KRP0451                42:37 
   21    Ondřej Šustr             C      KSH0501                42:57 
   22    Julie Mikešová                  VPM                    45:39 
   23    Pepík Bohuslav           C      LPM0401                45:51 
   24    Majda Polívková          C      VPM                    49:48 
   25    Jan Jedlička                    LPM                    51:53 
   26    Klára Říhová                    LPM                    55:51 
   27    Matěj Dolejš             C      VPM0403                56:05 
   28    Šárka Beránková          C      VPM0550                57:37 
   29    Ada Říhová                      LPM                    58:41 
   30    Barbora Zachová                 BSO                    58:49 
   31    Michaela Zierhutová      C      LCV0250                60:03 

         Kájík Dolejš             C      VPM0600                nest. 
         Jakub Jedlička                  LPM0801                nest. 



LINIE  (11)               3.0 km  90 m   6 K      

    1    Martin Kočandrle                VPM0202                23:30 
    2    Adam Hašek                      VPM0101                28:07 
    3    Vojtěch Svoboda          C      VPM0207                31:38 
    4    Antonín Šustr            C      KSH0201                32:18 
    5    Ondřej Hlinovský         C      VPM0102                36:36 
    6    Šimon Kurz                      VPM0203                38:05 
    7    Václav Bartoš            C      KRP0101                40:15 
    8    Eliška Vohradská                NER                    42:03 
    9    Markéta Vohradská               NER                    43:49 
   10    Vratislav Polívka        C      VPM0203                45:13 

         Tereza Bílá              C      JES0551                nest. 



P  (4)                    4.7 km  90 m   10 K     

    1    Jan Šimeček                     LPM                    48:33 
    2    Tomáš Koranda                   NER                    55:08 
    3    Lukáš Hegner                    NER                    58:40 
    4    Jaroslav Zieba           C      NEJ6500                84:15