NEDĚLE - Memoriál I.Z. a J.V.ne 11.4.2010 14:44
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo    Jméno                    Lic.   Reg.č.                   Čas 



D10  (2)                  2.0 km  0 m   6 K       

    1    Alexandra Svobodová      C      VPM0051                22:03 
    2    Klára Marešová           C      NEJ0250                54:02 



D12  (10)                 2.5 km  0 m   5 K       

    1    Eliška Kroupová          C      VPM9853                27:46 
    2    Lenka Hanáková                  KRL9951                30:44 
    3    Lenka Soukupová                 KRL9952                31:46 
    4    Dagmar Biersaková               KRL0051                33:55 
    5    Alexandra Marešová       C      NEJ9950                36:24 
    6    Barbora Beranová                KRL9953                37:01 
    7    Adéla Mikešová                  VPM9852                37:43 

   ms    Denisa Bezděčná                 SCH9851                68:00 
   ms    Charlota Svatková               SCH9852                59:01 
   ms    Tereza Synková                  SCH9854                76:57 



D14  (6)                  3.8 km  0 m   7 K       

    1    Karolína Šiková          B      LPM9651                30:13 
    2    Veronika Kubínová        B      SKV9752                31:58 
    3    Barbora Šiková           B      LPM9650                32:04 
    4    Kateřina Obytová         C      VPM9752                44:43 

         Marcela Žandová          C      SKV9653                nest. 
         Michaela Maňasová        C      SKV9754                nest. 



D16  (6)                  4.9 km  0 m   9 K       

    1    Romana Kubínová          A      SKV9452                37:41 
    2    Věra Chvalová            B      LPM9452                41:18 
    3    Magda Hanáková                  KRL9651                43:34 
    4    Lucie Kuberková          B      LPM9451                50:38 
    5    Magda Sklenářová         B      MLA9559                59:20 
    6    Anna Oplová              C      SCH9551                78:49 



D18  (1)                  6.4 km  0 m   11 K      

    1    Jana Sklenářová          C      MLA9251                84:52 



D20  (4)                  7.7 km  0 m   13 K      

         Michaela Hnyková         C      SKV9151                 disk 
         Tereza Uhlíková          A      TUR9151                nest. 
         Barbora Beranová         A      TUR9152                nest. 
         Jana Beranová            A      TUR9153                nest. 



D21  (14)                 7.7 km  0 m   13 K      

    1    Pavla Hulcová            R      KSH7753                52:54 
    2    Jana Sobotová            C      VPM7250                58:38 
    3    Petra Ševčíková          C      ONO7450                64:08 
    4    Monika Procházková       A      BSO9150                65:51 
    5    Jana Kotásková           C      JES7451                82:17 
    6    Monika Žandová           C      SKV8751                84:15 
    7    Kateřina Steiningerová   C      LPM8450                85:57 
    8    Hanna Winklerová         C      LPM8051                88:09 
    9    Lenka Naporowská         C      BSO7650               105:41 
   10    Kateřina Hejtmánková            TAP8462               106:39 
   11    Marie Naporowská         C      BSO7950               126:42 

         Hana Šustrová            C      KSH7755                 disk 
         Michaela Krátká          C      LPM7856                nest. 
         Kateřina Vodrážková      C      VPM7995                nest. 



D35  (15)                 5.5 km  0 m   11 K      

    1    Monika Oncirková         C      ONO6750                48:57 
    2    Jana Bartošová           C      KRP7051                55:25 
    3    Lucie Richtrová                 VPM7451                58:35 
    4    Jitka Kovářová           C      MAS7350                59:13 
    5    Jana Kubínová            C      SKV6751                62:38 
    6    Jana Hasalová            C      NEJ6750                64:20 
    7    Jana Šoupová             C      LPM6850                64:49 
    8    Lenka Beránková          C      VPM7051                65:02 
    9    Marcela Krausová         C      LCV7351                67:06 
   10    Marie Žandová            C      SKV6551                68:14 
   11    Polívková Markéta               LPM                    71:06 
   12    Eva Bartovská                   VPM                    71:59 
   13    Michaela Zierhutová      C      LCV7151                73:35 
   14    Marcela Marešová         C      NEJ7450               101:00 

         Martina Kamarytová       C      MLA6651                nest. 



D45  (12)                 4.7 km  0 m   9 K       

    1    Jana Šilhavá             C      LPM5951                50:51 
    2    Helena Techlová                 VPM                    52:16 
    3    Jana Šplinarová          C      SKV6451                53:40 
    4    Ivana Mágrová            C      LCV5550                53:59 
    5    Jindra Papežová          C      SCH6551                55:01 
    6    Helena Tenglerová        C      MLA6551                56:57 
    7    Renata Šiková                   LPM                    59:45 
    8    Šárka Gabrielová         C      ONO5950                59:48 
    9    Eva Janečková            C      LPM6150                65:30 
   10    Alena Hejtmánková               TAP5451                78:06 

         Zdena Bouchalová         C      VPM5757                 disk 
         Svatava Nováková         C      SKV5351                nest. 



D55  (6)                  3.8 km  0 m   8 K       

    1    Lenka Kubátová           C      SKV5551                51:37 
    2    Věra Bohuslavová         C      LPM4850                54:05 
    3    Jindra Brabcová          C      LCV4750                59:12 
    4    Miluše Zenkerová         C      LCV4550                60:34 
    5    Ludmila Boučková         C      OCB4351                75:51 

         Pavla Beránková          C      VPM4350                nest. 



H10  (4)                  2.0 km  0 m   6 K       

    1    Ondřej Hasman            C      VPM0002                20:42 
    2    Lukáš Richtr             C      VPM0204                20:56 
    3    Ondřej Rosenbaum         C      JES0001                35:47 

         Břetislav Milota         C      MLA0307                nest. 



H12  (7)                  2.7 km  0 m   6 K       

    1    Jakub Zieba              C      NEJ9800                28:52 
    2    Martin Hasal             C      NEJ9801                34:37 
    3    David Horký                     KRL9801                34:44 
    4    Vojtěch Bartoš           C      KRP9802                49:38 
    5    Tomáš Lahučký                   SCH9901                66:12 
    6    Martin Stárek                   SCH9801                67:51 
    7    Jakub Hajšman            C      LPM9900                85:01 



H14  (5)                  4.9 km  0 m   9 K       

    1    Jiří Frank               B      MAS9600                41:41 
    2    Aleš Horký                      KRL9701                44:44 
    3    Jiří Vacek               C      SKV9602                47:41 
    4    Vít Macura               B      MLA9800                63:44 

   ms    Karel Šoupa                     LPM6900                60:51 



H16  (7)                  6.4 km  0 m   11 K      

    1    Jan Štros                C      SKV9501                72:16 
    2    Martin Kolovský                 LPM9403                78:40 
    3    Lukáš Knepr              C      BSO9401                80:26 
    4    Jakub Bouček             B      OCB9501               105:24 
    5    Petr Kraus               C      LCV9501               108:16 
    6    Jindřich Kraus           C      LCV9401               121:49 

         Sebastien Chodora        C      VPM                     disk 



H18  (8)                  8.0 km  0 m   13 K      

    1    Ondřej Pova                     KRL9304                52:59 
    2    Jiří Vištejn                    KRL9305                55:09 
    3    Jan Macura               C      MLA9306                65:19 
    4    Roman Borovička          C      SCH9201                66:03 
    5    Marek Šulc               B      MAS9300                70:16 
    6    Daniel Hnyk              C      SKV9301                70:22 
    7    Ondřej Šika              C      LPM9301               113:59 
    8    Tomáš Vlasák             C      SKV9101               121:12 



H20  (2)                  12.6 km  315 m   19 K   

    1    František Kolovský       A      LPM9202               100:58 
    2    Adam Vonášek             B      LPM9101               153:10 



H21  (17)                 12.6 km  315 m   19 K   

    1    Karel Rambousek          R      BSO7907                73:39 
    2    Karel Pilař              C      BSO7801                75:20 
    3    Petr Suchý               C      LPM7820                88:33 
    4    Petr Stehlík             C      LPM7903                90:54 
    5    Karel Pilař              C      MAS5501                93:43 
    6    Josef Milota             C      MLA5801                95:12 
    7    Jindřich Kovář           C      MAS6800                95:25 
    8    Jaroslav Křenek                 VPM7502               102:46 
    9    Ondřej Suchý             C      LPM8301               111:15 
   10    Milan Borovička          C      FSP6104               112:25 
   11    Jakub Hulec              C      KSH8401               121:04 
   12    Libor Suchý              C      LPM8003               133:22 
   13    Lukáš Hegner                    NER                   135:52 
   14    Jan Ryjáček              C      LPM8004               136:59 

         Miroslav Seidl           C      EKP7402                nest. 
         Petr Kunc                C      MLA8801                nest. 
         Robert Anděl             C      VPM8001                nest. 



H35  (21)                 8.0 km  0 m   13 K      

    1    Aleš Richtr                     VPM6601                55:00 
    2    Milan Bílý               C      JES7001                57:15 
    3    Luděk Bartoš             C      KRP6701                57:56 
    4    Petr Ševčík              C      ONO7200                58:59 
    5    Petr Bílý                C      JES6801                60:40 
    6    Pavel Käss               C      BSO7000                63:25 
    7    Alexandr Mareš           C      NEJ7300                65:37 
    8    Tomáš Vaníček            C      LBE6600                67:30 
    9    Petr Kočandrle                  VPM7102                69:27 
   10    Jan Hakl                 C      VPM7549                69:56 
   11    Václav Bohuslav          C      LPM7206                71:47 
   12    Vladimír Kovář           C      MAS7200                76:04 
   13    Vladimír Hejtmánek       B      TAP5802                81:47 
   14    Přemysl Žižka            C      MIL7301                83:18 
   15    Pavel Šustr              C      KSH7001                88:23 
   16    Jiří Pešta               C      MIL7201                90:08 
   17    Roman Mikeš                     VPM7002                95:10 
   18    Pavel Cepek                     NER                    97:29 
   19    Ladislav Mareš           C      MIL7202                98:34 
   20    Jan Kozelka              C      LCV7000               119:04 

   ms    David Soukup                    SKV7601                nest. 



H45  (13)                 7.7 km  0 m   13 K      

    1    Pavel Bartovský                 VPM6101                53:55 
    2    Jaroš Řehořek                   SKV6301                56:48 
    3    Jan Michalec             C      MLA5701                57:32 
    4    Zdeněk Kurz              C      VPM6301                60:04 
    5    Zdeněk Brabec            C      ZAT5603                60:33 
    6    Václav Chotětický        C      MAS5200                67:01 
    7    Pavel Steininger         C      LPM5603                73:36 
    8    Jan Šváb                 C      VSP5801                73:58 
    9    Jaroslav Macura          C      MLA5903                83:49 
   10    Michal Hnyk              C      SKV6002                85:35 
   11    Petr Čech                C      SCH6001               115:09 
   12    Lubomír Janošík          C      KSH5901               121:04 

         Václav Suchý             C      VPM5502                nest. 



H55  (13)                 5.5 km  0 m   11 K      

    1    Jaroslav Křenek                 VPM4401                46:23 
    2    Petr Beránek             C      VPM4502                46:35 
    3    Josef Janda              C      KAD4701                46:43 
    4    Jan Sklenář              C      MLA4201                48:50 
    5    Pavel Otta               C      JES4601                50:00 
    6    Eduard Janeček           C      LPM5100                53:27 
    7    Zdeněk Mágr              C      LCV5000                53:37 
    8    Jaroslav Jirásek         C      SCH4701                53:44 
    9    Jan Fišák                C      MLA4401                54:40 
   10    Václav Bohuslav          C      LPM4201                56:03 
   11    Miloš Fiala              C      KSH4801                56:33 
   12    Jaroslav Kubát           C      SKV5203                58:14 
   13    Dieter Schimm            C      BSO4401                58:47 



H65  (3)                  3.8 km  0 m   8 K       

    1    Václav Bouček            C      OCB4101                39:35 
    2    Jan Lisý                 C      ONO4201                51:51 
    3    Milan Hanák              C      FSP3400                71:33 



HDR  (22)                 3.0 km  55 m   5 K      

    1    Adam Ševčík              C      ONO0300                17:47 
    2    Ondřej Sobota            C      VPM0500                19:58 
    3    Monika Monika                   VPM                    23:42 
    4    Kamila Richtrová         C      VPM0451                24:38 
    5    Antonín Kábrt                   BSO                    24:40 
    6    Adam Kašpar                     NER                    24:49 
    7    Adéla Kočandrlová               VPM                    25:32 
    8    Ondřej Kovář             C      MAS0200                26:00 
    9    Josef Kábrt                     BSO                    26:37 
   10    Lucie Kovářová           C      MAS0350                27:35 
   11    Veronika Ziebová         C      NEJ0450                28:01 
   12    Michaela Zierhutová      C      LCV0250                28:45 
   13    Anna a Josef Vaníčkovi          LBE0500                30:39 
   14    Eva Urbánková                   ONO0650                30:41 
   15    Ondřej Šustr             C      KSH0501                31:02 
   16    Matěj Dolejš             C      VPM0403                31:18 
   17    Jan Oncirk               C      ONO0301                33:44 
   18    Daniel Ševčík            C      ONO0200                34:59 
   19    Majda Polívková          C      VPM                    36:32 
   20    Marie Bartošová          C      KRP0451                37:38 
   21    Šárka Beránková          C      VPM0550                43:07 

         Kájík Dolejš             C      VPM0600                nest. 



LINIE  (12)               3.0 km  55 m   5 K      

    1    Vojtěch Svoboda          C      VPM0207                17:17 
    2    Magda Fremrová           C      VPM0351                23:03 
    3    Antonín Šustr            C      KSH0201                24:35 
    4    Martin Kočandrle                VPM0202                25:20 
    5    Vratislav Polívka        C      VPM0203                27:58 
    6    Ondřej Hlinovský                VPM0102                28:20 
    7    Šimon Kurz                      VPM0203                30:17 
    8    Tereza Hausnerová        C      KRL0053                32:43 
    9    Václav Bartoš            C      KRP0101                38:33 
   10    Adam Hašek                      VPM0101                39:16 
   11    Pepík Bohuslav           C      LPM0401                45:12 

         Šimon Suchý              C      VPM0402                nest. 



P  (5)                    5.2 km  0 m   10 K      

    1    Aleš Razým                      NER                    33:47 
    2    Láslo Razým                     NER                    39:44 
    3    Michal Lebl                     SDO                    84:49 
    4    Polly Lebl                      SDO                    87:55 
    5    Jaroslav Zieba           C      NEJ6500                92:01