Mezičasy ve splitbrowseru - split times in Splitsbrowser

Pro všechny analýzychtivé účastníky plzeňských závodů jsme připravili zobrazení vašich výkonů ve Splitsbrowseru, viz lampiónek výsledky.

Check your performance in Pilsen using just prepared display in Splitsbrowser, go for výsledky/results.

Ředitelské ohlédnutí,

bikérky a bikéři jsem rád, že jste opět zavítali k nám do Plzně a o-bajky a troufám si říct, že v téměř rekorním počtu!
Sobotní závody jsem Vás nešetřil a myslím, že se mi to povedlo. Zázemí bylo lehce stísněné, ale věřím že to zkompenzovala orientační bajkérská mapařinka v závěru závodu.
Závodnický večírek v hospodě U Salcmanů se také rozjel, chápu některé jsem půlroku neviděl a taky díky dobré kapele se začalo pařit trochu později. Pohodový den pak ukončili 5tičlenné beer relay. Dodnes nechápu jak jsme to v snad absolutně nejslabší sestavě mohli vyhrát, saláti!
Nedělní morfínová hasákova krátká trať pak prověřila závodnickou bystrost a pružnost při zdolávání hadích stezek, přemíry cest a záludného mostku, při jehož výstavbě nejprve Jájík spadl a zabořil se po pás do strouhy a následně Prcek zlomeninu nosní přepážky při vymrštění proradné větve, smekám před vaším nasazení přátelé!
Soudě podle Vašich 99,714% ohlasů z 350 závodníků se Vám závody líbili a to i přesto, že nám bohužel jeden nenechavec uzmul jednu nedělní kontrolu a tím narušil souslednost kontrol u kategorií D17, H14, H21A, H21E a H50.
Jury ve složení Radovan Mach, Milan Jirásek a Hana LaCarbonara jednohlasně rozhodla u těchto postižených kategorí o vyjmutí mezičasů před a po této kontrole. Takto upravené výsledky prohlásila za platné.
Osobně si myslím, že toto bylo správné rozhodnutí, i když může někdo namítnout, že byl "rozhozen", závod dále již nejel v takovém nasazení, .... Ano i mne to mrzí, ale myslím, že na totu událost musí být každý závodník připraven.
Prostě v dnešní době je možné vše, a protože stojíme na začátku celého seriálu MTBO závodů a příštím pořadatelům se již dnes zdají špatné sny, aby jejich čas a úsilí, které celé přípravě po odpolednech, večerech, nocích, víkendech věnovali, aby VY závodníci jste byli spokojení, nevyšla spíš ku vzteku a nechuti do dalšího pořádání.
Byl bych rád, aby se toto rozhodnutí stalo tak trochu precedentním, aby jste byli na tuto možnost "zkažení" závodu připraveni a zkrátka závodili až do konce, vždyť jedno na MTBO grupě oceňuju: nepřijeli jste kritizovat, tak jak se dělá snad na každých ČP v OB a pak dozvukuje na různých benech :-(

Díky za vaši podporu a věřím že naberu sílu a řeknu: 5days 2009, hurá do toho kamárádi a KOSáci

Váš Ondra Háša Hašek, t.č. velmi velmi unaven

Výsledky

Výsledky nedělního závodu trvalo připravit krapet déle. Příčinou toho jest zcizení kontroly 54 a následný přepočet dle rozhodnutí Jury.
It took a bit longer to prepare the results of the middle distace race. But they are online.

Výsledky klasiky

Výsledky sobotního závodu na klasické trati jsou online.

Startovka hotova a visí

Startovní listinu pro klasiku i krátkou trať naleznete pod lampiónkem Startovka.

Pokyny

Právě jsou vyvěšeny pokyny pro oba dny.

Poslední kontrola

Uzavíráme přihlášky, je čas vygenerovat startovky. Seznam přihlášných je dostupný pro sobotní klasiku a také pro nedělní krátkou trať.

Poslední změny lze provést pomocí editace v systému přihlášek do středy 30. dubna, 12.00 letního času. Pak již nebudou ve startovkách reflektovány.

Pozdě

Udeřila půlnoc a je po termínu přihlášek. Od tohoto okamžiku to mají všichni za plnou cenu. Pokud jste to prošvihli nezoufejte, i tak to bude stát za to!

Vítejte!

Příprava závodů v plném proudu! Plzeňští bikeři brázdí lesní pěšiny v polesí Kokotsko a v prostoru Pytle. Zkušeným závodníkům jsou tyto prostory známy z Pětidenních let 2005 a 2007. Na přípravě se pracuje za každého počasí, v každou denní i noční hodinu. Na této stránce, v novinkách, se dočtete všechny možné (i nemožné), více (či méně) důležité informace.

Proběhla téměř finální schůze

Pořadatelé využili pěkného nedělního počasí a na garden party u P.R.Céků pořešili nejdůležitější záležitosti závodů. Například ubytování, sponzoring, umístění startu a cíle, pěší OBLŽE příští víkend, přednosti pečeného uzeného, chuť nového Božkovského fernetu a kvalitu 60leté whisky (v daném pořadí)...
P.S. všichni došli

Neodevzdaná startovní čísla!!

Někteří závodnící bohužel odjeli bez vrácení startovního čísla... a to konkrétně:
212 – H21A – Lukáš Váňa ABR
534 – H21B – Leoš Preisler TUR
603 – H50 – Milan Bochenek EKP

Vezměte či pošlete tato čísla na další závody příští týden do Mníšku. Děkujeme.

Results long

Results of Saturday long race are available online.

Start lists ready and online

Start lists for both the long and middle race are online under Startovka.

Final BULLETIN

Bulletin is available in English. pokyny.

Basic English info

Basic information is finally available in English. Instructions are being finalized...

You can check your entry in the list for Event 1 and Event 2.

Zprávy od kokotských paroháčů a divočáků:

V lese je mokro, bahno zatím není, protože tam žádný bláznivý bikéří neplaší, poblíž rybníků kokotských kvákají žáby o 100 péro, naštěstí letos nepřijedou žabožrouti, aby nám je pochytali, hustníky jsou pořádně hustý a odrazujou od zkracování.

Tůten tejden snad konečně ty fláky domapujeme a těšte se, zejména na ...za startem a taky na ... před cílem. no přece vám to nevykecam!

Zkrátka jaro už se začne brzičko ptát, co jste v zimě dělali, tak se ukažte, šetřit vás nebudeme ani v sobotu odpoledne, ani večer a ani v neděli a vyležená forma vám rozhodně stačit nebude...

Hasa®

Warning

Duležité upozornění. V blízkosti sobotního startu nachází se golfové hřiště, prý jedno z nejzajímavějších v kotlině české. Neb je Plzeňsko skvělým místem k životu, přemnožili se nejen golfisté, ale i vysoká zvěř. Golfisté se chopili iniciativy a rozhodli se svá území bránit. Golfoví pytláci sestřelují nejen mrzuté samce, ale i ladné laně. Ať těm nebo těm doporučujeme mít cestou na start oči na stopkách a helmu na hlavě...

Meteorologická předpověď - přímo od zdroje

Dubnové počasí je, jak se sluší a patří, aprílové. Výška blátivé vrstvy na cestách je 7.3 mm. Ve chvílí kdy se měsíc překulí na květen, počasí se umoudří. Jen zatím nevíme, která skupina sportovců se bude radovat. Buď bude jasno s teplotami do 23°C a radovat se budou cyklisté. Nebo místo MTBO, které jsme již několikrát pořádali, uspořádáme v Plzni historicky první LOB.

Hannah
PaPr 08