Pripadne reklamace a pripominky posilejte na muj mail. 
Par informaci : protoze prihlaskovy system na CAH neni zcela kompatibilni s OB prihlaskami, tak dost z Vas ma neuplne prihlasky,
kdo nema zde uvedeno cislo cipu, tak necht mi ho zasle mailikem, pripadne mi ho bude muset nahlasit pred uternim zavodem.
Upozorneni - zavod bude probihat na krabickach podporujici pouze SI cipy v. 5 a 6. Kdo ma vyssi verzi (dle cisla myslim ze minimalne 
Beržinská Soňa - 1985526), tak si cip bude muset u mne vymenit.
V prubehu techto zavodu mate jako oddil uvedenu Vasi skolu (neplati pro "prichozi") - bude na startovkach a vysledcich. 
Vysledky pro spocitani rankingu budou samozrejme zaslany s Vami uvedenenymi registracnimi cisly. Opet ne vsichni jste je zadali, 
proto na shromazdisti bude viset seznam zavodniku a jejich registracek, takze chybne ci chybejici cisla budete moci doplnit tam. 
Pokud tak neucinite, nemusi pak Vam byt zavod do ranku zapocitan.

Diky,   
		pili

		
Startovka kategorie                                                13.6.2009 20:34:50
                                    CAH - kratka 16. 7. 2009
===ČSOB-BSO=================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D21         0.0km    0m 0k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1   91 Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051     88795   1.00      
  2   96 Vakant                                                            3.00      
  3   95 Vakant                                                            5.00      
  4    5 Soukupová Lucie          CVUT                 001          9989   7.00      
  5   36 Hendrychová Zuzana       VUT                  019        416329   9.00      
  6   29 Bajcarová Pavla          UO                   012        301333  11.00      
  7    9 Králová Lada             CZU                  002         52552  13.00      
  8   24 Choutková Magdaléna      UK                   010          4183  15.00      
  9   18 Krafková Lucie           TU                   008          8537  17.00      
 10    3 Mezníková Lenka          CVUT                 001        995813  19.00      
 11   21 Daňková Petra            UK                   010         52861  21.00      
 12   11 Mrštíková Květa          JU                   003                23.00      
 13   37 Šišková Vladimíra        VUT                  019         52461  25.00      
 14   26 Vakant                                                           27.00      
 15   15 Boháčová Lucie           MZLU                 005         88209  29.00      
 16   13 Jiráčková Jana           MU                   004                31.00      
 17   19 Prchalová Ivana          TU                   008        416287  33.00      
 18   14 Šmajstrlová Hana         MU                   004                35.00      
 19   31 Doležalová Monika        UTB                  015                37.00      
 20   12 Beržinská Soňa           MU                   004       1985526  39.00      
 21    7 Šediváková Helena        CVUT                 001        253357  41.00      
 22   30 Petrová tereza           UP                   013         49458  43.00      
 23   32 Juračková Jana           VFU                  016          9235  45.00      
 24   33 Hrouzová Pavlína         VSB-TU               017        995881  47.00      
 25   28 Doležalová Vendula       UK                   010        995858  49.00      
 26   20 Procházková Zuzana       TU                   008          9969  51.00      
 27   17 Weissová Lucie           OU                   006         52941  53.00      
 28    4 Peterová Věra            CVUT                 001          7248  55.00      
 29    8 Neradová Alena           CZU                  002          8114  57.00      
 30   27 Žabková Marie            UK                   010          8771  59.00      
 31   34 Staňková Štěpánka        VSB-TU               017                61.00      
 32    2 Hradilová Jana           CVUT                 001          7791  63.00      
 33   23 Hůlková Marie            UK                   010          9605  65.00      
 34    6 Spurná Martina           CVUT                 001        995832  67.00      
 35   25 Peterová Alena           UK                   010          7247  69.00      
 36   16 Reinerová Bára           MZLU                 005        232015  71.00      
 37   22 Hrstková Vladěna         UK                   010                73.00      
 38   10 Bochenková Martina       CZU                  002         51291  75.00      
 39    1 Fólová Martina           CVUT                 001        416834  77.00      
 40   35 Bochenková Ivana         VSE                  018                79.00      
 41   92 Vakant                                                           81.00      
 42   93 Vakant                                                           83.00      
 43   94 Vakant                                                           85.00      
 44   88 Mechlová Lenka           OK Jilemnice         JIL9051     51542  87.00      
 
Startovka kategorie: H21         0.0km    0m 0k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   43 Vakant                                                            1.00      
  2   62 Špicar Petr              UK                   010          9972   3.00      
  3   76 Navrátil Tomáš           VUT                  019        920666   5.00      
  4   64 Rauch Tomáš              UK                   010        887625   7.00      
  5   78 Hošek Radim              ZCU                  020        301627   9.00      
  6   52 Bouchal Jiří             UK                   010                11.00      
  7   79 Kamaryt Tomáš            ZCU                  020        301412  13.00      
  8   42 Kodeda Štěpán            CVUT                 001        515176  15.00      
  9   81 Popule Tomáš             ZCU                  020        236982  17.00      
 10   66 Kafka Miloš              UO                   012                19.00      
 11   83 Razým Vladislav          ZCU                  020                21.00      
 12   54 Kincl Zbyněk             UK                   010                23.00      
 13   39 Drobník Michal           CVUT                 001          9903  25.00      
 14   55 Kosina Jan               UK                   010                27.00      
 15   44 Vlach Martin             CVUT                 001         51807  29.00      
 16   72 Žaloudík Jiří            VSB-TU               017         53534  31.00      
 17   75 Sedláček Tomáš           VUT                  019        995882  33.00      
 18   56 Krejčík Jiří             UK                   010                35.00      
 19   74 Bialožyt Michal          VUT                  019        995883  37.00      
 20   58 Měkuta Kryštof           UK                   010        436441  39.00      
 21   69 Peths Matěj              VSB-TU               017         52633  41.00      
 22   80 Matěj Janda              ZCU                  020                43.00      
 23   59 Procházka Jan            UK                   010                45.00      
 24   49 Novák Daniel             PA Praha             007          7767  47.00      
 25   51 Bořil Tomáš              UK                   010         52136  49.00      
 26   82 Rajnošek Matěj           ZCU                  020         52965  51.00      
 27   60 Vakant                                                           53.00      
 28   67 Špacír Jan               UP                   013                55.00      
 29   38 Balcar Aleš              CVUT                 001        995886  57.00      
 30   45 Henych Martin            MU                   004        515130  59.00      
 31   70 Slivečka Jan             VSB-TU               017        352303  61.00      
 32   61 Škoda Jakub              UK                   010          8304  63.00      
 33   73 Dusílek Adam             VSE                  018          9504  65.00      
 34   46 Khýn Vítězslav           MU                   004          7210  67.00      
 35   40 Janata Martin            CVUT                 001          8277  69.00      
 36   53 Flašar Jan               UK                   010                71.00      
 37   47 Sochor Jan               MU                   004                73.00      
 38   41 Kazda Ondřej             CVUT                 001          9982  75.00      
 39   48 Zelinka Jiří             MU                   004        232019  77.00      
 40   71 Váňa Lukáš               VSB-TU               017        994158  79.00      
 41   63 Veselý Vojtěch           UK                   010        301401  81.00      
 42   77 Zháňal Jan               VUT                  019        336758  83.00      
 43   65 Beneš Jan                UK LF                011        503360  85.00      
 44   68 Perůtka Jan              UPa                  014         52705  87.00      
 45   57 Luštický Martin          UK                   010                89.00      
 46   50 Malý Aleš                UHK                  009          9099  91.00      
 47   97 Vakant                                                           93.00      
 48   98 Vakant                                                           95.00      
 49   99 Vakant                                                           97.00      
 50   85 Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901     51506  99.00      
 51   84 Rauch Stanislav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8201     88762 101.00      
 52   90 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502      5185 103.00      
 53   87 Jakub Hulec              TJ Kašperské Hory    KSH8401      5372 105.00      
 54   89 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801       787 107.00      
 55   86 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400     20782 109.00