Ne - Mistrovství a Veteraniáda ČR klubůst 15.10.2014 22:13
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
DOROST (26)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1120PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1261:48
Jan BendákLTU980142:451042:4510
Barbora ChaloupskáPHK995139:13381:584
Adam RůžičkaPHK970435:302117:281
Weronika CychPHK969636:142153:421
Matěj MašataPHK960139:051192:471
Klára NovotnáPHK975127:422220:291
Daniel VandasPHK980541:197261:48
 
2123LLI TJ Loko Liberec LLI 1274:09
Vojtěch MelicharLLI980240:54640:546
Lenka KovářováLTP975041:52782:465
Jakub MarekLLI990043:0911125:559
Anna ŠtičkováLLI965133:161159:112
Štěpán PicekTJN960143:529203:032
Anna FürstováLLI985433:347236:373
Matouš FürstLLI960337:322274:09
 
3101SJI OK Jihlava SJI 1278:05
Jan BořilSJI970042:37842:378
Anna VackováSJI985446:561989:3317
Dominik FrýbaSJI970236:123125:458
Tereza ČechováSJI985237:304163:155
Vojtěch VacekSJI960241:114204:263
Kristýna PetráčkováSJI985137:1316241:395
Jan ČechSJI960136:261278:05
 
4116LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1281:17
Jonáš FenclLPU990238:36338:363
Anna KopeckáLPU995841:35580:113
Jan ŽákLPU980249:0116129:1211
Eliška KulhaváLPU965737:586167:107
Martin KantaLPU970541:416208:514
Simona ChládkováLPU965827:543236:454
Jan JuricaLPU961144:329281:17
 
5112DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1282:38
Vojtěch IllnerDKP960038:32238:322
Tereza NovákováDKP975138:47277:191
Matouš NajmanDKP980043:2912120:484
Anna ŠňupárkováDKP965240:218161:093
Petr ŠebekDKP990347:4312208:525
Barbora VyhnálkováRIC985027:331236:252
Antonín SemerádDKP980146:1311282:38
 
6115PGP SK Praga PGP 1283:29
Jakub LandovskýPGP960142:06742:067
Eliška SieglováPGP995437:42179:482
Ondřej JežekPGP970638:478118:352
Kateřina JanovskáPGP985043:3111162:064
Vít KoštejnDOK980049:1815211:247
Silvie SlavíkováPGP975130:564242:206
Šimon NavrátilPGP970241:096283:29
 
7104JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1283:51
Josef KočíJPV982445:572045:5720
Sabina PilcováJPV989850:222196:1920
Jakub ChupekJPV991137:125133:3115
Tereza JanošíkovaUOL995036:533170:249
Otakar HiršZBM980140:523211:166
Tereza SoldánováJPV989932:516244:077
Ondřej VystavělJPV980739:444283:51
 
8125SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1290:59
Jan GebrtSHK980144:011244:0112
Adéla ČervenáSHK975542:08886:099
Václav TrejbalSHK960444:5814131:0712
Apolena MalinováSHK995237:597169:068
Daniel PekSHK980343:197212:258
Andrea VětříčkováSHK995134:509247:158
Vojtěch NetukaSHK970143:448290:59
 
9105ASU Magnus Orienteering ASU 1294:32
Ondřej HlaváčTBM990145:541945:5419
Zuzana PetrasováASU969542:561088:5013
Vanda HošekováASU969642:2910131:1913
Hana HorvátováASU979742:3010173:4912
Jakub KašparASU974751:3716225:2615
Šárka PlhalováASU009730:564256:2210
Martin ŠmelíkASU964438:103294:32
 
10102LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1299:23
Libor ČernockýLCE980344:591644:5916
Tereza ŠmelíkováLCE995241:24486:2310
Jan SlívaLCE960237:466124:096
Daniela ZentrichováOTK975159:0123183:1016
Štěpán MudrákLCE960139:132222:2312
Renata HanouskováLCE985236:4815259:1113
Vojtěch SýkoraLCE980140:125299:23
 
11111TZL SKOB Zlín TZL 1303:40
Petr ŠiškaTZL980144:461344:4613
Zuzana ChovancováTZL975444:061588:5215
Jan SadílekTZL960139:559128:4710
Iva KavánkováTZL975345:5614174:4313
Josef PodmolíkTZL970148:0013222:4313
Veronika TicháTZL995134:5410257:3712
David MikelTZL970346:0310303:40
 
12121BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1308:03
Matěj BurdaBOR960846:252146:2521
Lucie NovákováBOR985442:581189:2316
Adam BirnbaumBOR980243:3313132:5614
Lucie JanouškováBOR995437:304170:2610
Jakub UllrichBOR990047:0411217:3010
Andrea KameníkováBOR975133:468251:169
Karolína StaňováBOR985356:4717308:03
 
13124CHC K.O.B. Choceň CHC 1309:18
Ladislav SemrádCHC970140:36540:365
Jana SemrádováCHC995143:551384:317
Michal ŠvadlenaCHC010152:1819136:4917
Veronika ChaloupkováCHC985246:1715183:0615
Tomáš KřivdaCHC990141:185224:2414
Kateřina ChaloupkováCHC005136:1614260:4015
Vladimír JanebaCHC960248:3812309:18
 
14110PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2314:11
Ondra StarýVRL980244:591644:5916
Michaela MachačováPHK965641:50686:4911
Šimon ChvátilPHK990836:364123:255
Jana KubíčkováPHK999950:1016173:3511
Jáchym KavalírPHK990146:5410220:2911
Martina ŠádkováPHK965336:0813256:3711
Maciek LucerskiPHK970057:3418314:11
 
15119TUR OOB TJ Turnov TUR 1323:39
Filip WolfTUR970142:42942:429
Šárka SokolářováTUR999943:051285:478
Dorothea MüllerTUR975838:307124:177
Alena LinkováTUR975140:309164:476
Teodor TakáčTUR960452:0117216:489
Barbora NejezchlebováTUR975542:2419259:1214
Lucie RoškotováTUR975364:2723323:39
 
16118PGP SK Praga PGP 2330:30
Vojtěch BartošMLA980244:511444:5114
Klára HrabánkováPGP965445:171790:0818
Martin HasalPGP980452:2320142:3119
Zuzana KožinováPGP965044:1512186:4618
Tomáš AsterPGP960454:0420240:5017
Zuzana HrabánkováPGP995036:0012276:5016
Adam ČermákPGP970153:4015330:30
 
17106PHK OK 99 Hradec Králové PHK 3334:37
Petr HoráčekPHK960244:521544:5215
Tereza KoderičováLTU965143:591488:5114
Kryšpín KučeraPHK990052:4621141:3718
Julie KavalírováPHK975345:4113187:1819
Tomáš SamekPHK000158:3821245:5618
Agnieszka CychPHK996635:5111281:4717
Michal MaňákPHK980152:5014334:37
 
18117ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1358:02
Martin KincZBM990553:032453:0324
Markéta FirešováZBM995142:20995:2319
Jan KrálZBM990449:2217144:4520
Hana NedbálkováZBM975554:3822199:2320
Vladimír KelblZBM971153:1919252:4219
Eva MalivánkováZBM995242:3621295:1818
Vojta ŘíčnýZBM990362:4421358:02
 
19107KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1367:06
Ondřej JílekKSU990845:311845:3118
Veronika ŠvancárováKSU985356:4725102:1822
Radek OndráčekKSU993359:2626161:4423
Anežka PukyšováKSU999951:4017213:2422
Ondřej ŠrámekKSU990953:1318266:3721
Dominika SmrčkováKSU979940:2317307:0019
Dominik GedeonKSU990060:0620367:06
 
20109BBM BETA URSUS Orienteering BBM 1384:53
Ondřej SedláčekHLV973243:591143:5911
Tereza KorpasováLBM989844:441688:4312
Michal DrozdBBM970145:4515134:2816
Martina OpálkováBBM005051:5820186:2617
Pavel PtáčekBBM960043:308229:5616
Kateřina ŠevčíkováBBM9950106:1725336:1322
Patrik PtáčekBBM980048:4013384:53
 
21122VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1427:20
Adéla MikešováVPM985280:092680:0926
Eliška KroupováVPM985354:3924134:4826
Johana HlinovskáVPM975156:0022190:4826
Lucie ŠafrhansováVPM975362:0826252:5626
Kateřina ObytováVPM975269:2124322:1725
Dorotka DoležalováVPM995046:0022368:1724
Tereza KinkorováLPM985059:0319427:20
 
 
ms113STH SK Studenec STH 1390:50
Dušan SlámaASU984340:05440:054
Magda HrnčířováSTH005169:3526109:4025
Markéta UrbanováSTH995352:0018161:4022
Veronika GallováSTH005361:1125222:5125
Natálie JezdinskáSTH995466:0122288:5223
Denisa ZahradníkováSTH005247:1123336:0321
Dominika KalenskáSTH995854:4716390:50
 
ms103JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 2vzdal
Vojtěch OtrubaJPV971758:072558:0725
Veronika GrycováTBM985951:0722109:1424
Kryštof NěmečekJPV991957:3023166:4425
Agáta PaličkováUOL975051:4918218:3324
Viktor JanečkaJPV991767:3923286:1222
Tereza SchenkováJPV9751nest.
Filip HubáčekCEL9800
 
114TAP KOB TRETRA Praha TAP 1disk
Jakub RansdorfTAP980552:152352:1523
Tereza PolákováTAP985352:1023104:2523
Marek ValachTAP970358:2124162:4624
Kateřina PolákováTAP985454:0521216:5123
Jakub VlášekTAP970248:0814264:5920
Lenka RosendorfováTAP015342:1718307:1620
Vašek JanáčTAP9602disk
 
108AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1disk
Jakub GlonekAOP960237:51137:511
Jana TesařováTRI975146:011883:526
Vojtěch MatušVRB960635:201119:123
Klára ČechováAOP995160:2624179:3814
Vojtěch TesařAOP9900disk
Markéta MlčákováAOP965058:1024
Jaromír MielecAOP970163:4822
 
126SSU SK Severka Šumperk SSU 1vzdal
Petr KašparSSU991152:122252:1222
Zuzana KašparováSSU966150:0120102:1321
Jan KaprálSSU000059:2025161:3321
Romana ZatloukalováSSU995051:5019213:2321
Lukáš ŽovinecUOL960582:2125295:4424
Klára NovotnáZLH985142:3120338:1523
Jan VosáhloSSU9701nest.
 
 
 
 
HD175 (28)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1424TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1189:53
Jiří EhlTBM770147:33347:333
Zdenka KozákováTBM795232:44180:173
Martin ŠtěpánekTBM732736:372116:541
Zuzana MacúchováTBM795630:022146:561
Radovan ČechTBM783542:571189:53
 
2419VSP USK Praha VSP 3199:15
Pavel (Starosta) HorákVSP730549:15749:157
Barbora BaldrianováVSP785035:12284:274
Jan KučeraVSP730235:471120:142
Jitka SvobodováVSP745029:421149:562
Kamil ArnoštVSP730149:194199:15
 
3401ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1206:01
Maroš BukovacZBM760543:55243:552
Jana GebauerováZBM795135:12279:071
Petr PřikrylZBM670841:565121:033
Alena BukovacováZBM745435:2711156:304
Libor ZřídkaveselýZBM720749:316206:01
 
4408TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 2207:00
Jiří ProcházkaTBM763349:31949:319
Veronika PtáčkováTBM737436:10485:415
Jiří HlaváčTBM611639:374125:185
Jindřiška MilánováTBM747530:233155:413
Ondřej PtáčekTBM712051:198207:00
 
5423SCP OK Sparta Praha SCP 1210:44
Jan FujáčekSCP750647:50547:505
Jana PetráňováSCP755540:20788:106
Daniel ŠístekSCP750743:036131:136
Veronika PuchernováSCP745532:285163:415
Štěpán SkripnikSCP790147:032210:44
 
6420VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1216:45
Robert HeczkoVLI780141:54141:541
Marie PodrábskáVLI745138:22580:162
Jiří MartanVLI730043:497124:054
Daniela MartanováVLI745239:4816163:536
Jakub VodrážkaVLI760452:5211216:45
 
7426SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1217:27
Petr TomešSJC753150:411150:4111
Jana ŠkorpilováSJC745139:22690:037
Jan HainSJC750244:208134:237
Magdalena TicháčkováSJC796231:054165:287
Radek TicháčekSJC780151:599217:27
 
8402SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn SRK 1222:50
Libor FilipSRK710148:18648:186
Michaela KosováSRK675243:11991:298
Jan ŠklíbaSRK750147:3012138:598
Ivana FilipováSRK737334:207173:198
Jan PotštejnskýSRK780749:316222:50
 
9422TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 3239:32
Petr DvořáčekTBM701354:381354:3813
Marcela ČechováTBM765948:4514103:2310
Jan PtáčekTBM743546:5011150:1312
Kateřina SchwabováTBM737135:1510185:2811
Pavel MilánTBM722754:0413239:32
 
10410AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1241:17
Tomáš HolasAOP780249:18849:188
Šárka KašparováAOP725156:0122105:1911
Martin SchusterAOP650244:279149:4611
Petra ValíkováAOP735139:2515189:1112
Tomáš KovalčíkAOP730152:0610241:17
 
11411MFP VŠSK MFF UK Praha MFP 1243:17
Roman SieglMFP670065:391965:3919
Dagmar SieglováMFP705042:258108:0415
Jana ŠimšováMFP765148:5513156:5913
Michaela KrálováMFP795933:216190:2013
Aleš KrálMFP780852:5712243:17
 
12409PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1246:34
Roman MašataPHK710761:571661:5716
Lenka KunartováPHK785244:3712106:3412
Petr KadeřávekPHK760539:053145:3910
Kateřina RychterováPHK775234:248180:039
Tomáš KunartPHK720566:3118246:34
 
13407ZLH OOB TJ Zlaté Hory ZLH 1270:27
Roman MoskvaZLH750162:591762:5917
Jitka MoskvováZLH755163:5526126:5424
Tomáš NovotnýZLH700145:4110172:3517
Radka MrkvicováZLH785140:4418213:1917
Petr MrkvicaZLH780057:0815270:27
 
14405ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 2275:30
Vít KasalZBM754065:402065:4020
Lenka HruškováZBM625152:3518118:1518
Ivo CicvárekZBM750458:1019176:2519
Lucie CicvárkováZBM765142:1419218:3919
Pavel ZelenýZBM730256:5114275:30
 
15421KAM SK Kamenice KAM 1278:04
David ZámečníkKAM750066:462266:4622
Petra ŠkáchováKAM705444:0611110:5216
Petr HankovecKAM710162:2921173:2118
Lenka HankovcováKAM705340:0917213:3018
Tomáš ŽemlaKAM710564:3416278:04
 
16403ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 3279:20
Aleš FinstrleZBM760366:502366:5023
Jitka KabáthováZBM558251:5017118:4019
Luděk FinstrleZBM790249:1914167:5916
Andrea FirešováZBM735344:5723212:5616
Richard PátekZBM760966:2417279:20
 
17427SSU SK Severka Šumperk SSU 1303:11
Ivana KašparováSSU695175:112675:1126
Zdenka KrálováSSU609143:5610119:0720
Tomáš ZatloukalSSU670072:1225191:1922
Jana MatouškováSSU795138:3413229:5320
Jiří ValentaSSU630173:1820303:11
 
18412LME SK Los Mělník LME 1304:08
Jakub BejvlLME710062:591762:5917
Martina BejvlováLME735051:3016114:2917
Miroslav ŠimekLME630071:2024185:4921
Markéta ŠimkováLME775544:5924230:4821
Jan HaeringLME750073:2021304:08
 
19413LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1304:50
Petr StehlíkLPM790350:171050:1710
Jana BohuslavováLPM785257:3624107:5314
Miroslav ČernýLPM750458:3520166:2815
Kamila LedererováLPM735244:3322211:0115
Pavel DvořákLPM780593:4925304:50
 
20415LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1313:34
Jan VáclavekLPU781666:142166:1421
Jitka DemlováLPU695553:0419119:1821
Vladimír VíchaLPU580173:0827192:2623
Štěpánka TužilováLPU705242:3320234:5922
Radek ProcházkaLPU650478:3523313:34
 
21406DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1317:20
Pavel KlaškaDKP650068:322568:3225
Kateřina KlaškováDKP675057:1523125:4723
Antonín ŠubrtDKP710056:2118182:0820
Dagmar TicháDKP725058:1726240:2523
Jan VítečekDKP720176:5522317:20
 
22414MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1368:04
Marek PetrušMLA750081:502781:5027
Kathrin BínováMLA675462:4625144:3625
Petra BischofováMLA755272:1526216:5124
Helena TenglerováMLA655152:1725269:0824
Pavel BínaMLA670898:5627368:04
 
 
ms417ONO SKOB Ostrov ONO 1231:24
Karel RambousekBSO790747:49447:494
Monika LisáONO675045:111393:009
Petr ŠevčíkONO720049:4515142:459
Olga ŠevčíkováONO765039:1414181:5910
Aleš RitterONO740149:255231:24
 
ms404SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 2265:59
Pavel MusilSJC770558:311558:3115
Marcela FejkováSJC775148:5615107:2713
Petr KrausSJC730351:1616158:4314
Oldřich Kodeda35:149193:5714
Ivo ŠmídSJC770072:0219265:59
 
416VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1disk
Pavel WohankaVRL750154:211254:2112
Linda Fikar StránskáVRL7651disk
Tomáš ŠtreglVRL740651:3117
Gabriela WohankováVRL765236:2312
Vlastimil PolákVRL770248:533
 
428RIC OB Říčany RIC 1disk
David RožekRIC740354:451454:4514
Petra RožkováRIC7575disk
Petr ŠrámekRIC690565:4123
Eva VyhnálkováRIC755244:2421
Iva ŠrámkováRIC725179:3124
 
425EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1disk
Lukáš BendaEKP770568:132468:1324
Veronika NáměstkováEKP735155:5421124:0722
Veronika OndráčkováEKP7850disk
Michal BorákEKP8304nest.
Pavel JandaDOR7600
 
418MFP VŠSK MFF UK Praha MFP 2disk
Libor ForstMFP6301disk
Lenka ForstováMFP685054:2520
Jaromír ŠimšaMFP710063:1622
Lucie PelikánováMFP695059:1327
Jan HricMFP630097:0426
 
 
 
 
ŽACTVO (37)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1326VCO Východočeská oblast VCO 1198:49
Ondřej MetelkaPHK010128:39428:394
Anna KochováSJC015330:26159:051
Vít ŠtefanSTH020221:03580:083
Zuzana ŠtreglováVRL025119:36399:443
Tereza ChrástováSTH025119:011118:451
Jan RückerHOR020122:308141:151
Jana PeterováDOB005129:291170:441
Jan RusinBRU000128:051198:49
 
2306VYS Oblast Vysočina VYS 1204:56
Petr ČechSJI000128:591028:5910
Klára NechanickáOSN005031:14460:137
Jan NechanickýOSN020019:15179:281
Tereza KinštováSJH025119:14198:421
Kateřina BlažkováSJH025222:5811121:403
Šimon MarečekOSN020119:483141:282
Eliška HojnáSJH005230:183171:462
Vojtěch VeselýSJH000133:107204:56
 
3324JEO Ještědská oblast JEO 1208:13
Dan PavlovecBOR000128:36328:363
Kateřina DolejšíSTB019931:29860:053
Vojtěch DejnožkaTJN030021:27681:325
Magdaléna RydlováTJN025121:558103:274
Elin MartanováVLI025221:097124:366
Petr SynekDOK020019:012143:374
Markéta PavlíkováCHA005031:516175:283
Vít MarešBOR000032:456208:13
 
4311STC Středočeská oblast STC 1209:03
Petr BukROU000128:58928:589
Marie KováříkováKAM005031:11360:095
Hugo HankovecKAM020122:16982:256
Karolína BejvlováLME025021:196103:445
Lucie SemíkováKAM025020:194124:034
Adam ŠkvorKAM020221:236145:265
Karolína AschermannováKAM005131:537177:195
Jan GajdaKAM010531:443209:03
 
5313VCO Východočeská oblast VCO 2209:18
Martin RoudnýLPU000228:42528:425
Tereza KosováSRK015130:42259:242
Matěj TumaSJC020220:06279:302
Kateřina KoberováLPU035219:16298:462
Adéla VandasováPHK025520:013118:472
Martin FleglSRK030027:4423146:316
Nikola ThýnováSHK005130:214176:524
Ondřej VolákBRU000632:265209:18
 
6303ZCO Západočeská oblast ZCO 1212:26
Ondřej HasmanZCO000428:46628:466
Regina TokárováZCO015131:25660:116
Marek HasmanZCO020520:54481:054
Klára MarešováZCO025224:2715105:327
Kateřina ČernáZCO025019:032124:355
Lukáš RichtrZCO020018:541143:293
Dagmar BiersakováZCO005036:4217180:116
Jan HašekZCO000032:154212:26
 
7301MSK Moravskoslezský kraj MSK 1220:49
Sebastian FilipekTRI000228:01128:011
Magda BrukováTRI005432:06960:074
Adam ValíkAOP030126:322586:398
Teresa MrozekTRI025119:384106:178
Lucie HájkováAOP035020:275126:447
Jiří KostkaAOP020121:447148:287
Lenka HájkováAOP005034:4912183:177
Tomáš ValíkAOP000137:3213220:49
 
8329JEO Ještědská oblast JEO 2232:04
Josef NěmečekTJN000228:55828:558
Adéla RydlováTJN015137:211666:169
Lukáš VitebskýTJN030224:041490:209
Marie PodrábskáVLI025124:1213114:329
Lucie LinkováTUR025122:179136:499
Jakub PeterkaLLI040426:3019163:199
Nina JeřábkováBOR015135:3315198:529
Petr MelicharLLI000133:129232:04
 
9325STC Středočeská oblast STC 2237:03
Sebastian ŠafkaKAM010129:001129:0011
Magdalena ŠkáchováKAM015131:17560:178
Vít ŠkáchaKAM030922:12882:297
Hana ChaloupkováKAM025221:257103:546
Helena HankovcováKAM035028:4425132:388
Jakub LejblLBE020025:3815158:168
Marie VyhnálkováRIC015134:0511192:218
Václav ValášekKAM010044:4225237:03
 
10332POB Pražská oblast POB 1238:40
Jan LonginTAP010334:581434:5814
Marie KalouskováDKP015139:331974:3117
Milan MalačkaDKP021022:311097:0213
Tereza AschermannováVSP025324:4417121:4611
Karin SannaDKP025022:078143:5311
Martin ŠimšaMFP030025:1313169:0610
Teodora DědkováTAP005131:537200:5912
Tomáš JanovskýPGP010137:4114238:40
 
11322JMO Jihomoravská oblast JMO 1239:04
Tomáš MilánTBM011141:122341:1223
Anežka HlaváčováTBM019932:461173:5816
Tomáš DoušekTBM040125:452199:4318
Markéta MulíčkováABM036225:0618124:4915
Ela VedrováTBM035724:0315148:5215
Jakub MilánTBM041121:014169:5312
Kateřina GrycováTBM005830:002199:5310
Vojtěch GrycTBM010639:1116239:04
 
12310VAL Valašská oblast VAL 1244:40
Jonáš PodmolíkTZL000139:242139:2421
Lucie KundratováTZL005836:501576:1418
Jan KundrataJZL020128:1528104:2921
Dagmar HubáčkováLCE035122:199126:4817
Michaela DittrichováSKM025122:4810149:3616
Václav ChovanecTZL020126:4720176:2316
Alžběta NešporováTZL005134:0010210:2313
Kryštof PanovecOTK000134:1711244:40
 
13305VCO Východočeská oblast VCO 3244:43
Ondřej PalečekSRK010335:131635:1316
Šárka RückerováHOR005031:26766:3910
Mikuláš ZemánekSRK020129:032995:4212
Martina ThýnováSHK035023:3612119:1810
Petra HolečkováSHK025024:2917143:4710
Hubert WaněkVRL030225:5918169:4611
Tereza FilipováLPU005031:095200:5511
Radomír TichýSHK000043:4824244:43
 
14304VCO Východočeská oblast VCO 4247:20
Jindřich KonvalinkaLPU000446:442846:4428
Veronika ŠklíbováSRK015334:321381:1622
Vojtěch RusinBRU030122:107103:2620
Anna KarlováJIL035220:395124:0513
Anna JankůSJC025223:2913147:3412
Matyáš ŠtreglVRL030127:5324175:2714
Valerie BorovičkováZAM005135:1913210:4614
Václav RoudnýLPU000136:3412247:20
 
15335JEO Ještědská oblast JEO 3253:53
Antonín SynekDOK000141:102241:1022
Míša ŠklíbováTJN015338:571880:0720
Matěj TkáčTJN040123:0312103:1019
Lenka ŠritrováTUV025224:4316127:5319
Lucie NedomlelováTJN025620:366148:2913
David BradáčLLI020326:5821175:2714
Anna HájkováTUR005135:2714210:5415
Jakub BílýLTP010442:5923253:53
 
16319VYS Oblast Vysočina VYS 2254:05
Tomáš PoláčekPZR010237:371837:3718
Adéla ZrníkováOSN009932:131069:5012
Vojtěch PobudaSJH030227:362797:2614
Klára SobotkováPZR035127:2524124:5116
Tereza StarkováCHT025123:5314148:4414
Jáchym HojnýSJH030122:319171:1513
Eva FoltýnováSJI005140:3320211:4816
Tomáš KoudelkaSJH000342:1721254:05
 
17327HAN Hanácká oblast HAN 1254:13
Michal BořánekSTE000728:28228:282
Tereza NovotnáZLH005140:412269:0911
František SvětnickýSTE020422:401191:4910
Tereza TesařováKSU039337:3735129:2620
Sabina SmolkováSTE025026:2919155:5518
Adam ŠtáblKSU040122:5610178:5118
Ema MarkováSTE025246:0824224:5918
Mikuláš JirkaZPV000029:142254:13
 
18323ZCO Západočeská oblast ZCO 2256:49
Jan VeckoZCO000138:242038:2420
Tereza ŠlechtováZCO015039:432178:0719
Radim TokárZCO030020:51398:5817
Radka StaňkováZCO045028:1228127:1018
Eliška FišarováZCO035029:3328156:4319
Filip ŠauliZCO030121:215178:0417
Pavla NádeníčkováZCO015236:1616214:2017
Šimon KurzZCO020242:2922256:49
 
19321STC Středočeská oblast STC 3260:45
Ondřej JandaDOR010035:191735:1917
Hana ŠrámkováRIC005135:221470:4113
Viktor ChaloupkaKAM030127:132697:5415
Veronika ArnoštováDOR045543:1536141:0926
Jessica KastnerováDOR025028:1523169:2425
Martin GajdaKAM040524:1711193:4124
Sofie ŠafkováKAM015333:549227:3520
Ladislav LejblLBE000033:107260:45
 
20337HAN Hanácká oblast HAN 2261:21
Matěj MatoušekKSU000531:461231:4612
Hana ZatloukalováSSU015850:013181:4724
Radek SvobodaSTE020724:3916106:2623
Michaela ČernochováPLU035123:0810129:3421
Kateřina NěmečkováPLU035030:0629159:4022
Štěpán StrykKSU030625:1614184:5622
Jana HajdukováKSU019743:0821228:0421
Josef KroulKSU004433:1710261:21
 
21317JEO Ještědská oblast JEO 4265:51
Ondřej BudskýTJN010532:391332:3913
Rose RibyLTP005141:182373:5715
Ondřej SochaBOR030224:592098:5616
Vendula RůžičkováCHA025225:3821124:3414
Markéta VodrážkováVLI035328:4526153:1917
Vojta ŘehořTJN030328:5227182:1119
Martina PavlováLTP015144:1622226:2719
David ŠmolDOK010039:2417265:51
 
22308POB Pražská oblast POB 2274:34
Matyáš SieglMFP010335:091535:0915
Barbora ŠimšováMFP015046:122881:2123
Antonín ŠvarcDKP020324:4618106:0722
Dorotea TicháDKP035126:4322132:5022
Klára AschermannováVSP045424:0516156:5520
Petr JanasPGP020025:4217182:3720
Agáta NajmanováDKP015052:0630234:4322
Ondřej MěšťanTAP010039:5118274:34
 
23318ZCO Západočeská oblast ZCO 3286:04
Václav BartošZCO010045:532745:5327
Barbora LučanováZCO005238:451784:3825
Jan OncirkZCO030223:2013107:5824
Lucie KovářováZCO035330:0829138:0624
Kamila RichtrováZCO045123:1412161:2023
Ondřej KovářZCO020428:1725189:3723
Lenka MudrováZCO005349:5829239:3523
Jan HejdukZCO000346:2927286:04
 
24314JEO Ještědská oblast JEO 5291:47
Martin AdamecTJN010628:54728:547
Lída BaloghováTJN015051:263480:2021
Tereza BoskovskáDOK025032:4835113:0826
Lea MartanováVLI055523:1011136:1823
Eliška VitebskáTJN035027:5521164:1324
Karolína HornychováTJN025446:2835210:4128
Anna MašínováTJN015239:2418250:0526
Jakub BradáčLLI000241:4219291:47
 
25312HAN Hanácká oblast HAN 3297:21
Martin ŠafářKSU010543:162543:1625
Natalie LugrováJPV006651:123294:2828
Matyáš JirkaZPV020124:5219119:2027
Adéla BinarováUOL045227:0723146:2727
Anna HartmannováPLU035428:3724175:0426
Erik NovotnýZLH030133:1832208:2225
Adéla PšenčíkováKSU005040:1819248:4024
Vojtěch ŠafářKSU001348:4128297:21
 
26315MSK Moravskoslezský kraj MSK2301:30
Martin KovaříkTRI010137:381937:3819
Lenka PolákováSOP015133:101270:4814
Vít ČechAOP030224:431795:3111
Karolína KlechováAOP045227:5127123:2212
Barbora HolasováAOP065133:4131157:0321
Marek HaltofTRI020025:4016182:4321
Anna KovalčíkováAOP045366:3935249:2225
Jan JelínekAOP010152:0832301:30
 
27338POB Pražská oblast POB6307:51
Jan PuchalskýVSP010151:533251:5332
Adéla TitzováVSP025043:052794:5831
Matyáš ZakouřilVSP040026:1624121:1429
Valentýna KopeckáVSP045327:4926149:0329
Eva BeranováVSP025440:5836190:0131
Adam TitzVSP040127:1722217:1831
Eliška KosíkováVSP005148:3026265:4829
Martin AschermannVSP000142:0320307:51
 
28309STC Středočeská oblast STC 4313:59
Martin VíšekKAM010246:582946:5829
Veronika StrakováSLA005141:302488:2826
Jaroslav SedláčekROZ030024:0414112:3225
Žofie VotavováKNC025027:2524139:5725
Laura De HeijRIC045038:3634178:3327
Jáchym KučeraDOR030131:3931210:1227
Vendula RusáDCE015049:3128259:4328
Linda SedláčkováROZ005054:1633313:59
 
29328ZCO Západočeská oblast ZCO 4325:06
Adam HašekZCO010256:533456:5334
Klára LokajíčkováZCO005142:542599:4733
Marek ŠtěrbaZCO040032:2234132:0932
Veronika ZiebováZCO045325:3720157:4631
Adéla PetříkováZCO035135:3832193:2432
Ondřej KurzZCO050030:2029223:4432
Lucie VítováZCO025352:2431276:0830
Antonín ŠustrZCO020348:5830325:06
 
30302ZCO Západočeská oblast ZCO 5333:27
Zdeněk HejdukZCO020141:592441:5924
Markéta StaňkováZCO015351:183393:1727
Samuel JanochZCO050229:4931123:0630
Marie BartošováZCO045437:1634160:2233
Kateřina ŠauliZCO045226:4520187:0730
Jonáš ČernýZCO050330:0928217:1630
Eliška HorováZCO015458:5333276:0931
Štěpán ŠestákZCO030357:1834333:27
 
31331POB Pražská oblast POB 4372:36
Vojtěch MichalPGP000043:382643:3826
Marie LacigováVSP005075:1936118:5735
Matěj ŠubrtDKP020530:0332149:0035
Josefína JanečkováEKP035134:3433183:3434
Kateřina FantováEKP025628:0822211:4234
Jáchym VítečekDKP020430:3730242:1934
Barbora HorákováVSP015081:1136323:3033
Antonín ForstMFP010149:0631372:36
 
32307ZCO Západočeská oblast ZCO 6387:02
Oldřich KohoutekZCO030465:023565:0235
Iva NádeníčkováZCO035249:3330114:3534
Jakub HasmanZCO050129:2330143:5834
Adéla PostránskáZCO055049:0837193:0635
Julie MikešováZCO045547:4037240:4635
Ondřej ŠustrZCO050447:5136288:3735
Daniela KřížováZCO025149:3027338:0734
Vratislav PolívkaZCO020648:5529387:02
 
 
ms330ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1disk
Marek SvobodaZBM0103disk
Adam UrbánekZBM030252:5135
Adam ZřídkaveselýZBM050533:1236
Julie FinstrlováZBM055233:1332
Tomáš UrbánekZBM060428:5627
Radim CicvárekZBM060150:2437
Jakub KrausZBM030464:2134
Jan SedlářTBM001038:3015
 
336POB Pražská oblast POB 3disk
Vojtěch ObuškevičPGP000248:033048:0330
Máša PelikánováMFP005046:542994:5730
Štěpán KožinaPGP030026:1023121:0728
Ema BulířováTAP045225:2719146:3428
Lucie ŘadováDKP025136:4133183:1528
Dominik PrůšaVSP040625:0812208:2326
Anna SobotkováPGP005045:4923254:1227
Jakub SemíkVSP0000disk
 
316POB Pražská oblast POB 5disk
Emil JavůrekVSP0100disk
Pavla BlahováEKP0153disk
František ČtrnáctPGP040125:5022
Radka NáměstkováEKP035332:4831
Jolana ŠtraitováVSP045631:0630
Šimon TůmaTAP040034:0133
Denisa NáměstkováEKP015457:2932
Jiří JanečekTAP000045:5726
 
320VAL Valašská oblast VAL 2disk
Max BittoLCE010351:513151:5131
Klára PaterováTZL009343:022694:5329
Filip BartíkTZL020237:5737132:5033
Julie TicháTZL025224:1414157:0430
Anita PanovcováOTK035139:3135196:3533
Noah BlankSKM020142:2134238:5633
Barbora MacíkováTZL005346:3425285:3032
Patrik JaníkLCE0101disk
 
333STC Středočeská oblast STC 5disk
Kateřina ČermákováROZ015056:473356:4733
Marie MachováLME005039:382096:2532
Jaromír ŠrámekRIC030331:5533128:2031
Julie NentvichováDOR035130:1430158:3432
Jakub JandaDOR040326:1218184:4629
Vilém RožekRIC030128:1725213:0329
Tomáš BaldriánVSP0405disk
N.N.nest.
 
 
 
 
DOSPĚLÍ (56)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
121PGP SK Praga PGP 1269:01
Luboš MatějůPGP760140:28540:285
Vendula RyšaváPGP815341:45582:135
Jan FlašarPGP861036:187118:316
Martina TichovskáPGP865838:241156:553
Jan ŠedivýPGP840949:272206:222
Martina MatějůPGP855624:142230:362
Jan ProcházkaPGP840738:252269:01
 
216PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1269:58
Petr LosmanPHK790140:22240:222
Daniela ČepováPHK895141:43482:054
Jakub KamenickýPHK910435:214117:264
Denisa KosováPHK915041:294158:555
Jan PetrželaPHK920047:291206:243
Markéta NovotnáPHK945127:147233:384
Pavel KubátPHK910136:201269:58
 
332LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1272:06
Matěj KamenickýLPU903640:01140:011
Martina ZvěřinováLPU835738:24178:251
Tomáš UdržalLPU800233:533112:181
Zuzana HermanováLPU875239:303151:481
Tomáš KubelkaLPU930754:546206:424
Jana KnapováLPU905323:381230:201
Radek NožkaLPU900541:465272:06
 
448ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1272:42
Daniel HájekZBM891940:36940:369
Adélka IndrákováZBM915338:51379:273
Adam ChromýZBM884133:142112:412
Eva KabáthováZBM896639:102151:512
Miloš NykodýmZBM900554:265206:171
Kateřina ChromáZBM945126:466233:033
Adam ChloupekZBM930039:393272:42
 
555TUR OOB TJ Turnov TUR 1285:17
Martin BaierTUR760340:25340:253
Lucia SteigrováTUR935144:191384:4410
Daniel WolfTUR910032:551117:395
Lucie KrafkováTUR865043:118160:506
Tomáš DlabajaTUR830355:4911216:395
Markéta PoloprutskáTUR925225:474242:265
Pavel HradecTUR880142:517285:17
 
646LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 2288:09
David ProcházkaLPU911340:28540:285
Pavla UdržalováLPU855238:39279:072
Petr ZvěřinaLPU820837:5214116:593
Iveta ŠístkováLPU865441:315158:304
Vladimír LučanLPU771058:0918216:395
Michaela PrzyczkováLPU849927:158243:546
Jan GrundmannLPU941044:1512288:09
 
735LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 3289:05
Filip ZáveskýLPU930640:25340:253
Lenka KnapováLPU935142:27782:527
Miroslav LennerLPU860535:445118:368
Klára ProcházkováLPU945143:5610162:327
Lukáš HovorkaLPU900156:2813219:008
Pavla HorováLPU945726:245245:247
Zbyněk ŠtěrbaLPU830443:4110289:05
 
864SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1291:24
David HepnerSHK760140:35840:358
Zuzana JedličkováSHK815041:56682:316
Václav KomanecSHK840636:036118:347
Lenka MechlováSHK905143:5811162:327
Michal JedličkaSHK730955:3810218:107
Martina HepnerováSHK815227:299245:398
Eduard ŠmehlíkSHK870245:4516291:24
 
958ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 2291:48
Pavel BrlicaZBM930241:261241:2612
Markéta TesařováZBM945642:43884:099
Jan PalasZBM850737:5915122:0811
Barbora HruškováZBM935447:1723169:2512
Vít BravenýZBM910256:4815226:1311
Magdaléna TužilováZBM945225:213251:349
Štěpán ZimmermannZBM910140:144291:48
 
1020ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 3296:54
Jakub HruškaZBM951540:391140:3911
Hana HlavováZBM888844:131284:5212
Tomáš BořilZBM883336:368121:2810
Jindra HlavováZBM898944:5914166:2710
Jakub ZimmermannZBM892856:5416223:219
Vladěna HrstkováZBM878728:1710251:3810
Jan ZháňalZBM872145:1615296:54
 
1166SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1300:18
Jan BenešSJC870341:401641:4016
Romana MrázkováSJC835143:281185:0813
Ondřej KazdaSJC820239:3123124:3912
Radka BrožkováSJC845647:1522171:5413
Štěpán KodedaSJC881854:174226:1110
Lucie SoukupováSJC895129:2314255:3411
Jan MrázekSJC810244:4414300:18
 
1217PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2303:40
Jan PanchártekPHK880240:33740:337
Jana ŠímováPHK856943:05983:388
Zdeněk ŠabatkaPHK890037:2413121:029
Lenka SvobodováPHK955144:3413165:369
Petr VítekPHK760162:5325228:2914
Kateřina KamenickáPHK935329:0213257:3113
Aleš BalcarPHK860246:0917303:40
 
1333TUR OOB TJ Turnov TUR 2304:14
Petr FodorTUR810343:222243:2222
Nikola KochováTUR935845:551789:1717
Ondřej HolasTUR850137:029126:1913
Michaela OmováTUR815341:496168:0811
Martin VlčekTUR870258:1919226:2712
Petra PavlovcováTUR935330:5517257:2212
Patrik HorákTUR950246:5220304:14
 
1424KAM SK Kamenice KAM 1306:01
Vojtěch KettnerKAM960140:371040:3710
Kristýna HlubučkováKAM955146:312087:0814
Tomáš RusýKAM930139:3925126:4714
Marie ProcházkováKAM955445:0915171:5614
Ondřej SemíkKAM940155:248227:2013
Karolína BořánkováKAM955031:5522259:1514
Lukáš KettnerKAM940346:4619306:01
 
1545SSU SK Severka Šumperk SSU 1312:17
Martin PoklopSSU880241:291341:2913
Eliška KuncováSSU895143:201084:4911
Jiří MatoušekSSU750442:1030126:5916
Marie BřezinováSSU919149:0726176:0616
Vojtěch KrálSSU884152:543229:0015
Jana KlíchováSSU815136:5136265:5117
Václav KrálSSU824346:2618312:17
 
1647DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1313:05
Václav ŠňupárekDKP950049:463749:4637
Šárka SvobodnáDKP885044:311494:1724
Jiří MrázekDKP791138:0716132:2419
Kristýna KolínováDKP845045:3016177:5418
Martin JanataDKP830655:259233:1917
Simona KarochováDKP885328:5612262:1515
Martin NývltDKP820050:5027313:05
 
1739PGP SK Praga PGP 2313:07
Jan ProcházkaPGP820641:351441:3514
Elis MasopustováPGP865650:553292:3021
Radek LacigaPGP820238:5619131:2618
Anna KožinováPGP935048:2324179:4921
Ctibor SyselPGP870059:3820239:2720
Kristýna ČermákováPGP915431:1119270:3819
Tomáš LandovskýPGP910342:296313:07
 
1859LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1314:51
Johan VavrysLCE930241:381541:3815
Radka SklenářováLCE925047:332189:1116
Jiří SlezákLCE900139:0021128:1117
Martina JirčákováLCE895146:0718174:1815
David HanslianLCE783562:2724236:4518
Katarína PapugováLCE925534:1327270:5820
Zdeněk SlezákLCE890243:5311314:51
 
1915ASU Magnus Orienteering ASU 1314:57
Vítězslav KhýnASU830442:531842:5318
Klára VozdováASU896452:253795:1825
Roman ZbranekASU880837:0710132:2520
Lucie StaňkováASU875652:5832185:2326
Marek MinářASU944456:3814242:0122
Katarína LabašováASU835128:3111270:3218
Petr HorvátASU944744:2513314:57
 
2044AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1321:04
Boris NavrátilAOP920243:262443:2624
Iva KošárkováAOP815246:081889:3418
Filip HadačAOP930137:1412126:4815
Alena ŠarmanováAOP935250:0527176:5317
Marek SchusterAOP930362:1823239:1119
Martina GalloAOP795138:1441277:2523
Martin MeleckýAOP900143:399321:04
 
2149LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1325:46
Jiří ValešLPM950243:051943:0519
Barbora ŠikováLPM965045:241588:2915
Tomáš PopuleLPM880345:4836134:1725
Karolína ŠikováLPM965143:389177:5519
František KolovskýLPM920255:027232:5716
Věra ChvalováLPM945231:5623264:5316
Tomáš ČechuraLPM890060:5344325:46
 
2214TZL SKOB Zlín TZL 1326:49
Michal KašparTZL930845:593245:5932
Marie KrejčíkováTZL925250:062696:0527
Štěpán DlabajaTZL850838:3618134:4126
Lucie KolárikováTZL945150:2029185:0125
Jiří NečasTZL910156:0212241:0321
Jitka JeřábkováTZL945332:0924273:1221
Tomáš KolárikTZL930253:3737326:49
 
2340VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1327:16
Michal MatějůVLI770243:402643:4026
Kateřina MatějůVLI805459:4448103:2437
Jakub ŠkodaVLI880037:0911140:3331
Bohdana HeczkováVLI775044:1412184:4724
Tomáš KobrVLI890164:1129248:5826
Kateřina HoráčkováVLI815035:1830284:1626
Michal HoráčekVLI770043:008327:16
 
2429LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 4329:56
Tomáš ProcházkaLPU911046:213346:2133
Alena VoborníkováLPU945850:513197:1231
Adam WaněkLPU950538:5820136:1027
Kateřina DoleželováLPU955846:3119182:4123
Jan KlapalLPU900663:3526246:1624
Štěpánka KosováLPU946031:0818277:2422
Miloš KafkaLPU860852:3233329:56
 
2512BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1335:01
Jan PavlovecBOR950341:411741:4117
Šárka FolbrechtováBOR905148:432390:2419
Matouš KarvánekBOR900642:0829132:3221
Michaela ŠákrováBOR885054:4335187:1528
Tomáš KořínekBOR900761:1222248:2725
Barbora KohoutováBOR985035:3132283:5825
František BogarBOR890451:0328335:01
 
2622SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 2336:06
Roman PaclíkSHK780145:573145:5731
Pavla MyslivcováSHK935246:181992:1520
Michal JirásekSHK890141:2828133:4323
Karolína TepláSHK925147:0221180:4522
Jakub WeinerSHK791172:2445253:0929
Eliška FundováSHK935131:1119284:2027
Ondřej SvobodaSHK760551:4630336:06
 
2718ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 4337:13
Thomas PolsterZBM943344:272744:2727
Petra PalasováZBM865852:093596:3629
Michal BialožytZBM870740:5127137:2729
Adéla ChromáZBM887049:0225186:2927
Ondřej ŠvirákZBM910364:2130250:5027
Lenka ChroustováZBM945738:4142289:3129
Jan DrábekZBM851147:4221337:13
 
2862TUR OOB TJ Turnov TUR 3337:30
Marek BrožTUR840243:272543:2725
Veronika HorákováTUR875150:332894:0023
Martin VáňaTUR840139:3524133:3522
Lucie DundrováTUR895157:0741190:4229
Martin LuštickýTUR870060:3721251:1928
Veronika SehnalováTUR885235:4333287:0228
Jindřich KořínekTUR840650:2826337:30
 
2943LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 5344:54
Jan ČermákLPU930143:202143:2021
Doubravka JansováLPU975052:213695:4126
Tomáš KosLPU930338:1417133:5524
Lenka KlimplováLPU795145:4017179:3520
Petr FialaLPU870163:4528243:2023
Zuzana KlimplováLPU815138:5945282:1924
Jan ZelinkaLPU940562:3545344:54
 
3031LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 2347:24
Jakub VlažnýLCE910243:242343:2423
Martina PapugováLCE955153:434097:0730
Marek CahelLCE880339:1322136:2028
Pavla HubáčkováLCE905255:1736191:3730
Jiří ZichaLCE770871:2143262:5830
Blanka CahlováLCE905131:2321294:2130
Jonáš HubáčekLCE950153:0334347:24
 
3128KAM SK Kamenice KAM 2352:45
Jiří ValášekKAM970050:093850:0938
Karolína HausenblasováKAM965051:1734101:2634
Ota ŠkvorKAM990046:0437147:3034
Pavla MrázováKAM935053:3634201:0631
Šimon HausenblasKAM980371:2744272:3337
Anna PanochováKAM915330:0915302:4231
Tomáš JíraKAM980250:0323352:45
 
3265ASU Magnus Orienteering ASU 2353:21
Tomáš MušínskýASU934848:263648:2636
Martina JindřiškováASU859756:1444104:4039
Petr KolekASU750146:2039151:0036
Eliška KopeckáASU929956:1639207:1639
Štěpán HrobařASU910657:1217264:2831
Lenka KřečkováASU927138:4243303:1032
Vojtěch VozdaASU904350:1125353:21
 
3323SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 2354:40
Štěpán HolasSJC870247:073447:0734
Anna ŠmejcováSJC955257:1745104:2438
Jiří KazdaSJC800640:3026144:5432
Vendula MusilováSJC835559:3043204:2438
Miroslav KovářSJC810466:0133270:2533
Lenka KazdováSJC848436:2735306:5234
Zdeněk ZikmundSJC970347:4822354:40
 
3456DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 3359:46
Pavel KlaškaDKP930150:344150:3441
Zuzana JiřištováDKP825449:3324100:0732
Martina BochenkováDKP875852:4948152:5641
Hana DlouháDKP945055:3537208:3140
Ondřej PospíšilDKP871769:3541278:0641
Petra SnížkováDKP775230:3516308:4137
Jakub ŘadaDKP940151:0529359:46
 
3537DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 2360:21
Jiří RambaDKP860655:394955:3949
Marie DlouháDKP875650:3929106:1841
Petra KošťálováDKP825649:0344155:2144
Barbora MargoldováDKP865446:3119201:5233
Jaroslav TomešDKP810975:5046277:4240
Madla SvobodnáDKP915432:3425310:1638
Jakub IllnerDKP660150:0524360:21
 
3619TAP KOB TRETRA Praha TAP 1362:06
Jakub MakovskýTAP851145:042845:0428
Anna HermannováTAP925155:2743100:3133
Michal HodekTAP880845:1334145:4433
Kateřina ZamazalováTAP905357:0040202:4435
Vítězslav ZajícTAP861067:4236270:2634
Markéta ZajícováTAP905437:4038308:0635
Martin ČernýTAP890254:0038362:06
 
3761KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1362:31
Zdeněk JanůKSU904550:274050:2740
Aneta VozdováKSU939445:411696:0828
Miloš HeclKSU760155:0450151:1238
Hana JanůKSU939350:0527201:1732
Petr TurczerKSU794569:1739270:3436
Šárka HnilicováKSU949333:2826304:0233
Jakub JílekKSU920258:2942362:31
 
3854DOB KOB Dobruška DOB 1364:19
Mikolaj DutkowskiDOB920045:062945:0629
Eva MertováDOB855164:1152109:1746
Petr HančDOB802243:2931152:4640
Alena PeterováDOB895357:5442210:4042
Martin JandaDOB800263:4227274:2239
Věra PeterováDOB875137:4038312:0239
Radim HošekDOB873752:1732364:19
 
3934SCP OK Sparta Praha SCP 1365:50
Petr BašusSCP740052:134452:1344
Anna TesařováSCP825752:4638104:5940
Marek ModrýSCP880746:1238151:1137
Silvie HojnáSCP795051:3330202:4435
Tomáš ProcházkaSCP820070:0842272:5238
Zuzana HavlínováSCP815041:0749313:5941
Ondřej VrabecSCP830351:5131365:50
 
4053ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 5373:37
Martin StehlíkZBM850352:444652:4446
Věra MádlováZBM895149:4525102:2936
Tomáš LiščinskýZBM841147:4642150:1535
Lucie MezníkováZBM915051:4131201:5634
David KabáthZBM843368:3238270:2835
Kristýna HruškováZBM915637:5740308:2536
Aleš HumlíčekZBM753965:1249373:37
 
4126CHT OOB SK Chrast CHT 1379:27
Jan KopáčekCHT851043:102043:1020
Iva KopáčkováCHT885150:473093:5722
Martin KrejsaCHT900144:1233138:0930
Iva ŠvecováCHT715164:4148202:5037
Tomáš MatrasCHT800164:3832267:2832
Stanislava ŠmídováCHT875145:3851313:0640
Martin PitraCHT920466:2150379:27
 
4238PGP SK Praga PGP 3382:55
Jakub VeselýPGP950345:103045:1030
Tereza BialožytováPGP905562:1351107:2344
Ondřej SyselPGP830247:0240154:2543
Kjersti WestinPGP925561:3746216:0243
Vojtěch HoraPGP830166:5335282:5542
Dominika JežkováPGP905335:4434318:3942
Marek UhlířPGP940564:1648382:55
 
4363SJI OK Jihlava SJI 1395:44
Martin KratochvílSJI830453:164753:1647
Tereza ŘezníčkováSJI905657:3346110:4947
Jiří SuchýSJI920148:2643159:1546
Tereza KafkováSJI895660:0845219:2345
Jan KadlecSJI830684:1153303:3444
Barbora TepláSJI935139:0546342:3944
Tomáš PlíhalSJI850953:0535395:44
 
4425LBE TJ Lokomotiva Beroun LBE 1404:30
Vladimír MezníkLBE640058:175158:1751
Pavla VildmonováLBE745157:5847116:1550
Adam ŠtemberkLBE890045:3335161:4848
Zdeňka KřivancováLBE945055:3537217:2344
Václav ŠimonLBE910082:5050300:1343
Anna MarkováLBE925040:1648340:2943
Jakub KolářLBE950164:0147404:30
 
4527TUR OOB TJ Turnov TUR 4409:26
Vít ZakouřilTUR930150:153950:1539
Anna ŠvábkováTUR935270:2455120:3952
Jan MoravecTUR900055:4751176:2649
Michaela HanušováTUR955464:5749241:2349
Petr HostašTUR900168:1737309:4045
Martina KohlováTUR975641:2450351:0446
Stanislav NejmanTUR950058:2240409:26
 
4651AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 2416:35
Pavel KošárekAOP710247:373547:3735
Radka SvobodováAOP945259:4549107:2243
Vojta RossmanithAOP930244:0232151:2439
Tereza HadačováAOP905175:5255227:1647
Jakub StoszekAOP830083:4451311:0046
Kateřina RossmanithováAOP895146:5254357:5248
Jan PeřinkaAOP910158:4343416:35
 
4760STH SK Studenec STH 1419:03
Tomáš KučeraSTH940254:054854:0548
Radka UvizlováSTH845153:5241107:5745
František HladíkSTH920352:3947160:3647
Vendula VikováSTH895168:4953229:2548
Martin VikSTH920683:5052313:1549
Lucie PacholíkováSTH955252:4355365:5849
Jiří CharvátSTH920453:0535419:03
 
4857TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1421:00
Jan PicekTJN910152:224552:2245
Barbora SvobodováTJN895254:0442106:2642
Filip NovákTJN980147:1341153:3942
Klára KrpatováTJN935366:0151219:4046
Martin PosseltTJN950193:3155313:1148
Tereza PosseltováTJN925238:5644352:0747
Vojtěch HájekTJN950268:5351421:00
 
4930PTI Sportovní klub Ptení PTI 1427:35
Aleš KlváčekPTI852751:554351:5543
Lucie VítkováPTI947464:1253116:0749
Václav DušekPTI761963:5553180:0251
Lucie BoháčováPTI877164:5850245:0050
Michal JirkaPTI840366:0334311:0347
Simona ZavadilováPTI848539:4347350:4645
Oldřich MikušPTI820476:4953427:35
 
5036KAM SK Kamenice KAM 3430:03
Tomáš KapalKAM940258:315258:3152
Monika DoležalováKAM885153:2039111:5148
Přemysl PrášekKAM930575:3355187:2453
Barbora ŠkvorováKAM915073:2254260:4654
Jan ValášekKAM940076:0647336:5253
Klára KamererováKAM915434:4429371:3651
Adam HájekKAM920258:2741430:03
 
5142ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 6436:33
Tomáš KolbabaZBM824371:075471:0754
Markéta UhnaváZBM848548:1122119:1851
Alexandr JevsejenkoZBM811065:3654184:5452
Zuzana HendrychováZBM895464:0847249:0251
Jaroslav BrabecZBM824269:3240318:3450
Zlata KadlecováZBM837354:5256373:2652
Jaroslav KočaZBM820663:0746436:33
 
5213SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 3460:36
Jan FundaSHK910351:314251:3142
Michaela ChmelařováSHK915150:2327101:5435
Lukáš JedličkaSHK810053:2949155:2345
Martina ToužilováSHK805153:1133208:3441
Marek VojtaSHK8804119:1956327:5351
Ivana ThýnováSHK665146:4252374:3553
Jan ŠabatkaSHK900186:0154460:36
 
5311EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1466:38
Jaroslav HlaváčEKP920561:245361:2453
Michaela PačákováEKP865468:1354129:3753
Milan PidrmanEKP831050:2445180:0150
Lucie ŠtembergováEKP885176:5156256:5253
Milan ŠtembergEKP860891:2954348:2154
Klára HausmannováEKP865146:4953395:1055
Nikolas DomínEKP880671:2852466:38
 
 
ms41LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 2vzdal
Inna ZayatsLPM9353103:1055103:1055
Tereza ŠejtkováLPM865061:4550164:5555
Martin PešekLPM960251:3646216:3155
Ilona KolovskáLPM635267:3352284:0455
Karel PilařBSO780164:3331348:3755
Lucie KuberkováLPM945135:2531384:0254
Martin RubešLPM9300nest.
 
ms50PHK OK 99 Hradec Králové PHK 3Disk
Michal TihonPHK7905Disk
Nina AzebováPHK885551:0533
Karim AzebPHK9110disk
Pavel JustaPHK870143:057
Tomáš ZelenkaPHK900177:4648
Jana BalcarováPHK885234:3928
Tomáš VítekPHK770258:2039
 
52SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 3disk
Jan ŠtálSJC960158:005058:0050
Eva ZamrzlováSJC875971:3756129:3753
Petr ŠpicarSJC880163:0252192:3954
Michaela ŠpicarováSJC875459:4144252:2052
David ZlámalSJC960379:0949331:2952
Nikola ZlámalováSJC995137:3037368:5950
Petr ŽaloudekSJC8309disk
 
 
 
 
HD225 (46)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1842PGP SK Praga PGP 1186:00
Pavel TesařPGP770842:09542:095
Magdalena RyšaváPGP765033:36375:451
Martin TichovskýPGP610036:573112:421
Hana TichovskáPGP665230:004142:421
Tomáš JanovskýPGP640143:188186:00
 
2824KAM SK Kamenice KAM 1189:44
Martin ŠkvorKAM670042:33642:336
Zuzana ŠkvorováKAM735040:462483:1912
Luboš SemíkKAM620138:036121:225
Magdalena GajdováKAM745030:595152:214
Petr KozákKAM650137:231189:44
 
3805EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1191:21
Vladislav KalousEKP770240:42240:422
Dagmar JanečkováEKP655036:561077:385
Jan PeckaEKP680041:169118:544
Jana BochenkováEKP615033:4415152:386
Radim OndráčekEKP741438:432191:21
 
4803AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1191:52
Luděk ValíkAOP710144:171344:1713
Pavla SedlářováAOP705236:30880:478
Miroslav HadačAOP650137:515118:383
Renáta BarcíkováAOP675332:3212151:103
Peter BarcíkAOP660140:425191:52
 
5831PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1192:55
Karel KavalírPHK650346:141646:1416
Renáta SamkováPHK745636:05782:199
Jan KamenickýPHK660141:5810124:1710
Petra NovotnáPHK665128:091152:265
Milan NovotnýPHK650240:294192:55
 
6836STE SK SKI-OB Šternberk STE 1195:31
Daniel TomanekSTE740140:23140:231
Kristýna SkyvováSTE705438:351878:586
Tomáš VáclavekSTE580937:044116:022
Marcela MaťátkováSTE715935:0120151:032
Marek PetřivalskýSTE690744:2810195:31
 
7832LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1197:04
Petr VavrysLCE641347:572147:5721
Dagmar HubáčkováLCE656937:031185:0014
Stanislav MudrákLCE670136:242121:246
Iva VavrysováLCE635934:4819156:128
Roman HorynaLCE760240:526197:04
 
8816VAM OOB Vamberk VAM 1200:19
Jan KoblicVAM760144:301444:3014
Jana KlapalováVAM645137:561582:2611
Michal SmutnýVAM620146:1120128:3715
Jana SmutnáVAM625129:153157:5210
Libor NetopilVAM740142:277200:19
 
9829KAM SK Kamenice KAM 2200:24
Tomáš KováříkKAM690141:35441:354
Jitka KlinkerováKAM645043:413085:1615
Petr ValášekKAM660042:2711127:4313
Šárka ValáškováKAM695129:002156:439
František PašekKAM760043:419200:24
 
10806OSN SK Orientační sporty Nové Měst OSN 1201:16
Tomáš ZrníkOSN711842:35742:357
Lenka KamenickáOSN695533:13275:482
Radan KamenickýOSN600446:2523122:138
Daniela NechanickáOSN755733:4716156:007
Petr MarečekOSN690045:1613201:16
 
11839VBM VSK Mendelu Brno VBM 1201:51
Petr HroudaVBM690042:591042:5910
Lada JemelíkováVBM655532:49175:482
Nikolaj JordanovVBM650152:3631128:2414
Marcela HiršováVBM707934:4018163:0415
Karel FučíkVBM724638:473201:51
 
12837PGP SK Praga PGP 2210:10
Ondřej PokornýPGP750642:56942:569
Jana KožinováPGP665134:38477:344
Petr KožinaPGP600044:5717122:319
Olga ŠimerkováPGP755136:5823159:2914
Martin KondrátPGP650150:4119210:10
 
13848JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1212:49
Marcel SkřivanekJPV771342:54842:548
Ivana VavrečkováJPV636340:292283:2313
Daniel VláčilJPV730743:0912126:3212
Jana UchytilováJPV667732:2911159:0113
Vladimír SoldánJPV652653:4824212:49
 
14830BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1215:13
Tomáš VáchaBOR740948:372248:3722
Andrea RejholcováBOR695141:412790:1825
Pavel DikošBOR600343:3114133:4919
Kateřina KameníkováBOR775836:5322170:4219
Martin MarešBOR650144:3111215:13
 
15818VSP USK Praha VSP 1216:35
Jan AschermannVSP690249:262649:2626
Marcela KilarskáVSP715136:00685:2616
Jan NěmečekVSP620135:591121:257
Markéta PrůšováVSP725637:1524158:4011
Petr BořánekVSP700057:5533216:35
 
16815OKP SK OK 24 Praha OKP 1217:14
Ivo NovákOKP620043:111143:1111
Jitka ČervinkováOKP645146:413489:5223
Jaroslav ČervinkaOKP580346:1421136:0623
Helena ValentováOKP655032:5213168:5818
Libor NovákOKP650448:1615217:14
 
17822TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1218:00
Ivan ŠmausTJN624946:381846:3818
Dana ŠmausováTJN675042:482889:2621
Jan VokurkaTJN750143:4515133:1117
Magda RydlováTJN685033:2214166:3316
Jiří RydlTJN700051:2720218:00
 
18825TZL SKOB Zlín TZL 1219:34
Tomáš PodmolíkTZL691540:50340:503
Barbora NešporováTZL765238:321779:227
Robert LázničkaTZL630945:0518124:2711
Jana ChovancováTZL735234:1817158:4512
Michal SchäferTZL630460:4934219:34
 
19801ZPV KOB ZPV Prostějov ZPV 1219:54
Martin HolinkaZPV671247:452047:4520
Jiří JirkaZPV550137:441485:2917
Hana HolinkováZPV677749:0426134:3321
Renata JirkováZPV655332:018166:3417
Miroslav KřečekZPV621353:2022219:54
 
20807LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1221:08
Michal KoberLPU670259:323959:3239
Pavla ŠvíglerováLPU765835:53595:2530
Marek FiličkoLPU710240:318135:5622
Renata ČermákováLPU655336:0621172:0221
Jan KaplanLPU640149:0618221:08
 
21823SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1224:15
Karel HausvaterSHK580157:103557:1035
Hana TepláSHK656140:452397:5532
Jiří TeplýSHK640149:2727147:2229
Eva SucháSHK785132:069179:2827
Karel ToužilSHK760244:4712224:15
 
22813LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 2224:29
Vít KunčarLCE660252:373052:3730
Eva FerdusováLCE646141:082593:4528
František ŠkodaLCE743943:2013137:0525
Mirka VlažnáLCE585238:5026175:5523
Juraj ŠmelíkLCE660348:3416224:29
 
23843PGP SK Praga PGP 3225:33
Petr NemšovskýPGP760245:391545:3915
Petra JanovskáPGP735541:382687:1719
David HrabánekPGP600346:5824134:1520
Markéta ZelenáPGP585037:4625172:0120
Petr BaldrianPGP720353:3223225:33
 
24835SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 2231:54
Miroslav SlovákSHK770453:493353:4933
Iva MádlováSHK635148:0737101:5637
Milan GazdačkoSHK570245:4619147:4231
Jana KronikováSHK735031:297179:1126
Jan NetukaSHK700152:4321231:54
 
25828UOL SK UP Olomouc UOL 1232:42
David KopeckýUOL780049:222549:2225
Eva HorčičkováUOL705137:141286:3618
Antonín NavrátilUOL530147:0325133:3918
Jana KuncováUOL785441:1929174:5822
Roman ŠimekUOL650357:4430232:42
 
26847VSP USK Praha VSP 4236:34
Aleš HartmanVSP650653:213253:2132
Kateřina FolprechtováVSP746038:531992:1426
Jan PíchalVSP520255:2135147:3530
Kateřina ArnoštováVSP765231:146178:4924
Kristina GajdováVSP775257:4531236:34
 
27811STE SK SKI-OB Šternberk STE 2241:29
Pavel HanákSTE710144:021244:0212
Magda ZbraňkováSTE735238:201682:2210
Renata JankůSTE725158:3937141:0127
Antonín SklenářSTE480145:1837186:1930
Martin SmolkaSTE710055:1027241:29
 
28820UOL SK UP Olomouc UOL 2243:32
Robert BinarUOL750057:563657:5636
Lenka JanošíkováUOL765137:271395:2329
Jiří PernicaUOL650144:3916140:0226
Danuše ŠpacírováUOL585246:1538186:1729
Petr HorčičkaUOL700757:1529243:32
 
29812SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1243:52
Jan BenešSJH700149:092449:0924
Iva BenešováSJH705140:242189:3322
Milan HavlíkSJH620151:3230141:0528
Tereza HojnáSJH695146:2639187:3131
Jiří ParkanSJH680156:2128243:52
 
30817KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1243:54
Milan MatoušekKSU670149:322749:3227
Kateřina SmolíkováKSU779349:303999:0234
Jaromír KomárekKSU490054:2033153:2236
Markéta KroulováKSU747444:5936198:2135
Jaromír ŠrámekKSU580145:3314243:54
 
31827BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 2244:28
David NehasilBOR771346:541946:5419
Pavlína MarešováBOR665143:022989:5624
Petr KarvánekBOR660046:2022136:1624
Soňa ŠípováBOR615042:3634178:5225
Ondřej DaumBOR741365:3641244:28
 
32808LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1246:26
Luboš BrunerLTP650152:342952:3429
Ivana LošťákováLTP775836:39989:1320
Karel KovářLTP610258:5938148:1232
Kateřina RibyLTP725243:5535192:0734
Petr BílýLTP680554:1925246:26
 
33804CHT OOB SK Chrast CHT 1253:25
Martin ZlesákCHT730252:403152:4031
Stáňa ZlesákováCHT735246:583599:3835
Jaroslav ZemanCHT590152:5732152:3535
Alena JansováCHT585239:1327191:4832
Miroslav KopáčekCHT604961:3735253:25
 
34814AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 2253:38
Tomáš ČechAOP700149:412849:4128
Magda KrasnokutskáAOP745248:573898:3833
Jan JelínekAOP640150:4729149:2533
Jana KostkováAOP715142:3033191:5533
Jan PeřinkaAOP630161:4336253:38
 
35821SJI OK Jihlava SJI 1254:07
Petr KaňákSJI611558:323758:3237
Dana HrstkováSJI605139:012097:3331
Aleš PetráčekSJI630154:2634151:5934
Monika ŠaterováSJI655147:3941199:3836
Tomáš OranySJI731154:2926254:07
 
36840EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 2258:40
Pavel BolehovskýEKP710346:281746:2817
Ivana PeckováEKP625246:103292:3827
Martin SajalEKP780339:317132:0916
Markéta BlahováEKP625250:1343182:2228
Petr AdriánEKP560076:1846258:40
 
37810VSP USK Praha VSP 2267:51
Jan SemíkVSP650758:493858:4938
Jarmila NěmečkováVSP665044:1731103:0638
Jakub PuchalskýVSP691174:3045177:3640
Markéta Novotná NeyrinckVSP705141:2630219:0240
Michal PrůšaVSP731048:4917267:51
 
38833JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 2268:09
Luboš JeřábekJPV611254:133454:1334
Jitka FajkusováJPV677347:3136101:4436
Miroslav ChmelařJPV621755:5736157:4137
Marta JanečkováJPV666552:4344210:2437
Karel HodačJPV792757:4531268:09
 
39844DKL KOB Kladno DKL 1282:33
Petr ŠemelíkDKL690161:154061:1540
Jaroslava BenešováDKL705050:5940112:1439
Jiří CabrnochDKL540059:3439171:4839
Hana CabrnochováDKL555046:5340218:4138
Pavel VinšDKL690063:5239282:33
 
40819VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1285:48
Miroslav KubátVRL670161:584161:5841
Alice HančováVRL705253:2941115:2742
Svatopluk PicekVRL510066:0841181:3542
Dita WaňkováVRL715142:1832223:5341
Michal VrbataVRL750761:5537285:48
 
41802AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 3287:53
Tomáš BorunskýAOP740248:552348:5523
Martina SchusterováAOP655165:0646114:0141
Bohdan KrmášekAOP530165:0940179:1041
Šarka HolasováAOP785339:3628218:4639
Miroslav SklenářAOP630269:0744287:53
 
42846LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU 1291:00
Pavel PetrželaLTU630167:184467:1844
Alena PetrželováLTU635146:3633113:5440
Milan RejmontLTU480171:2144185:1543
Jitka BendákováLTU695141:3931226:5443
Petr BendákLTU650064:0640291:00
 
43841SCP OK Sparta Praha SCP 1300:09
Jiří KavkaSCP590063:544363:5443
Markéta VeljačikováSCP645156:0244119:5644
Tomáš PodivínskýSCP720150:0728170:0338
Jarmila LohrováSCP465056:2845226:3142
Martin ŠebekSCP670073:3845300:09
 
44834MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1306:27
Jan MichalecMLA570181:344681:3446
Monika ČernáMLA745159:2145140:5546
Jana BartošováMLA705167:1342208:0846
Hana FišákováMLA775032:2310240:3144
Libor ČernýMLA690165:5642306:27
 
45845LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1312:01
Karel ŠoupaLPM690078:094578:0945
Jana ŠoupováLPM685053:3642131:4545
Mirka VejvodováLPM575068:5443200:3944
Lucie DoležalováLPM645048:3942249:1845
Karel JedličkaLPM770962:4338312:01
 
46809SCP OK Sparta Praha SCP 2328:11
Jan BoudnýSCP741763:194263:1942
Hana LohrováSCP655055:1543118:3443
Pavel JahnSCP550083:0846201:4245
Naďa ZavadilováSCP545057:4846259:3046
Ladislav HošekSCP600168:4143328:11
 
 
 
 
HD275 (10)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1611TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1209:12
Otakar NovotnýTJN560449:24449:244
Růžena ZuzánkováTJN605140:00489:242
Radovan KuncTJN554938:573128:211
Jiřina KuncováTJN575238:374166:581
Zdeněk ZuzánekTJN590142:141209:12
 
2608EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1214:45
Jura JanečekEKP670149:14349:143
Libuše FantováEKP565040:12589:263
Miroslav FantaEKP580043:325132:583
Miroslava ŠediváEKP575035:473168:452
Jiří ŠedivýEKP550046:002214:45
 
3602TZL SKOB Zlín TZL 1219:21
Rudolf NečasTZL570346:33146:331
Jana HájováTZL605139:52386:251
Bohumil HájTZL560144:106130:352
Irena KolárikováTZL635140:226170:573
Marian LancTZL580648:244219:21
 
4605TUR OOB TJ Turnov TUR 1233:32
Jiří ProvazníkTUR510259:43759:437
Iva LinkováTUR685045:357105:187
Vlastimil HudskýTUR510038:432144:015
Jana OmováTUR515043:129187:136
Miroslav FolprechtTUR550146:193233:32
 
5606LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1241:40
Pavel ŠtěrbaLPU540866:45966:459
Iva KnapováLPU605236:432103:286
Jiří FenclLPU630137:161140:444
Jana JuračkováLPU605133:562174:404
Vojtěch JuračkaLPU540467:006241:40
 
6607LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 2261:49
Miroslav NovotnýLPU590566:591066:5910
Lenka KoberováLPU695436:151103:145
Jaroslav FridrichLPU450149:407152:547
Iva KaplanováLPU685933:351186:295
Bedřich SáňkaLPU510275:208261:49
 
7601VSP USK Praha VSP 2275:13
Vladimír HoraVSP510060:17860:178
Helena ZakouřilováVSP745341:046101:214
Marie KučerováVSP755143:224144:436
Josef DohnalVSP430052:3410197:177
Zdeněk LacigaVSP520077:569275:13
 
8603DCE KOB Dobřichovice DCE 1276:20
Antonín ProcházkaDCE550053:20553:205
Jiřina ŠtrossováDCE565060:019113:2110
Vladimír JarošDCE540052:268165:478
Miluše ProcházkováDCE545042:307208:178
Pavla MrázováDCE555068:037276:20
 
9604TUR OOB TJ Turnov TUR 2276:42
Vladimír HolasTUR560159:14659:146
Jana KonopáčováTUR565050:378109:519
Josef VlčekTUR470364:199174:109
Lucie VřešťálováTUR745039:565214:069
Jindřich JakubecTUR480162:365276:42
 
10610LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1303:19
Miroslav ŠilhavýLPM580047:30247:302
Iva PechováLPM615162:0210109:328
Jiří PechLPM540270:2910180:0110
Jana ŠilhaváLPM595143:088223:0910
Jiří KolovskýLPM550080:1010303:19
 
 
 
 
HD300 (12)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1710VSP USK Praha VSP 1182:43
Jaroslav HořínekVSP500043:27843:278
Magda HorováVSP545034:52178:192
Zdeněk PolákVSP520333:301111:491
Ivana LacigováVSP595032:173144:061
Petr UherVSP500138:372182:43
 
2709LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1189:41
Václav FarářLPU520138:22438:224
Jiřina NovotnáLPU565443:03681:254
Milan TřasákLPU520638:093119:342
Ladislava VíchováLPU585130:241149:582
Jan KnapLPU510139:434189:41
 
3708VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1202:41
Manfred HickethierVLI520135:04235:042
Přemek ŠkodaVLI530140:20575:241
Stanislava HoráčkováVLI495045:297120:533
Zuzana ŠumberováVLI535141:378162:303
Oldřich PřindaVLI510140:115202:41
 
4707MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1203:40
Jan FišákMLA440152:221252:2212
Radka MiturováMLA655245:49898:1110
Jan SklenářMLA420137:532136:048
Stanislava OpavováMLA545131:002167:044
Josef MilotaMLA580136:361203:40
 
5712SCP OK Sparta Praha SCP1209:03
Jaromír BuriánekSCP470043:02643:026
Dana KavkováSCP615038:54481:565
Helena JahnováSCP555044:085126:044
Miloš SemorádSCP330043:3510169:396
Michal RakovecSCP690139:243209:03
 
6701TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1215:49
Pavel ZabloudilTBM500347:201047:2010
Jan SponarTBM500438:53386:137
Jan ProcházkaTBM490745:146131:276
Helena ProcházkováTBM535136:076167:345
Dobra JanotováTBM566248:158215:49
 
7706TZL SKOB Zlín TZL 1231:47
Vít JelínekTZL510242:55542:555
Eva HorynováTZL525445:29788:248
Alois LázničkaTZL361352:2512140:499
Monika KrejčíkováTZL626238:307179:197
Zbyněk KrejčíkTZL570452:2811231:47
 
8704DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1233:31
Jiří DlouhýDKP570048:251148:2511
Jana DlouháDKP595047:52996:179
Zdenko ProcházkaDKP430048:599145:1610
Hana StehnováDKP515042:129187:289
Pavel StehnoDKP490046:037233:31
 
9711BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1237:07
Miloslav PrůchaBOR580034:58134:581
Ivana ÚlehlováBOR515048:161083:146
Miroslav BeránekBOR390049:1710132:317
Leontina KřtěnskáBOR465056:0912188:4010
Petr PavlovecBOR630348:279237:07
 
 
705JIL OK Jilemnice JIL 1disk
Josef ErlebachJIL520137:54337:543
Hana JiřištováJIL6052disk
Zdeněk ZlesákJIL470143:284
Vlasta ZlesákováJIL536235:284
Stanislav KynčlJIL540148:5910
 
702VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1disk
Jaroslav FarářVRL500245:44945:449
Tomáš ŠtreglVRL5001disk
Hana VlachováVRL625152:1611
Eva NýdrlováVRL545136:015
Jindřich KnoblochVRL490142:246
 
703VLI Slavia Liberec orienteering VLI 2vzdal
Petr KarmazínVLI490143:05743:057
Miroslav HoráčekVLI500037:30280:353
Ivana KarmazínováVLI515046:298127:045
Jaroslava PachnerováVLI515252:2511179:298
N.Nnest.
 
 
 
 
MIX (26)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1904ABM KOB Moira Brno ABM 1200:44
Stanislav MokrýABM920234:04134:041
Tereza OdehnalováABM975736:45470:491
Petr PalátABM741542:104112:591
Klára OdehnalováABM995645:169158:151
Ondřej NovotnýABM921142:293200:44
 
2919UOL SK UP Olomouc UOL 1205:15
Vendula HorčičkováUOL935342:421342:4213
Magdalena ČermákováUOL915536:36379:186
Johanka ŠimkováUOL935542:003121:185
Štěpánka ŠtrajtováUOL915140:333161:512
Adélka JakobováUOL905243:246205:15
 
3912LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1211:04
Jan VlažnýLCE890142:291042:2910
Klára KončákováLCE955541:13983:4210
Vít HorčičkaUOL991942:545126:367
Libor SlezákLCE670241:354168:115
Jan VopařilLCE991142:534211:04
 
4927STE SK SKI-OB Šternberk STE 1212:31
Jan SkoupýSTE941138:21538:215
Petr SkyvaSTE650142:461181:078
Michal ArgalášTRI930135:031116:102
Iva SemíkováKAM685054:2015170:308
Ondřej DoleželSTE920242:012212:31
 
5928TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 2214:16
Jan ŠmausTJN970038:42638:426
Hana StaroňováVAM885044:201283:029
Mirek JanečekTJN980449:3912132:4110
Tomáš NečasTZL880135:221168:034
Michal KlapalVAM880246:137214:16
 
6923SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1225:22
Václav BaduraSKV810142:411242:4112
Veronika KubínováSKV975232:14174:552
Robert VlašímskýSKV720146:097121:044
Romana KubínováSKV945244:468165:503
Jan DítkoSKV730159:3215225:22
 
7910BBM BETA URSUS Orienteering BBM 1233:34
Pavel ZáděraBBM950035:00235:002
Ivana KorpasováLBM736248:571583:5712
Jan FialaBBM720546:438130:409
Lucie KorpasováLBM015148:4611179:2610
Jaroslav KorpasLBM611354:0810233:34
 
8924TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1237:51
Jan BaloghTJN750044:131444:1314
Marek NovotnýTJN990139:31783:4411
David MichekTJN980250:0814133:5212
Jiří DejnožkaTJN750342:576176:499
Radim CísařTJN980361:0216237:51
 
9922KRL Kometa Kralovice KRL 1240:49
Jiří VištejnKRL930539:18839:188
Lenka HanákováKRL995160:272099:4515
Magda HanákováKRL965149:4513149:3014
Michaela LavičkováKRL965544:147193:4412
Ondřej PovaKRL930447:058240:49
 
10913VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1259:15
Petra HančováVRL965242:331142:3311
Martina WaňkováVRL995135:23277:563
Martina VališováOSN969651:0515129:018
Kateřina MatoušováVRL995539:202168:216
Libuše PilnáVRL715390:5423259:15
 
11905VBM VSK Mendelu Brno VBM 1265:28
Adam BravenýVBM880137:15437:154
Petra ChroustováVBM665541:251078:405
Gabriela HiršováVBM965146:5010125:306
Alexandra BravenáVBM615563:5818189:2811
Emil BauerVBM441076:0021265:28
 
12902SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1266:16
Barbora KubičkováSJH955161:362261:3622
Iveta BenešováSJH935149:5916111:3519
Jana BenešováSJH945147:0911158:4416
Petr KubičkoSJH690155:4916214:3315
Michaela ŠrámkováSJH935251:439266:16
 
13918SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn SRK 1269:51
Tomáš LockerSRK980248:031648:0316
Milan ŠabataSRK990438:12686:1513
Ondřej JirčákSRK880546:449132:5911
David PokornýSRK970179:3722212:3614
Michal ŠklíbaSRK990057:1512269:51
 
14911DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1270:33
Doruk BalkanDKP931148:541748:5417
Roberto SannaDKP670351:0818100:0216
Vendula KarbanováDKP835070:2525170:2717
Šárka RusáKAM915742:065212:3313
Matěj DědekTAP000158:0014270:33
 
15921VSP USK Praha VSP 1277:26
Johana KopeckáVSP995060:462160:4621
Lenka HorákováVSP725550:3517111:2118
Pavla KlapalováVSP709959:4221171:0319
Jiřina MichálkováVSP615150:3113221:3416
Pavel TitzVSP740055:5211277:26
 
16909KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1305:33
Josef KroulKSU730270:042470:0424
Radka HabigerováKSU955954:1119124:1523
Pavel MátlKSU684461:1123185:2622
Martin PavelkaKSU750352:3514238:0118
Zdeněk JanůKSU574967:3218305:33
 
17906LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1309:18
Jan EiseltLTP880152:221852:2218
Alena KovářováLTP615167:5623120:1822
Boris KovářSJI690172:1426192:3223
Patrik ZatloukalPTI9448:3810241:1019
Miloš EiseltLTP580268:0819309:18
 
18915NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 1312:30
Alexander MarešNEJ730045:121545:1215
Regina TokárováNEJ695060:4021105:5217
Alexandra MarešováNEJ995065:2924171:2120
Marcela MarešováNEJ745075:0821246:2920
Josef NádeníčekNEJ700066:0117312:30
 
19901LBE TJ Lokomotiva Beroun LBE 1331:34
Stanislav NosálLBE460098:102698:1026
Jana ProcházkováLBE995072:5224171:0225
Andrea StrakováKAM915253:2518224:2725
Bohuslav HamáčekLBE500064:1019288:3722
Pavel ProcházkaPGP900242:575331:34
 
20914SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 2343:09
Svatava NovákováSKV535173:122573:1225
Růžena ReischigováSKV535373:5525147:0724
Kateřina UrbánkováONO925052:5116199:5824
Jana KubínováSKV675163:0117262:5921
Marie ŽandováSKV655180:1022343:09
 
2191673C xxx 73C 1364:57
Daniela Širůčková73C163:422363:4223
Jaromír Širůček73C248:0114111:4320
Lenka Širůčková73C359:1620170:5918
Jaromír jr. Širůček73C4118:0824289:0723
Miloš Loskot73C575:5020364:57
 
 
907SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 2disk
Veronika PeňázováSJH975253:121953:1219
Jaroslav HojnýSJH700245:201398:3214
Veronika ParkanováSJH975153:2417151:5615
Oldřich VeselýSJH7101disk
Dominika HojnáSJH985257:4513
 
908TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1disk
Zdeněk LiščinskýTBM821536:33336:333
Kateřina ŠtěpánkováTBM7654disk
Michal ŠtrajtTBM890343:236
Anna CigošováTBM525373:3420
Osvald KozákTBM820134:081
 
926MSK Moravskoslezský kraj MSK 1vzdal
Mária KovaříkováTRI695053:482053:4820
Marek GaloAOP64:3322118:2121
Antonín ŠmausTJN000159:5422178:1521
N.N.nest.
N.N.
 
920LLI TJ Loko Liberec LLI 1vzdal
Vojtěch PeterkaLLI750238:43738:437
Stanislav BradáčLLI720139:35878:184
Aleš FürstLLI680159:0819137:2613
Marie BradáčováLLI755084:3923222:0517
Václav BradáčLLI0600nest.
 
917ASU Magnus Orienteering ASU 1vzdal
Martin ChmelařASU950541:57941:579
Jana VývodováMOV985238:09580:067
Rastislav OľhavaASU894939:102119:163
Radka LamanecováASU969750:1012169:267
N.N.nest.