So - Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetne 19.10.2014 23:40
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D105 (29)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1328TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1110:18
Zuzana MacúchováTBM795638:44138:441
Veronika PtáčkováTBM737437:05175:491
Zdenka KozákováTBM795234:291110:18
 
2323VSP USK Praha VSP 1116:39
Jitka SvobodováVSP745039:51239:512
Marcela KilarskáVSP715138:03377:542
Barbora BaldrianováVSP785038:452116:39
 
3301PGP SK Praga PGP 1121:32
Jana KožinováPGP665141:20941:209
Hana TichovskáPGP665237:33278:533
Magdalena RyšaváPGP765042:395121:32
 
4318KAM SK Kamenice KAM 1126:54
Petra ŠkáchováKAM705441:10641:106
Zuzana ŠkvorováKAM735041:371082:476
Magdalena GajdováKAM745044:077126:54
 
5303SCP OK Sparta Praha SCP 1127:04
Jana PetráňováSCP755540:51540:515
Veronika PuchernováSCP745544:411585:3211
Silvie HojnáSCP795041:324127:04
 
6302SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn SRK 1130:08
Michaela KosováSRK675241:231041:2310
Ivana FilipováSRK737341:27982:507
Dagmar PotštejnskáSRK795247:1810130:08
 
7322VSP USK Praha VSP 3133:01
Helena ZakouřilováVSP745347:532047:5320
Dana TrnkováVSP735139:45787:3814
Kateřina FolprechtováVSP746045:238133:01
 
8321TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 2133:02
Jindřiška MilánováTBM747541:451241:4512
Marcela ČechováTBM765941:12882:578
Kateřina SchwabováTBM737150:0513133:02
 
9312STE SK SKI-OB Šternberk STE 1133:06
Marcela MaťátkováSTE715940:32440:324
Renata JankůSTE725144:581685:309
Magda ZbraňkováSTE735247:3611133:06
 
10324PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1133:29
Renáta SamkováPHK745641:11741:117
Kateřina RychterováPHK775244:401485:5112
Lenka KunartováPHK785247:3812133:29
 
11329MFP VŠSK MFF UK Praha MFP 1135:41
Jana ŠimšováMFP765143:371643:3716
Dagmar SieglováMFP705041:531185:309
Michaela KrálováMFP795950:1114135:41
 
12306AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1136:16
Pavla SedlářováAOP705241:19841:198
Renáta BarcíkováAOP675339:37480:564
Jana KostkováAOP715155:2016136:16
 
13314SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1136:47
Jana ŠkorpilováSJC745140:25340:253
Marcela FejkováSJC775150:501991:1517
Magdalena TicháčkováSJC796245:329136:47
 
14310UOL SK UP Olomouc UOL 1137:22
Lenka JanošíkováUOL765142:471542:4715
Jitka BinarováUOL775153:302196:1719
Eva HorčičkováUOL705141:053137:22
 
15317SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1139:06
Jana KronikováSHK735047:542147:5421
Eva SucháSHK785139:39587:3313
Hana TepláSHK656151:3315139:06
 
16305VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1151:06
Marie PodrábskáVLI745141:421141:4211
Alexandra ProcházkováVLI705147:121788:5415
Daniela MartanováVLI745262:1221151:06
 
17308BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1158:46
Andrea RejholcováBOR695147:441947:4419
Pavlína MarešováBOR665147:591895:4318
Kateřina KameníkováBOR775863:0322158:46
 
18319LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1165:57
Ivana LošťákováLTP775842:121442:1214
Alena KovářováLTP615161:3927103:5121
Kateřina RibyLTP725262:0620165:57
 
19320VSP USK Praha VSP 4166:44
Lenka HorákováVSP725652:442352:4423
Jarmila NěmečkováVSP665052:2420105:0823
Jitka ŠtraitováVSP725261:3619166:44
 
20311KAM SK Kamenice KAM 2168:17
Iva SemíkováKAM685045:501745:5017
Lenka HankovcováKAM705354:3123100:2120
Eva ŽemlováKAM755067:5624168:17
 
21327SSU SK Severka Šumperk SSU 1168:19
Zdenka KrálováSSU609148:012248:0122
Ivana KašparováSSU695142:231290:2416
Jana MatouškováSSU795177:5526168:19
 
22315RIC OB Říčany RIC 1168:24
Eva VyhnálkováRIC755257:092757:0927
Petra RožkováRIC757553:3122110:4024
Iva ŠrámkováRIC725157:4417168:24
 
23316VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1176:31
Gabriela WohankováVRL765254:162554:1625
Alice HančováVRL705257:4324111:5925
Dita WaňkováVRL715164:3223176:31
 
24304VSP USK Praha VSP 5194:53
Iva BeranováVSP725557:072657:0726
Alena KopeckáVSP715077:3029134:3728
Monika LysáVSP726160:1618194:53
 
25313KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1197:32
Kateřina SmolíkováKSU779363:472863:4728
Markéta KroulováKSU747461:5028125:3727
Radka HabigerováKSU955971:5525197:32
 
26309AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 2206:29
Šárka KašparováAOP725153:202453:2024
Magda KrasnokutskáAOP745258:4426112:0426
Martina SchusterováAOP655194:2527206:29
 
 
326LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1disk
Iva KaplanováLPU685945:561845:5618
Kateřina StrykováLPU785558:1225104:0822
Radka ZitkováLPU7958disk
 
325OSN SK Orientační sporty Nové Měst OSN 1disk
Lenka KamenickáOSN695541:501341:5013
Daniela NechanickáOSN755739:44681:345
Monika ŠaterováSJI6551disk
 
307VSP USK Praha VSP 2disk
Kristina GajdováVSP7752disk
Marie KučerováVSP755142:4813
Kateřina ArnoštováVSP765244:026
 
 
 
 
D135 (20)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1782LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 191:39
Pavla ŠvíglerováLPU765832:04332:043
Lenka KoberováLPU695428:24260:282
Iva KnapováLPU605231:11291:39
 
2777VBM VSK Mendelu Brno VBM 192:57
Lada JemelíkováVBM655529:21129:211
Petra ChroustováVBM665530:10459:311
Marcela HiršováVBM707933:26792:57
 
3780ZPV KOB ZPV Prostějov ZPV 196:53
Renata JirkováZPV655330:59230:592
Petra KřečkováZPV707637:551568:548
Hana HolinkováZPV677727:59196:53
 
4779LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 197:10
Iva VavrysováLCE635935:561035:5610
Eva FerdusováLCE646129:45365:414
Dagmar HubáčkováLCE656931:29497:10
 
5776TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1102:41
Dana ŠmausováTJN675035:49835:498
Růžena ZuzánkováTJN605130:58666:476
Magda RydlováTJN685035:5410102:41
 
6781JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1103:07
Ivana VavrečkováJPV636332:40532:405
Jitka FajkusováJPV677334:511067:317
Jana UchytilováJPV667735:369103:07
 
7775EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1103:23
Dagmar JanečkováEKP655032:31432:314
Ivana PeckováEKP625233:07865:383
Veronika OndráčkováEKP785037:4513103:23
 
8783LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1103:25
Ilona KolovskáLPM635235:52935:529
Jana ŠoupováLPM685033:02768:548
Mirka VejvodováLPM575034:318103:25
 
9784TZL SKOB Zlín TZL 1105:00
Jana ChovancováTZL735237:531237:5312
Irena KolárikováTZL635134:591172:5210
Jana HájováTZL605132:085105:00
 
10772UOL SK UP Olomouc UOL 1105:15
Jana KuncováUOL785435:04735:047
Danuše ŠpacírováUOL585238:441673:4811
Ivana PoklopováUOL645131:273105:15
 
11791CHT OOB SK Chrast CHT 1107:47
Iva ŠvecováCHT715132:50632:506
Alena JansováCHT585233:40966:305
Stáňa ZlesákováCHT735241:1714107:47
 
12790TZL SKOB Zlín TZL 2112:19
Eva HorynováTZL525436:011136:0111
Monika KrejčíkováTZL626240:071776:0812
Barbora NešporováTZL765236:1111112:19
 
13771PGP SK Praga PGP 1123:23
Marta BrettlováPGP755740:521440:5214
Marcela ŠrůtováPGP635135:401376:3213
Markéta ZelenáPGP585046:5116123:23
 
14789MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 2126:29
Petra BischofováMLA755242:531642:5316
Kathrin BínováMLA675436:321479:2515
Helena TenglerováMLA655147:0417126:29
 
15787PGP SK Praga PGP 2134:19
Magdalena ČtrnáctováPGP715140:571540:5715
Ilona HrabánkováPGP625043:532084:5017
Regina JežkováPGP635249:2918134:19
 
16785SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1140:48
Svatava NovákováSKV535139:481339:4813
Jana KubínováSKV675143:421983:3016
Marie ŽandováSKV655157:1819140:48
 
17788VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1145:05
Hana VlachováVRL625157:471857:4718
Libuše PilnáVRL715343:1618101:0318
Eva NýdrlováVRL545144:0215145:05
 
18778DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1157:30
Kateřina KlaškováDKP675043:381743:3817
Lenka LustigováDKP665235:351279:1314
Jana DlouháDKP595078:1720157:30
 
 
774VAM OOB Vamberk VAM 1disk
Markéta VandasováVAM7250disk
Jana KlapalováVAM645127:581
Jana SmutnáVAM625136:3412
 
786MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1disk
Jana BartošováMLA7051disk
Stanislava OpavováMLA545130:505
Hana FišákováMLA775032:326
 
 
 
 
D14 (20)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1726JMO Jihomoravská oblast JMO 174:47
Anežka HlaváčováTBM019925:31525:315
Lucie KorpasováLBM015127:05352:363
Kateřina GrycováTBM005822:11174:47
 
2732MSK Moravskoslezský kraj MSK 176:59
Magda BrukováTRI005424:11124:111
Lenka HájkováAOP005025:40149:511
Lenka PolákováSOP015127:08676:59
 
3740VYS Oblast Vysočina VYS 178:21
Klára NechanickáOSN005025:29425:294
Eliška HojnáSJH005227:06452:352
Adéla ZrníkováOSN009925:46278:21
 
4723STC Středočeská oblast STC 180:31
Karolína AschermannováKAM005125:15225:152
Marie KováříkováKAM005028:16553:314
Marie VyhnálkováRIC015127:00480:31
 
5721STC Středočeská oblast STC 286:06
Magdalena ŠkáchováKAM015129:35829:358
Hana ŠrámkováRIC005128:39758:145
Sofie ŠafkováKAM015327:52886:06
 
6731ZCO Západočeská oblast ZCO 188:09
Regina TokárováZCO015125:28325:283
Tereza ŠlechtováZCO015035:011160:296
Dagmar BiersakováZCO005027:40788:09
 
7735JEO Ještědská oblast JEO 198:25
Adéla RydlováTJN015144:301744:3017
Kateřina DolejšíSTB019926:52271:2210
Markéta PavlíkováCHA005027:03598:25
 
8736STC Středočeská oblast STC 3102:22
Veronika StrakováSLA005133:09933:099
Vendula RusáDCE015037:451470:549
Marie MachováLME005031:2810102:22
 
9738JEO Ještědská oblast JEO 3102:57
Martina PavlováLTP015135:291135:2911
Anna MašínováTJN015232:07967:367
Rose RibyLTP005135:2111102:57
 
10734VAL Valašská oblast VAL 1104:14
Lucie KundratováTZL005826:44626:446
Klára PaterováTZL009351:091977:5316
Alžběta NešporováTZL005126:213104:14
 
11724JEO Ještědská oblast JEO 2105:41
Míša ŠklíbováTJN015348:551848:5518
Anna HájkováTUR005128:26677:2115
Nina JeřábkováBOR015128:209105:41
 
12722ZCO Západočeská oblast ZCO 2109:33
Klára LokajíčkováZCO005137:331337:3313
Pavla NádeníčkováZCO015233:541071:2711
Barbora LučanováZCO005238:0612109:33
 
13739POB Pražská oblast POB 1119:36
Marie KalouskováDKP015129:34729:347
Barbora ŠimšováMFP015042:151671:4912
Agáta NajmanováDKP015047:4714119:36
 
14727STH SK Studenec STH 1120:43
Veronika GallováSTH005337:341437:3414
Magda HrnčířováSTH005137:481575:2213
Denisa ZahradníkováSTH005245:2113120:43
 
15733VAL Valašská oblast VAL 2135:16
Barbora MacíkováTZL005334:501034:5010
Julie TicháTZL025246:571881:4718
Halina KočováTZL025553:2916135:16
 
16725ZCO Západočeská oblast ZCO 3135:17
Lenka MudrováZCO005337:291237:2912
Markéta StaňkováZCO015343:341781:0317
Eliška HorováZCO015454:1417135:17
 
17730POB Pražská oblast POB 2135:20
Máša PelikánováMFP005050:181950:1819
Anna SobotkováPGP005037:131287:3119
Denisa NáměstkováEKP015447:4915135:20
 
18728VSP USK Praha VSP 1198:20
Marie LacigováVSP005082:202082:2020
Barbora HorákováVSP015055:4620138:0620
Eliška KosíkováVSP005160:1418198:20
 
 
729HAN Hanácká oblast HAN 2disk
Jana HajdukováKSU019738:361538:3615
Adéla PšenčíkováKSU005037:361376:1214
Hana ZatloukalováSSU0158disk
 
737HAN Hanácká oblast HAN 1disk
Tereza NovotnáZLH005138:361538:3615
Natalie LugrováJPV006631:07869:438
Ema MarkováSTE0252disk
 
 
 
 
D165 (6)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1754VSP USK Praha VSP 185:07
Ivana LacigováVSP595029:56329:563
Jiřina MichálkováVSP615129:28359:242
Magda HorováVSP545025:43185:07
 
2753EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 187:23
Libuše FantováEKP565029:34129:341
Jana BochenkováEKP615027:42257:161
Miroslava ŠediváEKP575030:07387:23
 
3755DCE KOB Dobřichovice DCE 192:54
Jiřina ŠtrossováDCE565034:45434:454
Miluše ProcházkováDCE545027:33162:183
Pavla MrázováDCE555030:36492:54
 
4751LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 193:01
Ladislava VíchováLPU585129:49229:492
Jiřina NovotnáLPU565435:57665:464
Jana JuračkováLPU605127:15293:01
 
5752TUR OOB TJ Turnov TUR 1102:30
Jana KonopáčováTUR565036:28636:286
Jana OmováTUR515033:16469:446
Iva LinkováTUR685032:465102:30
 
6756VBM VSK Mendelu Brno VBM 1107:25
Vladimíra PotěšilováVBM565536:03536:035
Zuzana DokoupilováVBM575433:32569:355
Alexandra BravenáVBM615537:506107:25
 
 
 
 
D18 (34)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1919PHK OK 99 Hradec Králové PHK 195:19
Barbora ChaloupskáPHK995133:06433:064
Weronika CychPHK969630:21163:271
Klára NovotnáPHK975131:52395:19
 
2907LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 198:33
Anna KopeckáLPU995828:50128:501
Simona ChládkováLPU965836:25765:152
Eliška KulhaváLPU965733:18598:33
 
3903LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1102:49
Magda HanákováKRL965133:30633:306
Karolína ŠikováLPM965035:46569:165
Barbora ŠikováLPM965133:336102:49
 
4914DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1103:54
Tereza NovákováDKP975134:11934:119
Anna ŠňupárkováDKP965237:541072:057
Barbora VyhnálkováRIC985031:492103:54
 
5901SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1104:43
Andrea VětříčkováSHK995134:251034:2510
Apolena MalinováSHK995234:10368:353
Adéla ČervenáSHK975536:0811104:43
 
6925TUR OOB TJ Turnov TUR 1106:24
Alena LinkováTUR975137:031937:0319
Šárka SokolářováTUR999936:50873:5310
Dorothea MüllerTUR975832:314106:24
 
7918PGP SK Praga PGP 1108:02
Silvie SlavíkováPGP975135:481335:4813
Eliška SieglováPGP995436:20672:088
Kateřina JanovskáPGP985035:5410108:02
 
8929JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1109:54
Tereza SoldánováJPV989939:512639:5126
Tereza JanošíkovaUOL995032:13272:046
Sabina PilcováJPV989837:5013109:54
 
9911VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1111:04
Martina WaňkováVRL995136:171536:1715
Kateřina MatoušováVRL995538:571475:1413
Petra HančováVRL965235:508111:04
 
10909BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1111:06
Andrea KameníkováBOR975135:061135:0611
Lucie NovákováBOR985438:351373:419
Karolína StaňováBOR985337:2512111:06
 
11915TRI TJ TŽ Třinec TRI 1111:15
Kateřina ArgalášováTRI975034:09834:098
Jana TesařováTRI975134:49468:584
Markéta SabelováTRI965642:1719111:15
 
12927ABM KOB Moira Brno ABM 1113:31
Gabriela HiršováVBM965130:46330:463
Klára OdehnalováABM995647:522978:3819
Tereza OdehnalováABM975734:537113:31
 
13908LLI TJ Loko Liberec LLI 1113:41
Anna FürstováLLI985444:443144:4431
Lenka KovářováLTP975038:131282:5728
Anna ŠtičkováLLI965130:441113:41
 
14924ASU Magnus Orienteering ASU 1116:20
Zuzana PetrasováASU969539:242439:2424
Hana HorvátováASU979741:052180:2921
Vanda HošekováASU969635:519116:20
 
15917TZL SKOB Zlín TZL 1117:20
Zuzana ChovancováTZL975437:021837:0218
Veronika TicháTZL995140:181977:2015
Iva KavánkováTZL975340:0017117:20
 
16916PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2117:25
Martina ŠádkováPHK965339:262539:2625
Julie KavalírováPHK975339:351679:0120
Michaela MachačováPHK965638:2414117:25
 
17931LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 2119:25
Martina VališováOSN969636:411636:4116
Tereza FilipováLPU005041:282278:0917
Doubravka JansováLPU975041:1618119:25
 
18906STH SK Studenec STH 1120:37
Natálie JezdinskáSTH995438:382138:3821
Markéta UrbanováSTH995342:422581:2023
Dominika KalenskáSTH995839:1715120:37
 
19902SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1121:26
Veronika PeňázováSJH975236:141436:1414
Dominika HojnáSJH985241:462378:0016
Veronika ParkanováSJH975143:2620121:26
 
20904ASU Magnus Orienteering ASU 2124:26
Jana VývodováMOV985235:101235:1012
Šárka PlhalováASU009740:021875:1212
Radka LamanecováASU969749:1427124:26
 
21922PGP SK Praga PGP 2126:18
Zuzana HrabánkováPGP995046:393446:3934
Zuzana KožinováPGP965040:011786:4029
Klára HrabánkováPGP965439:3816126:18
 
22934PHK OK 99 Hradec Králové PHK 3126:22
Tereza KoderičováLTU965142:212942:2129
Jana KubíčkováPHK999939:221581:4325
Agnieszka CychPHK996644:3925126:22
 
23910CHC K.O.B. Choceň CHC 1126:26
Veronika ChaloupkováCHC985237:052037:0520
Jana SemrádováCHC995137:43974:4811
Kateřina ChaloupkováCHC005151:3829126:26
 
24923TAP KOB TRETRA Praha TAP 1126:28
Tereza PolákováTAP985344:353044:3530
Teodora DědkováTAP005137:591182:3427
Kateřina PolákováTAP985443:5422126:28
 
25930SJI OK Jihlava SJI 1126:38
Tereza ČechováSJI985230:11230:112
Kristýna PetráčkováSJI985151:203081:3124
Anna VackováSJI985445:0726126:38
 
26905ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1126:48
Markéta FirešováZBM995133:51733:517
Hana NedbálkováZBM975543:032676:5414
Eva MalivánkováZBM995249:5428126:48
 
27913VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1132:17
Kateřina ObytováVPM975245:203345:2033
Johana HlinovskáVPM975142:362487:5630
Adéla MikešováVPM985244:2123132:17
 
28928SSU SK Severka Šumperk SSU 1135:43
Zuzana KašparováSSU966139:172339:1723
Klára NovotnáZLH985151:533291:1031
Romana ZatloukalováSSU995044:3324135:43
 
29912LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1139:18
Tereza ŠmelíkováLCE995233:15533:155
Daniela ZentrichováOTK975145:092778:2418
Renata HanouskováLCE985260:5431139:18
 
30933BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 2149:13
Lucie JanouškováBOR995436:531736:5317
Barbora KohoutováBOR985045:222882:1526
Ema JeřábkováBOR995766:5832149:13
 
31932TUR OOB TJ Turnov TUR 2153:45
Barbora NejezchlebováTUR975545:083245:0832
Markéta ThořováTUR995251:403196:4832
Martina NejezchlebováTUR995156:5730153:45
 
32921ROZ OK Roztoky ROZ 1158:44
Hana VoltrováROZ975242:072842:0728
Linda SedláčkováROZ005073:0133115:0833
Alena VoltrováROZ995143:3621158:44
 
33920BBM BETA URSUS Orienteering BBM 1187:18
Tereza KorpasováLBM989840:132740:1327
Martina OpálkováBBM005040:181980:3122
Kateřina ŠevčíkováBBM9950106:4733187:18
 
 
926AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1disk
Klára ČechováAOP995139:092239:0922
Markéta MlčákováAOP9650disk
N.N.
 
 
 
 
D180 (4)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1981SCP OK Sparta Praha SCP 171:56
Helena JahnováSCP555025:11325:113
Jarmila LohrováSCP465027:02252:132
Dana KavkováSCP615019:43171:56
 
2983TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 172:06
Helena ProcházkováTBM535125:00225:002
Anna CigošováTBM525327:09352:091
Dobra JanotováTBM566219:57272:06
 
3984VLI Slavia Liberec orienteering VLI 179:18
Ivana KarmazínováVLI515033:27433:274
Zuzana ŠumberováVLI535121:26154:533
Stanislava HoráčkováVLI495024:25379:18
 
4982BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 185:35
Soňa ŠípováBOR615020:46120:461
Leontina KřtěnskáBOR465038:56459:424
Ivana ÚlehlováBOR515025:53485:35
 
 
 
 
D21 (34)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1114UOL SK UP Olomouc UOL 1114:36
Adélka JakobováUOL905237:00137:001
Vendula HorčičkováUOL935339:12376:122
Lenka PoklopováUOL895138:241114:36
 
2125PGP SK Praga PGP 1116:27
Vendula RyšaváPGP815338:46638:466
Martina TichovskáPGP865837:25176:111
Martina SpurnáPGP855640:164116:27
 
3135LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1118:27
Zuzana HermanováLPU875237:53337:533
Jana KnapováLPU905339:06276:593
Iveta ŠístkováLPU865441:288118:27
 
4108ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1119:39
Eva KabáthováZBM896638:29538:295
Kateřina ChromáZBM945141:42880:116
Adélka IndrákováZBM915339:283119:39
 
5118ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 2120:11
Markéta TesařováZBM945638:19438:194
Magdaléna TužilováZBM945241:29779:485
Barbora HruškováZBM935440:235120:11
 
6121TUR OOB TJ Turnov TUR 1122:24
Markéta PoloprutskáTUR925239:34839:348
Lucie KrafkováTUR865040:13479:474
Michaela OmováTUR815342:3711122:24
 
7102LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 2122:30
Pavla UdržalováLPU855237:52237:522
Pavla HorováLPU945745:401483:3210
Martina ZvěřinováLPU835738:582122:30
 
8104PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1122:59
Markéta NovotnáPHK945141:141541:1415
Daniela ČepováPHK895140:38581:527
Denisa KosováPHK915041:076122:59
 
9123ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 3124:27
Hana HlavováZBM888841:041341:0413
Vladěna HrstkováZBM878742:00983:049
Jindra HlavováZBM898941:237124:27
 
10112SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1125:19
Pavla MyslivcováSHK935240:03940:039
Lenka MechlováSHK905142:591083:028
Zuzana JedličkováSHK815042:1710125:19
 
11134DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1126:12
Šárka SvobodnáDKP885040:531140:5311
Simona KarochováDKP885343:201184:1311
Kristýna KolínováDKP845041:599126:12
 
12117LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 3130:01
Michaela PrzyczkováLPU849940:511040:5110
Klára ProcházkováLPU945143:591284:5012
Lenka KnapováLPU935145:1114130:01
 
13116SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1131:31
Lucie SoukupováSJC895145:332545:3325
Romana MrázkováSJC835141:17686:5013
Radka BrožkováSJC845644:4112131:31
 
14107DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 2135:13
Marie DlouháDKP875641:241641:2416
Martina BochenkováDKP875847:592089:2317
Barbora MargoldováDKP865445:5017135:13
 
15127SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 2136:28
Karolína TepláSHK925143:242243:2422
Eliška FundováSHK935147:391891:0320
Martina HepnerováSHK815245:2516136:28
 
16111TUR OOB TJ Turnov TUR 2136:35
Lucia SteigrováTUR935139:04739:047
Veronika HorákováTUR875148:482287:5215
Petra PavlovcováTUR935348:4320136:35
 
17129PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2140:52
Jana ŠímováPHK856943:502343:5023
Lenka SvobodováPHK955144:251388:1516
Nina AzebováPHK885552:3723140:52
 
18122ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 4143:08
Jana GebauerováZBM795142:181742:1817
Petra PalasováZBM865853:182895:3624
Lenka ChroustováZBM945747:3219143:08
 
19110SSU SK Severka Šumperk SSU 1143:25
Eliška KuncováSSU895142:271942:2719
Marie BřezinováSSU919147:391890:0618
Jana KlíchováSSU815153:1925143:25
 
20119ASU Magnus Orienteering ASU 1143:36
Klára VozdováASU896445:222445:2224
Lucie StaňkováASU875652:562798:1828
Katarína LabašováASU835145:1815143:36
 
21113LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 4143:38
Alena VoborníkováLPU945849:123249:1232
Kateřina DoleželováLPU955849:352398:4729
Lenka KlimplováLPU795144:5113143:38
 
22128AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1143:40
Iva KošárkováAOP815242:392042:3920
Alena ŠarmanováAOP935248:182190:5719
Martina GalloAOP795152:4324143:40
 
23120UOL SK UP Olomouc UOL 2143:43
Johanka ŠimkováUOL935540:551240:5512
Magdalena ČermákováUOL915546:331687:2814
Štěpánka ŠtrajtováUOL915156:1527143:43
 
24109KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1147:49
Aneta VozdováKSU939443:172143:1721
Šárka HnilicováKSU949353:312996:4826
Hana JanůKSU939351:0122147:49
 
25101LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1153:24
Radka SklenářováLCE925048:293048:2930
Martina JirčákováLCE895145:511594:2023
Martina PapugováLCE955159:0428153:24
 
26132PGP SK Praga PGP 2154:49
Elis MasopustováPGP865648:052948:0529
Kristýna ČermákováPGP915457:2331105:2831
Anna KožinováPGP935049:2121154:49
 
27103TZL SKOB Zlín TZL 1156:39
Marie KrejčíkováTZL925249:243349:2433
Jitka JeřábkováTZL945352:1825101:4230
Lucie KolárikováTZL945154:5726156:39
 
28105DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 3159:04
Zuzana JiřištováDKP825445:412645:4126
Petra KošťálováDKP825650:442496:2525
Hana DlouháDKP945062:3930159:04
 
29115SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1159:48
Michaela ŠrámkováSJH935246:322846:3228
Jana BenešováSJH945147:131793:4522
Barbora KubičkováSJH955166:0331159:48
 
30106DOB KOB Dobruška DOB 1168:04
Jana PeterováDOB005148:303148:3031
Alena PeterováDOB895358:4832107:1832
Eva MertováDOB855160:4629168:04
 
31126LBE TJ Lokomotiva Beroun LBE 1182:31
Zdeňka KřivancováLBE945046:312746:3127
Anna MarkováLBE925069:1033115:4133
Pavla VildmonováLBE745166:5032182:31
 
 
ms130BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1143:33
Šárka FolbrechtováBOR905142:191842:1918
Michaela ŠákrováBOR885054:333096:5227
Tomáš NečasBOR916146:4118143:33
 
131KAM SK Kamenice KAM 1disk
Kristýna HlubučkováKAM955141:091441:0914
Andrea StrakováKAM915252:352693:4421
Marie ProcházkováKAM9554disk
 
124CHT OOB SK Chrast CHT 1vzdal
Iva KopáčkováCHT885158:443458:4434
Stanislava ŠmídováCHT8751nest.
Kateřina MatrasováCHT8353
 
 
 
 
HD12 (55)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1373ZCO Západočeská oblast ZCO 148:16
Marek HasmanZCO020514:52114:521
Šimon KurzZCO020215:46130:381
Radim TokárZCO030017:38848:16
 
2341POB Pražská oblast POB 148:39
Milan MalačkaDKP021015:08315:083
Antonín ŠvarcDKP020318:00633:082
Martin ŠimšaMFP030015:31648:39
 
3381VYS Oblast Vysočina VYS 148:42
Jan NechanickýOSN020016:04616:046
Jáchym HojnýSJH030118:13734:174
Šimon MarečekOSN020114:25248:42
 
4372JEO Ještědská oblast JEO 150:39
Elin MartanováVLI025218:341718:3417
Vojtěch DejnožkaTJN030016:40335:145
Petr SynekDOK020015:25550:39
 
5345STC Středočeská oblast STC 152:20
Adam ŠkvorKAM020216:21916:219
Jakub LejblLBE020017:50534:113
Hugo HankovecKAM020118:091152:20
 
6346STC Středočeská oblast STC 454:01
Hana ChaloupkováKAM025219:372419:3724
Karolína BejvlováLME025019:081138:4517
Lucie SemíkováKAM025015:16354:01
 
7357MSK Moravskoslezský kraj MSK 154:09
Adam ValíkAOP030116:18816:188
Jiří KostkaAOP020118:59935:176
Lucie HájkováAOP035018:521254:09
 
8361MSK Moravskoslezský kraj MSK 254:16
Vít ČechAOP030217:061017:0610
Teresa MrozekTRI025118:16835:227
Marek HaltofTRI020018:541354:16
 
9393JMO Jihomoravská oblast JMO 155:06
Tomáš DoušekTBM040115:38515:385
Markéta MulíčkováABM036225:153140:5320
Jakub MilánTBM041114:13155:06
 
10370JEO Ještědská oblast JEO 355:17
Lukáš VitebskýTJN030221:113621:1136
Jakub PeterkaLLI040417:31438:4216
Matěj TkáčTJN040116:35755:17
 
11343POB Pražská oblast POB 356:00
Michal BolehovskýEKP020016:12716:127
Adam LustigDKP020220:221836:349
Matěj ŠubrtDKP020519:261656:00
 
12355STC Středočeská oblast STC 257:01
Vít ŠkáchaKAM030919:352319:3523
Martin GajdaKAM040516:28236:038
Viktor ChaloupkaKAM030120:582157:01
 
13358POB Pražská oblast POB 257:38
Štěpán KožinaPGP030017:321317:3213
Jáchym VítečekDKP020420:011537:3310
Petr JanasPGP020020:051757:38
 
14379VYS Oblast Vysočina VYS 257:50
Tereza KinštováSJH025115:01215:012
Klára SobotkováPZR035123:372438:3814
Kateřina BlažkováSJH025219:121457:50
 
15390ZCO Západočeská oblast ZCO 358:02
Filip ŠauliZCO030115:09415:094
Marek ŠtěrbaZCO040022:312137:4011
Antonín ŠustrZCO020320:221958:02
 
16350ZCO Západočeská oblast ZCO 260:42
Kateřina ČernáZCO025017:421417:4214
Radka StaňkováZCO045020:481938:3013
Klára MarešováZCO025222:122660:42
 
17389JEO Ještědská oblast JEO 761:46
Ondřej SochaBOR030219:562819:5628
David BradáčLLI020320:061640:0219
Vojta ŘehořTJN030321:442461:46
 
18351VAL Valašská oblast VAL 161:49
Dagmar HubáčkováLCE035118:251618:2516
Michaela DittrichováSKM025119:501338:1512
Anita PanovcováOTK035123:343561:49
 
19364STC Středočeská oblast STC 362:08
Jaroslav SedláčekROZ030019:062019:0620
Jáchym KučeraDOR030119:341238:4015
Jaromír ŠrámekRIC030323:283462:08
 
20384JEO Ještědská oblast JEO 262:15
Magdaléna RydlováTJN025118:581818:5818
Lucie LinkováTUR025119:571438:5518
Lucie NedomlelováTJN025623:203162:15
 
21344POB Pražská oblast POB 462:26
Daniel BolehovskýEKP050817:141117:1411
Šimon TůmaTAP040023:392640:5320
František ČtrnáctPGP040121:332262:26
 
22342VSP USK Praha VSP 463:08
Matyáš ZakouřilVSP040021:053521:0535
Adam TitzVSP040121:272042:3222
Dominik PrůšaVSP040620:362063:08
 
23375HAN Hanácká oblast HAN 264:24
Erik NovotnýZLH030120:002920:0029
Štěpán StrykKSU030624:182944:1826
Matyáš JirkaZPV020120:061864:24
 
24349VAL Valašská oblast VAL 264:37
Jan KundrataJZL020120:033020:0330
Filip BartíkTZL020226:453646:4829
Václav ChovanecTZL020117:49964:37
 
25376ZCO Západočeská oblast ZCO 465:26
Lucie VítováZCO025322:473922:4739
Eliška FišarováZCO035020:121742:5924
Kamila RichtrováZCO045122:272765:26
 
26394POB Pražská oblast POB 767:17
Karin SannaDKP025019:522719:5227
Kateřina FantováEKP025622:542342:4623
Ema BulířováTAP045224:313967:17
 
27385VSP USK Praha VSP 170:40
Adéla TitzováVSP025019:272219:2722
Eva BeranováVSP025431:484751:1538
Tereza AschermannováVSP025319:251570:40
 
28382ZCO Západočeská oblast ZCO 670:53
Zdeněk HejdukZCO020123:334023:3340
Oldřich KohoutekZCO030422:522246:2527
Vratislav PolívkaZCO020624:283870:53
 
29380HAN Hanácká oblast HAN 371:04
Michaela ČernochováPLU035119:442519:4425
Tereza TesařováKSU039323:592743:4325
Sabina SmolkováSTE025027:214671:04
 
30366JEO Ještědská oblast JEO 571:24
Lea MartanováVLI055520:093220:0932
Karolína HornychováTJN025428:174048:2631
Lenka ŠritrováTUV025222:582971:24
 
31360JEO Ještědská oblast JEO 471:26
Marie PodrábskáVLI025120:293320:2933
Markéta VodrážkováVLI035328:224148:5132
Vendula RůžičkováCHA025222:352871:26
 
32352JEO Ještědská oblast JEO 671:47
Eliška VitebskáTJN035018:241518:2415
Tereza BoskovskáDOK025029:574448:2130
Bětka Podrábská23:263371:47
 
33368MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 172:57
Štěpán ŠestákMLA030227:004727:0047
Marie BartošováMLA045124:122851:1237
Samuel JanochMLA050221:452572:57
 
34383POB Pražská oblast POB 573:00
Jiří BlahaEKP040119:472619:4726
Michal BlahaEKP040229:314249:1833
Adam KrálMFP050723:423673:00
 
35347POB Pražská oblast POB 675:00
Jakub HřivnaPGP030525:594425:5944
Lucie ŘadováDKP025125:423351:4140
Josefína JanečkováEKP035123:193075:00
 
36378STC Středočeská oblast STC 775:25
Jakub JandaDOR040325:384325:3843
Barbora SládečkováRIC025028:123953:5042
Vilém RožekRIC030121:352375:25
 
37395ZCO Západočeská oblast ZCO 775:30
Adéla PetříkováZCO035126:444626:4446
Veronika ZiebováZCO045325:263252:1041
Kateřina ŠauliZCO045223:203175:30
 
38348ZCO Západočeská oblast ZCO 575:39
Daniela KřížováZCO025126:324526:3245
Iva NádeníčkováZCO035224:333051:0536
Lucie KovářováZCO035324:344075:39
 
39353STC Středočeská oblast STC 675:58
Žofie VotavováKNC025027:144827:1448
Jessica KastnerováDOR025023:382550:5235
Julie NentvichováDOR035125:064175:58
 
40371STC Středočeská oblast STC 576:00
Veronika ArnoštováDOR045517:311217:3112
Laura De HeijRIC045034:054851:3639
Helena HankovcováKAM035024:243776:00
 
41367ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 281:55
Radim CicvárekZBM060127:224927:2249
Julie FinstrlováZBM055228:073855:2943
Jakub KrausZBM030426:264481:55
 
42365VSP USK Praha VSP 581:57
Tomáš BaldriánVSP040524:464224:4642
Marek TrnkaVSP040231:254656:1144
Daniel NosekVSP040925:464281:57
 
43369ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 187:25
Adam UrbánekZBM030227:575027:5750
Tomáš UrbánekZBM060429:534357:5046
Adam ZřídkaveselýZBM050529:354987:25
 
44374POB Pražská oblast POB 990:44
Pavla ŠimšováMFP055120:053120:0531
Vojtěch ŠubrtDKP050239:305159:3547
František DohnalVSP030331:095090:44
 
45356POB Pražská oblast POB 899:19
Radka NáměstkováEKP035346:295446:2954
Hana MalečkováPGP055026:443573:1350
Anita VoldřichováPGP025226:064399:19
 
46391LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1101:22
Šimon StehlíkLPM050128:425128:4251
Pepík BohuslavLPM040135:134963:5548
Samuel WeissarLPM030037:2753101:22
 
47354HAN Hanácká oblast HAN 4102:34
Kateřina NěmečkováPLU035042:515342:5153
Anna HartmannováPLU035430:194573:1049
Adéla BinarováUOL045229:2448102:34
 
48377AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1103:09
Jan JelínekAOP010124:334124:3341
Anna KovalčíkováAOP045351:365376:0952
Karolína KlechováAOP045227:0045103:09
 
49387VSP USK Praha VSP 2109:29
Klára NoskováVSP025534:355234:3552
Hana BeranováVSP045541:045275:3951
Barbora NoskováVSP045733:5052109:29
 
50388MAS KČT Aš MAS 1113:52
Tomáš VendelbergerMAS030219:122119:1221
Marie KřížkováMAS045062:515482:0353
Josef KřížekMAS020131:4951113:52
 
51362VSP USK Praha VSP 6130:02
Martin jun TrnkaVSP030020:453420:4534
Pavel ml. HorákVSP030126:003446:4528
Tomáš JavůrekVSP030283:1754130:02
 
 
ms392ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 372:36
Ela VedrováTBM035721:163721:1637
Marek SvobodaZBM010335:565057:1245
Jan Král15:24472:36
 
363VSP USK Praha VSP 3disk
Jolana ŠtraitováVSP045619:001919:0019
Klára AschermannováVSP0454disk
Valentýna KopeckáVSP045328:5347
 
386ZCO Západočeská oblast ZCO 8disk
Ondřej KurzZCO050021:383821:3838
Jakub HasmanZCO050127:453749:2334
Ondřej ŠustrZCO0504disk
 
359HAN Hanácká oblast HAN 1disk
František SvětnickýSTE0204disk
Radek SvobodaSTE020719:0010
Adam ŠtáblKSU040118:0310
 
 
 
 
H105 (36)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1835LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1122:15
Roman HorynaLCE760242:58342:583
Jiří ZichaLCE770839:28282:262
David HanslianLCE783539:491122:15
 
2832TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1127:50
Jiří EhlTBM770143:37443:374
Martin ŠtěpánekTBM732739:43383:203
Radovan ČechTBM783544:306127:50
 
3816PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1130:04
Petr KadeřávekPHK760545:121245:1212
Tomáš VítekPHK770241:21586:334
Petr VítekPHK760143:313130:04
 
4813VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1133:16
Robert HeczkoVLI780141:06141:061
Jiří MartanVLI730045:43986:496
Jakub VodrážkaVLI760446:2710133:16
 
5815VSP USK Praha VSP 1133:18
Pavel (Starosta) HorákVSP730547:181747:1817
Kamil ArnoštVSP730139:16186:345
Jan KučeraVSP730246:4411133:18
 
6808ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 2137:19
Maroš BukovacZBM760541:17241:172
Petr PřikrylZBM670840:35481:521
Vít KasalZBM754055:2721137:19
 
7803SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn SRK 1138:07
Libor FilipSRK710146:001446:0014
Jan ŠklíbaSRK750143:35789:357
Jan PotštejnskýSRK780748:3215138:07
 
8809AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1138:26
Tomáš KovalčíkAOP730148:122448:1224
Luděk ValíkAOP710143:16691:289
Tomáš HolasAOP780246:5812138:26
 
9830FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha FSP 1141:33
Ondřej SkripnikFSP750244:49844:498
Pavel KurfürstFSP740052:482197:3718
Tomáš FibírFSP790143:564141:33
 
10812KAM SK Kamenice KAM 2141:39
David ZámečníkKAM750047:281947:2819
Luboš SemíkKAM620146:111193:3912
František PašekKAM760048:0013141:39
 
11807VAM OOB Vamberk VAM 1141:49
Jan KoblicVAM760150:412650:4126
Luděk VandasVAM660146:451297:2617
Libor NetopilVAM740144:235141:49
 
12802SJI OK Jihlava SJI 1142:41
Milan VenhodaSJI710447:271847:2718
Michal ProšekSJI782349:561997:2316
Vladimír SrbSJI780145:187142:41
 
13825TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 2143:27
Jiří ProcházkaTBM763345:041145:0411
Jan PtáčekTBM743546:561492:0010
Pavel MilánTBM722751:2717143:27
 
14814TTR OOB Třebíč TTR 1143:58
Jiří DvořáčekTTR750254:082854:0828
Roman VěžníkTTR790147:1415101:2220
Marek PrášilTTR730142:362143:58
 
15826SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1145:41
Petr TomešSJC753145:361345:3613
Petr KrausSJC730349:371895:1315
Jan HainSJC750250:2816145:41
 
16811ZLH OOB TJ Zlaté Hory ZLH 1147:14
Petr MrkvicaZLH780048:042348:0423
Tomáš NovotnýZLH700146:541394:5813
Roman MoskvaZLH750152:1618147:14
 
17831PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2148:10
Roman MašataPHK710747:482147:4821
Tomáš KunartPHK720554:5326102:4123
Michal TihonPHK790545:298148:10
 
18836SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 2148:12
Radek TicháčekSJC780144:30644:306
Pavel MusilSJC770545:32890:028
Ivo ŠmídSJC770058:1023148:12
 
19829MFP VŠSK MFF UK Praha MFP 1149:08
Marek BlahutaMFP730147:121647:1216
Roman SieglMFP670047:561695:0814
Aleš KrálMFP780854:0019149:08
 
20833BSO KOB Baník Sokolov BSO 1150:30
Karel RambousekBSO790745:011045:0110
Pavel KässBSO700059:3631104:3725
Karel PilařBSO780145:539150:30
 
21817VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1159:27
Vlastimil PolákVRL770246:521546:5215
Tomáš ŠtreglVRL740656:2730103:1924
Pavel WohankaVRL750156:0822159:27
 
22810ONO SKOB Ostrov ONO 1161:40
Petr ŠevčíkONO720059:503159:5031
Jiří HájekONO640053:2823113:1829
Aleš RitterONO740148:2214161:40
 
23819UOL SK UP Olomouc UOL 1165:07
David KopeckýUOL780053:372753:3727
Petr HorčičkaUOL700748:5917102:3622
Robert BinarUOL750062:3126165:07
 
24827LLI TJ Loko Liberec LLI 1169:12
Vojtěch PeterkaLLI750244:23544:235
Stanislav BradáčLLI720162:3334106:5626
Aleš FürstLLI680162:1625169:12
 
25805KAM SK Kamenice KAM 1170:08
Petr HankovecKAM710163:423563:4235
Tomáš ŽemlaKAM710552:1720115:5933
Petr ValášekKAM660054:0920170:08
 
26822RIC OB Říčany RIC 1170:12
David RožekRIC740348:002248:0022
Petr SládečekRIC770254:3025102:3021
Petr ŠrámekRIC690567:4230170:12
 
27806BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1174:47
David NehasilBOR771345:00945:009
Petr KarvánekBOR660055:5629100:5619
Ondřej DaumBOR741373:5131174:47
 
28801EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1174:51
Jan PeckaEKP680059:523259:5232
Petr MatoušekEKP750355:1428115:0632
Pavel BolehovskýEKP710359:4524174:51
 
29828JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1176:22
Marcel SkřivanekJPV771348:462548:4625
Karel HodačJPV792761:5233110:3827
Daniel VláčilJPV730765:4427176:22
 
30837ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1180:10
Pavel ZelenýZBM730258:032958:0329
Luděk FinstrleZBM790255:0127113:0428
Ivo CicvárekZBM750467:0628180:10
 
31821DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1180:33
Pavel KlaškaDKP650059:283059:2830
Jan VítečekDKP720153:5924113:2731
Antonín ŠubrtDKP710067:0628180:33
 
32820KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1188:10
Miloš HeclKSU760160:133360:1333
Pavel MátlKSU684453:0822113:2130
Josef KroulKSU730274:4932188:10
 
33804MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1216:37
Marek PetrušMLA750067:233667:2336
Pavel BínaMLA670861:1432128:3734
Petr NovákMLA670088:0033216:37
 
34823VSP USK Praha VSP 2260:32
Martin ŠtraitVSP760261:373461:3734
Jaromír JavůrekVSP711080:4035142:1735
Jan NosekVSP6910118:1534260:32
 
 
824PGP SK Praga PGP 1disk
Ondřej PokornýPGP750647:281947:2819
Martin KondrátPGP650145:451093:1311
Petr BaldrianPGP7203disk
 
818SCP OK Sparta Praha SCP 1Disk
Petr BašusSCP740044:38744:387
Jan FujáčekSCP7506Disk
Štěpán SkripnikSCP7901Disk
 
 
 
 
H135 (32)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1405KAM SK Kamenice KAM 1100:22
Martin ŠkvorKAM670035:40535:405
Tomáš KováříkKAM690133:43469:233
Petr KozákKAM650130:591100:22
 
2402EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1101:08
Vladislav KalousEKP770234:01234:012
Jiří ŠedivýEKP550035:57869:586
Radim OndráčekEKP741431:102101:08
 
3420PGP SK Praga PGP 1101:13
Pavel TesařPGP770836:32936:329
Martin TichovskýPGP610031:10167:421
Tomáš JanovskýPGP640133:314101:13
 
4422AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1102:28
Martin SchusterAOP650236:02736:027
Miroslav HadačAOP650133:51569:535
Peter BarcíkAOP660132:353102:28
 
5417LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1104:42
Petr VavrysLCE641334:46334:463
Juraj ŠmelíkLCE660334:59669:454
Stanislav MudrákLCE670134:575104:42
 
6416PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1107:42
Karel KavalírPHK650336:18836:188
Jan KamenickýPHK660135:26771:448
Milan NovotnýPHK650235:587107:42
 
7429STE SK SKI-OB Šternberk STE 1107:56
Marek PetřivalskýSTE690734:48434:484
Martin SmolkaSTE710037:541072:429
Petr SkyvaSTE650135:146107:56
 
8404TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1108:20
Petr DvořáčekTBM701338:161438:1614
Jiří HlaváčTBM611633:20371:367
Ondřej PtáčekTBM712036:448108:20
 
9410VSP USK Praha VSP 1110:17
Jan AschermannVSP690235:51635:516
Jan NěmečekVSP620132:55268:462
Petr BořánekVSP700041:3115110:17
 
10419LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1114:52
Michal KoberLPU670238:391738:3917
Marek FiličkoLPU710239:201177:5911
Jan KaplanLPU640136:539114:52
 
11418OSN SK Orientační sporty Nové Měst OSN 1114:58
Tomáš ZrníkOSN711833:53133:531
Radan KamenickýOSN600442:351776:2810
Petr MarečekOSN690038:3011114:58
 
12413TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1118:16
Jan VokurkaTJN750143:322243:3222
Ivan ŠmausTJN624936:45980:1714
Jiří RydlTJN700037:5910118:16
 
13421SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1118:27
Karel HausvaterSHK580138:381638:3816
Jiří TeplýSHK640141:011479:3912
Miroslav SlovákSHK770438:4813118:27
 
14425VSP USK Praha VSP 2122:29
Jan SemíkVSP650741:092141:0921
Jan GajdaVSP680142:391883:4817
Michal PrůšaVSP731038:4112122:29
 
15426PGP SK Praga PGP 2122:53
Petr NemšovskýPGP760240:111840:1118
David HrabánekPGP600340:101380:2115
Petr KožinaPGP600042:3218122:53
 
16428ZPV KOB ZPV Prostějov ZPV 1123:10
Martin HolinkaZPV671237:401237:4012
Jiří JirkaZPV550142:001679:4013
Miroslav KřečekZPV621343:3022123:10
 
17409SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 2127:49
Ondřej SvobodaSHK760538:011338:0113
Milan GazdačkoSHK570247:102285:1118
Jan NetukaSHK700142:3819127:49
 
18415SJI OK Jihlava SJI 1129:35
Petr KaňákSJI611544:042644:0426
Aleš PetráčekSJI630143:522087:5620
Tomáš OranySJI731141:3916129:35
 
19414LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1131:31
Petr BílýLTP680543:462443:4624
Karel KovářLTP610246:292190:1523
Luboš BrunerLTP650141:1614131:31
 
20401AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 2132:05
Tomáš BorunskýAOP740236:541136:5411
Jan PeřinkaAOP630149:222386:1619
Jan JelínekAOP640145:4924132:05
 
21430JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1133:12
Luboš JeřábekJPV611247:082947:0829
Miroslav ChmelařJPV621742:451989:5322
Vladimír SoldánJPV652643:1921133:12
 
22423SCP OK Sparta Praha SCP 1141:38
Daniel ŠístekSCP750736:351036:3510
Ladislav HošekSCP600151:442588:1921
Michal RakovecSCP690153:1928141:38
 
23407UOL SK UP Olomouc UOL 1143:37
Roman ŠimekUOL650343:482543:4825
Jiří PernicaUOL650158:0927101:5726
Antonín NavrátilUOL530141:4017143:37
 
24406AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 3145:16
Tomáš ČechAOP700143:392343:3923
Bohdan KrmášekAOP530149:272493:0624
Miroslav SklenářAOP630252:1027145:16
 
25408MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1154:03
Libor ČernýMLA690147:002847:0028
Jan SklenářMLA420162:2928109:2928
Luděk BartošMLA670144:3423154:03
 
26403SSU SK Severka Šumperk SSU 1164:32
Jaroslav KašparSSU700450:013050:0130
Tomáš ZatloukalSSU670066:5229116:5329
Jiří ValentaSSU630147:3926164:32
 
27411MFP VŠSK MFF UK Praha MFP 1170:58
Libor ForstMFP630154:113154:1131
Lenka ForstováMFP685054:5426109:0527
Jan HricMFP630061:5329170:58
 
28424LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1172:05
Karel ŠoupaLPM690056:433256:4332
Miroslav ŠilhavýLPM580041:331598:1625
Jiří KolovskýLPM550073:4930172:05
 
 
431SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1disk
Jan BenešSJH700140:502040:5020
Petr KubičkoSJH6901disk
Jiří ParkanSJH680143:1120
 
412LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 2disk
Vít KunčarLCE660240:271940:2719
Libor SlezákLCE620740:011280:2816
František ŠkodaLCE7439disk
 
432CHT OOB SK Chrast CHT 1disk
Martin ZlesákCHT730245:422745:4227
Miroslav KopáčekCHT6049disk
Jaroslav ZemanCHT590147:0025
 
427BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1Disk
Tomáš VáchaBOR740938:371538:3715
Pavel DikošBOR600378:3530117:1230
Martin MarešBOR6501Disk
 
 
 
 
H14 (23)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1603HAN Hanácká oblast HAN 175:54
Matěj MatoušekKSU000524:47524:475
Michal BořánekSTE000727:20252:073
Mikuláš JirkaZPV000023:47175:54
 
2604JEO Ještědská oblast JEO 176:00
Dan PavlovecBOR000123:26223:262
Petr MelicharLLI000127:09150:352
Vít MarešBOR000025:25376:00
 
3615VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 177:00
Ondřej HasmanVPM000223:04123:041
Lukáš RichtrVPM020427:30350:341
Jan HašekVPM000126:26477:00
 
4618MSK Moravskoslezský kraj MSK 185:44
Tomáš ValíkAOP000127:35827:358
Martin KovaříkTRI010133:201260:559
Sebastian FilipekTRI000224:49285:44
 
5611JMO Jihomoravská oblast JMO 187:37
Tomáš MilánTBM011127:43927:439
Jan SedlářTBM001029:43557:266
Vojtěch GrycTBM010630:11887:37
 
6602JEO Ještědská oblast JEO 389:10
Martin AdamecTJN010628:271228:2712
David ŠmolDOK010028:40457:075
Ondřej BudskýTJN010532:031189:10
 
7622HAN Hanácká oblast HAN 290:53
Martin ŠafářKSU010527:511027:5110
Vojtěch ŠafářKSU001332:56960:478
Josef KroulKSU004430:06790:53
 
8609VAL Valašská oblast VAL 190:58
Jonáš PodmolíkTZL000125:16625:166
Max BittoLCE010338:121563:2813
Kryštof PanovecOTK000127:30590:58
 
9614STC Středočeská oblast STC 292:04
Sebastian ŠafkaKAM010124:29424:294
Václav ValášekKAM010031:06855:354
Martin VíšekKAM010236:291392:04
 
10616POB Pražská oblast POB 192:12
Jan LonginTAP010330:321430:3214
Matyáš SieglMFP010330:36761:0810
Tomáš JanovskýPGP010131:041092:12
 
11605VYS Oblast Vysočina VYS 193:01
Petr ČechSJI000126:05726:057
Tomáš KoudelkaSJH000337:001463:0512
Vojtěch VeselýSJH000129:56693:01
 
12621JEO Ještědská oblast JEO 296:01
Josef NěmečekTJN000229:091329:0913
Jakub BílýLTP010433:011062:1011
Antonín SynekDOK000133:511296:01
 
13620STC Středočeská oblast STC 196:03
Petr BukROU000124:03324:033
Ladislav LejblLBE000041:201865:2314
Jan GajdaKAM010530:40996:03
 
14607POB Pražská oblast POB 296:37
Vojtěch MichalPGP000028:131128:1311
Ondřej MěšťanTAP010030:17658:307
Vojtěch ObuškevičPGP000238:071596:37
 
15601JEO Ještědská oblast JEO 4113:47
Antonín ŠmausTJN000137:431737:4317
Jakub BradáčLLI000233:091170:5215
Lída BaloghováTJN015042:5516113:47
 
16612ZCO Západočeská oblast ZCO 1119:56
Jan VeckoZCO000132:401632:4016
Václav BartošZCO010041:311974:1116
Jan HejdukZCO000345:4518119:56
 
17623ZCO Západočeská oblast ZCO 2129:45
Adam HašekZCO010242:261942:2619
Ondřej KovářZCO020440:331782:5918
Jan OncirkZCO030246:4619129:45
 
18613POB Pražská oblast POB 3137:27
Jiří JanečekTAP000052:192152:1921
Antonín ForstMFP010139:481692:0720
Martin KlaškaDKP010045:2017137:27
 
19606VYS Oblast Vysočina VYS 2139:51
Tomáš PoláčekPZR010241:351841:3518
Eva FoltýnováSJI005146:112087:4619
Vojtěch PobudaSJH030252:0520139:51
 
 
608VSP USK Praha VSP 1disk
Jakub SemíkVSP0000disk
Jan PuchalskýVSP010151:3121
Martin AschermannVSP000137:3114
 
610STC Středočeská oblast STC 3vzdal
Ondřej JandaDOR010032:021532:0215
N.N.nest.
N.N.
 
617POB Pražská oblast POB 4vzdal
Emil JavůrekVSP010049:122049:1220
Matěj DědekTAP000133:361382:4817
Matěj Dědeknest.
 
619LCE OOB TJ Slovan Luhačovice VAL 2vzdal
Patrik Janík53:162253:1622
Noah Blank60:0322113:1921
N.N.nest.
 
 
 
 
H165 (12)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1709TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 194:06
Otakar NovotnýTJN560436:54536:545
Radovan KuncTJN554925:06262:001
Zdeněk ZuzánekTJN590132:06194:06
 
2704KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1102:57
Jaromír KomárekKSU490040:47840:478
Jaromír ŠrámekKSU580124:16165:033
Milan MatoušekKSU670137:544102:57
 
3706STE SK SKI-OB Šternberk STE 1103:19
Pavel HanákSTE710131:10131:101
Antonín SklenářSTE480136:12667:224
Tomáš VáclavekSTE580935:572103:19
 
4701TZL SKOB Zlín TZL 1104:27
Rudolf NečasTZL570332:27232:272
Bohumil HájTZL560130:50463:172
Marian LancTZL580641:108104:27
 
5705LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU 1109:07
Petr BendákLTU650040:52940:529
Milan RejmontLTU480129:14370:065
Pavel PetrželaLTU630139:015109:07
 
6702TZL SKOB Zlín TZL 2109:50
Michal SchäferTZL630440:30740:307
Vít JelínekTZL510231:59572:298
Robert LázničkaTZL630937:213109:50
 
7711VBM VSK Mendelu Brno VBM 1117:40
Petr HroudaVBM690033:02333:023
Emil BauerVBM441037:09970:116
Nikolaj JordanovVBM650147:2911117:40
 
8710EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1118:01
Jura JanečekEKP670140:24640:246
Stanislav BorákEKP521236:35876:599
Miroslav FantaEKP580041:027118:01
 
9708SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1129:40
Milan HavlíkSJH620145:411245:4112
Ivan GřundělSJH420144:091089:5010
Oldřich VeselýSJH710139:506129:40
 
10712SCP OK Sparta Praha136:39
Martin ŠebekSCP670045:031145:0311
Naďa ZavadilováSCP545045:171190:2011
Jaromír BuriánekSCP470046:1910136:39
 
 
ms703DCE KOB Dobřichovice DCE 1112:33
Antonín ProcházkaDCE550033:42433:424
Vladimír JarošDCE540036:33770:157
Pavel KettnerHCE590042:189112:33
 
707SCP OK Sparta Praha SCP 1vzdal
Jiří KavkaSCP590044:321044:3210
Miloš RakovecSCP4500nest.
Tomáš PodivínskýSCP7201
 
 
 
 
H18 (32)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1876JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1115:48
Josef KočíJPV982439:14939:149
Otakar HiršZBM980138:00177:141
Ondřej VystavělJPV980738:347115:48
 
2880LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1116:07
Štěpán MudrákLCE960139:11839:118
Jan SlívaLCE960241:39480:505
Vojtěch SýkoraLCE980135:172116:07
 
3863SJI OK Jihlava SJI 1117:25
Vojtěch VacekSJI960240:201240:2012
Jan BořilSJI970042:15682:357
Jan ČechSJI960134:501117:25
 
4865SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1118:40
Jan GebrtSHK980137:48137:481
Daniel PekSHK980343:00880:484
Vojtěch NetukaSHK970137:525118:40
 
5853PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1119:37
Jan BendákLTU980138:38438:384
Adam RůžičkaPHK970441:06379:443
Daniel VandasPHK980539:539119:37
 
6881CHC K.O.B. Choceň CHC 1122:02
Tomáš KřivdaCHC990138:46638:466
Ladislav SemrádCHC970138:42277:282
Vladimír JanebaCHC960244:3415122:02
 
7882PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2123:06
Ondra StarýVRL980242:071942:0719
Šimon ChvátilPHK990842:51784:589
Matěj MašataPHK960138:086123:06
 
8877LLI TJ Loko Liberec LLI 1123:21
Vojtěch MelicharLLI980241:551641:5516
Štěpán PicekTJN960145:161387:1113
Matouš FürstLLI960336:103123:21
 
9851LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1123:24
Martin KantaLPU970539:241039:2410
Jan JuricaLPU961144:321083:568
Jonáš FenclLPU990239:288123:24
 
10860PGP SK Praga PGP 1127:03
Jakub LandovskýPGP960140:341440:3414
Vít KoštejnDOK980045:271486:0111
Šimon NavrátilPGP970241:0211127:03
 
11873TZL SKOB Zlín TZL 1127:12
Petr ŠiškaTZL980140:171140:1711
David MikelTZL970342:00582:176
Josef PodmolíkTZL970144:5516127:12
 
12883TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1132:51
Jan ŠmausTJN970043:302043:3020
Mirek JanečekTJN980445:031188:3315
Filip NovákTJN980144:1814132:51
 
13878AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1133:03
Vojtěch MatušVRB960638:58738:587
Jaromír MielecAOP970152:302291:2817
Jakub GlonekAOP960241:3512133:03
 
14855DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1133:15
Antonín SemerádDKP980144:032244:0322
Petr ŠebekDKP990348:282192:3120
Vojtěch IllnerDKP960040:4410133:15
 
15871SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1134:04
Zdeněk ZikmundSJC970340:481540:4815
David ZlámalSJC960347:391988:2714
Jan ŠtálSJC960145:3717134:04
 
16858PGP SK Praga PGP 2144:23
Vojtěch BartošMLA980242:051842:0518
Ondřej JežekPGP970648:052090:1016
Tomáš AsterPGP960454:1322144:23
 
17879BBM BETA URSUS Orienteering BBM 1144:58
Ondřej SedláčekHLV973246:042346:0423
Michal DrozdBBM970155:1226101:1623
Patrik PtáčekBBM980043:4213144:58
 
18857LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 2145:23
Vojtěch NovotnýLPU970240:281340:2813
Jan ŽákLPU980255:122695:4022
Martin KaplanLPU960949:4319145:23
 
19864BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1147:30
Matěj BurdaBOR960847:542547:5425
Jakub UllrichBOR990047:101795:0421
Adam BirnbaumBOR980252:2620147:30
 
20874TUR OOB TJ Turnov TUR 1148:58
Filip WolfTUR970137:59237:592
Teodor TakáčTUR960447:151885:1410
Lucie RoškotováTUR975363:4426148:58
 
21862ASU Magnus Orienteering ASU 1154:04
Ondřej HlaváčTBM990138:35338:353
Jakub KašparASU974769:3330108:0827
Dušan SlámaASU984345:5618154:04
 
22856ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1154:52
Martin KincZBM990546:342446:3424
Vladimír KelblZBM971145:561592:3019
Vojta ŘíčnýZBM990362:2225154:52
 
23854TAP KOB TRETRA Praha TAP 1156:53
Jakub RansdorfTAP980557:102857:1028
Jakub VlášekTAP970247:0816104:1824
Vašek JanáčTAP960252:3521156:53
 
24875JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 2159:40
Jakub ChupekJPV991138:39538:395
Vojtěch OtrubaJPV971752:592491:3818
Viktor JanečkaJPV991768:0228159:40
 
25872TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 2162:35
David MichekTJN980243:482143:4821
Marek NovotnýTJN990164:1928108:0726
Radim CísařTJN980354:2823162:35
 
26861SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn SRK 1169:49
Milan ŠabataSRK990451:222651:2226
Tomáš LockerSRK980252:5723104:1925
Michal ŠklíbaSRK990065:3027169:49
 
27852SSU SK Severka Šumperk SSU 1200:52
Petr KašparSSU991155:592755:5927
Lukáš ŽovinecUOL960575:0831131:0729
Jan KaprálSSU000069:4529200:52
 
28868VPM KOS Slavia VŠ Plzeň VPM 1206:09
Eliška KroupováVPM985375:423075:4230
Lucie ŠafrhansováVPM975368:2729144:0930
Tereza KinkorováLPM985062:0024206:09
 
 
870KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1disk
Ondřej JílekKSU990863:012963:0129
Ondřej ŠrámekKSU990954:3425117:3528
Dominik GedeonKSU9900disk
 
859KAM SK Kamenice KAM 1disk
Šimon HausenblasKAM9803disk
Ota ŠkvorKAM990045:0512
Vojtěch KettnerKAM960137:234
 
869LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 2disk
Libor ČernockýLCE980341:591741:5917
Jan VopařilLCE991144:05986:0412
Vít HorčičkaUOL9919disk
 
866DKL KOB Kladno DKL 1disk
Vladislav ŠímaDKL9700disk
Jan BenešDKL980082:4832
Jáchym PostolkaDKL9900disk
 
 
 
 
H180 (19)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1953VLI Slavia Liberec orienteering VLI 181:29
Manfred HickethierVLI520124:27224:272
Přemek ŠkodaVLI530127:45352:122
Oldřich PřindaVLI510129:17481:29
 
2959VSP USK Praha VSP 181:49
Zdeněk PolákVSP520327:49927:499
Jaroslav HořínekVSP500028:46456:355
Petr UherVSP500125:14281:49
 
3968LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 182:29
Václav FarářLPU520124:28324:283
Vojtěch JuračkaLPU540426:30250:581
Jan KnapLPU510131:31582:29
 
4969TUR OOB TJ Turnov TUR 284:04
Jiří ProvazníkTUR510233:381633:3816
Vlastimil HudskýTUR510025:01158:398
Miroslav FolprechtTUR550125:25384:04
 
5970LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 288:34
Miroslav NovotnýLPU590527:501127:5011
Jaroslav FridrichLPU450129:10657:006
Pavel ŠtěrbaLPU540831:34688:34
 
6957TUR OOB TJ Turnov TUR 194:29
Filip StárekTUR660224:19124:191
Josef VlčekTUR470332:04856:234
Jindřich JakubecTUR480138:061294:29
 
7954TZL SKOB Zlín TZL 196:46
Alois LázničkaTZL361337:101837:1018
Zbyněk KrejčíkTZL570437:281474:3814
Tomáš PodmolíkTZL691522:08196:46
 
8952JIL OK Jilemnice JIL 197:11
Josef ErlebachJIL520124:36424:364
Stanislav KynčlJIL540129:01553:373
Zdeněk ZlesákJIL470143:341597:11
 
9956DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1103:02
Jiří DlouhýDKP570029:081229:0812
Zdenko ProcházkaDKP430034:30963:3810
Pavel StehnoDKP490039:2413103:02
 
10960LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 3103:38
Bedřich SáňkaLPU510233:071533:0715
Vladimír VíchaLPU580135:211268:2812
Milan TřasákLPU520635:1011103:38
 
11962BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1107:52
Petr PavlovecBOR630327:44827:448
Miroslav BeránekBOR390047:491675:3315
Miloslav PrůchaBOR580032:197107:52
 
12966LBE TJ Lokomotiva Beroun LBE 1107:55
Vladimír MezníkLBE640027:20727:207
Stanislav NosálLBE460038:401566:0011
Bohuslav HamáčekLBE500041:5514107:55
 
13955VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL 1108:29
Jaroslav FarářVRL500227:49927:499
Tomáš ŠtreglVRL500135:391363:289
Jindřich KnoblochVRL490145:0116108:29
 
14967TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1111:29
Jan ProcházkaTBM490743:401943:4019
Jan SponarTBM500434:561178:3616
Pavel ZabloudilTBM500332:538111:29
 
15961MKP SK Meteor Kačerov Praha MKP 2116:53
Zdeněk KočMKP470034:011734:0117
Miloslav ToušekMKP500034:501068:5113
Lumír KočMKP540148:0217116:53
 
16964VSP USK Praha VSP 2118:13
Vladimír HoraVSP510031:101431:1014
Josef DohnalVSP430052:391783:4917
Jan PíchalVSP520234:2410118:13
 
17963VLI Slavia Liberec orienteering VLI 2123:48
Petr KarmazínVLI490126:08626:086
Miroslav HoráčekVLI500031:20757:287
Jaroslava PachnerováVLI630066:2018123:48
 
18951MKP SK Meteor Kačerov Praha MKP 1126:33
Zdeněk GregoriadesMKP540030:331330:3313
Břetislav KočMKP440062:031992:3619
Michal ReichlMKP640233:579126:33
 
 
965MLA MLOK Mariánské Lázně MLA 1Disk
Jan MichalecMLA570125:29525:295
Jan FišákMLA440159:071884:3618
Josef MilotaMLA5801Disk
 
 
 
 
H21 (48)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
141PGP SK Praga PGP 3126:02
Jan FlašarPGP861044:221044:2210
Jan ŠedivýPGP840941:01185:231
Jan ProcházkaPGP840740:392126:02
 
230ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 1129:38
Adam ChloupekZBM930042:20142:201
Adam ChromýZBM884144:20686:402
Miloš NykodýmZBM900542:586129:38
 
327AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1131:06
Boris NavrátilAOP920243:51443:514
Filip HadačAOP930145:561489:479
Marek SchusterAOP930341:193131:06
 
410PHK OK 99 Hradec Králové PHK 1131:20
Jakub KamenickýPHK910447:562547:5625
Pavel KubátPHK910141:50289:468
Jan PetrželaPHK920041:344131:20
 
535SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1131:27
Jan BenešSJC870345:021545:0215
Jan MrázekSJC810244:35789:377
Štěpán KodedaSJC881841:505131:27
 
623SSU SK Severka Šumperk SSU 1132:07
Václav KrálSSU824349:203249:2032
Martin PoklopSSU880242:41392:0113
Vojtěch KrálSSU884140:061132:07
 
729TUR OOB TJ Turnov TUR 1132:11
Martin BaierTUR760343:48243:482
Pavel HradecTUR880143:28587:163
Tomáš DlabajaTUR830344:559132:11
 
819ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 2134:03
Pavel BrlicaZBM930243:49343:493
Vít BravenýZBM910245:241089:135
Daniel HájekZBM891944:508134:03
 
92LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 1135:36
Tomáš UdržalLPU800245:231745:2317
Jan GrundmannLPU941045:341290:5712
Tomáš KubelkaLPU930744:397135:36
 
1020LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 2135:57
Matěj KamenickýLPU903644:18844:188
Radek NožkaLPU900544:54889:124
David ProcházkaLPU911346:4517135:57
 
116PGP SK Praga PGP 2137:15
Luboš MatějůPGP760143:58743:587
Ctibor SyselPGP870045:341289:326
Tomáš LandovskýPGP910347:4320137:15
 
1244ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 3138:03
Jakub ZimmermannZBM892847:022247:0222
Jan PalasZBM850745:09992:1115
Štěpán ZimmermannZBM910145:5212138:03
 
133TUR OOB TJ Turnov TUR 2139:11
Daniel WolfTUR910043:54543:545
Petr FodorTUR810348:202192:1416
Patrik HorákTUR950246:5718139:11
 
148PHK OK 99 Hradec Králové PHK 2139:59
Jan PanchártekPHK880246:572146:5721
Petr LosmanPHK790143:12490:0910
Zdeněk ŠabatkaPHK890049:5029139:59
 
1514ASU Magnus Orienteering ASU 1140:12
Martin ŠmelíkASU964447:512447:5124
Petr HorvátASU944747:051794:5621
Marek MinářASU944445:1610140:12
 
1647ASU Magnus Orienteering ASU 2142:24
Vítězslav KhýnASU830444:341244:3412
Roman ZbranekASU880848:072092:4118
Tomáš MušínskýASU934849:4328142:24
 
174LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 3143:10
Lukáš HovorkaLPU900146:321946:3219
Vladimír LučanLPU771045:331192:0514
Petr ZvěřinaLPU820851:0531143:10
 
1822TZL SKOB Zlín TZL 1143:17
Michal KašparTZL930849:133149:1331
Štěpán DlabajaTZL850848:362297:4924
Jiří NečasTZL910145:2811143:17
 
1924KAM SK Kamenice KAM 1144:18
Tomáš RusýKAM930148:482848:4828
Lukáš KettnerKAM940347:201896:0822
Ondřej SemíkKAM940148:1024144:18
 
2018LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 4144:30
Filip ZáveskýLPU930649:253449:2534
Zbyněk ŠtěrbaLPU830449:002598:2526
Miroslav LennerLPU860546:0513144:30
 
2139SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 2144:37
Ondřej KazdaSJC820244:301144:3011
Miroslav KovářSJC810447:511992:2117
Štěpán HolasSJC870252:1633144:37
 
227VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1144:44
Michal MatějůVLI770247:582747:5827
Tomáš KobrVLI890150:032898:0125
Michal HoráčekVLI770046:4316144:44
 
2316ABM KOB Moira Brno ABM 1145:41
Petr PalátABM741549:062949:0629
Ondřej NovotnýABM921148:422397:4823
Stanislav MokrýABM920247:5323145:41
 
2442LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1146:15
Jonáš HubáčekLCE950150:543750:5437
Zdeněk SlezákLCE890248:462499:4032
Johan VavrysLCE930246:3515146:15
 
2531SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 1146:42
David HepnerSHK760144:351344:3513
Roman PaclíkSHK780154:364199:1129
Michal JedličkaSHK730947:3119146:42
 
265LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 2146:45
Jakub VlažnýLCE910249:113049:1130
Jiří SlezákLCE900149:162798:2727
Marek CahelLCE880348:1825146:45
 
2734LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1148:37
Jiří ValešLPM950247:572647:5726
Petr SuchýLPM782051:403499:3730
František KolovskýLPM920249:0026148:37
 
2837AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 2149:12
Martin MeleckýAOP900144:421444:4214
Pavel KošárekAOP710249:062693:4819
Vojta RossmanithAOP930255:2439149:12
 
2921TRI TJ TŽ Třinec TRI 1150:15
Viktor GazdaTRI920355:264355:2643
Michal ArgalášTRI930147:0216102:2834
Ondřej KantorTRI910347:4722150:15
 
3028TUR OOB TJ Turnov TUR 3150:38
Ondřej HolasTUR850152:054052:0540
Martin LuštickýTUR870050:4932102:5437
Martin VlčekTUR870247:4421150:38
 
3132PGP SK Praga PGP 1150:46
Jan ProcházkaPGP820645:171645:1716
Jakub VeselýPGP950354:224099:3931
Radek LacigaPGP820251:0732150:46
 
3245TBM KOS TJ Tesla Brno TBM 1150:53
Osvald KozákTBM820143:56643:566
Zdeněk LiščinskýTBM821550:393194:3520
Michal ŠtrajtTBM890356:1842150:53
 
3326BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1151:52
Jan PavlovecBOR950344:18844:188
Tomáš KořínekBOR900746:361590:5411
Matouš KarvánekBOR900660:5845151:52
 
3425VBM VSK Mendelu Brno VBM 1153:15
Karel FučíkVBM724646:482046:4820
Adam BravenýVBM880152:033698:5128
Vladan HenekVBM800254:2437153:15
 
3533ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 5154:43
Tomáš BořilZBM883350:473650:4736
Jan DrábekZBM851154:0539104:5238
Jan ZháňalZBM872149:5130154:43
 
3640ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 4156:07
Jakub HruškaZBM951550:333550:3335
Ondřej ŠvirákZBM910352:0135102:3436
Thomas PolsterZBM943353:3335156:07
 
3715DOB KOB Dobruška DOB 1156:20
Mikolaj DutkowskiDOB920049:213349:2133
Martin JandaDOB800251:2833100:4933
Radim HošekDOB873755:3140156:20
 
3846ASU Magnus Orienteering ASU 3158:12
Rastislav OľhavaASU894958:144458:1444
Štěpán HrobařASU910650:3730108:5141
Vojtěch VozdaASU904349:2127158:12
 
3936CHT OOB SK Chrast CHT 1158:21
Jan KopáčekCHT851046:051846:0518
Martin KrejsaCHT900158:5445104:5939
Tomáš MatrasCHT800153:2234158:21
 
4013STE SK SKI-OB Šternberk STE 1159:49
Ondřej DoleželSTE920252:033952:0339
Daniel TomanekSTE740153:2238105:2540
Jan SkoupýSTE941154:2437159:49
 
4143TUR OOB TJ Turnov TUR 4161:24
Marek BrožTUR840247:462347:4623
Martin VáňaTUR840154:4242102:2834
Jindřich KořínekTUR840658:5644161:24
 
4238BBM BETA URSUS Orienteering BBM 1165:49
Pavel ZáděraBBM950052:084152:0841
Jan FialaBBM720559:1846111:2644
Pavel PtáčekBBM960054:2336165:49
 
4348PHK OK 99 Hradec Králové PHK 3169:01
Tomáš ZelenkaPHK900153:534253:5342
Karim AzebPHK911057:2444111:1743
Pavel JustaPHK870157:4443169:01
 
4417TZL SKOB Zlín TZL 2180:54
Tomáš KolárikTZL930258:234558:2345
Jiří KrejčíkTZL830150:3229108:5542
Jan SchäferTZL930171:5947180:54
 
451KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1187:17
Zdeněk JanůKSU904551:103851:1038
Jakub JílekKSU920279:5448131:0446
Petr TurczerKSU794556:1341187:17
 
4612EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1198:46
Milan PidrmanEKP831061:124661:1246
Milan ŠtembergEKP860869:4947131:0145
Lukáš BendaEKP770567:4546198:46
 
 
9SHK TJ Slavia Hradec Králové SHK 2disk
Jakub WeinerSHK7911disk
Michal JirásekSHK890156:3143
Jan ŠabatkaSHK900172:1948
 
11DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1disk
Martin NývltDKP8200disk
Jiří MrázekDKP791152:5037
Martin JanataDKP830646:1414
 
 
 
 
MIX (76)
místoStČíŠtafetaČas
JménoReg.č.Čas úsekuPoř. na ús.ČasPořadí
 
1260LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 174:27
Jan ČermákLPU930124:46824:468
Jan KlapalLPU900625:10149:561
Adam WaněkLPU950524:31174:27
 
2207LPU OK Lokomotiva Pardubice LPU 277:59
Tomáš ProcházkaLPU911023:39223:392
Petr FialaLPU870127:58451:372
Tomáš KosLPU930326:22577:59
 
3230TUR OOB TJ Turnov TUR 184:11
Vít ZakouřilTUR930124:41724:417
Petr HostašTUR900128:45553:264
Stanislav NejmanTUR950030:451684:11
 
4237DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 284:23
Pavel KlaškaDKP930124:54924:549
Jakub ŘadaDKP940127:09352:033
Doruk BalkanDKP931132:201884:23
 
5208KAM SK Kamenice KAM 185:28
Jiří ValášekKAM970024:15524:155
Anna PanochováKAM915333:551958:109
Tomáš JíraKAM980227:18685:28
 
6210ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 187:03
David KabáthZBM843326:321826:3218
Markéta UhnaváZBM848532:131558:4511
Martin StehlíkZBM850328:18887:03
 
7273DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 387:06
Ondřej PospíšilDKP871726:011426:0114
Dominika PlochováDKP865132:061458:078
Jakub IllnerDKP660128:591087:06
 
8227TAP KOB TRETRA Praha TAP 187:59
Martin ČernýTAP890225:181125:1811
Anna HermannováTAP925136:252861:4313
Vítězslav ZajícTAP861026:16387:59
 
9222SJI OK Jihlava SJI 288:45
Martin KratochvílSJI830428:302728:3027
Jiří SuchýSJI920129:41658:1110
Tomáš PlíhalSJI850930:341588:45
 
10259TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 290:58
Jan PicekTJN910126:161726:1617
Martin PosseltTJN950130:55957:117
Vojtěch HájekTJN950233:472590:58
 
11217KAM SK Kamenice KAM 491:23
Jan ValášekKAM940028:072428:0724
Přemysl PrášekKAM930533:501861:5714
Adam HájekKAM920229:261291:23
 
12274LBE TJ Lokomotiva Beroun LBE 192:39
Adam ŠtemberkLBE890027:122027:1220
Jakub KolářLBE950136:322963:4418
Václav ŠimonLBE910028:55992:39
 
13268ASU Magnus Orienteering ASU 295:06
Petr KolekASU750135:445135:4451
Martin ChmelařASU950526:32262:1615
Eduard ŠmehlíkSHK870232:502095:06
 
14243ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 395:29
Adéla ChromáZBM887033:084633:0846
Věra MádlováZBM895132:161765:2423
Tomáš LiščinskýZBM841130:051495:29
 
15224PHK OK 99 Hradec Králové PHK 195:36
Kateřina KamenickáPHK935329:332929:3329
Jana BalcarováPHK885239:463569:1935
Jáchym KavalírPHK990126:17495:36
 
16271ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 4100:35
Jaroslav BrabecZBM824227:222127:2221
Zuzana HendrychováZBM895441:174168:3932
Aleš FinstrleZBM760331:5617100:35
 
17239MAS KČT Aš MAS 1100:47
Tereza PelcováMAS985341:586641:5866
Jiří FrankMAS960031:011072:5939
Tomáš RedlichMAS820027:487100:47
 
18236PGP SK Praga PGP 1101:58
Ondřej SyselPGP830227:362327:3623
Martin HasalPGP980440:484068:2430
Marek UhlířPGP940533:3424101:58
 
1923819N Porsgrunn OL 19N 1103:07
Westin Kjell19N000127:232227:2322
Westin Emilie19N000239:563667:1926
Westin Lenka19N000335:4831103:07
 
20250AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 2103:38
Vojtěch TesařAOP990034:024834:0248
Jakub StoszekAOP830029:43763:4519
Jan PeřinkaAOP910139:5340103:38
 
21229LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 2103:42
Katarína PapugováLCE925532:554432:5544
Pavla HubáčkováLCE905235:412668:3631
Blanka CahlováLCE905135:0627103:42
 
22257STH SK Studenec STH 1104:06
Martin VikSTH920632:424032:4240
Tomáš KučeraSTH940231:431264:2521
Jiří CharvátSTH920439:4139104:06
 
23220SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 1104:30
Veronika KubínováSKV975229:393129:3931
Romana KubínováSKV945239:063268:4533
Kateřina UrbánkováONO925035:4530104:30
 
24235SCP OK Sparta Praha SCP 1104:59
Marek ModrýSCP880732:484232:4842
Zuzana HavlínováSCP815042:544475:4243
Anna TesařováSCP825729:1711104:59
 
25270ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 5105:46
Alexandr JevsejenkoZBM811038:266138:2661
Lucie MezníkováZBM915034:132072:3937
Richard PátekZBM760933:0722105:46
 
26245SKV TJ Slovan Karlovy Vary SKV 2107:38
Robert VlašímskýSKV720132:163932:1639
Václav BaduraSKV810134:322266:4824
Jan DítkoSKV730140:5043107:38
 
27204ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 2108:18
Michal BialožytZBM870724:08424:084
Lucie CicvárkováZBM765146:295070:3736
Alena BukovacováZBM745437:4134108:18
 
28258EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 1108:49
Jaroslav HlaváčEKP920536:035336:0353
Miroslav KalinaEKP821139:353475:3842
Nikolas DomínEKP880633:1123108:49
 
29206KAM SK Kamenice KAM 2109:17
Klára KmererováKAM915736:565736:5657
Pavla MrázováKAM935038:193175:1541
Šárka RusáKAM915434:0226109:17
 
30218LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1109:35
Tomáš ČechuraLPM890030:053330:0533
Lucie KuberkováLPM945132:151662:2016
Samuel WeissarLPM030047:1555109:35
 
31254LCE OOB TJ Slovan Luhačovice LCE 1109:48
Jan VlažnýLCE890128:092528:0925
Klára KončákováLCE955535:402563:4920
Mirka VlažnáLCE585245:5953109:48
 
32267LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno LBM 1109:49
Jaroslav KorpasLBM611332:594532:5945
Pavel PtáčekBBM650834:262167:2527
Ivana KorpasováLBM736242:2447109:49
 
33211TUR OOB TJ Turnov TUR 3112:27
Jan MoravecTUR900032:424032:4240
Anna ŠvábkováTUR935240:133772:5538
Vladimír HolasTUR560139:3238112:27
 
34240DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 4112:43
Jiří RambaDKP860628:342828:3428
Matouš NajmanDKP980036:413065:1522
Roberto SannaDKP670347:2856112:43
 
35225PTI Sportovní klub Ptení PTI 1113:25
Aleš KlváčekPTI852726:401926:4019
Lucie BoháčováPTI877140:473967:2728
Patrik ZatloukalPTI944945:5852113:25
 
36272VAM OOB Vamberk VAM 1114:17
Michal KlapalVAM880229:332929:3329
Zuzana KlimplováLPU815139:143368:4734
Hana StaroňováVAM885045:3051114:17
 
37248PGP SK Praga PGP 2115:39
Dominika JežkováPGP905336:085536:0855
Pavel ProcházkaPGP900231:061167:1425
Lenka KettnerováHCE645048:2558115:39
 
38213ASU Magnus Orienteering ASU 1116:20
Martina JindřiškováASU859731:403831:4038
Eliška KopeckáASU929943:004574:4040
Lenka KřečkováASU927141:4045116:20
 
39241PTI Sportovní klub Ptení PTI 3116:27
Michal JirkaPTI840326:081626:0816
Ivana MikušováPTI836552:215978:2947
Lucie VítkováPTI947437:5835116:27
 
40253LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 5116:31
Petr StehlíkLPM790325:231225:2312
Inna ZayatsLPM935342:114367:3429
Pavel DvořákLPM780548:5759116:31
 
41231SJH SJH Jindřichův Hradec SJH 1118:12
Iva BenešováSJH705133:204733:2047
Iveta BenešováSJH935147:365180:5650
Jaroslav HojnýSJH700237:1633118:12
 
42223LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1118:37
Jan EiseltLTP880130:153430:1534
Boris KovářLTP671045:524776:0744
Miloš EiseltLTP580242:3048118:37
 
43234KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 1118:58
Radek OndráčekKSU993338:456238:4562
Veronika ŠvancárováKSU985341:404280:2549
Anežka PukyšováKSU999938:3336118:58
 
44251PTI Sportovní klub Ptení PTI 2120:21
Oldřich MikušPTI820438:586338:5863
Simona ZavadilováPTI848545:544984:5255
Václav DušekPTI761935:2929120:21
 
45256KSU Klub vytrvalostních sportů Šum KSU 2120:48
Jiří MatoušekSSU750426:021526:0215
Martin PavelkaKSU750350:385576:4045
Zdeněk JanůKSU574944:0849120:48
 
46209STH SK Studenec STH 2121:09
František HladíkSTH920329:493229:4932
Vendula VikováSTH895158:286488:1757
Radka UvizlováSTH845132:5221121:09
 
47275DKP Oddíl OB Kotlářka DKP 1121:40
Václav ŠňupárekDKP950024:54924:549
Jaroslav TomešDKP810930:35855:295
Hana StehnováDKP515066:1167121:40
 
48269NEJ TJ Jiskra Nejdek NEJ 1121:45
Josef NádeníčekNEJ700037:315937:3159
Marcela MarešováNEJ745051:465789:1758
Alexander MarešNEJ730032:2819121:45
 
49276SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC10121:57
Petr BeránekBOR670136:205636:2056
Eva ZamrzlováSJC875943:234679:4348
Petr ŠpicarSJC880142:1446121:57
 
50244SJI OK Jihlava SJI 1125:07
Dominik FrýbaSJI970225:331325:3313
Dana HrstkováSJI605135:452761:1812
Tereza StarkováCHT025163:4966125:07
 
51247TUR OOB TJ Turnov TUR 2128:56
Lucie DundrováTUR885235:485235:4852
Michaela HanušováTUR895147:445283:3253
Monika KohlováTUR955445:2450128:56
 
52249TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 1129:24
Jan BaloghTJN750028:282628:2826
Tereza PosseltováTJN925254:246282:5252
Jiřina KuncováTJN575246:3254129:24
 
53255AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 1134:11
Radka SvobodováAOP945238:056038:0560
Tereza HadačováAOP905145:524783:5754
Kateřina RossmanithováAOP895150:1461134:11
 
54202MFP VŠSK MFF UK Praha MFP 1136:18
Lukáš PelikánMFP980036:045436:0454
Lucie PelikánováMFP695061:346597:3861
Michaela ChmelařováSHK915138:4037136:18
 
55265LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 3136:23
Jana BohuslavováLPM785242:466742:4667
Kamila LedererováLPM735252:496095:3559
Miroslav ČernýLPM750440:4842136:23
 
56221VSP USK Praha VSP 1136:26
Johana KopeckáVSP995041:456441:4564
Pavel TitzVSP740035:352477:2046
Jakub PuchalskýVSP725059:0665136:26
 
57232LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU 1138:28
Tereza PetrželováLTU895031:143731:1437
Jitka BendákováLTU695150:435681:5751
Alena PetrželováLTU635156:3163138:28
 
58261KRL Kometa Kralovice KRL 1142:02
Alexandra MarešováNEJ995050:297150:2971
Lenka HanákováKRL995150:3654101:0563
Michaela LavičkováKRL965540:5744142:02
 
59205ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 7152:57
Tomáš KolbabaZBM824332:514332:5143
Andrea FirešováZBM735364:036696:5460
Jitka KabáthováZBM558256:0362152:57
 
60228DKL KOB Kladno DKL 1153:36
Jaroslava BenešováDKL705046:306946:3069
Dita GeislerováDKL755066:5568113:2567
Michal GeislerDKL750040:1141153:36
 
61252JIL OK Jilemnice JIL 1161:00
Hana JiřištováJIL536250:137050:1370
Vlasta ZlesákováJIL605253:1261103:2565
Martina BejvlováLME735057:3564161:00
 
62203RIC OB Říčany RIC 1170:06
Anna StehlíkováRIC975041:456441:4564
Anežka RohlíčkováRIC995156:516398:3662
Anna FormánkováRIC995071:3068170:06
 
6321573C xxx 73C 1187:44
Daniela Širůčková73C146:266846:2668
Jaromír Širůček73C240:333886:5956
Miloš Loskot73C3100:4570187:44
 
64233EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 2190:03
Markéta KalinováEKP825956:367356:3673
Klára HausmannováEKP865149:0053105:3666
Tereza JaroměřskáEKP935384:2769190:03
 
 
214ZBM SK Žabovřesky Brno ZBM 6disk
Jaroslav KočaZBM820630:433530:4335
Lenka HruškováZBM6251disk
Kristýna HruškováZBM915648:1057
 
246LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 4disk
Martin PešekLPM960231:073631:0736
Věra ChvalováLPM945231:541363:0117
Karel JedličkaLPM7709disk
 
266LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 2disk
Iva PechováLPM615151:367251:3672
Renata ŠikováLPM6551disk
Jiří PechLPM5402
 
262TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN 3disk
Jakub ŠkodaVLI880022:31122:311
Svatava VoltrováROZ615034:352357:066
Klára KrpatováTJN9353disk
 
242TAP KOB TRETRA Praha TAP 2disk
Jakub MakovskýTAP851124:15524:155
Markéta ZajícováTAP9054disk
Michal HodekTAP880829:2612
 
219KAM SK Kamenice KAM 3disk
Tomáš KapalKAM940235:265035:2650
Barbora ŠkvorováKAM9150disk
Matyáš ČermákKAM950136:3832
 
264ZLH OOB TJ Zlaté Hory ZLH 1disk
Jakub BejvlLME7100disk
Jitka MoskvováZLH755151:4657
Radka MrkvicováZLH785149:4760
 
226AOP Přátelé orientačního běhu Opav AOP 3disk
Gallo MarekAOP68:337468:3374
Šarka HolasováAOP7853disk
Maciek LucerskiPHK9700
 
216EKP VŠTJ Ekonom Praha EKP 3disk
Veronika NáměstkováEKP735134:324934:3249
Markéta BlahováEKP695166:3667101:0864
Pavla BlahováEKP0153disk
 
212SJC TJ Sportcentrum Jičín SJC 1disk
Jiří KazdaSJC800623:40323:403
Anna ŠmejcováSJC9552disk
Petr ŽaloudekSJC830925:022
 
201JPV Oddíl OS SK Prostějov JPV 1disk
Veronika GrycováTBM985937:095837:0958
Agáta PaličkováUOL9750disk
Filip HubáčekCEL980035:0627
 
263LLI TJ Loko Liberec LLI 1disk
Jakub MarekLLI9900disk
Marie BradáčováLLI755083:3269
N.N.VLI5152disk